Dilema oko kupnje led tv-a

poruka: 32
|
čitano: 21.775
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Dilema oko kupnje led tv-a

Neznam koji od od ovih tv-a da uzmem pa bi mi svaka pomoć dobro došla :

 

 

http://www.emmezeta.hr/multimedija/televizori/led-lcd-i-plazma-tv/38294/tcl-l32s3603f-led-tv-mpeg4/

 

http://www.emmezeta.hr/multimedija/televizori/led-lcd-i-plazma-tv/38295/tcl-l32e3003f-led-tv-mpeg4/

 

http://www.technomarket.hr/products/09131964/neo-led-32665-fhd

 

Koliko sam vidio tcl-ovi imaju malo bolju sliku a dalje neznam ... Je li imao itko iskustva s navedenima

 

btw limit mi je 1500 kn-a ravno

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 23:00 (Mord).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a

Zar nitko nema nikakav savjet , iskustva , dodatne informacije s navedenim markama , znači TCL i NEO ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 23:01 (Mord).
14 godina
offline
Dilema oko kupnje led tv-a

Za te low-entry televizije najčešće ne možeš pronaći recenziju, tako da ti nitko ne može baš nešto pametno sugerirati, osim ako je baš ima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a

Da baš nema nigdje , googlao sam i ništa zato pitam ako ima tko iskustva ako već ne s tim televizorima barem onda sa tim markama , ali izgleda da nikad nitko čuo nije a ne želim baš uletavat naslijepo pa da mi crkne to za kojih godinu dvije ipak je to puno para za mene

13 godina
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
Mord kaže...

Da baš nema nigdje , googlao sam i ništa zato pitam ako ima tko iskustva ako već ne s tim televizorima barem onda sa tim markama , ali izgleda da nikad nitko čuo nije a ne želim baš uletavat naslijepo pa da mi crkne to za kojih godinu dvije ipak je to puno para za mene

Ja sam svoj TV kupovao u 2 mj. ove godine i gledao sam malo te TCL televizore. Kada sam vidio da nitko nema nikakvih iskustva sa njima odlučio sam se za kupovinu Quadro LED TV-a jer mi njihov stari CRT radio uredno 11 godina (još uvijek radi ali je požutila slika).

Ne znam baš koliko je baš pouzdana ta firma ali kada ja kupujem televizore ja ih kupujem samo od pouzdanih proizvođača, Samsung, Grundig, LG, Quadro i tako dalje. Svoj sam TV platio 1400 kn, samo mi je žao što nisam uzeo njihov Smart TV dok je bio na akciji 1600 kn.

 

Najjeftinije televizore ti proizvode Vivax i Quadro no Vivax ne uzimam jer sve što sam imao njihovo u kući krepalo je za nešto manje od godinu dana.

 

Pogledaj malo i na Nabava.net ponude televizora.

 

http://www.nabava.net/televizori__240

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 23:11 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
od ona 3 tv-a sto si stavio, zadnji neo, ima najbolju rezoluciju, dok oni prijašnji imaju rezoluciju laptopa od 15 incha, sto je cisti promasaj
12 godina
offline
Dilema oko kupnje led tv-a

Neo je navodno Philipsov pandan, za te novce boljeg neces naci.. Ajmo reci da imam iskustva s njime, kupili smo ga didi jer je stari CRT vrisnuo, moram priznati s obzirom da je antena na tavanu vjerovatno kuhinjska žlica s obzirom na kvalitetu signala slika je fantastična, iznenadio sam se na prvu da za sitne novce dobijes vise nego solidnu stvar..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 23:20 (majdo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dilema oko kupnje led tv-a

U technomarketa je jos ovaj vikend dakle petak,sub i nedjelja -15% na sve samsunge koji nisu inace na akciji, dakle ako mozes prekoracit za 29kn svoj budzet ti se isplati sa popustom kupiti samsung 32eh4003 ili 32h4000 noviji model, daleko kvalitetniji i pouzdaniji i sa boljim media playerom nego Neo ili TLC.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dilema oko kupnje led tv-a

Bolje mu je da uzme neku poznatu nego nepoznatu firmu.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
nepoznato ne znaci ne kvalitetno :),uzmite primjer kineske telefone
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a

popust u technomarketu za samsung vrijedi samo za neke skuplje modele koliko sam vidio . A budem vidio znači kao taj neo bi bio kavlitetniji od ovog tcl-a btw sad sam nešto čitao da je taj tcl  ko neka velika firma na razini sa samsungom i ostalima te da ti imaju neku vezu s alcatelom  pa mi nije baš jasno kako nisam nikad vidio nešto na ovom području evo link http://en.wikipedia.org/wiki/TCL_Corporation

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 23:54 (Mord).
15 godina
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
bila velika firma ili ne, ovi tcl televizoru su jadni, uzasne karakteristike...jel ti bitnija marka ili perfomanse? To me podsjeca na ljude koji bi rade se vozili u golf 1 nego uzeli najnoviju ladu, samo zato jer nije marka
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
Mord kaže...

popust u technomarketu za samsung vrijedi samo za neke skuplje modele koliko sam vidio

Krivo si vidio, vrijedi za sve modele osim za 4 koja su trenutno u letku a to su,40H5000,32H4510/4500 i 40H6470 al to su svejedno skuplje tv pa te i ne zanima.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
dado16 kaže...
bila velika firma ili ne, ovi tcl televizoru su jadni, uzasne karakteristike...jel ti bitnija marka ili perfomanse? To me podsjeca na ljude koji bi rade se vozili u golf 1 nego uzeli najnoviju ladu, samo zato jer nije marka

 

Nije mi bitno toliko ni jedno ni drugo toliko koliko dugovječnost proizvoda i općenito kako slika izgleda mome golome oku uživo a to šta piše ove i one karakteristike to sve lijepe priče prema tome bi pola onih vivax-ovih šrotova koje sam pogledao sa katastrofa slikom trebali biti bolji od navedenih , premda naravno da imam više para bi i uzeo nešto kvalitetnije od istih u prvom postu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a

pitao sam ih i nisam krivo vidio a ni čuo  ; uostalom odi na njihov sajt klikni na tu ponudu od 15 % i u tabeli imaš točno navedene modele na koje se to odnosi piše ti pregled akcijskih modela ;)

15 godina
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
neo je cist ok firma
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
Mord kaže...

pitao sam ih i nisam krivo vidio a ni čuo  ; uostalom odi na njihov sajt klikni na tu ponudu od 15 % i u tabeli imaš točno navedene modele na koje se to odnosi piše ti pregled akcijskih modela ;)

Neznan koga si pita al netko ti je dao krivu informaciju, radim u TM tako da ti ne govorim bezveze, ni prva ni zadnja koja se prodala od 05.09 od kada traje akcija.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
dado16 kaže...
neo je cist ok firma

Nisam reko da nije samo bi volio naći neki site za njih ili barem nešto o njima informacije ako mi zatreba kakav firmware i slično... btw to me malo podsjeća na one chipotekine focus nusprozvode za koje neznaš otkud su ni šta ni kako....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
Smretko kaže...
Mord kaže...

pitao sam ih i nisam krivo vidio a ni čuo  ; uostalom odi na njihov sajt klikni na tu ponudu od 15 % i u tabeli imaš točno navedene modele na koje se to odnosi piše ti pregled akcijskih modela ;)

Neznan koga si pita al netko ti je dao krivu informaciju, radim u TM tako da ti ne govorim bezveze, ni prva ni zadnja koja se prodala od 05.09 od kada traje akcija.

Ma neki tukac tu u poslovnici u Rijeci , koliko bi me onda došao neki samsungov 32  najeftiniji ako biš mi mogao bacit neki link pa da vidim malo detalje

11 godina
neaktivan
offline
Dilema oko kupnje led tv-a

http://www.technomarket.hr/products/09121864/samsung-ue-32eh4003 ili

http://www.technomarket.hr/products/09135294/samsung-ue-32h4000

Prvi je model iz 2012 a drugi je novi iz 2014,razlike vrlo male tj neprimjetne,oba dva imaju dobru sliku i odlican media player, posto spominjes Rijeku ovaj prvi model imas raspoloziv skoro svugdi a ove novije i nema bas tj sve su skoro izlozbeni modeli po 1kom tako da.

Sa popustom 1529kn mislim da se vise isplati nego ijedan neo, vivax ili sta vec.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a

philips ne bi uzeo da ga baciš zamnom , pun ih servis kod susjeda , a ova dva samsunga budem poslije posla išao pogledat ako imaju  ,  premda mislim da ovog drugog nemaju piše samo pula,zadar,osijek ; premda ako me pukne možda potegnem do pule :)

15 godina
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
12 godina
offline
Dilema oko kupnje led tv-a

Piše ti da je rasprodano.

 

Moja preporuka ti je ako si sa ograničenm budgetom da pogledas na njuskalu preprodavace kod kojih cijena zna bit i do 1000kn niža nego u ducanima vjerojatno jer izbjegavaju porez pa im se isplati prodavat po nižoj cijeni. Svi navode da daju garanciju sad neznam kolko je to vjerodostojno u odnosu na jedan dučan... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Dilema oko kupnje led tv-a

Zar nisu Vivax, Magnum i Quadro svi potekli iz iste kineske tvornice ?

 

 

Imao sam prije desetak godina dva identična tv-a.

Jedan se zvao Vivax a drugi Quadro a bili su identični.

Poslije sam u Pevecu vidio i taj Magnum koji je opet potpuno bio identičan ovim mojim Quadru i Vivaxu.

Make yourself sheep and the wolf is ready.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.10.2014 19:37 (Budokai).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
Budokai kaže...

Zar nisu Vivax, Magnum i Quadro svi potekli iz iste kineske tvornice ?

 

 

Imao sam prije desetak godina dva identična tv-a.

Jedan se zvao Vivax a drugi Quadro a bili su identični.

Poslije sam u Pevecu vidio i taj Magnum koji je opet potpuno bio identičan ovim mojim Quadru i Vivaxu.

Ne vjerujem. Po meni je Quadro kvalitetnija firma od Vivaxa.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
15 godina
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
zar nije vivax hrvatska firma?
13 godina
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
dado16 kaže...
zar nije vivax hrvatska firma?

To je brend od Msan-a ali se njihovi proizvodi proizvode u Kini. Quadro je brend od Inem Electronic-a, a njihovi proizvodi se proizvode u Kini i Turskoj.

 

Negdje sam pročitao da se Vivax proizvodi i u HR ali ne znam koliko je to točna informacija.

 

I Quadro i Vivax su Hrvatski brendovi.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.10.2014 19:59 (Marko :D).
12 godina
protjeran
offline
Dilema oko kupnje led tv-a

Najpoznatiji brendovi M SAN Grupe - Vivax i MS - proizvode se u tvornici otvorenoj 2001. godine, koja se nalazi u gradu Dongguan, u provinciji Guangdong, Kina.
Tvornica površine 15.000 m2 zapošljava 250 djelatnika, koji dnevno proizvedu do 1.500 uređaja.  Proizvodnja je u potpunosti ustrojena po europskom sustavu kvalitete, što znači da svi proizvodi prolaze stroge kontrole od samih ulaznih komponenti, preko kontrole procesa proizvodnje pa sve do kontrole finalnih proizvoda.
Gotovi proizvodi testiraju se po najnovijim metodama ispitivanja kvalitete na izdržljivost u ekstremnim uvjetima, između ostalog i na test visoke temperature.

 

http://www.bug.hr/vijesti/vivax-made-in-croatia-eu/124070.aspx

http://hr.vivax.com/Brend-Vivax-2.aspx

Make yourself sheep and the wolf is ready.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.10.2014 12:42 (Budokai).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Dilema oko kupnje led tv-a
Marko :D kaže...

 Quadro


Quadro je firma nastala spajanjem INEM elektronike iz Zagreba i Quadra iz Švicarske.

Make yourself sheep and the wolf is ready.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice