[Kupovina] Intel i5 7600k zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 961
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
[Kupovina] Intel i5 7600k

Kupujem Intel i5 7600k, bilo bi poželjno i garanciju ako ima, ako ne, sve ok!

Ponude u inbox! Hvala! 

Dario
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 17:12 (CPU).
8 godina
odjavljen
offline
[Kupovina] Intel i5 7600k

4x je premalo za 2019

12 godina
offline
Re: [Kupovina] Intel i5 7600k

Svakom loncu si poklopac, nikad te se ne pita, a uvijek savjet imaš u svakoj fking temi. Ima Kaby lake platformu, neće ići na i7 jer su i rabljeni duplo skuplji... Zbroji 2 i 2 prije nego što se priljepiš za tipkovnicu i serendaš

Hearthstone: Maks0806#2960
8 godina
odjavljen
offline
Re: [Kupovina] Intel i5 7600k
maks0806 kaže...

Svakom loncu si poklopac, nikad te se ne pita, a uvijek savjet imaš u svakoj fking temi. Ima Kaby lake platformu, neće ići na i7 jer su i rabljeni duplo skuplji... Zbroji 2 i 2 prije nego što se priljepiš za tipkovnicu i serendaš

 kakve ovo ima veze sa time što je 4x premalo za 2019 ...

9 godina
neaktivan
offline
[Kupovina] Intel i5 7600k

Kaj znaci 4X?

10 godina
offline
Re: [Kupovina] Intel i5 7600k
Glavas_ZG kaže...

4x je premalo za 2019

 Ja sam pitao imali iko tko prodaje, a nisam pitao jeli malo ili puno jezgara! Ja znam za šta mi točno treba procesor! Nit sam ikakav gejmer, nit mi se izvaja veća svota za i7, a nema ni potrebe!

Dario
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 22:40 (CPU).
10 godina
offline
Re: [Kupovina] Intel i5 7600k
Kolacic kaže...

Kaj znaci 4X?

 Broj jezgri procesora! U ovom slučaju 4. 

Dario
5 godina
offline
[Kupovina] Intel i5 7600k

A stvarno da ostanes bez rijeci. I to na bug forumu gdje bi ocekivao da ljudi ipak nesto znaju.

Odmah po defaultu je 4 jezgre premalo. Da se pitalo Intela to bi bio premium procesor i u 2031 godini .

 

 

9 godina
neaktivan
offline
[Kupovina] Intel i5 7600k

Da si mi nesto opsovao nebi nista rekao,nego i meni bude dosadno i dodem tu i vidim vas dezurne pisaoce nicega!

Pa eto sam ocekivao da mi on odgovori da i ja malo trollam,jer mi nije jasno Glavas dode baci procjenu to ko ce se slozit tko nece njegova stvar,baci foru prc amdgovno smjesno mi je,ali onda se skupite i serete bezveze.

Molim perma ban!

Nego covjek kupuje odredeni procesor i kazes mu da je 4 jezgre premalo,a za sto je premalo,s cim je premalo? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 0:42 (Kolacic).
10 godina
offline
[Kupovina] Intel i5 7600k

Nisam uspio naći procesor za prihvatljivu cijenu! Ali svejedno ga neću ni uzimat jer prelazim na Ryzen. Stoga moderator može zaključat temu! 

 

Dario
8 godina
odjavljen
offline
[Kupovina] Intel i5 7600k

Ključaš sam, gore desno ...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice