Rudari - savjeti, postavke, rasprava i sl. izdvojena tema

poruka: 714
|
čitano: 241.121
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Da li je netko na Coinbase-u, zanima me kako prebaciti novce na karticu PBZ Visa, ima nešto da moram uplatiti iznos da mi verificiraju karticu ali ne kužim te pozive na broj i IBAN

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Sta mislite o IOTA coinu  ? Imam prijatelja iz njemacke koji je ulozio neke pare u to , zelio bi i ja , al ovo mi je prvi put da se upustam u ovako nesto

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
PiDzI kaže...

Sta mislite o IOTA coinu  ? Imam prijatelja iz njemacke koji je ulozio neke pare u to , zelio bi i ja , al ovo mi je prvi put da se upustam u ovako nesto

Strpi se da vidimo dokle ide ovaj potop, lako moguce da je dosao kraj lakom "bogacenju" na kriptu, vrijeme je za neminovnu veliku pusionu.

13 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
ansha kaže...

Strpi se da vidimo dokle ide ovaj potop

Ma gotovo je. 

12 godina
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Ja koristim postojeci osobni rig za rudarenje,na njega sam dodao jos jednu GTX 1060,koju sam platio 1950 kn,prvu sam platio 1700 kn,i jedna i druga imaju preko 2 godine garancije,trenutno kopaju od 15-20 kn dnevno,ako se trziste vrati na normalo i bitcoin dojde do 12-15K$ zarad se uduplaje,ne samo buduca nego i ona koju sam do tad izrudarija!

Komp koristim na dnevnoj bazi,trenutno pisem sa njega i slusam  Terry Lee Brown jr "Softpack".Ako ovo krene nizbrdo prodajem jednu,drugu ostavljam sebi.jedino mogu popusit 300 eura Ethera koje holdam!

 

A sto se tice svaki dan 30 kn,to moze svak,ali rudarenjem netko drugi ubaci te kune u kasicu

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 20:25 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
volegradele kaže...

Ja koristim postojeci osobni rig za rudarenje,na njega sam dodao jos jednu GTX 1060,koju sam platio 1950 kn,prvu sam platio 1700 kn,i jedna i druga imaju preko 2 godine garancije,trenutno kopaju od 15-20 kn dnevno,ako se trziste vrati na normalo i bitcoin dojde do 12-15K$ zarad se uduplaje,ne samo buduca nego i ona koju sam do tad izrudarija!

Komp koristim na dnevnoj bazi,trenutno pisem sa njega i slusam  Terry Lee Brown jr "Softpack".Ako ovo krene nizbrdo prodajem jednu,drugu ostavljam sebi.jedino mogu popusit 300 eura Ethera koje holdam!

 

A sto se tice svaki dan 30 kn,to moze svak,ali rudarenjem netko drugi ubaci te kune u kasicu

 ne vidim kolega što si napisao, obnevidio sam više od ovih padeža na tržnicama, vidim samo iznos u dolarima koji je sve manji što ja više imam coina

zamisli aliju sirotanovića kako kopa i kopa, ruši rekorde, a u kolicima sve manje ugljena... 

 

daj mi druže tito veću lopatu 

16 godina
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Jos su cijene previsoke, nerealne

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
picajzla0707 kaže...
volegradele kaže...

Ja koristim postojeci osobni rig za rudarenje,na njega sam dodao jos jednu GTX 1060,koju sam platio 1950 kn,prvu sam platio 1700 kn,i jedna i druga imaju preko 2 godine garancije,trenutno kopaju od 15-20 kn dnevno,ako se trziste vrati na normalo i bitcoin dojde do 12-15K$ zarad se uduplaje,ne samo buduca nego i ona koju sam do tad izrudarija!

Komp koristim na dnevnoj bazi,trenutno pisem sa njega i slusam  Terry Lee Brown jr "Softpack".Ako ovo krene nizbrdo prodajem jednu,drugu ostavljam sebi.jedino mogu popusit 300 eura Ethera koje holdam!

 

A sto se tice svaki dan 30 kn,to moze svak,ali rudarenjem netko drugi ubaci te kune u kasicu

 ne vidim kolega što si napisao, obnevidio sam više od ovih padeža na tržnicama, vidim samo iznos u dolarima koji je sve manji što ja više imam coina

zamisli aliju sirotanovića kako kopa i kopa, ruši rekorde, a u kolicima sve manje ugljena... 

 

daj mi druže tito veću lopatu 

 Sad treba biti pravi udarnik, naoštriti lopate, povećati power i udri.

Nece nama tamo neki žuti kvariti biznis 

Eno na oglasima sve veci izbor raznovrsnih lopata, cekamo ove slabije udarnike da popuste i da preuzmemo jos koji rudnik 

7 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
Kant kaže...

Jos su cijene previsoke, nerealne

 Jesu tebi proradili oni rudnici sto su strajkali jucer?

16 godina
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Jesu, delaju ko Bandic!

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

 Vjerujem da si ti vec procitao, pa nama rudarima koji nemamo vremena za takva intelektualna stiva ukratko prepricaj :)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
12 godina
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Uglavnom,"no sikiriki"

AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

13 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
itomic009 kaže...

 Ovo ulijeva veliku nadu

7 godina
protjeran
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Ekipa, nešto ste utihnuli, nadam se da oštrite lopate i povećavate power limite, nema stajanja 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Tko rudari, ne boji se gladi!

 

Eto, ja sinoć iskopao još jedan eth... Samo 800 dolara. Ali sirotinju veseli!!! 

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
Kant kaže...

Tko rudari, ne boji se gladi!

 

Eto, ja sinoć iskopao još jedan eth... Samo 800 dolara. Ali sirotinju veseli!!! 

Evo ja baš malo prije 0.1 nakupio, za koga je, dobro je 

 

Odmah sam ih proslijedio dileru, poslije po pare i to je to, malo ali čovjeka veseli 

 

16 godina
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Tako i treba!

 

Samo polako!

 

\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
lav1000 kaže...

Ekipa, nešto ste utihnuli, nadam se da oštrite lopate i povećavate power limite, nema stajanja 

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
Poz narode.
Na xfx 580 4gb izvukoh jedva nekako 26,5 mh/s.
Izmjenjao strapove ali samo one od 2:1500 pa na vise. Jel treba i one 1:1500 pa na vise?
Core ide na 1200 uz -50mV, ali memorija nece preko 1850, na 1875 puca.
Jel ok rezultat i moze li to jos bolje?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
Kant kaže...

Eto, ja sinoć iskopao još jedan eth... Samo 800 dolara. Ali sirotinju veseli!!! 

 kakve provokacije  koliko ti treba za 1 eth ? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2018 23:15 (loky4i4).
16 godina
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

oko ? dana, mrvicu vise...

 

:)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2018 23:26 (Kant).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
Kant kaže...

oko X dana, mrvicu vise...

 

:)

 lako tako kad ti 200 kartica majna 

12 godina
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Ekipa jel ko zna kako se taj dificulty racuna,kad pada(ako ikad) kad raste i zašto!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
volegradele kaže...

Ekipa jel ko zna kako se taj dificulty racuna,kad pada(ako ikad) kad raste i zašto!

 nemam blage 

samo raste i hebe u mozak nas poštene i radišne rudare 

dao sam ća 1060 jer to je u odnosu na prvih par dana kad sam je kupio postao goli k... njeni prinosi zadnjih 10ak dana se vrtili oko 1.5$, odbij njenu struju i ispadne ti da se hebeš za 7-8 kuna s njom cijeli dan, ROI se i više nego poduplao...

dao sam je gejmerima neka se guštiraju...

13 godina
neaktivan
offline
Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Vega novi setup. Krene Stavim stock postavke i spustim power limit -15 do -25%. Troše okvirno oko 850-950w (napajanje 1200w platinum) i nakon minut rada do par minuta dobijem restart. Probao undervoltati, slična priča. Probao 2-3 drviera nema velike razlike.  Zna li tko potencijalni razlog?

 

EDIT: probao s -50%pwr... isti ishod.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 21:26 (axos).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.

Ako koristis npr claymore pogledaj log file. Ako je npr problem u temp tamo ce pisati. Ili event viewer :)

 

Meni se znalo na 700w napajanju dogodit kad dodem do granice opterecenja da se ugasi, ali sumnjam da je to kod tebe slucaj. (Nadam se da su one gore brojke sa wattmetra a ne gpuz)

12 godina
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
lav1000 kaže...
volegradele kaže...

Ekipa jel ko zna kako se taj dificulty racuna,kad pada(ako ikad) kad raste i zašto!

 nemam blage 

samo raste i hebe u mozak nas poštene i radišne rudare 

dao sam ća 1060 jer to je u odnosu na prvih par dana kad sam je kupio postao goli k... njeni prinosi zadnjih 10ak dana se vrtili oko 1.5$, odbij njenu struju i ispadne ti da se hebeš za 7-8 kuna s njom cijeli dan, ROI se i više nego poduplao...

dao sam je gejmerima neka se guštiraju...

 A pala je zarada na svim karticama nije samo na 1060 :D,s obzirom da ne mogu za normalne pare nigdi uzet 1080 joc ce ove dvi blizanke kopat skupa!3700 kn placene!

AUDIOFIL
7 godina
protjeran
offline
Re: Rudari - savjeti,postavke,rasprava i sl.
volegradele kaže...
lav1000 kaže...
volegradele kaže...

Ekipa jel ko zna kako se taj dificulty racuna,kad pada(ako ikad) kad raste i zašto!

 nemam blage 

samo raste i hebe u mozak nas poštene i radišne rudare 

dao sam ća 1060 jer to je u odnosu na prvih par dana kad sam je kupio postao goli k... njeni prinosi zadnjih 10ak dana se vrtili oko 1.5$, odbij njenu struju i ispadne ti da se hebeš za 7-8 kuna s njom cijeli dan, ROI se i više nego poduplao...

dao sam je gejmerima neka se guštiraju...

 A pala je zarada na svim karticama nije samo na 1060 :D,s obzirom da ne mogu za normalne pare nigdi uzet 1080 joc ce ove dvi blizanke kopat skupa!3700 kn placene!

 samo rokaj nema stajanja, i meni 1080ti u punom pogonu, ako se poboljšaju uvjeti u rudnicima, ima rezerve za još nabit powera da nadoknadimo manjak ove 1060 

 

e da koga zanima, sa CPU majnam AEON, nema zarade na majnanju sa CPU, čišto špekulacija ako se potrefi da odleti na 50-100$, sad  mu je vrijednost 3$

meni sa 8600k majna 0.1Aeon dnevno, moj kripto diler ga majna sa ryzenom 7 1700, duplo više mu je hash

evo kratki tutorial

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice