Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.303
|
čitano: 14.078.283
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Memphis kaže...
 A kaj je godina dana? Buš videl nakon 2-3 godine jel su bu il ne bu kaj događalo ...

 ne bum videl jer vozim LG.. 

samsung samo vozio kao i Philips teveje 2008 pa do 2013 dok su vrijedili nešto.

Strelok kaže...

Ako pod pakiranje misliš na kontrolu kvalitete tada si u pravu, Samsung ima dosta lošiji prosjek.

 Philips npr ni nema odjel za kontrolu kvalitete.

Tamo je sve drlog pa što imaš kontrolirati... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
John_Doe_11 kaže...

 Da se nadovežem.. slučajnost ili ne, ali link koji si postao je isti TV koji roditelji koriste. Sa istim problemom. TV kupljen 2015.g, sve super, sve 5, vratim sa u RH nakon nešto izbivanja i primjetim te fleke.. Zvao servis, odnio ga u Radničku taman prije 01.05. i za nekoliko dana zvali da je problem riješen (pozadinsko osvijetljenje) 

 ma to je zbog zvučnika kojeg naguraju pored panela...

pogleđ na slici gdje mu je subwoofika 

 

 

 

ma, da je samo pozadinsko osvjetljenje promijenili bi na edge led traku s ledicama i mir, koji panel.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2019 18:07 (Anđeo bez falinge).
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ma nemoj ih uopce slusati, uzmi samsung i budi bez brige... Ja sam sa dvije na pet godina gare nadoplatio 130kn. :D
Isto kao da netko napise da je mercedes smece jer se je njemu "pokvario"... Pusti kvazistrucnjake i uzivaj !! :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

sony kd-43xf7077

 

ima li ko problema sa Sony smart tv-om i youtubom? Naime youtube aplikacija ne radi, ne prikazuje sliku videa, mobitel prepoznaje TV ali se ne može spojiti. Vraćanje na tvorničke postavke popravi stvar, ali nakon nekoliko dana opet ne radi. Software je najnoviji. TV kupljen ravno prije mjesec dana.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Trebao bi uzimat jedno 20 televizora za na more, koristi se Evo TV, 32 incha.

 

Koji su otprilike kvalitetniji ti manji telkaci uz 5 godina garanciju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Memphis kaže...

Za te pare kupiš novi tv renomiranog proizvođača. Je da je možda najslabiji model tog lineupa ali je svakako bolji od 5 godina starog.

Ma užasna je ponuda na nabavi za 55" 1080p. Ima par modela sve skupa, a većinom je oko 4000-5000kn i to neki shit tier :/

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2019 20:46 (marinnn).
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Gledam film na hrt 2 i ovo nije blizu ni 240 a kamoli 1080... 

Idem u podrum po stari crt pa da nemoram gledati tockice... 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Strelok kaže...

No ovdje se protežu KRIVE INFORMACIJE, dakle, model koji kolega spominje

ima "Sonyev" panel kako ja to volim zvati ili ako ćemo točno

panel od tvrtke AU Optoelectronics koja također ugrađuje panele u PC monitore, laptope,

aute, tablete itd...uglavnom poslije LG-a drugi po redu renomirani proizvođač panela.

Svi paneli koje Sony ugrađuje u LED LCD liniju su upravo AUO, VA matrica.

 

 

 Nit je AUO panel "Sonyev" panel nit Sony ugrađuje isključivo AUO panele. Također je netočno da su svi paneli u Sonyu VA.

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Malo je kompliciranija priča zašto a 1080p idem opet :D

 

Uglavnom trenutno mi je setup napravljen tako da se i filmovi i igre vrte na kompu koji je spojen na tv. Također, surround mi je isto spojen na komp analogno.

 

E sad, ukoliko idem na 4k tv, otpada mi reprodukcija 4k materijala na kompu s obzirom da nemam h265 dekoder na grafi, te je mpchc + madvr kombinacija dosta loša kod reprodukcije 4k materijala, a pogotovo HDR-a. Odnosno morat ću puštati filmove direktno na playeru televizije.

Sad je tu drugi problem što puštanjem direktno na televiziji ne mogu poslati 5.1 audio do zvučnika s obzirom da imaju samo analogne ulaze, nemaju hdmi niti optiku.

Povrh svega, moram igre i dalje vrtiti u 1080p rezoluciji koja neće biti oštra na 4k televiziji koliko i na 1080p televiziji.

 

Ideja je bila da još koju godinu budem na nekoj malo kvalitetnijoj 1080p televiziji u kombinaciji sa ovim setupom, a kroz koju god bi zamjenio ove zvučnike sa pravim pojačalom i zvučnicima, umjesto kompa bi došla plejka, i na kraju televizija. Nekako ne želim žuriti na 4k s obzirom da i dalje dostupnost 4k materijala nije na razini 1080p materijala.

 

E sad, alternativno bih mogao odmah ići na 4k i tu bih išao na neki upper mid range tipa sony xf9005 55", ali tu je onda glavni problem što nemam 5.1 ako puštam preko tv-a. Drugi problemčić je što mi možda izgleda kao premala dijagonala kod 4k za nekih 3metra udaljenosti, a 65" bih trebao montirati na zid čime se udaljenost povećava za nekih 3,3m + moram rezati ovu policu lijevo da bi uopće stala na zid.

Ne trebam ni spominjati koliki je to trošak od jednom za 4k tv + pojačalo + 5.1 zvučnike.

 

Evo slika kako je to trenutno postavljeno:

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
A koji ti je trosak minjati opet tv za koju godinu. Po meni bezveze kompliciras sa kupovinom full HD televizora u 2019, di si ograničen na par starih modela, koji su još i skuplji. Podesi revoluciju na kompu na full HD i peglaj.
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Strelok kaže...

@Memphis

 

Krivo je da nemam pojma o tehnologiji?

Citiraj jednu rečenicu kojom ćeš to potkrijepiti.

Jedan netočan navod, informaciju ili laž koju sam iznio.

Nema se meni smisla zajebavati sa mrziteljima

svega i svačega, koliko sam skužio ovaj forum 

je prepun. 

 

Da, kao da je bitno ko kako upakira...

Mađarska i Slovačka za Samsung, US tržište Meksiko.

Sve ljudi plaćeni na minimalcu ili ispod prosjeka.

Mislim na one koji sklapaju i pakiraju.

LG, Sony, Panasonic itd. nisu ništa bolji.

Ako pod pakiranje misliš na kontrolu kvalitete tada si u pravu, Samsung ima dosta lošiji prosjek.

 Sinek, nemaš ti blage veze ... kad ti je sve to isto onda kupi nešto iz turskog vestela sa značkom nekadašnjeg popularnog branda iz 80 ti ... i ostavi nas koji nešto znamo da se prepiremo između sebe.

Griz kaže...
Memphis kaže...

Za te pare kupiš novi tv renomiranog proizvođača. Je da je možda najslabiji model tog lineupa ali je svakako bolji od 5 godina starog.

Ma užasna je ponuda na nabavi za 55" 1080p. Ima par modela sve skupa, a većinom je oko 4000-5000kn i to neki shit tier :/

 Imaš u SD raspordaju modela 2018 pa si pogledaj ... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 0:06 (Memphis).
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nisam znalac za tv ali kad mi netko kaže da je Samsung dosegao razinu da je kvalitetan u kućanskim aparatima uhvati me jeza jer jedino što su oni uhvatili su visoke cijene i osrednje loša kvaliteta te preporučat perilicu ili frižider od Samsunga je smiješno neka njih u memoriji i moj ali za ovo drugo i nisu baš bajni... 

Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
tiki kaže...
Strelok kaže...

No ovdje se protežu KRIVE INFORMACIJE, dakle, model koji kolega spominje

ima "Sonyev" panel kako ja to volim zvati ili ako ćemo točno

panel od tvrtke AU Optoelectronics koja također ugrađuje panele u PC monitore, laptope,

aute, tablete itd...uglavnom poslije LG-a drugi po redu renomirani proizvođač panela.

Svi paneli koje Sony ugrađuje u LED LCD liniju su upravo AUO, VA matrica.

 

 

 Nit je AUO panel "Sonyev" panel nit Sony ugrađuje isključivo AUO panele. Također je netočno da su svi paneli u Sonyu VA.

 Tako je, zato je pod navodnicima.

IPS i oled panele koriste od LG-a.

Nisam spomenuo IPS jer su u malom broju. 

Chi Mei Inolux, Sharp nisam vidio u zadnje vrijeme.

 

@Memphis, hvala na komplimentu!

 

Nisi potkrijepio ništa!

Dobro da citiraš, čemu spomen turskih pizdarija?

Nikad nisam rekao da je sve to ISTO!

 

Da čitaš vidio bi, svaki proizvođač ima kontrolu kvalitete ili nema da budemo realni. 

 

Ako u philips ide IPS iz LG-a nije to LG nego philips.

Procesor je njihov, softver njihov, matična njihova.

Sve niže opće kvalitete.

Znatno lošije upakirano kako si napisao.

Međutim to nije bila tema nego odgovor na priču da se kvari samo Samsung.

 

 

@Horatio, spomenuo sam njihovo nabijanje cijena.

   Odma su iza Mielea, zato daju jamstva toliko.

   Nije da imaju neku konkurenciju, misliš da se Candy,

   electrolux, gorenje ne kvare? 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 8:31 (Strelok).
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Imaju konkurenciju, Miele i Bosch su i dalje kvalitetniji kucanski aparati od Samsunga.
tito vampir! Bog I Hrvati!
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Griz kaže...

 

Povrh svega, moram igre i dalje vrtiti u 1080p rezoluciji koja neće biti oštra na 4k televiziji koliko i na 1080p televiziji.

 

 

 Neznam za ostalo, ali za igre se možeš snaći preko Steam link-a, bilo hardverskog, bilo preko aplikacije za android TV ili tizen, koji već ćeš TV uzet, ako su ti i komp i tV žicom spojeni na router.

 Ja ni kod sebe ni kod frenda nisma primjetio probleme u konverzjij slike na 4K.

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 10:12 (Dalthor).
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Horatio_Hornblower kaže...

Nisam znalac za tv ali kad mi netko kaže da je Samsung dosegao razinu da je kvalitetan u kućanskim aparatima uhvati me jeza jer jedino što su oni uhvatili su visoke cijene i osrednje loša kvaliteta te preporučat perilicu ili frižider od Samsunga je smiješno neka njih u memoriji i moj ali za ovo drugo i nisu baš bajni... 

 Predrasude ostavi sa strane jer nije smiješno.

 

Ja imam perilicu koja je stara 10+ prva Samsungova radi bolje nego gorenje nekadašnji sinonim kvalitete. Imam i frižider 3 godine radi bez greške.

 

@Strelok

Nemam ja tebi kaj objašnjavat i stobom raspravljat jer nisi materijal za raspravu. To što sam ja napisao "zapakirat" ne misli se na doslovno pakiranje a kamoli da krenem dalje o kontroli kvalitete i sl ... da je tako što pišeš svi bi televizori bili isti ne bi bilo razlike osim u znački, baš kao oni iz Vestela.

Al momak to nije tako kao što sam ti već rekao. To što netko koristi iste komponente ili patente ne znači da je konačni proizvod jedank po kvaliteti ili kvaliteti slike i sl. Kad to shvatiš možda spoznaš neke stvari.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 10:19 (Memphis).
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja imam tako negativna iskustva sa Samsungom da nemogu nikome to preporučit... Inače nisam jedini jer i neka rodbina i daljni susjedi nisu imali baš dobra Samsung iskustva... 

Inače  evo primjer danas sam kupio ženi blender Bosch Made in Slovenia. 

Vjerujem da je to Gorenje koje je rebrandirano i kupljen je po preporuci zadovoljnih domaćica... Ja osobno s Gorenjem ali Made in Slovenia imam ekstra pozitivna iskustva dok većina Samsunga je made in china za Samsung...  Opet mi nitko ne može tvrdit da europske norme i standardi ne rezultiraju kvalitetnijim uređajem pa da se on zove telefunken ako je made in eu po meni je kvalitetniji od Kineza ...

Inače ajmo u jedan topic obzirom da ovo nisu tv

https://www.google.com/search?hl=hr-HR&ie=UTF-8&source=android-browser&q=39a5100+hisense

Dali ovo valja za moju staru ima dva mala apartmana a sad je u elipsa akcija 2 ova plus stalci 3000kn... 

Ili ima li tko da preporuci što bolje može i 1000kn više... 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ne znam za starije Samsung perilice, ali ove nove fensi preskupe su bezveze, jedna poznata kupila jer mora sve biti fensi, blizu 10k kn, a ne pere dobro. Nije pokvarena, ne pere dobro... nisam siguran ni da je inverter motor... Za dosta manje kupim LG perilicu/susilicu sa inverterom za 9kg... Ne treba mi rupa na vratima za nadopunjivanje, a aplikaciju ne zelim ni pod razno koristiti...

 

Sorry za

Moj PC  
0 1 hvala 1
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Horatio_Hornblower kaže...

Nisam znalac za tv ali kad mi netko kaže da je Samsung dosegao razinu da je kvalitetan u kućanskim aparatima uhvati me jeza jer jedino što su oni uhvatili su visoke cijene i osrednje loša kvaliteta te preporučat perilicu ili frižider od Samsunga je smiješno neka njih u memoriji i moj ali za ovo drugo i nisu baš bajni... 

 

Od bijele tehnike imam Samsungov hladnjak, klimu i mikrovalnu i sve radi bez problema vec 4+ godina. Kod staraca Samsungova mikrovalna eno vec 20 godina veselo podgrijava.

 

Dal je best buy, isplativo itd moze se naravno diskutirat ali jedino smijesno ovdje je tvrditi da firma koja proizvodi cijelu lepezu high-tech proizvoda i to medju najboljima na svijetu ne zna napravit ves masinu kak spada.

 

Naravno sve ovisi kakva su ljudi imali iskustva. Nekom je dovoljno da se jednom opece pa da mu prisjednu svi proizvodi tog proizvodjaca.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 12:38 (Ivan0S).
14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...

Ne znam za starije Samsung perilice, ali ove nove fensi preskupe su bezveze, jedna poznata kupila jer mora sve biti fensi, blizu 10k kn, a ne pere dobro. Nije pokvarena, ne pere dobro... nisam siguran ni da je inverter motor... Za dosta manje kupim LG perilicu/susilicu sa inverterom za 9kg... Ne treba mi rupa na vratima za nadopunjivanje, a aplikaciju ne zelim ni pod razno koristiti...

 

Sorry za

 Određena Samsungova serija perilica i sušilica (2u1) ima problema te dosta reklamacija. Ja razmatram o kupnji mislio sam Samsung ili LG ali mislim da će na kraju biti Electrolux. Razlika u cijenama nije velika jedino se ističu pravi igrači kao Bosch koji je najskuplji.

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bolje se drzite vjecne rasprave va vs ips vs oled i sl... 

I believe Wi can Fi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Striko2009 kaže...

Bolje se drzite vjecne rasprave va vs ips vs oled i sl... 

 A ima tu na Bug forumu tema za perilice pa nece falit rasprave. Na forum.hr pogotovo, skoro k'o TV-i

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 18:50 (Mad Ant).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Griz kaže...

Malo je kompliciranija priča zašto a 1080p idem opet :D

 

Uglavnom trenutno mi je setup napravljen tako da se i filmovi i igre vrte na kompu koji je spojen na tv. Također, surround mi je isto spojen na komp analogno.

 

E sad, ukoliko idem na 4k tv, otpada mi reprodukcija 4k materijala na kompu s obzirom da nemam h265 dekoder na grafi, te je mpchc + madvr kombinacija dosta loša kod reprodukcije 4k materijala, a pogotovo HDR-a. Odnosno morat ću puštati filmove direktno na playeru televizije.

Sad je tu drugi problem što puštanjem direktno na televiziji ne mogu poslati 5.1 audio do zvučnika s obzirom da imaju samo analogne ulaze, nemaju hdmi niti optiku.

Povrh svega, moram igre i dalje vrtiti u 1080p rezoluciji koja neće biti oštra na 4k televiziji koliko i na 1080p televiziji.

 

Ideja je bila da još koju godinu budem na nekoj malo kvalitetnijoj 1080p televiziji u kombinaciji sa ovim setupom, a kroz koju god bi zamjenio ove zvučnike sa pravim pojačalom i zvučnicima, umjesto kompa bi došla plejka, i na kraju televizija. Nekako ne želim žuriti na 4k s obzirom da i dalje dostupnost 4k materijala nije na razini 1080p materijala.

 

E sad, alternativno bih mogao odmah ići na 4k i tu bih išao na neki upper mid range tipa sony xf9005 55", ali tu je onda glavni problem što nemam 5.1 ako puštam preko tv-a. Drugi problemčić je što mi možda izgleda kao premala dijagonala kod 4k za nekih 3metra udaljenosti, a 65" bih trebao montirati na zid čime se udaljenost povećava za nekih 3,3m + moram rezati ovu policu lijevo da bi uopće stala na zid.

Ne trebam ni spominjati koliki je to trošak od jednom za 4k tv + pojačalo + 5.1 zvučnike.

 

 

 

 

Evo slika kako je to trenutno postavljeno:

 neces imati problema ako postavis 1080p na UHD TVu , u tom slucaju nece biti degradacije slike kao sa npr 1080p na 900p ili manje (slika ce ti bit ostra ko zilet , naravno pod uvjetom da je iole "pismen" TV ) tako da ne trebas brinuti o tome .

 

5.1 ne mozes dobit nazalost  (jedini nacin da  dobijes zvuk na TVu sa kompa je da spojis AUX na ulaz od slusalica i dobijes stereo sa fejk 5.1)

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo, nakon što sam 3 tjedna vlasnik Samsunga 65NU8000 da prenesem svoja iskustva:

 

Pozitivno:

1. Slika u UHD-u je fenomenalna. Pogotovo ako je još i u HDR-u, doživljaj je stvarno extra. UZ sve mane ovo TV-a (a ima ih) slika mu je definitivno najjaći adut.

2. Upscaling radi puno bolje nego sam se nadao. 1080p i 720p sadržaj izgleda jako dobro, čak i odlično. Čak se i ovaj SD signal sa MaxTV-a da progutati.

3. Brzina. Tv je jako brz, bilo od odabira programa, paljenja/gašenja, smart opcija.

4. Zvuk je jako dobar, koliko može biti sa build-in zvučnicima. Puštao sam neke koncerte sa YT i mogu reće da je zvuk bio sasvim pristojan.

 

Negativno:

1. Nema podršku za DTS. Znao sam to i prije nego sam kupovao telku, ali sam mislio da neće biti problem jer je ionako većina sadržaja u DolbyDigital ili AC3 formatu. Nije! Omjer je otprilike pola pola tako da treba paziti na audio format sadržaja koji se skida sa neta. Navodno samsung ne želi plaćati podršku za DTS pa su jednostavo softverski uklonili DTS na svim modelima od 2018 pa na dalje.

Al ajde, relativno je lako sa nekim programom konvertirati zvuk sa DTS-a na DD.

2. Poznati problem sa titlovima u tamnim scenama. Problem je vidljiv i izražen i to je jednostavno tako kod TV-a sa lošim local dimmingom. Navodno ima neko polu rješenje, čak sam ga i našao na netu, ali ga još nisam isprobao. Javim kako ispadne.

3. Daljinski (osobo mišljenje). Svi hvale te minimalističke daljince, ali meni osobno smeta da moram 5x stisnuti daljinski za recimo pristupim USB-u, a na starom TV-u sam morao stisnuti samo jedan gumb. Ali ponavljam, to je moje osobno mišljenje.

4. Kliktanje televizora nakon paljenja i gašenja. Traje određeno vrijeme, oko sat vremena, i dosta je iritantno. Navodno je vezano za grijanje i hlađenje elektroničkih komponenti unutar TV-a. Nije ograničeno samo na seriju 8000, i Q linija ima isti problem. Imaju li ostali vlasnici navedenih televizora isti problem?

Više na linku: Samsung TV clicking sound

5. Ponekad se nakon gašenja TV-a sa stražnje strane čuje tiho visokofrekventno zujanje. Traje neko vrijeme pa restane. Ne znam da li jeoš netko sa istim modelom ista sličan problem.

 

To je za sada to. TV kao i svaki drugi ima prednosti i mane. Nadam seda će nekome pomoći kod odabira.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2019 8:51 (Asterix040).
Moj PC  
5 0 hvala 4
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dobri ljudi, kupujem novi TV, no ništa pretjerano napredan, pa me samo jedna sitnica zanima. Susjed mi ima jednu veliku televiziju (ne znam veličinu) i kada gleda ove naše programe (HRT, RTL) slika mu izgleda premutno. Dal je to zbog veličine televizije ili zbog njene rezolucije (mislim da je UHD)? S obzirom da će mi služiti za gledanje naših domaćih kanala + 1080p filmova koje skinem sa interneta, ne bih htio da i meni slika izgleda tako mutna.

"English motherf***er, do you speak it?"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jučer upalio TV, provjerio sve radi, spojio se preko moba, testirao zvučnike. Nemam još u stanu IPTV niti antenu pa nisam testirao sliku. Stavio sam ga na nogice ali mi ne djeluje nešto ekstra stabilno. Dakle plan je montaža na zid. Kakav mi wall mount preporučate za Q6FN 55"?

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Asterix040 kaže...

 

4. Kliktanje televizota nakon paljenja i gašenja. Traje određeno vrijeme, oko sat vremena, i dosta je iritantno. Navodno je vezano za grijanje i hlađenje elektroničkih komponenti unutar TV-a. Nije ograničeno samo na seriju 8000, i Q linija ima isti problem. Imaju li ostali vlasnici navedenih televizora isti problem?

Više na linku: Samsung TV clicking sound

 

 Moj Q6FN nema tih problema *kuca o drvo* , al mislim da se vec spominjalo ranije u topicu. Ja bi to probao reklamirat vjerojatno, ili ga bar vrati ako si unutar 14 dana i kupi ponovo i trazi drugi uređaj :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Minneyar kaže...
Asterix040 kaže...

 

4. Kliktanje televizota nakon paljenja i gašenja. Traje određeno vrijeme, oko sat vremena, i dosta je iritantno. Navodno je vezano za grijanje i hlađenje elektroničkih komponenti unutar TV-a. Nije ograničeno samo na seriju 8000, i Q linija ima isti problem. Imaju li ostali vlasnici navedenih televizora isti problem?

Više na linku: Samsung TV clicking sound

 

 Moj Q6FN nema tih problema *kuca o drvo* , al mislim da se vec spominjalo ranije u topicu. Ja bi to probao reklamirat vjerojatno, ili ga bar vrati ako si unutar 14 dana i kupi ponovo i trazi drugi uređaj :)

 Nisam više unutar 14 dana, ali pričekati ću još malo. Navodono nestane nakon mjesec, dva. Kad mi prekipi, reklamirati ću.

15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

kupio mi je prijatelj samsung 55nu7402 i sad me interesuje koju iptv aplikaciju da skinem sa stora da moze gledati iptv?! jer vidim ima vise iptv aplikacija... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice