3D televizor - preporuke, isplati li se?

poruka: 14
|
čitano: 12.918
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
3D televizor - preporuke, isplati li se?

Pozdrav svima, zanima me isplati li se uzeti 3D televizor? Koje sve sadržaje mogu gledati? Ima li ih dovoljno da kupnja bude opravdana? Evo ako netko ima neki pa da mi napiše dojmove, iskustva i tako... 

 

Ovaj mi se čini dobar, pa ako netko zna bilo kakva informacija će mi pomoći http://www.europatrade.hr/detalji_proizvoda.c7233e228ef7459d92442512cac92581.ue46es6100-led-tv-samsung.aspx 

 

Može i preporuka nekog drugog ako nije problem.

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
3D televizor - preporuke, isplati li se?

Ne isplati se. Znam puno njih koji su kupili, tu i tamo nešto probaju malo 3D-a a 99% vremena gledaju 2D. Ako misliš kupiti konzolu nadlazeče generacije poput PS4 ili X720 onda kupi jer će one nuditi 3D gaming u puno večoj količini.Ali ako kupuješ teku za gledanje TV programa i HD filmova onda fino ušparaj novce i uzmi Samsug plazmu 43E 450 za cc 2800 kn i uživaj. Oči i novčanik će ti biti zahvalni.

 

 

 

http://www.supernet.hr/plazma-tv-42

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
3D televizor - preporuke, isplati li se?

Ako te baš zanima 3d moj savjet je idi na LG jer on koristi pasivni 3d dobiješ nekoliko naočala uz tv kad ga kupiš...plus najbolje što možeš skinut su filmovi na torrentima koje skineš staviš na stick i gledaj....npr 47lm660s je u klasi ovog Samsunga što si stavio...

 

Isplati li se?Ako misliš kupit tv malo bolje klase ne možeš izbjeći 3d on je tu htio ga ti ili ne...

 

Ovaj Samsung je isto odličan tv, ali kod njega da bi gledao 3d trebaš imati 3d blu-ray player i original film blu-ray3d....

Dobiješ s njim 2 para aktivnih 3d naočala...ima full web browser,vrhunski usb player(dts,titlovi...)200 hz.. jedino što ovdje vidim je previsoka cijena u ovom linku ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 3D televizor - preporuke, isplati li se?

Oces rec da Samsung ne cita torrente, samo original bluray? :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D televizor - preporuke, isplati li se?

Samsung čita sve živo s usb-a

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2013 12:26 (frane36).
16 godina
offline
Re: 3D televizor - preporuke, isplati li se?

Ajd, bas cu probat.

Imam bas taj model ES6100.

Samo kaj sam do sad gledao preko PS3MS.

12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D televizor - preporuke, isplati li se?

Ma bez beda samo gurni stick ;)

12 godina
neaktivan
offline
3D televizor - preporuke, isplati li se?

e da za titlove valjda znaš da ih moraš preimenovati da se zovu isto kao i film kužiš da tv povuče titlove ;)

npr

 

avatar1080pdts.mkv

avatar1080pdts.srt

 

;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 3D televizor - preporuke, isplati li se?

ofkors.

Iako moj Sony 46HX850 je bolji od tog Samsunga. Al da, kosta vise :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D televizor - preporuke, isplati li se?

HX 850 je pila neviđena, na hd forumu je nekidan dobio gold class ocjenu ;) jedino malo glupa usb podrška....

Na niti jednom tv-u još nisam vidio onoliko postavki za sliku hahaha

 

Nađe se za cca 9.999.00 :)

16 godina
offline
Re: 3D televizor - preporuke, isplati li se?

40"?

Jer 46 je skuplji. No dobiju se odlične 3d naočale, usudio bi se reći, najbolje. i 22 james bonda na bluray sa hr titlom.

15 godina
neaktivan
offline
3D televizor - preporuke, isplati li se?

Ovako, ovaj iz prvog posta od 8000 kn mogu dobiti za 5900 kn, ja mislim da je to onda najisplativije, sta mislite? Jel bi onda mogao gledati filmove s USB-a ili? 

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D televizor - preporuke, isplati li se?

40" 7999

46" 9999

 

:)

12 godina
neaktivan
offline
Re: 3D televizor - preporuke, isplati li se?
Fićo_CoD 5 kaže...

Ovako, ovaj iz prvog posta od 8000 kn mogu dobiti za 5900 kn, ja mislim da je to onda najisplativije, sta mislite? Jel bi onda mogao gledati filmove s USB-a ili? 

Pročitaj još jednom moj prvi post u ovoj temi .......

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice