Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.321
|
čitano: 14.096.686
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ma daj, meni taj spot izgleda savršeno i na Philips LCD 94 cm iz 2009 godine koji mi trenutno služi kao računalni monitor a ne na OLED-u... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

 Ajde bre ne lupetaj tu vise i ne proseravaj se

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 18:12 (levca5).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
levca5 kaže...

 

 

  Mislio sam da se ne oglasavam ali ti si brate nepopravljiv, pitas me da li sam nekada procitao neku recenziju, pa slao sam ti bre ovde ja licno recenzije sa Benhcmarka i hd televizije, a ti si govorio kako je upitno koliko su ti recenznti relevantni da o tome pisu, ajde majke ti vise, necu sa tobom raspravljati, kao ti znas da SK nije dobar, a ne verujem sa si ga ikada u zivotu video, mozda u radnji samo. Ali brate udri samo, verovatno moram posle ovoga kod ocnog, bolest je to, jer ja sebe ne mogu shvatiti da ovo radim u mojim godinama i prepucavam se ovde sa napaljenim likovima koji su imali kao tu neku kuro plazmu, a ja prvi uvezao ST seriju plazmi Panasonic, jos 2012-e godine, rat vodio sa tada poznatim Jasminom Custovicem na slicnom forumu i sva 6 komada vratio u fabriku jer su imali serijsku gresku DSE na istom mestu, pa su u fabrici u Ceskoj okrivili dva inzinjera koji su presli iz Pionira i deo kuro tehnologije prodali Paniju, ali ajde nemam pojma nista o tome, nisam relevantan da napisem nista, uhhhh majko mila kada bi ti znao decko moj sta mi je sve proslo kroz ruke ne bi poverovao, ali cepaj samo, i dalje pisi ovde kako nemao svi iste kriterije, a kroz kucu mi je proslo najmanje 50-tak tv-a.

Moj Sony XE 7005, neznam da li mi se zalomio takav model jer ga i moj prijatelj kupio kada i ja, ali kod njega nikada nismo uspeli da ni priblizno podesimo sliku kao kod mene, sto nije za verovati ali je tako, jer je izgleda svaki panel prica za sebe

 Aha, sad sam tek skuzio , ovo je natjecanje ko ima veceg, moze, ja sam od ove godine imao ovaj tv .... 

 

Eto bitno da ti znas sto sam ja sve vidio i ne, u uduce cu tebe kontaktirati da provjerim sto sam sve vidio. 

Eto udri tu, al ja sam nepopravljiv jer imam svoje mišljenje koje se bazira na vlastitom iskustvu 

Da, kad sam procitao neke recenzije i vidio koliko su “profesionalno” odrađene sve mi je bilo jasno.

Isto kao i tvoj način testiranha i usporedbe . Pa jesi pročitao išta što sam napisao ? Jesi ti ikad pogkedao SK u mrklom mraku ?

Zapravo da ti vratim istom mjerom, meni izgkeda sa ti niti oled , a niti SK nisi niti u trgovini vidio i da samo trolaš jer nemaš love za oled.

Eto, ako ćemo tako vodit rasprave može

 

Zašto si tolko osjetljuv kad ti netko kontrira. Ja sam uvažio tvoje mišljenje, ne slažem se , ali ga smatram validnim jer za tvije uvjete gledanha je tako kako je.

Ali tebi nikako nije jasno da je kid mene sasvim drugačije.

Stavi sk u potouni mrak pa javi dojmove i ta sdr i za hdr, onda stavi oled pa javi dojmove.

Ako neces jer ne gledas u mraku onda ne drobi vise kako je sk super u mraku i onda bilo kakva rasprava nema smisla.

 

6 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ma. lega...

znaš da sam ga skontao čim je počeo pisati o tri različita tipa teveja, sve ih on (slučajno ima) dakle, človek se razme u sve....

 

kolega levca, nemoj pretjerivati jer si pročitan u startu.... netko je automehaničar, netko, audio mehaničar, netko kirurg, netko nešto drugo .. ima nas svakakvih na ovome forumu.

nego, jednostavno, što nečije iskustvo rada s ljudima koji imaju normalne probleme, što poznavanje materije te vodi u kanal.

sam si sebi najveći neprijatelj. eto, želim ti pomoći kako bi se izvukao i prepusti se, ignoriraj, nemoj skakati na svaku negativnu kritiku tvoga posta... nisi ti svevišnji. nisam ni ja...

ali, ako deset ljudi pitaš što vide ispred sebe i ti jedini kažeš da vidiš drvo, a ispred je automobil, ne znam, ja bih se zamislio.

to su osnove kojima se utvrđuje tzv "normalnost".

ne kontam, što ti to treba.. ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja mu zapravo vjerujem da ima sva tri tva, jedino mi malo zasmetao nacin testiranja i negiranje tuđih dojmova.

vjerujem i da mu razlike u tim uvjetima nisu velike, ali iz iskustva znam da s tvom moras neko vrijeme zivjet (kao i kod ostalih stvari) da vi skuzio prednosti i nedostatke.

Neke se stvari vremenom krenu primjecivat.

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...

ma. lega...

znaš da sam ga skontao čim je počeo pisati o tri različita tipa teveja, sve ih on (slučajno ima) dakle, človek se razme u sve....

 

kolega levca, nemoj pretjerivati jer si pročitan u startu.... netko je automehaničar, netko, audio mehaničar, netko kirurg, netko nešto drugo .. ima nas svakakvih na ovome forumu.

nego, jednostavno, što nečije iskustvo rada s ljudima koji imaju normalne probleme, što poznavanje materije te vodi u kanal.

sam si sebi najveći neprijatelj. eto, želim ti pomoći kako bi se izvukao i prepusti se, ignoriraj, nemoj skakati na svaku negativnu kritiku tvoga posta... nisi ti svevišnji. nisam ni ja...

ali, ako deset ljudi pitaš što vide ispred sebe i ti jedini kažeš da vidiš drvo, a ispred je automobil, ne znam, ja bih se zamislio.

to su osnove kojima se utvrđuje tzv "normalnost".

ne kontam, što ti to treba.. ?

 Ajojjj majko koji seratori jebote, ja koji sve to gledam i vi koji samo citate mi kenjate tu i prodajete muda za bubrege ajde molim moderatora da me banuje i da ne ucestvujem u ovakvom prosipanju "pameti" od ovako nacitanih ali samo nacitanih kurajbera, is bre vise i vi i vas mrak i polumrak, kurcite se drugom nekom

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 20:18 (levca5).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
levca5 kaže...

Evo konacno stigao..

Sobni uslovi su u pitanju sa osvetljenjem od jedne stone lampe i to u 3 sobe. Radio sam uporedni test na 3 tv-a Sony 55XE 7005 iz 2017 VA panel, LG 55SK 8500 iz 2018, IPS panel i novopridosli OLED LG 65B8.

 

 Humax" jel' ti to obaraš Ginisov rekord???

 

3.10.2018
ali mesec dana uporedjujem slike u 4 sobe na 4 razlicita tv-a, koji su svi iskalibrisani po uputstvu 


https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=617&jumpto=5756599&sort=asc&view=flat

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 20:37 (Crt True Colors).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Eto ja doma nemam OLED I VA panel pa od dosade serem gluposti ka ti.
Koja glupa rasprava,svi odreda smo u zabludi osim tebe.
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

mi smo očarani slikom na zastarelom (😂) LG 55EG9A sladOLEDu,

pa čak i zvukom koji je skroz ok ako nisi producent ili kompozitor ili živiš

u zgradi sa tankim zidovima.

u iščekivanju nove sezone GoT-a pustili smo

bitku sa zmajem,

a kvalitet slike se najbolje vidi u plavom Winterfellu 😂

vidimo im puder na licu.

HD fudbal fantazija, Amazon Prime odličan - kad hoće da pusti, lupeta da internet nije dobar.

kanali sa političarima normalno negledljivi i nepodnošljivi.

 

ISSUE:

da li vam se desilo da LG ispušta neobjašnjiv -beeping- zvuk

iako ste uvereni da nista ništa čudno podešavali?

beepovalo je čak i nakon gašenja, što je bilo black mirrorish,

al danas evo nije, kuc kuc

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 0:06 (happytimes).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Na kraju na ovoj temi - najmanje preporuka koji televizor kupiti.
Moj PC  
8 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo već 2, 3 mjeseca tražim tv u Sarajevu i po BiH, i nagledao sam se u radnjama...problem je sljedeći.

idealna dijagonala bi mi bila +65 ali moga bi proći i 55. sad gledao sve moguće televizore, i kao što čovjek prije što ima 3 tv,a u 3 sobe ne vidi razliku ,ne vidim je ni ja.

prejako osvjetljen prostor, televizori podešeni u demo modu, znači kontrast i osvjetljenje na max, tako da nema razlike skoro između ips tv,a od 500eur i oleda od 1500eur.

E sad iz iskustva Kod kuće je sasvim druga priča, imao sam lg ips i poslje sony va, i nijedan nije ispunio moja očekivanja.

gledam tv skoro u potpunom mraku i znam da je oled tu bez konkurencije i nebi više eksperimentisao. ako pogrešim moraću gledati fleke i probijanja svjetla na ekranu sljedeće 2, 3 godine.

Najveći problem su finansije. nekako bi se rastegao do 2500 maraka, za oled možda 2700, 2800. ali u čitavoj BiH nema oleda 55 ispod 3000km ili 1500eura. gledam u Hrvatskoj lg 55b8 9600kuna.

u Njemačkoj 1250 eura, a za black friday i oko Božića ih je bilo i po 1000. ovdje trgovci ubijaju maržama, Pravi pljačkaši. 

dok ne sredim dnevni boravak naredni mjesec i moram kupiti tv.

ima dobra ponuda samsung 65q8dn. (va, fald...u rangu sa sony xf9005) isto oko 1500eur ali me strah da mi ne zapadne loš primjerak a ovdje kad nešta kupiš nema vraćanja osim ako nije baš pokvaren.

i onda opet ista dilema 55 oled ili 65 dobar led.  i tako u krug

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

ako ti lokacija nije problem,

pogledaj srpski sajt eponuda.com i kupujemprodajem.com.

prvi je sa cenama prodavnica (obrati paznju na cene u Dr Techno)

a na drugom se oglasavaju

likovi koji ih donose iz Madjarske (jer dobiju povrat poreza)

primera radi kod likova je 55NU7402 630 evra a u prodavnicama 850.

ali nekim čudom i akcijom se posle višenedeljnog

razbijanja glave 55EG9A pojavio po ceni od 850 u tom Dr Techno i još par.

i raspitaj se oko mogucnosti povrata poreza za strane drzavljane.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav, treba mi preporuka 49" full HD tv-a, da je sto kvalitetniji, s obavezno 5 godina garancije, jer ovo ide za roditelje i napravit ce puno radnih sati, i normalno da je smart tv, znaci sto jeftinije a ipak da je neka kvaliteta.. i usput, ako nije problem, jedan 55" (moze i 4k) s istim uvjetima ukoliko se odluce za veci tv

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 11:34 (maxy0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
maxy0 kaže...

Pozdrav, treba mi preporuka 49" full HD tv-a, da je sto kvalitetniji, s obavezno 5 godina garancije, jer ovo ide za roditelje i napravit ce puno radnih sati, i normalno da je smart tv, znaci sto jeftinije a ipak da je neka kvaliteta.. i usput, ako nije problem, jedan 55" (moze i 4k) s istim uvjetima ukoliko se odluce za veci tv

 https://www.centar-tehnike.hr/tv-led-samsung-ue55nu7172uxxh-proizvod-988/ (55", 4k, 5god, dobar smart, 3.7k)

Moj prijedlog je idi na vecu velicinu. Velicina je stvarno bitna :D Ako je preko 3k preskupo onda bi trazio 49"

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Crt True Colors kaže...
levca5 kaže...

Evo konacno stigao..

Sobni uslovi su u pitanju sa osvetljenjem od jedne stone lampe i to u 3 sobe. Radio sam uporedni test na 3 tv-a Sony 55XE 7005 iz 2017 VA panel, LG 55SK 8500 iz 2018, IPS panel i novopridosli OLED LG 65B8.

 

 Humax" jel' ti to obaraš Ginisov rekord???

 

3.10.2018
ali mesec dana uporedjujem slike u 4 sobe na 4 razlicita tv-a, koji su svi iskalibrisani po uputstvu 


https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=617&jumpto=5756599&sort=asc&view=flat

 Malo je Samsung plazma u pitanju, malo Panasonic :)

Da ne kažem da se kalibracija ne radi "po uputstvu" nego s mjernom opremom jer je svaki panel drugačiji.

Nije mi jasno što će čovjeku 3 ili 4 tv-a, ja jedva stignem jedan gledat  

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ekipa, što mi treba ako želim na TV-u gledati sadržaj s mrežnog diska?

Moram li uzeti TV s Androidom (i setupati KODI ili što već)? Ili to mogu i "smart" non-Android TV-ovi? Kad već kupujem novi TV, ne želim imati dodatni uređaj i daljinski za takve stvari...

 

I treba li paziti na jačinu procesora(ili čega već), odnosno, može li svaki 4K TV i reproducirati 4K sadržaj?

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 13:37 (kratos091).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Znam da je kriva tema za ovo pitanje , al na predviđenoj temi nitko ne odgovaraa.

da netko zna ako se može, bežićna tipkovnica logitech k400+ složiti tako da radi na samsung Q6 smart tv,, na aplikaciji youtube koja je instalirana na samom tv-u? na pregledniku sve radi super, a na aplikaciji samo osnovne tipke za gore dolje 

Hvala

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
robogo kaže...
Na kraju na ovoj temi - najmanje preporuka koji televizor kupiti.

 trenutno je time off za kupovinu televizora odn nije pogodno vrijeme jer nema popusta, povoljnih akcija itd.

zato se malo šalimo ili možeš shvatiti da se prepucavamo.

 

prati redovito temu i bit ćeš o svemu obaviješten na vrijeme....

 

ako imaš upit pitaj...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Novi mali update vezan za moj Samsung q6 😊

 

Odvezli ga u servis, sada mogu samo čekati...

 

Problem je bio kod gledanja prijenosa sporta, ili snimke. Kao da je u nekim situacijama tvu bilo nemoguće reproducirati takav sadržaj, pad bitratea itd.

 

Ni nakon zamjene matične se situacija nije poboljšala pa su poslali "hitnu" po njega...😖

 

Sada je na ICU odjelu i čekam da mi doktor javi kakva je situacija...😅

 

My son...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Dragi ljudi može pomoć od kud da krenem. Namjera mi je kupiti 65" TV, ne namjeravam kupiti OLED. Namjera je potrošiti što manje novaca a dobiti sve što je potrebno po današnjim standardima. TV će mi služiti isključivo za gledanje filmova i serija, bez tv programa, sporta i igranja. Isto tako namjeravam ga povezati s PC-em pa bi trebao i savjet što je danas najpametnije koristiti, kako ih povezati preko mreže ili nekako drugačije. Kvaliteta slike nije prvi prioritet, radije bi best buy opciju nego platio nekoliko tisuća više za bolju sliku. Nabacite mi molim koju ideju što bi Vi odabrali a i na što moram paziti da ne izostavim kad kupujem tv.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dinko9 kaže...

Dragi ljudi može pomoć od kud da krenem. Namjera mi je kupiti 65" TV, ne namjeravam kupiti OLED. Namjera je potrošiti što manje novaca a dobiti sve što je potrebno po današnjim standardima. TV će mi služiti isključivo za gledanje filmova i serija, bez tv programa, sporta i igranja. Isto tako namjeravam ga povezati s PC-em pa bi trebao i savjet što je danas najpametnije koristiti, kako ih povezati preko mreže ili nekako drugačije. Kvaliteta slike nije prvi prioritet, radije bi best buy opciju nego platio nekoliko tisuća više za bolju sliku. Nabacite mi molim koju ideju što bi Vi odabrali a i na što moram paziti da ne izostavim kad kupujem tv.

 

Tcl je dobar za filmove i serije.

 

VA,Direct led,Android TV.
https://www.nabava.net/televizori/tcl-u65p6046-televizor-cijena-65-165-cm-led-ultra-hd-51395331

 

U65P6046
https://www.tcl.eu/en/products/uhd-p60-u65p6046#

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dinko9 kaže...

Dragi ljudi može pomoć od kud da krenem. Namjera mi je kupiti 65" TV, ne namjeravam kupiti OLED. Namjera je potrošiti što manje novaca a dobiti sve što je potrebno po današnjim standardima. TV će mi služiti isključivo za gledanje filmova i serija, bez tv programa, sporta i igranja. Isto tako namjeravam ga povezati s PC-em pa bi trebao i savjet što je danas najpametnije koristiti, kako ih povezati preko mreže ili nekako drugačije. Kvaliteta slike nije prvi prioritet, radije bi best buy opciju nego platio nekoliko tisuća više za bolju sliku. Nabacite mi molim koju ideju što bi Vi odabrali a i na što moram paziti da ne izostavim kad kupujem tv.

 Ja bi ti preporučio taj veoma dobar model:)

 

https://www.nabava.net/televizori/philips-65pus7303-televizor-cijena-65-165-cm-led-ultra-hd-62101971

7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Valentino17 kaže...

Znam da je kriva tema za ovo pitanje , al na predviđenoj temi nitko ne odgovaraa.

da netko zna ako se može, bežićna tipkovnica logitech k400+ složiti tako da radi na samsung Q6 smart tv,, na aplikaciji youtube koja je instalirana na samom tv-u? na pregledniku sve radi super, a na aplikaciji samo osnovne tipke za gore dolje 

Hvala

 Imam isti TV i istu tipkovnicu i ne rade ti slova i/ili brojevi jer je Youtube aplikacija na Tizen OS-u problem. Ne znam kako i zašto ne radi ispravno, ali Samsung bi trebao izbaciti neki update ali zasad nema nekih naznaka da će se to dogoditi.

 

Ako već nisi, vjerojatno ćeš na netu naletiti na Logitech K600 Smart TV tipkovnicu koja kao radi na svim pametnim televizorima, ali na Samsung Tizen ćeš imat isti problem, tako da nemoj ni pomišljati da ju kupiš jer im i na službenoj stranici piše da na Youtube aplikaciji unos teksta (vjerojatno i brojeva) neće raditi.

 

Ja imam Xiaomi Mi Box koji radi na čistom Android TV pa preko njega koristim Youtube i tu K400+ radi bez problema.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dinko9 kaže...

Dragi ljudi može pomoć od kud da krenem. Namjera mi je kupiti 65" TV, ne namjeravam kupiti OLED. Namjera je potrošiti što manje novaca a dobiti sve što je potrebno po današnjim standardima. TV će mi služiti isključivo za gledanje filmova i serija, bez tv programa, sporta i igranja. Isto tako namjeravam ga povezati s PC-em pa bi trebao i savjet što je danas najpametnije koristiti, kako ih povezati preko mreže ili nekako drugačije. Kvaliteta slike nije prvi prioritet, radije bi best buy opciju nego platio nekoliko tisuća više za bolju sliku. Nabacite mi molim koju ideju što bi Vi odabrali a i na što moram paziti da ne izostavim kad kupujem tv.

 ja danas bas uzeo lg 65" za 5400 pa cemo vidit, isto nisam htio pretjerivati sa parama, kolko cu ga gledati mislim da ce biti ok. jos cu uzeti fire tv stick 4k i tjt za kodi

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dinko9 kaže...

Dragi ljudi može pomoć od kud da krenem. Namjera mi je kupiti 65" TV, ne namjeravam kupiti OLED. Namjera je potrošiti što manje novaca a dobiti sve što je potrebno po današnjim standardima. TV će mi služiti isključivo za gledanje filmova i serija, bez tv programa, sporta i igranja. Isto tako namjeravam ga povezati s PC-em pa bi trebao i savjet što je danas najpametnije koristiti, kako ih povezati preko mreže ili nekako drugačije. Kvaliteta slike nije prvi prioritet, radije bi best buy opciju nego platio nekoliko tisuća više za bolju sliku. Nabacite mi molim koju ideju što bi Vi odabrali a i na što moram paziti da ne izostavim kad kupujem tv.

 A moze barem neka okvirna suma koju bi potrosio ?

samsung q8dn

sony xf9005

samsung q7

samsung q6 ili nu8002

samsung nu7000 serija

 

evo pa biraj po redu ovisno o financijama

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ja imam slicne zahtjeve kao i dinko9, samo dijagonala bi bila 43 ili 49.
Moze neka preporuka?
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Crt True Colors kaže...

 Baš sam o tom TCL-u razmišljao. Sad mi je zanimljiva i preporuka garfielda1 za taj Philips. Tu je negdje ta cijena oko 7k što računam da se dobije ok razina TVa, neki low end best buy. Sad moram vidjeti između ta dva modela što mi je pametnije, zanemario bi 500kn razliku u cijeni. 

 

12 TCL U65P6046 televizor, 65"
6 Philips 65PUS7303 tele. 65"
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 23:34 (dinko9).
6 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Molim pomoć, kupujem smart tv 43 inča,UHD, najviše za gledanje filmova i da li je dugoročno bolje uzeti uhd za tu dijagonalu ili je i fh dovoljan? Koji od ovih prijedloga bi bio najbolji izbor ili imate i vi neki bolji prijedlog?

- https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H43A6550/, 5g garancije...2700 kn

- https://www.centar-tehnike.hr/tv-led-lg-43uk6200pla-proizvod-956/, 5 g garancije...2600 kn

- https://edigital.hr/led-televizori/samsung-ue43nu7022kxxh-uhd-smart-led-televizor-p584099, 2 g garancije...2625 kn

- https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-philips-43pus6503.aspx...2700 kn

- https://www.sancta-domenica.hr/led-tv-lg-43uk6200.aspx  2744 kn

Stvarno molim za pomoć oko odabira!

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice