Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.328
|
čitano: 14.127.127
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
djhuby kaže...
Sta mislite da li ce u Sancta Domenica ostati ovaj popust i jamstvo 5 godina i nakon 28.4. ?

"OLED TV LG OLED55C8
Odlične akcijske cijene u periodu od 3.4. do 28.4.2019.g.
Zaštita 5 godina (2 godine osnovno + gratis 3 godine dodatno) u periodu od 3.4. do 28.4.2019.g.
Odlične pogodnosti u periodu od 3.4.do 28.4.2019.g. - 10% popusta jednokratno uz promo kod "LG10" te - 5% popusta do 12 rata uz promo kod "LG5"! Ne zbraja se sa ostalim promo popustima!"

Teško je to reći, ostali su samo izložbeni 55C8 i pitanje je dali će uopće više dobit neku novu pošiljku i s ovom cijenom. Probaj ih kontaktirat za info.

 

Novi 55C9 je već trebao stići, MSRP za EU je 2499€ pa sad ti preračunaj koliko će to onda biti u SD kad uračunaju porez, razne marže itd itd. Ispod 18500-19000 nije izgledno.

 Ja ni ne kupujem novi nego trazim stari :)

5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Evo na mall.hr proljetna akcija 5% znaci B8 za 8.700 kn super cijena treba to zgrabit i ne razbijat glavu vise :)
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dragutin985 kaže...
lukasijaner kaže...
Kupio sam 55NU8002 u Elipsa za 5.500, zapakiran primjerak.

Gledao unboxing na netu i tamo ekipa skida vertikalnu naljepnicu sa desne strane tv-a i foliju s ekrana:



Ja nisam imao ni tu vertikalnu niti nalazim foliju na ekranu...(moram provjerit jos, dal je folija tako stisnuta da se ne kuzi)

Imam foliju na okviru tv-a.

Kakva su vasa iskustva?

Pozdrav,

 

i ja sam kupio 55NU8002 prije 3 mjeseca i također nije imao niti foliju niti tu veliku naljepnicu, samo onu

tanku foliju po rubu okvira TV-a. Kao što vidiš, oni su uz mali daljinski dobili i onaj standardni, koji ja nisam? Btw, jesi li ti?

Pretpostavljam da je model za drugo tržište pa je zato takvo i pakiranje. Bitno je da radi i da nema nikakvih problema...uživaj

jer sam ja jako zadovoljan TV-om...Mislim da je u rangu do 5.500 HRK taj i dalje best-buy TV, pogotovo ako pričamo o VA panelu...

 I ja sam kupio 55NU8002 u 12. mjesecu u elipsu, imao je dvije vertikalne naljepnice/zaštite na obje strane, ali nije imao foliju preko cijelog ekrana. Također ima foliju po rubu okvira. 1 daljinski.

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lukasijaner kaže...
Mislim da je za tu lovu najbolja kupnja trenutno. Ja sam se dvojio dal njega, LG SK8500 il se rastegnut do B8...ali to je skoro duplo novaca u ovom trenutku bilo paaa...za mene nije bilo smisla.

Mali daljinski je super.

Osim toga fora mi je i kako kroz inicijalni setup TV pokusava podesiti daljinski da bude i daljinski od provider tv box-a, samo sto meni nije uspjelo jer nisam na BNET-u, T-comu ili nekom poznatom nego na Terrakomu :) Ali to cu rijesiti s CI karticom.

Mislim da nije bio izlozbeni model jer pise da imaju jos na stanju u CC West.

Samo me cudi to da nema folije na ekranu, ili je stvarno tako nevidljiva :)

I meni je bila dvojba između SK8500/NU8002/Q6Fn pa rekao, koji prvi bude ispod 6.000HRK, njega kupujem i kupio NU8002 na akciji isto za 5.500 HRK.

Jesi li i ti dobio samo jedan daljinski ili si dobio i onaj standardni?

 

Da, meni je odmah povezalo, ali sam ja na ISKON-u pa ga odmah prepoznalo...bilo bi fora da ima i brojkice sakrivene negdje, ali ne žalim se...nije mi teško

uzeti drugi daljinac ako zatreba, ali je TV mrak. Od LG-a sam nekako odustao jer je IPS panel, a ja uglavnom gledam u zamračenoj sobi i direkt ispred njega

tako da mi kutevi gledanja nisu problem, a slika mi bolje izgleda. Buraz je prije 2 tjedna uzeo 49SK8500 i moj mi se više sviđa, ali mislim da osim ako nisi zagriženi

filmofil, sve je to više manje isti vrag unutar iste klase TV-a.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
CroDexter kaže...
Flagship kaže...
CroDexter kaže...
Flagship, naporan si s najavama i tim cijenama u drugim državama. Sorry, ali tako je. Živimo u Hr.

Nema smisla odgovarati na ovakve glupe postove ali što da ti kažem, ako ti smeta ti ne čitaj.

 "...sad neka neko kupuje po ovim našim cijenama "

 

Kad već citiraš onda citiraj do kraja, na kraju je bio i svi su skužili osim tebe izgleda.

 

Cijene su samo za određene 55" tu negdje, 65" je već druga priča. Sami biramo što ćemo i po kojim cijenama kupit, nije svejedno ako je cijena za npr 65E8 kod nas i do 30000 kn (SD) a vani i do 50% niža.

 

Eto, ja sam shvatio da se smiješ budalama koje kupuju u Hrvatskoj po hrvatskim cijenama.

Baš me zanima što po tebi znači tvoja izjava i smajli.

 

Što se tiče cijena 65" B8 je u Mediamarktu 2200 EUR uz kupon od 400 EUR i 2 god. garancija., a u SD 15300 kn uz 5 godina.

Na Mall.hr je 14500. Bio je 12.500. 

U HR je PDV 25%.

Našao si gledati najskuplji E8 koji se u Hrvatskoj proda u cijeloj sezoni u karikiram 20 komada. Toliko se prodaje da ga ima u čak 2 ili 3 trgovine.

Inače E8 je u Mediamarktu 2640 EUR.

Kolega, logika ti nije jača strana i bezveze potenciraš te cijene vani.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.4.2019 14:29 (CroDexter).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Dobio sam samo 1 (onaj mali) daljinski.

Slažem se po pitanju izbora TV-a, ne treba se previše vezivat i sekirat oko toga.

Al bolest je jaka...Kupio sam TV, al i dalje pratim forum :))))
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
CroDexter kaže...
Flagship kaže...
CroDexter kaže...
Flagship kaže...
CroDexter kaže...
Flagship, naporan si s najavama i tim cijenama u drugim državama. Sorry, ali tako je. Živimo u Hr.

Nema smisla odgovarati na ovakve glupe postove ali što da ti kažem, ako ti smeta ti ne čitaj.

 "...sad neka neko kupuje po ovim našim cijenama "

 

Kad već citiraš onda citiraj do kraja, na kraju je bio i svi su skužili osim tebe izgleda.

 

Cijene su samo za određene 55" tu negdje, 65" je već druga priča. Sami biramo što ćemo i po kojim cijenama kupit, nije svejedno ako je cijena za npr 65E8 kod nas i do 30000 kn (SD) a vani i do 50% niža.

 

Eto, ja sam shvatio da se smiješ budalama koje kupuju u Hrvatskoj po hrvatskim cijenama.

Baš me zanima što po tebi znači tvoja izjava i smajli.

 

Što se tiče cijena 65" B8 je u Mediamarktu 2200 EUR uz kupon od 400 EUR i 2 god. garancija., a u SD 15300 kn uz 5 godina.

Na Mall.hr je 14500. Bio je 12.500. 

U HR je PDV 25%.

Našao si gledati najskuplji E8 koji se u Hrvatskoj proda u cijeloj sezoni u karikiram 20 komada.

Inače E8 je u Mediamarktu 2640 EUR.

Kolega, logika ti nije jača strana.

Nitko normalan sigurno neće dati 30000 kn za taj tv osim ako je totalno neinformiran ili ima zaista love na bacanje. Smajli se više odnosi na veliku većinu naših shopova koji imaju previsoke cijene i za koje nema nikakvih opravdanja.

 

Taj 65B8 je mall webshopu bio iznimka sa dobrom cijenom, u SD se takva cijena teško može dobiti no vidjet ćemo, kad stigne B9 možda im ostane koji B8 pa ponude neku dobru cijenu.

 

Nisi dobro informiran, 65E8 se može odmah kupiti za puno manje od 2645 - za 2199€, evo ovi imaju i dostavu u RH

 

https://www.gamingoase.de/de/kategorie3/fernseher/lg/65-zoll/lg-oled65e8-oled-tv-flat-65-zoll-uhd-4k-smart-tv-webos

 

U euronicsu je 2299, a na nekim lokalnim akcijama čak i ispod 2K. Sve je stvar odabira i mogućnosti. Gotovo uvijek će se 65" više isplatiti vani nego kod nas.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lukasijaner kaže...
Dobio sam samo 1 (onaj mali) daljinski.

Slažem se po pitanju izbora TV-a, ne treba se previše vezivat i sekirat oko toga.

Al bolest je jaka...Kupio sam TV, al i dalje pratim forum :))))

 isto tako, kupio tv krajem prosle godine ali i dalje pratim ovaj forum, zna se ponekad zagustit pa postane zanimljivo 

I believe Wi can Fi...
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Nova dilema :) Odluka je pala na LG OLED i nema dalje :) Ali sad C8 imaju samo izlozbeni i tvrde da je ok nema burn in(samo demo bez staticnih znakova). Mislim da je to demo bas za ducane cak i sa smanjenim kontrastom. C8 je na polici 4 mjeseca. B8 je novi zapakirani. C8 je skuplji 450 kn od B8. Jamstvo je produzeno(2+3). Hvala na savjetu
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Demo za dućane sa smanjenim kontrastom ne postoji. To se maksimalno nafrlji svjetlina i kontrast jer pod svijetlima trgovine bi izgledao pretamno.
Osobno, nema te cijene za koju bi ja uzeo rabljeni OLED iz trgovine. Hard pass...
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
djhuby kaže...
Nova dilema :) Odluka je pala na LG OLED i nema dalje :) Ali sad C8 imaju samo izlozbeni i tvrde da je ok nema burn in(samo demo bez staticnih znakova). Mislim da je to demo bas za ducane cak i sa smanjenim kontrastom. C8 je na polici 4 mjeseca. B8 je novi zapakirani. C8 je skuplji 450 kn od B8. Jamstvo je produzeno(2+3). Hvala na savjetu

 Novi zapakirani B8 !

Da stoje jedan kraj drugoga 99.9% ljudi ne bi skuzilo razliku u slici.

 

Televizori u trgovini rade u shop modu i isko nema burnina, vjetojatno je zbog vrtenja istog materijala ekran neravnomjerno potrosen i smanjen mu je raspon unutar kojeg moze kompenzurati prije pojave burnina.

 

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Vrlo dobra cijena, skoro kao ona rekordna iz elipsa. I gotovo 4000 kn jeftiniji od nasljednika 65RU8002 koji nije ništa bolji. Jedina "mana" što nema 5g garancije ali trenutačno na samsunge mislim da nitko ne daje 5g gar.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
djhuby kaže...
Nova dilema :) Odluka je pala na LG OLED i nema dalje :) Ali sad C8 imaju samo izlozbeni i tvrde da je ok nema burn in(samo demo bez staticnih znakova). Mislim da je to demo bas za ducane cak i sa smanjenim kontrastom. C8 je na polici 4 mjeseca. B8 je novi zapakirani. C8 je skuplji 450 kn od B8. Jamstvo je produzeno(2+3). Hvala na savjetu

Zaobići SVE što nije novo i zapakirano. A jesu rekli hoće li dobijati novu pošiljku C8 ili je to to?

 

Znamo da se kod nas nešto ovako teško može očekivati ali nije neizvedivo međutim znajući naš mentalitet puno će nam trebati: u Mediamarktu novi 65C9, koji btw tek ovih dana prvi put stiže na police europskih shopova, odmah snižen 500€ + garancija 5 godina:)

 

 

 

 

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Flagship kaže...
djhuby kaže...
Nova dilema :) Odluka je pala na LG OLED i nema dalje :) Ali sad C8 imaju samo izlozbeni i tvrde da je ok nema burn in(samo demo bez staticnih znakova). Mislim da je to demo bas za ducane cak i sa smanjenim kontrastom. C8 je na polici 4 mjeseca. B8 je novi zapakirani. C8 je skuplji 450 kn od B8. Jamstvo je produzeno(2+3). Hvala na savjetu

Zaobići SVE što nije novo i zapakirano. A jesu rekli hoće li dobijati novu pošiljku C8 ili je to to?

 

Znamo da se kod nas nešto ovako teško može očekivati ali nije neizvedivo međutim znajući naš mentalitet puno će nam trebati: u Mediamarktu novi 65C9, koji btw tek ovih dana prvi put stiže na police europskih shopova, odmah snižen 500€ + garancija 5 godina:)

 

 

 

 

 Zaboravio sam pitati jel dolaze jos C8.. Mislim da ne.. Uzeti cu onda zapakirani B8.. hvala svima na savjetima. Samo mi je prodavac iz Elipsa rekao da im je dosao kamion pun novih televizora ali nisu ih jos stavili. Valjda ih namjerno drze u skladistu dok stare ne rasprodaju..

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Još uvijek nisam kupio TV. Danas mi je 42. dan da čekam kutnu iz Prime -.- rok je 45 dana pa ćemo vidit. Izrezao sam od kartona 55" pa kad kutna stigne da vidim je li dovoljno velik. Žena viče i prevelik je... jel za TV  dok nema kutne meni se čini da je 65" bolji izbor al eto. Vidit ćemo. Dok ja kupim, sve rasprodaje će već proć haha

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
8 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Postovanje kolege. Trazim si novi tv za boravak. Isao bih na 140cm (55'') i stavit cu ga na zid. Nije mi toliko bitan veliki kut gledanja posto cemo tv gledati samo draga i ja. Gledati ce se vecinom filmovi i serije preko kompa(4k & 1080p), cesto koristim i netflix a s vremena na vrijeme volim zaigrati i ps4. Placanje je gotovinom i imam max 7000kn na raspolaganju(moram do sljedeceg petka 03.05. naruciti tv). Naravno, bitno mi je i 5g gare ako je moguce. Philips bi izbjegao, ostalo sve uzimam u obzir. Ako je moguce dajte vise prijedloga, hvala !!

Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima li tko LG UK serije 6 TV da mi pokaže svoj settings tj. kalibraciju, jer milsin da cu danas popizdit skroz maltretiranjen u postavkama cili dan...

 

Gledao sam ove iz RTINGSA ali mi se cini da oni to prilagodjavaju iskljucivo prema tamnim prostorijama itd.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deepshitcro kaže...

Postovanje kolege. Trazim si novi tv za boravak. Isao bih na 140cm (55'') i stavit cu ga na zid. Nije mi toliko bitan veliki kut gledanja posto cemo tv gledati samo draga i ja. Gledati ce se vecinom filmovi i serije preko kompa(4k & 1080p), cesto koristim i netflix a s vremena na vrijeme volim zaigrati i ps4. Placanje je gotovinom i imam max 7000kn na raspolaganju(moram do sljedeceg petka 03.05. naruciti tv). Naravno, bitno mi je i 5g gare ako je moguce. Philips bi izbjegao, ostalo sve uzimam u obzir. Ako je moguce dajte vise prijedloga, hvala !!

Pozdrav,

 

ja bih ti preporučio da si pogledaš nešto od ovih modela Samsung 55NU8002/55Q6FN. Q6FN je prema ocjenama gotovo isti kao u NU8002, ali bi trebao biti 

zanemarivo bolji, s time da je meni osobno NU8002 ima puno bolji dizajn, a sad se da naći za 5.500 HRK što je super cijena, a Q6 mislim da je cca 6.300 HRK.

Oba su VA paneli što znači da imaju puno bolji kontrast od IPS-a, i bolji za gledanje u zamračenim prostorijama. Od IPS panela, u tom cjenovnom rangu bih

preporučio LG 55SK8500. Isto jako dobar TV. Ja imam NU8002, a brat SK8500 i oba jako dobro izgledaju iako bih ja možda radije išao na NU8000/Q6 jer su VA 

paneli, ali sve ovisi o tvojim potrebama i željama. 

 

Treća opcija bi bila SONY 55XF9005, ali on je van cjenovnog ranga i cijenom ulazi u OLED segment pa ne znam koliko ga ima smisla razmatrati.

 

Nove modele SAMSUNGA nemoj ni gledati jer, koliko vidim, lošiji su od prošlogodišnjih za veću cijenu ili su razlike nezamjetive (RU8000/Q60/65), a još veći smijeh

mi je što je ovogodišnji Q60R ima 8bit+FRC panel, dok je Q6FN 2018 nativni 10bit panel.

6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
TEST / TV LG 65C9: Oled se još poboljšava
https://www.lesnumeriques.com/tv-televiseur/lg-65c9-p51559/test.html
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ovogodisnji Samsung modeli ce sredinom godine dobiti update koji ce omoguciti Airplay pa eto ako je nekome bitno.(nisam siguran od kojeg modela ali ru8000 pa nadalje sigurno).

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kolega hvala na savjetima i detaljnom odgovoru !! Zivio !!
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Crt True Colors kaže...

 Opet minimalne razlike u slici u odnosu na starije modele.

C8 ima vecu vrsnu svjetlinu id C9 !

Izgleda da novi filter protiv refleksija malo ubije svjetlinu.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deepshitcro kaže...

Postovanje kolege. Trazim si novi tv za boravak. Isao bih na 140cm (55'') i stavit cu ga na zid. Nije mi toliko bitan veliki kut gledanja posto cemo tv gledati samo draga i ja. Gledati ce se vecinom filmovi i serije preko kompa(4k & 1080p), cesto koristim i netflix a s vremena na vrijeme volim zaigrati i ps4. Placanje je gotovinom i imam max 7000kn na raspolaganju(moram do sljedeceg petka 03.05. naruciti tv). Naravno, bitno mi je i 5g gare ako je moguce. Philips bi izbjegao, ostalo sve uzimam u obzir. Ako je moguce dajte vise prijedloga, hvala !!

 Izvuci iz carape jos oko 1.500 kn i zemi LG OLED B8

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ParaNO1d kaže...

Još uvijek nisam kupio TV. Danas mi je 42. dan da čekam kutnu iz Prime -.- rok je 45 dana pa ćemo vidit. Izrezao sam od kartona 55" pa kad kutna stigne da vidim je li dovoljno velik. Žena viče i prevelik je... jel za TV  dok nema kutne meni se čini da je 65" bolji izbor al eto. Vidit ćemo. Dok ja kupim, sve rasprodaje će već proć haha

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-4k-qled-tv-prijamnik-qe55q6fn-2018-

6 666 kn 

 

brijem da si ga ti trazio ili sam mozda promasio?

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
deepshitcro kaže...

Postovanje kolege. Trazim si novi tv za boravak. Isao bih na 140cm (55'') i stavit cu ga na zid. Nije mi toliko bitan veliki kut gledanja posto cemo tv gledati samo draga i ja. Gledati ce se vecinom filmovi i serije preko kompa(4k & 1080p), cesto koristim i netflix a s vremena na vrijeme volim zaigrati i ps4. Placanje je gotovinom i imam max 7000kn na raspolaganju(moram do sljedeceg petka 03.05. naruciti tv). Naravno, bitno mi je i 5g gare ako je moguce. Philips bi izbjegao, ostalo sve uzimam u obzir. Ako je moguce dajte vise prijedloga, hvala !!

Skuplji 960 kn od navedenog iznosa ali ima 5g gare i u toj klasi jedan od najboljih.

 

https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-sony-bravia-kd-55xf9005-4k.html

 

Jučer je 65" NU8002 bio s popustom 7550 u mall.hr, sad je opet 8400 pa treba obratit pažnju, možda opet bude neki popust. 55" je oko 5500 i best buy za tu lovu ali nijedan Samsung nema 5g gar.

 

Ili LG 55SK8500, trenutačno 6500 s 5g gar u elipsu i SD.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Crt True Colors kaže...

Najveća mana je visoka MSRP:)

 

 

Veće promjene se ne očekuju na panelima sve dok ne krenu s top-emission, možda već C10 bude takav tko zna..

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
C3c1l kaže...
ParaNO1d kaže...

Još uvijek nisam kupio TV. Danas mi je 42. dan da čekam kutnu iz Prime -.- rok je 45 dana pa ćemo vidit. Izrezao sam od kartona 55" pa kad kutna stigne da vidim je li dovoljno velik. Žena viče i prevelik je... jel za TV  dok nema kutne meni se čini da je 65" bolji izbor al eto. Vidit ćemo. Dok ja kupim, sve rasprodaje će već proć haha

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-4k-qled-tv-prijamnik-qe55q6fn-2018-

6 666 kn 

 

brijem da si ga ti trazio ili sam mozda promasio?

Je je, tražim i dalje ali čekam Primu da se smiliju. Ne želim se zajebat kao kod prošlog TV-a. Uzeo 49", a sweet spot je bio 55" isto zbog žene, doduše stare moje :D isto je rekla bit će prevelik  sad sebi kupujem, pa ću pričekat haha

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Evo od jucer ponosni vlasnik novog LG OLEDB8 55" .. na kraju me ispao 8.100 kn sa popustima i dobio 5 godina jamstva u SD i oni ti odmah tamo naprave to. Brzinski dojmovi su mi da SD slika i HD kanali(maxtv) nema neke pretjerane razlike u odnosu na LCD ali zato slika na PS4 pro je fantazija.. Zanima me da li kalibrirate TV po rtings uputama ili si sami postavljate kak vam pase?

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/b8-oled/settings
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
djhuby kaže...
Evo od jucer ponosni vlasnik novog LG OLEDB8 55" .. na kraju me ispao 8.100 kn sa popustima i dobio 5 godina jamstva u SD i oni ti odmah tamo naprave to. Brzinski dojmovi su mi da SD slika i HD kanali(maxtv) nema neke pretjerane razlike u odnosu na LCD ali zato slika na PS4 pro je fantazija.. Zanima me da li kalibrirate TV po rtings uputama ili si sami postavljate kak vam pase?

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/b8-oled/settings

 RTINGs plus vlastito nahođenje kroz neko vrijeme, a i treba mu malo vremena da se "unormali".

 

Evo i malo tips&tricks

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 9:00 (Mad Ant).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice