Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.317
|
čitano: 14.092.503
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

netko? :)

Bešić
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Sil kaže...

To zadovoljstvo bi me koštalo cca 4.000 kn više za isti model ili bi se morao spustiti u nižu seriju nekog branda. Dilema i je bila da li ići na kvalitetniji TV ili veći a nešto lošiji. Nisam htio probiti planirani budget te sam se odlučio za prvu opciju.

 

Ok, to su legitimni razlozi. Ja sam govorio isključivo iz konteksta doživljaja gledanja 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Binac6 kaže...

4000kn vise za 10" veci TV, pa i ja bih izabrao 55". Po mom misljenu se isplati dati 4000kn vise za 10" veci TV jedino kada je OLED u pitanju a za bilo koji LED TV to je prevelika razlika u novcu i totalno neisplativo.

 Ne postoji isplativ TV osim ako zarađuješ na njemu :)

 

Sve se svodi koliko si love spreman dati za određenu razinu zadovoljstva, svako granicu drugačije postavi ovisno o mogućnostima i željanma

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
alen_pu22 kaže...

netko? :)

 OK ti je taj samsung-ue43nu7192 za te novce.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
volegradele kaže...

U petak u Splitu se otvara novi Sancta Domenika store u centru Joker i nude 20% popusta na televizore između ostalog.Sad ne znam jel to 20% na ovu trenutnu cijenu od 12999 kn za LG B8 ili na neku suludu cijenu na koju sam jednom nabasao u trgovini,mislim da je bilo skoro pa 16K kn,dok je u isto vrijeme na webu bila oko 13K kn!

http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/posjeti-nas-na-otvorenju-sd-megastorea-i-ostvari-ustede/

 Ne bi me cudilo da bude  popust na visu cijenu, plus vrijedi samo za jednokratno placanje, i pitanje sta ce imati na lageru.

 

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ljudi se zgroze (s pravom) kad vide razliku u cijeni 55" i 65" tv-a, no treba imati na umu da se radi o cca 40% većem ekranu (površina)!

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 14:54 (nani).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tražim tv 55" do nekih 4500kn, imate kakvih preporuka?

 

Ja sam našao ovo pa ne znam jel ima šta bolje LINK

PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dakle sutra u SD u ST fini popusti pa bi između ostalih trebalo izdvojiti nekoliko modela ( cijene s popustom i samo u slučaju ako ostanu trenutačne cijene i ako budu dostupni ujutro navedeni modeli)

 

OLED 55C8 11120 kn

55XF9005     8320 kn

65XF9005   12800 kn

65SK9500   11600 kn

 

@karlito, evo ti dobra ponuda Sony 55XF9005 za 8390 s 5g garancije. Najbolji mogući 55" a da nije OLED ili onaj preskupi tzv qled samsung. Nekako imam feeling da će baš ovaj 55XF9005 sutra biti najprodavaniji tamo u ST:)

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 15:39 (Flagship).
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...

Dakle sutra u SD u ST fini popusti pa bi između ostalih trebalo izdvojiti nekoliko modela ( cijene s popustom i samo u slučaju ako ostanu trenutačne cijene i ako budu dostupni ujutro navedeni modeli)

 

OLED 55C8 11120 kn

55XF9005     8320 kn

65XF9005   12800 kn

65SK9500   11600 kn

 

@karlito, evo ti dobra ponuda Sony 55XF9005 za 8390 s 5g garancije. Najbolji mogući 55" a da nije OLED ili onaj preskupi tzv qled samsung. Nekako imam feeling da će baš ovaj 55XF9005 sutra biti najprodavaniji tamo u ST:)

Baš se mislim oću li sutra u novom SD megastoreu ispraznit takuin i kupit 55XF9005 :)

PSN: Muskarcina77
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
marinnn kaže...
volegradele kaže...

U petak u Splitu se otvara novi Sancta Domenika store u centru Joker i nude 20% popusta na televizore između ostalog.Sad ne znam jel to 20% na ovu trenutnu cijenu od 12999 kn za LG B8 ili na neku suludu cijenu na koju sam jednom nabasao u trgovini,mislim da je bilo skoro pa 16K kn,dok je u isto vrijeme na webu bila oko 13K kn!

http://promocije.sancta-domenica.hr/promocije/posjeti-nas-na-otvorenju-sd-megastorea-i-ostvari-ustede/

 Ne bi me cudilo da bude  popust na visu cijenu, plus vrijedi samo za jednokratno placanje, i pitanje sta ce imati na lageru.

 

 Opcenito mi je glupo to sto je jeftiniji ne webu,mogu razumit nekih 5% kao npr u Linksa ali ovdje se radilo o 20-25% razlici u cijeni!

AUDIOFIL
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...

Dakle sutra u SD u ST fini popusti pa bi između ostalih trebalo izdvojiti nekoliko modela ( cijene s popustom i samo u slučaju ako ostanu trenutačne cijene i ako budu dostupni ujutro navedeni modeli)

 

OLED 55C8 11120 kn

     8320 kn

65XF9005   12800 kn

65SK9500   11600 kn

 

@karlito, evo ti dobra ponuda Sony 55XF9005 za 8390 s 5g garancije. Najbolji mogući 55" a da nije OLED ili onaj preskupi tzv qled samsung. Nekako imam feeling da će baš ovaj 55XF9005 sutra biti najprodavaniji tamo u ST:)

 Nadam se da si upravu za popuste,vrlo primamljivo + 5g jamstva!Sad teska dvojba Sony 55XF9005 ili B8/C8 OLED,poprilicna razlka u cijeni!

AUDIOFIL
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Virty kaže...

Baš se mislim oću li sutra u novom SD megastoreu ispraznit takuin i kupit 55XF9005 :)

To je odlična cijena s obzirom da je svuda minimalno 9-9.5-10K a još ide i sa 5g garancije:)

 

 

volegradele kaže...
Flagship kaže...

Dakle sutra u SD u ST fini popusti pa bi između ostalih trebalo izdvojiti nekoliko modela ( cijene s popustom i samo u slučaju ako ostanu trenutačne cijene i ako budu dostupni ujutro navedeni modeli)

 

OLED 55C8 11120 kn

     8320 kn

65XF9005   12800 kn

65SK9500   11600 kn

 

@karlito, evo ti dobra ponuda Sony 55XF9005 za 8390 s 5g garancije. Najbolji mogući 55" a da nije OLED ili onaj preskupi tzv qled samsung. Nekako imam feeling da će baš ovaj 55XF9005 sutra biti najprodavaniji tamo u ST:)

 Nadam se da si upravu za popuste,vrlo primamljivo + 5g jamstva!Sad teska dvojba Sony 55XF9005 ili B8/C8 OLED,poprilicna razlka u cijeni!

55C8 je na zapadu (DE,AUT,itd) 1500€ ili više u ovome trenutku tako da je ova cijena kod nas sutra, ako bude ovakva kao što pretpostavljamo,  uz 5g garancije jako dobra. Ako se ima love onda je OLED jasan broj 1 :)

 

 

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
Virty kaže...

Baš se mislim oću li sutra u novom SD megastoreu ispraznit takuin i kupit 55XF9005 :)

To je odlična cijena s obzirom da je svuda minimalno 9-9.5-10K a još ide i sa 5g garancije:)

 

Istina.

Jedino šta me brine input lag radi igranja na PS4 PRO.
U par recenzija sam naišao na podatak da ima relativno visok lag pogotovo kod 1080p rezolucije.

 

Dodatak: rtings.com ipak kaže da je input lag dobar tako da ću zanemarit ostale recenzije.

PSN: Muskarcina77
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.9.2018 16:48 (Virty).
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Eee, da sam tamo uzeo bi.  Mozda stave na web samo sutra, ne bilo lose. . 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Virty kaže...
Flagship kaže...
Virty kaže...

Baš se mislim oću li sutra u novom SD megastoreu ispraznit takuin i kupit 55XF9005 :)

To je odlična cijena s obzirom da je svuda minimalno 9-9.5-10K a još ide i sa 5g garancije:)

 

Istina.

Jedino šta me brine input lag radi igranja na PS4 PRO.
U par recenzija sam naišao na podatak da ima relativno visok lag pogotovo kod 1080p rezolucije.

 

Dodatak: rtings.com ipak kaže da je input lag dobar tako da ću zanemarit ostale recenzije.

 

:39 ms - način igranja - 1080p60 (konzole)

:39 ms - način igranja - 1080p60 + HDR (PS4 konzola)

:23 ms - način igranja - 4K + HDR (najnovije verzije Xbox One S konzola, PS4pro)

https://hdtvpolska.com/sony-xf90-test-nastepcy-xe93-xe90-2018-kd-55xf9005-dolby-vision/

5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
Binac6 kaže...

4000kn vise za 10" veci TV, pa i ja bih izabrao 55". Po mom misljenu se isplati dati 4000kn vise za 10" veci TV jedino kada je OLED u pitanju a za bilo koji LED TV to je prevelika razlika u novcu i totalno neisplativo.

 Ne postoji isplativ TV osim ako zarađuješ na njemu :)

 

Sve se svodi koliko si love spreman dati za određenu razinu zadovoljstva, svako granicu drugačije postavi ovisno o mogućnostima i željanma

 Ne znam kako ti tumacis rijec neisplativo ali cim nesto platis vise sto ne vrijedi toliko to je isto kao da si izgubio novac na njemu a cim nesto platis manje sto ne vrijedi toliko to je kao da si i zaradio na njemu. 4000kn za 10" veci Samsung TV ovogodisnje serije 8(dosadasnja serija 7) je totalno neisplativo u punom smislu te rijeci.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...

55C8 je na zapadu (DE,AUT,itd) 1500€ ili više u ovome trenutku tako da je ova cijena kod nas sutra, ako bude ovakva kao što pretpostavljamo,  uz 5g garancije jako dobra. Ako se ima love onda je OLED jasan broj 1 :)

 

 

 Više se tome ne treba čuditi jer smo ipak u EU već pet godna i da naši ne spuštaju cijene mogli bi zatvoriti butige i svi bi kupovali vanka.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

puno hvala na odgovoru, malo sam proucavao i odlucio se za lg uh6950,

naručit cu ga dostavom u sd

 

imam par pitanja,

jel mi vrijedi kod za prvu kupnju prilikom placanja pouzecem?

jel se trebam igdje prijavit ili nesto slicno da dobijem 5 god garancije

 

i na koju visinu je najbolje stavit tv na zid?

14 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pomoć ekipa. Može prijedlozi za tv 55" do 5000kn. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
šćir kaže...

puno hvala na odgovoru, malo sam proucavao i odlucio se za lg uh6950,

naručit cu ga dostavom u sd

 

imam par pitanja,

jel mi vrijedi kod za prvu kupnju prilikom placanja pouzecem?

jel se trebam igdje prijavit ili nesto slicno da dobijem 5 god garancije

 

i na koju visinu je najbolje stavit tv na zid?

 Akcija za 5 g. jamstva traje do 24.9. i papir za nju te racun dođu zalijepljeni na kutiju kod dostave. Ako kupuješ neki model kojem na slici modela piše onaj ćošak "Extra zaštita", automatski dobivaš 5 g. garancije, tj. klasične 2 g. i još 3 g. Protecto jamstva.

 

Za newsletter odes na SD stranicu, gore pri vrhu pise link "Newsletter". Prijava je klasicna, ime, mail, pa dobijes na taj mail potvrdu registracije sa linkom koji stisnes da se aktivira. Nakon par minuta dobijes drugi mail u kojem je kod. Ne znam specificno za placanje pouzecem ali ako je u listi placanja kod kupnje na webu onda vrijedi. Probas za probu ubaciti neki u kosaricu pa ces vidjeti kad dođes do izbora placanja.

 

EDIT: da ne bi bilo zabune, SD webshop nema prijavu ni registraciju, autorizacija placanja se vrsi u trenutku placanja, za mene npr. sa Zaba Maestrom se digne posebna secure stranica i koristim m-token iz ZABA aplikacije na mobitelu. Drugi zez koji se moze desiti kao i meni, kada te secure stranica pita za pin za taj serijski od tvog tokena, to nije pin kartice niti aplikacije, to je odmah onaj AES key unutar tokena. Ja sam par puta upisao pin kartice pa mi je odbilo kupnju. Tada moras zatvoriti browser da zaboravi sesiju jer u protivnom stalno odbija dalje pokusaje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 13:21 (Mad Ant).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Binac6 kaže...
Pixel kaže...
Binac6 kaže...

4000kn vise za 10" veci TV, pa i ja bih izabrao 55". Po mom misljenu se isplati dati 4000kn vise za 10" veci TV jedino kada je OLED u pitanju a za bilo koji LED TV to je prevelika razlika u novcu i totalno neisplativo.

 Ne postoji isplativ TV osim ako zarađuješ na njemu :)

 

Sve se svodi koliko si love spreman dati za određenu razinu zadovoljstva, svako granicu drugačije postavi ovisno o mogućnostima i željanma

 Ne znam kako ti tumacis rijec neisplativo ali cim nesto platis vise sto ne vrijedi toliko to je isto kao da si izgubio novac na njemu a cim nesto platis manje sto ne vrijedi toliko to je kao da si i zaradio na njemu. 4000kn za 10" veci Samsung TV ovogodisnje serije 8(dosadasnja serija 7) je totalno neisplativo u punom smislu te rijeci.

 Ja ne tumačim, postoji riječnik :)

"koji se ne isplati, u koji ne treba ulagati jer ne daje dobit"

 

Kao što sam rekao niti jedan tv nije isplativ.  Kako ti određuješ koliko tv vrijedi ? Pa svaki koji si kupio sigurno vrijedi daleko manje u odnosu na proizvodnu ciejnu. S druge strane možeš gledati koliko tebi nešto vrijedi i jesi li spreman dati lovi za to. Ne kupuju svi "best buy" ako si na taj termin mislio.

5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ne razumijes al' nebitno...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

U Splitu u Sancta Domenici se sada ceka na blagajni minimalno 1 sat 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 10:58 (zzzele).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zzzele kaže...

U Splitu u Sancta Domenici se sada ceka na blagajni minimalno 1 sat 

 

Gotova je sezona pa treba potrošiti negdje sve te novce

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
zzzele kaže...

U Splitu u Sancta Domenici se sada ceka na blagajni minimalno 1 sat 

Ne znamo koliko brzo oni ažuriraju web ali za sada još uvijek ima 55C8, 55XF9005, 65XF9005 itd. Valjda su dodatno napunili skladišta i poslovnicu za svaki slučaj :)

 

Netko će se već ovdje javiti poslije i dat info jesu li 55C8 i 55XF9005 po onim cijenama i jel sve štima.

14 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bodija kaže...

Pomoć ekipa. Može prijedlozi za tv 55" do 5000kn. 

 

 

 

 Može jedno glasanje 

 

 

0 Samsung UE55NU7402
9 LG TV 55UK6950
0 TCL U55C7006
0 Hisense H55U7A
2 Sony KD-55XE7005
1 Philips 55PUS7503
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
karlito13 kaže...

Eee, da sam tamo uzeo bi.  Mozda stave na web samo sutra, ne bilo lose. . 

Pa probaj, možda možeš? Ili ih kontaktirati pa vidjet što se može, sigurno nebi odbili tvojih 8320 kn za 55XF9005 ako je izvedivo:)

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ja tek oko 16 idem dole pa javim!!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...

Ne znamo koliko brzo oni ažuriraju web ali za sada još uvijek ima 55C8, 55XF9005, 65XF9005 itd. Valjda su dodatno napunili skladišta i poslovnicu za svaki slučaj :)

 

Netko će se već ovdje javiti poslije i dat info jesu li 55C8 i 55XF9005 po onim cijenama i jel sve štima.

Ma samo polako i mirno, bit će svega toga i za nas ostale izvan Splita i za manje novce kako trendovi po EU dućanima nagovješćuju. Još dva mjeseca pa će se svi potući oko čišćenja skladišta, ziher sam .

Deckard
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice