Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.319
|
čitano: 14.094.071
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav svima, molim vaše mišljenje koji tv je all-round bolji, samsung 43nu7192 vs lg43sk6300. Hvala!

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Garfield1,

 

Uhvaćen si sa prstima u pekmezu...

 

I zakopavaš se sve dublje.

 

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ma sve je jasno ko dan, povijest je zapisana.
Ko ga ne zna skupo bi ga platio. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Havo kaže...

Garfield1,

 

Uhvaćen si sa prstima u pekmezu...

 

I zakopavaš se sve dublje.

 

 Kao što sam napisao..Nisam ja nigdje uhvačen, jer ja nisam kriminalac a vi niste policija:)) Uhvačeni ste vi u vlastitom životu, jer nemate šta pametnije u životu radit, nego tražit što je tko napisao krivo ili nekrivo na forumu..! Nešto radite biče vam bolje u životu..

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
vrinho kaže...

Ništa ja nisam pogriješio nego si ti prozirniji od stakla. Sve se vidi crno na bijelo. Nisi jednom i kad su te argumentima poklopili ili pokazao svoje neznanje nestao na tjedan dva pa kad se malo zaboravilo evo opet njega sa ''znanjem''. Ajd bježi.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=95&jumpto=4722610&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=97&jumpto=4743379&sort=asc&view=flat

 Da jer sam htio malo isprobat, šta, če neki stručnjaci" kazat na moj post.. Tako, da je to bila mala provokacija..A nisam nikad kupio taj televizor, niti nisam imao namjeru:)) I, da je to istina, se zakunem na moju obitelj..! I baš zanimljivo, da svi traže nekakve greške kod drugih, a sam sebe niko ne pogleda i puno nekakve mržnje do drugih.. Takav ti je Balkan..

 A nisi ga uzeo kažeš, nakon tvog prvog posta i upita za dotični 6909 mjesec dana kasnije kažeš da si ga uzeo. Još se zaklinješ na obitelj? Samo laž na laž.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
vrinho kaže...
garfield1 kaže...
vrinho kaže...

Ništa ja nisam pogriješio nego si ti prozirniji od stakla. Sve se vidi crno na bijelo. Nisi jednom i kad su te argumentima poklopili ili pokazao svoje neznanje nestao na tjedan dva pa kad se malo zaboravilo evo opet njega sa ''znanjem''. Ajd bježi.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=95&jumpto=4722610&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=97&jumpto=4743379&sort=asc&view=flat

 Da jer sam htio malo isprobat, šta, če neki stručnjaci" kazat na moj post.. Tako, da je to bila mala provokacija..A nisam nikad kupio taj televizor, niti nisam imao namjeru:)) I, da je to istina, se zakunem na moju obitelj..! I baš zanimljivo, da svi traže nekakve greške kod drugih, a sam sebe niko ne pogleda i puno nekakve mržnje do drugih.. Takav ti je Balkan..

 A nisi ga uzeo kažeš, nakon tvog prvog posta i upita za dotični 6909 mjesec dana kasnije kažeš da si ga uzeo. Još se zaklinješ na obitelj? Samo laž na laž.

 Pa zar ne razumeš, da je to bila provokacija.. A napisao sam to namjerno zbog nekih ljudi ovdje, koji, če se prepoznat.. A sve je bilo napisano dobronamjerno..

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
vrinho kaže...

Došao slovenski mačor ovdje na temu u 7. mjesecu 2015. i ispitivao kakav je Philips 55PFS6909/12 jer kupuje. Mjesec dana poslije odjednom je najpametniji i počeo s uzdizanjem Philipsa u nebesa, slučajno? I kakti on sad ima iskustva s TV-ima 20 godina  Ajd nemoj me jebati, sa svih foruma si protjeran zbog očitog razloga samo te ovdje nekim čudom drže i pitam ovdje javno moderatore zašto. Na svoje oči više primjeraka sam vidio kako rade ti Philipsi i nemam dobre riječi više za tu marku. Prodavanje muda pod bubrege, ljudi padnu na taj ambilight iliti na lijepe oči i onda se većinom razočaraju. 

Ovdje si sad gadno pogriješio:))   Jer nisam ja jedini Slovenac na tom forumu..! A to što ti nemaš dobre riječi za taj brend, ne znači ništa.. Jer moraš, da gledaš globalno kako su korisnici zadovolnji..Jer normalno, da ne mogu biti svi zadovolnji.. Pa to pričam za sve brendove ne samo za Philips..A to što sam negdje banovan, je zbog određenih ljudi kojima sam stao na put, i to jim je veoma zasmetalo..

 Ajde ostavi ti te fore za svoje poslodavce. Na svim forumima na kojima se pojaviš 98% ljudi zna tko si i čime se baviš. To sigurno nije popravljanje i prodaja televizora. Čovjeka koji nezna što su Hz, volti i watti je opasno i pustiti blizu otvorenog televizora. Dati mu da se igra sa nečim pod naponom je isto kao da si pustio znatiželjno dvogodišnje dijete kojemu je malo dosadno. Ti servisa u životu nisi vidio. Tvoja tobože naivnost ili one fore kao 'tog čovjeka nebih želio upoznati' kada govoriš sam o sebi stvarno debelo zadiru u kliničku psihologiju.

 

No, ono što je bitno za one koji traže preporuku televizora ovdje ili na drugim forumima je to da li ti želiš nekoga prevariti i da li to radiš svjesno, odnosno sa namjerom da nekoga zaribaš. Nažalost na oba pitanja odgovor je potvrdan. Više smo puta bili svjedoci da kada nekoga uvjeriš u kupnju Philipsa da nikome nisi ni pokušao pomoći po pitanju mogućih problema zato jer, kao prvo, jednostavna magična rješenje ne postoje (tj. da postoje to je prvo što bi svaki normalan proizvođač nastojao rješiti prije stavljanja proizvoda na tržište) i drugo zato jer taj dio tebe jednako kao i Philips koji je sve probleme EU kupaca sa reklamacijama rješio zatvaranjem svog foruma (što dovoljno govori o tome kakva je poslovna politika koju vodi) to jednostavno ne zanima za razliku od toga da si ti svakog potencijalnog kupca prije kupnje vjerojatno duže vrijeme zasipao privatnim porukama u kojima si predlagao Philips kao najisplativiju kupnju i usto isticao nedostatke drugih proizvođača, bilo lažne ili prave.

 

Nitko ovdje na forumu nije zaposlenik konkurentske firme koji želi lažno predstaviti Philips. Philips je jeftin kineski proizvođač u rangu Vivaxa i sličnih sa prenapuhanom cijenom i ništa više. Da pitaš bilo koga na forumu da li zna da je netko ovdje zaposlenik LG, Samsunga ili Sony-a vjerojatno nebi imao previše sreće sa odgovorima. Ti ljudi imaju svoj posao i nemaju ni namjeru ni vremena k.....i sa svojim znanjem, a u opisu njihovog posla im sigurno ne stoji lažno oglašavanje po forumima. Da te iste ljude pitaš da li na forumima postoji netko tko trola za Philips tu bi već imao dosta više odgovora i svi ti odgovori bi upućivali samo na jednu osobu a to si nažalost ti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 13:11 (Leon4rdo).
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nismo policija al nek ljudi vide i znaju od kakvog lažova i ''znalca'' čitaju preporuke. Taj ni ne zna što je ''kupio'' ni očito što ima doma za televizor. Malo morgen, zna se zašto je on tu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...

 Pa zar ne razumeš, da je to bila provokacija.. A napisao sam to namjerno zbog nekih ljudi ovdje, koji, če se prepoznat.. A sve je bilo napisano dobronamjerno..

 Jesi se zakleo svojom obitelji da nisi kupio taj tv? Jesi! Jesi napisao bio da si ga kupio? Jesi! I koga si ti provocirao time u ono vrijeme? Ma daj šuti i odstrani se sam odavde ako imaš časti i imalo obraza.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Leon4rdo kaže...
garfield1 kaže...
vrinho kaže...

Došao slovenski mačor ovdje na temu u 7. mjesecu 2015. i ispitivao kakav je Philips 55PFS6909/12 jer kupuje. Mjesec dana poslije odjednom je najpametniji i počeo s uzdizanjem Philipsa u nebesa, slučajno? I kakti on sad ima iskustva s TV-ima 20 godina  Ajd nemoj me jebati, sa svih foruma si protjeran zbog očitog razloga samo te ovdje nekim čudom drže i pitam ovdje javno moderatore zašto. Na svoje oči više primjeraka sam vidio kako rade ti Philipsi i nemam dobre riječi više za tu marku. Prodavanje muda pod bubrege, ljudi padnu na taj ambilight iliti na lijepe oči i onda se većinom razočaraju. 

Ovdje si sad gadno pogriješio:))   Jer nisam ja jedini Slovenac na tom forumu..! A to što ti nemaš dobre riječi za taj brend, ne znači ništa.. Jer moraš, da gledaš globalno kako su korisnici zadovolnji..Jer normalno, da ne mogu biti svi zadovolnji.. Pa to pričam za sve brendove ne samo za Philips..A to što sam negdje banovan, je zbog određenih ljudi kojima sam stao na put, i to jim je veoma zasmetalo..

 Ajde ostavi ti te fore za svoje poslodavce. Na svim forumima na kojima se pojaviš 98% ljudi zna tko si i čime se baviš. To sigurno nije popravljanje i prodaja televizora. Čovjeka koji nezna što su Hz, volti i watti je opasno i pustiti blizu otvorenog televizora. Dati mu da se igra sa nečim pod naponom je isto kao da si pustio znatiželjno dvogodišnje dijete kojemu je malo dosadno. Ti servisa u životu nisi vidio. Tvoja tobože naivnost ili one fore kao 'tog čovjeka nebih želio upoznati' kada govoriš sam o sebi stvarno debelo zadiru u kliničku psihologiju.

 

No, ono što je bitno za one koji traže preporuku televizora ovdje ili na drugim forumima je to da li ti želiš nekoga prevariti i da li to radiš svjesno, odnosno sa namjerom da nekoga zaribaš. Nažalost na oba pitanja odgovor je potvrdan. Više smo puta bili svjedoci da kada nekoga uvjeriš u kupnju Philipsa da nikome nisi ni pokušao pomoći po pitanju mogućih problema zato jer, kao prvo, jednostavna magična rješenje ne postoje (tj. da postoje to je prvo što bi svaki normalan proizvođač nastojao rješiti prije stavljanja proizvoda na tržište) i drugo zato jer taj dio tebe jednako kao i Philips koji je sve probleme EU kupaca sa reklamacijama rješio zatvaranjem svog foruma (što dovoljno govori o tome kakva je poslovna politika koju vodi) to jednostavno ne zanima za razliku od toga da si ti svakog potencijalnog kupca prije kupnje vjerojatno duže vrijeme zasipao privatnim porukama u kojima si predlagao Philips kao najisplativiju kupnju i usto isticao nedostatke drugih proizvođača, bilo lažne ili prave.

 

Nitko ovdje na forumu nije zaposlenik konkurentske firme koji želi lažno predstaviti Philips. Philips je jeftin kineski proizvođač u rangu Vivaxa i sličnih sa prenapuhanom cijenom i ništa više. Da pitaš bilo koga na forumu da li zna da je netko ovdje zaposlenik LG, Samsunga ili Sony-a vjerojatno nebi imao previše sreće sa odgovorima. Ti ljudi imaju svoj posao i nemaju ni namjeru ni vremena k.....i sa svojim znanjem, a u opisu njihovog posla im sigurno ne stoji lažno oglašavanje po forumima. Da te iste ljude pitaš da li na forumima postoji netko tko trola za Philips tu bi već imao dosta više odgovora i svi ti odgovori bi upućivali samo na jednu osobu a to si nažalost ti.

 A sad mi to piše najpametniji i najrazgledaniji čovjek tog foruma.. Ja sam ljepo napisao šta sam radio i šta sad radim.. A to što ko radi ili je dobar ili ne, to ostavi za sebe..

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
oceans12 kaže...

Pozdrav svima, molim vaše mišljenje koji tv je all-round bolji, samsung 43nu7192 vs lg43sk6300. Hvala!

 Daj još nešto para više, i kupi kvalitetan televizor..

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
oceans12 kaže...

Pozdrav svima, molim vaše mišljenje koji tv je all-round bolji, samsung 43nu7192 vs lg43sk6300. Hvala!

 Daj još nešto para više, i kupi kvalitetan televizor..

 Pretpostavljamo Panasonic

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
POZNANOVEC kaže...
garfield1 kaže...
oceans12 kaže...

Pozdrav svima, molim vaše mišljenje koji tv je all-round bolji, samsung 43nu7192 vs lg43sk6300. Hvala!

 Daj još nešto para više, i kupi kvalitetan televizor..

 Pretpostavljamo Panasonic

 Što se tiče ukupne kvalitete slike Philips, Sony i Panasonic u tim nižem i srednjem rangu televizora:)

15 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
oceans12 kaže...

Pozdrav svima, molim vaše mišljenje koji tv je all-round bolji, samsung 43nu7192 vs lg43sk6300. Hvala!

 Što se slike tiče  samsung je dosta bolji, što se os-a i podrške za sve živo tiče , lg je nešto bolji

15 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
Havo kaže...

Garfield1,

 

Uhvaćen si sa prstima u pekmezu...

 

I zakopavaš se sve dublje.

 

 Kao što sam napisao..Nisam ja nigdje uhvačen, jer ja nisam kriminalac a vi niste policija:)) Uhvačeni ste vi u vlastitom životu, jer nemate šta pametnije u životu radit, nego tražit što je tko napisao krivo ili nekrivo na forumu..! Nešto radite biče vam bolje u životu..

Prestani lagat ovaj napaćeni narod! Nemaš to pravo!  

6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima li tko kakvo iskustvo sa extreme dig. ?

Navodno Tv dolazi iz Budimpešte..... u izgledahu mi dosta aljkavi

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
garfield1 kaže...
Havo kaže...

Garfield1,

 

Uhvaćen si sa prstima u pekmezu...

 

I zakopavaš se sve dublje.

 

 Kao što sam napisao..Nisam ja nigdje uhvačen, jer ja nisam kriminalac a vi niste policija:)) Uhvačeni ste vi u vlastitom životu, jer nemate šta pametnije u životu radit, nego tražit što je tko napisao krivo ili nekrivo na forumu..! Nešto radite biče vam bolje u životu..

Prestani lagat ovaj napaćeni narod! Nemaš to pravo!  

 Ništa ja ne lažem, to je fikcija u vašim razgrijanim glavama:) A što se tiče prava, danas svaki može kazat/pisat šta oče..

8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Moze sto hoce ali nece dokle hoce... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Niste mi puno pomogli... Uglavnom uzeo sam TCL C76 i na prvu sam zadovoljan. Zna li netko može li taj televizor čitati NTFS format sa USB-a?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
POZNANOVEC kaže...

Ima li tko kakvo iskustvo sa extreme dig. ?

Navodno Tv dolazi iz Budimpešte..... u izgledahu mi dosta aljkavi

 Imaš cijelu temu o tome na ovom forumu.

 

Uglavnom, izbjegavati ako je moguće jer zna biti problema oko reklamacija i sl.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
POZNANOVEC kaže...

Ima li tko kakvo iskustvo sa extreme dig. ?

Navodno Tv dolazi iz Budimpešte..... u izgledahu mi dosta aljkavi

 kupio od njih u ožujku prošle godine i sve super.

mailom mi je napisano da čak ne preuzmem tv dok ne otvorim kutiju i pregledam tv što i učinih, na nezadovoljstvo DPD dostavljača 

 

prije toga sam zvao LG Hrvatska i nema nikakvih problema u slučaju popravka. Tv ide u Zagreb servis  a ne u Mađarsku.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ladovina12 kaže...

Niste mi puno pomogli... Uglavnom uzeo sam TCL C76 i na prvu sam zadovoljan. Zna li netko može li taj televizor čitati NTFS format sa USB-a?

 mora čitati NTFS.

nije to danas nikakva magija..

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dmanz kaže...
POZNANOVEC kaže...

Ima li tko kakvo iskustvo sa extreme dig. ?

Navodno Tv dolazi iz Budimpešte..... u izgledahu mi dosta aljkavi

 Imaš cijelu temu o tome na ovom forumu.

 

Uglavnom, izbjegavati ako je moguće jer zna biti problema oko reklamacija i sl.

 Otkazao sam narudžbu

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
vrinho kaže...
garfield1 kaže...
vrinho kaže...

Ništa ja nisam pogriješio nego si ti prozirniji od stakla. Sve se vidi crno na bijelo. Nisi jednom i kad su te argumentima poklopili ili pokazao svoje neznanje nestao na tjedan dva pa kad se malo zaboravilo evo opet njega sa ''znanjem''. Ajd bježi.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=95&jumpto=4722610&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=97&jumpto=4743379&sort=asc&view=flat

 Da jer sam htio malo isprobat, šta, če neki stručnjaci" kazat na moj post.. Tako, da je to bila mala provokacija..A nisam nikad kupio taj televizor, niti nisam imao namjeru:)) I, da je to istina, se zakunem na moju obitelj..! I baš zanimljivo, da svi traže nekakve greške kod drugih, a sam sebe niko ne pogleda i puno nekakve mržnje do drugih.. Takav ti je Balkan..

 A nisi ga uzeo kažeš, nakon tvog prvog posta i upita za dotični 6909 mjesec dana kasnije kažeš da si ga uzeo. Još se zaklinješ na obitelj? Samo laž na laž.

Virinho kako si mi uljepšao dan umirem, ubio si ga. 

Lik je prejadan i ovo njegovo uvaljivanje Philipsa je pravi kriminal, dragi moj garfild pa zamisli kako se osjećaju ljudi koji kupe Philipsa i skute star su dobili.

6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo našao lguk497550 na segar.hr za 4350kn.... probao naručiti...

Pazi sad, za bilo kakvu prodaju traže uplatu unaprijed pa i za plaćanje pouzećem 20% od cijene!!!??? Jer oni 100% garantiraju.

Da i još naplaćuju dostavu.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
Pixel kaže...
garfield1 kaže...
Havo kaže...

Garfield1,

 

Uhvaćen si sa prstima u pekmezu...

 

I zakopavaš se sve dublje.

 

 Kao što sam napisao..Nisam ja nigdje uhvačen, jer ja nisam kriminalac a vi niste policija:)) Uhvačeni ste vi u vlastitom životu, jer nemate šta pametnije u životu radit, nego tražit što je tko napisao krivo ili nekrivo na forumu..! Nešto radite biče vam bolje u životu..

Prestani lagat ovaj napaćeni narod! Nemaš to pravo!  

 Ništa ja ne lažem, to je fikcija u vašim razgrijanim glavama:) A što se tiče prava, danas svaki može kazat/pisat šta oče..

 Nije fikcija , evo ti dokaza:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2019 9:57 (Pixel).
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
POZNANOVEC kaže...

Evo našao lguk497550 na segar.hr za 4350kn.... probao naručiti...

Pazi sad, za bilo kakvu prodaju traže uplatu unaprijed pa i za plaćanje pouzećem 20% od cijene!!!??? Jer oni 100% garantiraju.

Da i još naplaćuju dostavu.

 ako nisu u stanju obaviti plaćanjem solarno odn. pare na ruke (pouzeće) neozbiljna su firma i zaobiđi ih.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bok ekipa,

 

uzeo LG 49SK8500 (5700 kn) nakon dosta proučavanja što se ovdje priča i savjetuje. Na kraju došao do zaključka da je za moje uvijete to tv po mjeri. Hvala svima koji tu pišu, pa evo da se i ja odužim bar malo sa dojmovim, možda nekom pomognu u odabiru.

Dakle, trebao mi je tv za boravak koji je dosta osvjetljen danju a navečer gotovo nikad u potpunom mraku. Namjena, korištenje svih ukućana, klinac najviše, miješani sadržaj, od shita na našim programima do netflixa i kodija na android boxu. Udaljenost oko 2,5m. Krenuo sam s budgetom do 4soma da bi u jednom trenutku već bio na oko 8 somova i Sony XF9005 i riziku da me žena ustrijeli i nikad ni ne vidim tu divnu crnu na tom sonyu. Onda kad si već na 8 somova ni oled nije daleko. Tu sam stao na loptu i shvatio da ne idem preko 6 jer nisam nikakav filmofil nego prosječan korisnik ili možda malo iznad. I svelo se na Samsung NU8002 ili LG.

Po meni je LG sk8500 kompletniji tv tj ima sve napravljeno kako treba za namjenu koja meni treba. Najveća zamjerka Samungu je nedostatak DTS. Meni je to deal breaker jer kad već dam toliko novaca, ne želim više ništa kemijat nego sjest pred tv i što god bacim pred njega, ima da žvače. Drugo što me prebacilo je kut gledanja. Da se ne moram stiskat nego zavalit di god i vidjet dobro. Dođe par frendova na tekmu i kaj onda. Treće je bolje nošenje s reflektiranjem u svijetloj sobi. Sve to me navelo da ne idem na bolji kontrast i crnu kod Samsunga.

I mislim da nisam pogriješio. Gledao sam čak i neke svemir HDR materijale i meni to izgleda fantastično, oštrina, boje. Je, vidi se da to nije baš ono totalno crna ali meni izgleda dosta crno. Skaliranje radi jako dobro. Bojao sam se kako će izgledat ti naši programi ali i više nego gledljivo. Daljinski je čudo. Zvuk za samo zvučnike iz tv je dosta dobar. Web os je stvarno sjajno napravljen, sve radi glatko, jednostavno, hrpa mogućnosti, nema što ne možeš podesit, spojen android box sve radi. Za sada ja sam izuzetno zadovoljan.

U konačnici, mislim da svatko u toj klasi televizora mora pristat na neki kompromis, i dobro promislit što mu je bitno a što manje bitno i kako i što gleda na tv-u. Kao što rekoh prije, meni se čini da je ovo dobro zaokružen proizvod za tu cijenu.

 
11 1 hvala 4
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dolazi polako proljeće, "nova serija" TV-a samo što nije na vratima, "stara, fuj" serija polako odlazi u zaborav.
Ima li po današnjim standardima "dobar" 65" LED tv, 4K za pristojne pare iz te "stare fuj" serije na rasprodajama?

Meni su pristojne pare 6-8k kuna.

E, sad... što mi je "dobar" tv, to ne znam. Trenutno imam Sony KDL-55W755C (mislim, ili vrlo sličan) , te bih volio veću, bržu, bolju, kvalitetniju... zamjenu sa bolji "gaming" performansama u obliku 65" 4K zvjeri za pristojne pare.

Braviu smo uzimali preko Sancta Domenice, oko Božića 2015. , mislim da je na American ispao oko 6k kuna (neki popust za American), sad tražim nešto u tom rangu, ili sa jaaako dobrim opravdanjem skuplje, u 4k 65" varijanti. Prostorija je relativno svjetla, a open ne bih htio neki QLED/OLED gdje se može zapeć slika, budući klinci često gledaju Nick JR pa je stalno isti logo gore (makar kažu nema veze) - nisam stručnjak, vi procijenite.

Želim past na guzicu od slike kad stavim TV na zid i probam streamat neki 4K sa netflixa, ili youtube 4K example video. Da ne velim ako spojim PC/PS na njega (ne sa svojom trenutnom konfiguracijom).

Hvala, lp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

a koji 43' tv kupiti, treba mi za starce oni gledaju samo 'obične' programe, hvala!

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice