Kućište do 500kn

poruka: 20
|
čitano: 6.633
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kućište do 500kn

trazim kućište do 500kn  nezanima me izgled bitna mi je kvaliteta i da se negrije previše...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kućište do 500kn
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište do 500kn
RIP Marco Simoncelli //// Rakim - The Legend, 2Pac - The King, Notorious B.I.G - The Flow and FreeStyle, Nas - The Last Man Standing, Big L - The Punchline and FreeStyle. ლ(ಠ益ಠლ
12 godina
neaktivan
offline
Kućište do 500kn

jos koja ponuda ili je to bas najbolje za tu cijenu?hvala na odgovorima.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište do 500kn

To su 2 best buy kucista. Fractal je tih i prozracan, a Zalman je isto prozracan samo sa gejmerskim izgledom. {#}

RIP Marco Simoncelli //// Rakim - The Legend, 2Pac - The King, Notorious B.I.G - The Flow and FreeStyle, Nas - The Last Man Standing, Big L - The Punchline and FreeStyle. ლ(ಠ益ಠლ
15 godina
neaktivan
offline
Kućište do 500kn

ima nih još  dobrih možda i boljih samo o ukusima je teško raspravljat evo tri  gemerska kučišta cjena  dobra izvedba kvaliteta su zajamčeni

 

 

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=052643063

 

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=052643064

 

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=052643065

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Kućište do 500kn
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Kućište do 500kn

Svaka preporuka za Fractala, a ni Zalman ne pari loše, čak koliko vidim Zalman ima i bolji cable management.

 

Ako imaš visoki cooler i brige oko kabela nikako LC Power, jer bi morao skidati bočni ventilator, a i loše su predodređeni za c.m., te su oni daleko ispod po kvaliteti od ova 2 proizvođača.

 

To već osjetiš na dodir same stranice, a i na robusnosti.

 

@Dotore, prekini ljudima davat TD, jer govore onako kako je. LC Power nije toliko kvalitetan koliko ti misliš, a usto i katastrašno izgledaju.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.12.2011 22:09 (Mitsuoka).
 
1 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Kućište do 500kn

e da zaboravio rec...puno igram igrice :D...nije sad da trazim izgled kako i rekoh kvaliteta me zanima..hvala na odgovorima.. :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište do 500kn
Mitsuoka kaže...

Svaka preporuka za Fractala, a ni Zalman ne pari loše, čak koliko vidim Zalman ima i bolji cable management.

 

Ako imaš visoki cooler i brige oko kabela nikako LC Power, jer bi morao skidati bočni ventilator, a i loše su predodređeni za c.m., te su oni daleko ispod po kvaliteti od ova 2 proizvođača.

 

To već osjetiš na dodir same stranice, a i na robusnosti.

 

@Dotore, prekini ljudima davat TD, jer govore onako kako je. LC Power nije toliko kvalitetan koliko ti misliš, a usto i katastrašno izgledaju.

kasu ti toliko dobri što ga sebi nisi kupija  nego se faca počastila kvalitetom s duplim stranicama

 

(I tako, ja kupio Fractal Design Define R3, a i počastio sam se biciklom) i daj se malo opismeni ( a usto i katastrašno izgledaju.)

12 godina
neaktivan
offline
Kućište do 500kn

stvarno hvala ljudi ali neodlučan sam...bili se ikom dalo napisat mane i prednosti  kućišta jer stvarno neznam koje da odaberem.. i dali cu dobit koji vent sa njim..:)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište do 500kn

Da ne pišem, sve tu piše - od veličine, koji ventovi idu... (Standard ti dolazi s njime, option su ti mjesta gdje ti možeš ugradit vent)

 

http://www.zalman.com/eng/product/Product_Read.asp?Idx=422 - Zalman Z9

 

http://www.fractal-design.com/?view=product&category=2&prod=60 - FD Core3000

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kućište do 500kn
punk94 kaže...

stvarno hvala ljudi ali neodlučan sam...bili se ikom dalo napisat mane i prednosti  kućišta jer stvarno neznam koje da odaberem.. i dali cu dobit koji vent sa njim..:)

pa odi na youtube i pogledaj par videa i uzmi ono koje ti se više svidi.

12 godina
neaktivan
offline
Kućište do 500kn

namjeravam uzeti neko od ova dva...koji je po vama bolji? 

11 Zalman Z9 Plus
11 Fractal Design Core 3000
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kućište do 500kn

Uzmi Zalmana Z9 Plus jer je po dimenzijama veći od Fractala i dolazi s jednim ugrađenim ventilatorom više, fan kontrolerom i pokazivačem temperature.

Music As A Weapon !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kućište do 500kn

ma mislim da cu uzet zalmana..:)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Kućište do 500kn

da li stane zalman performa u fractal design core 3000

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kućište do 500kn
lovranac kaže...

da li stane zalman performa u fractal design core 3000

Da,stane bez problema !

Music As A Weapon !!
12 godina
neaktivan
offline
Kućište do 500kn

Da ne otvaram novu temu, treba mi preporuka kučišta do 500kn. Ja se dvoumim između ZALMAN Z9 PLUS i ZALMAN Z11 PLUS. Dali ima možda neko bolje kučište za 500kn? Bitno mi je da ima mjesta za cable management i da je prozračno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kućište do 500kn

Ja bih rađe uzeo tog Zalmana Z11 Plus jer mi se sviđa dizajn i dolazi s 5 ventilatora vel. 80mm - 120mm , filterima protiv prasine i dosta je velik za MIDI kuciste ! Sumnjam da ces naci nesto bolje s toliko opreme !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice