Zalman Z11 Plus

poruka: 4
|
čitano: 1.531
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Zalman Z11 Plus

ovako, imam navedeno kučište koje sam naručio preko neta, i s njime nisam dobio nikakve "ladice" za hdd (ili kako se to već zove), pa me zanima da li postoji koja alternativa za stavljanje hdd fiksno unutra jer se zašerafiti ne može :D ili možda netko ima link di bi ih mogo kupiti ili netko ima doma za prodaju, hvala unaprijed :D prva slika prikazuje neki od načina za pričvrsščicanje hdd, ali ne mogu shvatiti koji je to način, druga prikazuje originalne vjerojatno, a treća je kako to izgleda bez ladica :D

NotAllowed_
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2015 12:06 (NotAllowed_).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zalman Z11 Plus
NotAllowed_ kaže...

ovako, imam navedeno kučište koje sam naručio preko neta, i s njime nisam dobio nikakve "ladice" za hdd (ili kako se to već zove), pa me zanima da li postoji koja alternativa za stavljanje hdd fiksno unutra jer se zašerafiti ne može :D ili možda netko ima link di bi ih mogo kupiti ili netko ima doma za prodaju, hvala unaprijed :D prva slika prikazuje neki od načina za pričvrsščicanje hdd, ali ne mogu shvatiti koji je to način, druga prikazuje originalne vjerojatno, a treća je kako to izgleda bez ladica :D

Ima vodilice, vidim, pa našarafi vide za HDDove na diskove i uguraj ih unutra.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2015 12:11 (Father_Dougal).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Zalman Z11 Plus

gdje mogu njih nabaviti? hvala na odgovoru :D

NotAllowed_
8 godina
neaktivan
offline
Re: Zalman Z11 Plus

I ja sam također kupio Z11 Plus ali moje je HF1 što u potpunosti nije bitno.Dakle ja sam dobio "ladicu"za HDD.Pogledaj u prostor gdje bude čitač CD/DVD-ova,znači stoji na HDD cage-u zašarafljeno što bi se reklo.Ako nisi dobio onda potraži u Linksu.Nadam se da sam ti pomogao

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice