CM storm trooper review

poruka: 12
|
čitano: 4.326
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
CM storm trooper review

Evo prije par dana sam si kupio CM storm trooper

Boja: crna

Materijali: čelik,plastika

Težina:13.7KG

Dimenzije:(W) 250mm x (H) 605.6 mm x (D) 578.5mm
Matične ploče:Micro-ATX / ATX / XL-ATX
5.25"utori: 9 (ako se ne koristi ni jedan 3.25"utori)
3.25"utori:8+1
2.25"utori: 8 koji se mogu koristiti i za 3.25" a ima jos jedan prostor za 4 ssd-a
I/0 Panel: USB 3.0 x 2 USB 2.0 x 2, e-SATA, Audio In i Out, regulator brzine ventilatora, kontrola LED dioda
Ventilatori: Naprijed: 2x120mm LED (mogu se okrenuti za 90 stupnjeva pa budu sa strane)
          Gore: 200mm
          Stražnji: 140mm
          Bočno:120mmx2 (opcija)
          Donji:120mmx2(opcija)
Dužina grafičke: 322mm
Visina Cpu collera:186mm
Kućište dolazi sa tri filtera: jedan na vrhu, i dva na dnu jedan je ispod napajanja a drugi je ispod opcionalna dva ventilatora od 120mm a ima mrezu na prednjem dijelu koja je dosta gusta ispred dva ventilatora od 120mm
Plus: Može se ugraditi do 8 ventilatora, ako su ventilatori na najslabijem skoro pa da se ni ne čuju, a i kada su na najačem nisu preglasni, i više nego dovoljno mjesta za kablove, super stvar je mala kutijica na dnu kućišta u koju se mogu staviti neke stvarčice
Minus: Eto meni se jedino ne sviđa što sa strane nema filtera a mreža je dosta rijetka i što se prednji ventilatori ne mogu odvojiti od cagova za hard diskove (tj. mogu se oni odvojiti ali ja bi npr. htio da mi ventilatori upuhuju zrak odnaprijed a da mi diskovi budu zarotirani za 90 stupnjeva e to se ne može)
Dojam nakon 2 dana: super kućište, eto meni se temperatura procesora spustila za 10C

može se ovo i bolje složiti može se ovo i bolje složiti
prednja maskica prednja maskica
u mraku u mraku
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2012 16:21 (yaga01).
Moj PC  
12 0 hvala 5
13 godina
online
CM storm trooper review

Drago mi je da si me poslušao {#}

 

Kućište je za svoju cijenu mrak :)

 

Pohvale za review!.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
CM storm trooper review

Sviđa mi se dizajn i ovaj control panel gore, dobro da su se sjetili stavit filtere za prasinu.Jos da stavis neki aftermarket cooler umjesto ovoga stocka i malo bolje slozis kablove izgledat ce jos bolje {#}

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CM storm trooper review
Točno tako sto se tiče coolera i kablova.
12 godina
offline
CM storm trooper review

Meni je kučište HAF X završilo na popravku i pošto imam garanciju mogu birati opet isto ili drugo, a nekako mi se čini da bum ovo piknul :) Što mislite hm{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
CM storm trooper review

A zbog cega je zavrsilo na popravku? Ja bih opet uzeo Haf X !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CM storm trooper review

LINK tu imas moju anketu kad sam kupovao.  Ja sam ovim i vise nego zadovoljan.

12 godina
offline
Re: CM storm trooper review

Završilo je na popravku zbog pokvarenog usb 2.0 porta na front panelu i sada mogu izabrati kučište do 1360kn koliko sam platio HAF X kučište. I ja nekako ipak razmišljam uzeti opet hafa

iako je storm trooper lijepo kučište. Zanima me samo dal je HAF X Nvidia edition isti kao i običan HAF X ? Pod time mislim na dimenzije i ostalo, jer je u Linksu jeftiniji, a meni boja i izgled nisu presudni,...

13 godina
offline
CM storm trooper review

Sve je isto , razlika je u boji !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: CM storm trooper review

Onda super uzet ću jeftinije ostane mi za lova za nekaj drugo !!

13 godina
neaktivan
offline
CM storm trooper review

Moye li se sa strane kucista prici zadnjem dijelu CPU coolera da se neskida maticna ploca?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: CM storm trooper review
Delta kaže...

Moye li se sa strane kucista prici zadnjem dijelu CPU coolera da se neskida maticna ploca?

slika broj 2!!!!!

naravno da može

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice