Koji tv kupiti?

poruka: 76
|
čitano: 57.158
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koju tv uzeti?
pitanje

Kupujem novi televizor pa bih uzeo neku plazmu/lcd od 7000 do 8000 kn. Ovaj SAMSUNG LE37M87BD mi se sviđa. Što mislite o njemu da li da ga uzmem ili postoji nešto bolje za tu cijenu? Hvala svima na prijedlozima.

Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2009 18:37 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju tv uzeti?

TV Samsung LE37R86BD, LCD, 94 cm, ja imam ovakav....meni se svida...al ak imas visak para kupi neki bolji=)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju tv uzeti?
autorov komentar

Što mislite o ovome Samsung LE32A756R1 koji je bolji ovi ili oni prvi što sam naveo? Ajde pomagajte!Osmijeh

Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koju tv uzeti?

Probaj ova dva:

plazma-Panasonic TH-42PV8P

LCD-LG 42LG5000

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koju tv uzeti?
autorov komentar

Volio bih da bude Full HD i nešto do 91 cm.

Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2009 8:44 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koju tv uzeti?

Samo Panasonic.

15 godina
neaktivan
offline
Koju tv uzeti?
autorov komentar

Ima li još netko koji prijedlog ili savjet? Daj pomagate jer ne bih htio kupiti mačka u vreći.

Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koju tv uzeti?
prihvaćeno rješenje

Uzmi ovaj LG koji sam ti preporučio,ali probaj nać 37-inčni ako ti je previše iznad 91 cm.

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju tv uzeti?
autorov komentar
prihvaćeno rješenje
Skywalker kaže...

Uzmi ovaj LG koji sam ti preporučio,ali probaj nać 37-inčni ako ti je previše iznad 91 cm.

Televizor LG 37LG5000, LCD, Full HD da li je to taj samo manji.
Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2009 11:16 (Razer_Copperhead).
15 godina
neaktivan
offline
Koji tv kupiti?
autorov komentar

Danas išao naručiti tv i kad tamo nemaju 37LG5000 koji više ne mogu naručit, a imaju 37LG5500. Zanima me da li taj 37LG5500 što vrijedi i da li da ga kupim što vi mislite koje su razlike, da li je isto slika dobra kao i na ovom 5000? Molim vas da mi pomognete. Hvala.

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji tv kupiti?
autorov komentar

Ajde netko?

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2011 18:31 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji tv kupiti?
My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji tv kupiti?

Ja ti ne bih preporučio ove relativno jeftine Sony proizvode zbog toga što kvaliteta slike jednostavno ne opravdava njihovu cijenu.

 

A što se tiče LG-a mislim da je to ista stvar,samo malo refrashani model,za ovu godinu. Mislim da ne bi trebalo bit problema.

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji tv kupiti?

Evo baš gledam i ako stvarno hoćeš 5000 mislim da ga u Protisu imaju,ako nije pogrešno navedeno stanje u webshopu.

 

Ili u Ronisu,još dobiješ i 2m pozlaćenog HDMI kabela. Ja stvarno imam super iskustva s njima jer sam tamo kupio plazmu prije par mjeseci.

 


http://www.protis.hr/artikl.aspx?id=10941

 

http://www.ronis.hr/?lcd-tv-37-incha---93-cm/428/televizor-lcd-lg-37lg5000-+-poklon-pozlaceni-hdmi-kabel-2m/37LG5000

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.1.2009 21:40 (Skywalker).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji tv kupiti? PHILIPS .- ni slučajno!!!

Dear all,

 

ne kupujte Philips jer je smeće, dok gledate digitalne kanale, zvuk krčka, prekida, pucketa, strašno iritantno.

 

Kada kupite uređaj, ne možete ga više vratiti cak ni nakon 2 dana od kupnje (bar ne u METRO-u- krsenje zakona o zastiti potrosaca DO JAJA), a na servisu kažu da je uređaj ispravan jer u Hrvatskoj jos na papiru službeno ne postoje digitalno emitioranje programa...pa nije njihov problem.

 

Evo cijele priče:

 

Philips 37" PFL5603D/10, kupljena u Metrou, na akciji, zivim u Rijeci, (Ucka repetitor)

isto imam zvučne smetnje, isprekidan zvuk i pucketanje pri digitalnom prijemu.

 

ja sam napravio update firmware-a na onaj od 209-01-12 ali opet isto,

e, da, meni pucketaju svi digitalni osim MPEG4 testnog i HRT2???

 

I glavno pitanje: da li svi uredjeji pucketaju ili samo neki,

tj. hoću li šta dobiti zamjenom za novi iz dućana, tj. da li bar
postoji mogućnost da drugi radi?

 

Iz sluzbe za korisnike 01 64 03 776 sam dobio info da SVI NE
pucketaju, te da zamijenim uredjaj!!! To po Zakonu o zastiti potrosaca
i imam u roku od 7 dana (sva sreca opremu, kutiju i ostalo nisam
bacio)

 

Isto tako dobio sam INFO da u Zadru tih smetnji uopce nema, navodno je
stvar do repetitora tj OiV-a.

 

I tako ja nazvao Metro, rekli mi da imam pravo zamijeniti tv, ja
spakirao sve u kutiju, po kisi oteglio u auto, vozio cca. 30 km, kad
ono obrat...

 

Zvao je izvjesni g. Bajer iz uprave Metroa i ZABRANIO da
mi se uzme tv nazad, ngo da se posalje na servis, u kojem tvrde da TV
radi.

 

I tako ja s tv-om u kojem kao da krčkaju sarme kad gledas DVB_t, gas
nazad kući.

 

Bas me zanima sto ce Inspekcija za zastitu potrosaca reci na ovo, kao
i sto ce biti sa zahtjevom za naknadu moje stete (gorivo, moja satnica
utrosena na njihovu zaj...) itd.

 

Bravo Philips, bravo METRO, bravo g. Bajer, dabogda te jednom upoznao!

I bravo za nasu pravnu drzavu i stoku sitnog zuba koja zivi u njoj...

I bravo za 10tke milijardi uvoza ŠROT robe koja se plasira na hrvatsko
(istocnoeuropsko) trziste!

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koju tv uzeti?

Kupi onaj televizor koji daje najdužu garanciju. Moj savjet:

1. Ne plazma (bomba u kući, moj kum ima jako loše mišljenje o plazmi, punio je već nakon mjesec dana, nepriznata garancija!!!)

2. Televozor LCD

3. Ne veliki, jer se na velikom ekranu uočavaju i velike greške (moj je po dijagonali 66cm sasvim dovoljno za dnevni boravak)

4. TV mora imati ugrađen tzv ''filmski mod'' jer se filmovi snimaju i reproduciraju u različitom broju slika u sekundi od normalnog TV programa

5. 3D Comb (filter za poboljšanje prijelaza boja i kvalitetu slike)

6. Podrška i za NTSC format, neki programi se emitiraju u tom formatu.

 

Slažem se s onima koji tvrde da brand imena ne stoje iza kvalitete koju bi za te novce trebali dati.

 

7. Kupi NOVI televizor (najbolji je novi)

8. Moraš imati puno sreće kod kupovine ne samo TV-a nego i sve ostale robe na tržištu. Najbolji su oni televizori koji traju i traju i traju. Sve ostalo je sheet.

9. Svakao spoji tv sa set-top-boxom preko hd kabela.

10. Ionako su danas svi televizori proizvedeni na dalekom istoku (kad sam kupio svoj, izvadio ga iz kutije i pročitao Made In Hong Kong, pao mi je kamen sa srca. Bojao sam se samo da nije Kineski Osmijeh )

15 godina
neaktivan
offline
Koji tv kupiti?
autorov komentar

Kupio sam LG 37LG5500 i to sam ga dobio ove prošle subote iako je morao doći prije 3-4 subote, ali nema veze. Slika je više nego dobra, a još da mogu uhvatit HD bilo bi 5+. CoolSmijeh

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1. ------------- Razer Copperhead + Razer Exactmat , Logitech G11, Samsung 2032bw, Altec Lansing 221, Logitech Cordless Rumblepad 2
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2011 18:30 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koju tv uzeti?
Kalea kaže...

Kupi onaj televizor koji daje najdužu garanciju. Moj savjet:

1. Ne plazma (bomba u kući, moj kum ima jako loše mišljenje o plazmi, punio je već nakon mjesec dana, nepriznata garancija!!!)

2. Televozor LCD

3. Ne veliki, jer se na velikom ekranu uočavaju i velike greške (moj je po dijagonali 66cm sasvim dovoljno za dnevni boravak)

4. TV mora imati ugrađen tzv ''filmski mod'' jer se filmovi snimaju i reproduciraju u različitom broju slika u sekundi od normalnog TV programa

5. 3D Comb (filter za poboljšanje prijelaza boja i kvalitetu slike)

6. Podrška i za NTSC format, neki programi se emitiraju u tom formatu.

 

Slažem se s onima koji tvrde da brand imena ne stoje iza kvalitete koju bi za te novce trebali dati.

 

7. Kupi NOVI televizor (najbolji je novi)

8. Moraš imati puno sreće kod kupovine ne samo TV-a nego i sve ostale robe na tržištu. Najbolji su oni televizori koji traju i traju i traju. Sve ostalo je sheet.

9. Svakao spoji tv sa set-top-boxom preko hd kabela.

10. Ionako su danas svi televizori proizvedeni na dalekom istoku (kad sam kupio svoj, izvadio ga iz kutije i pročitao Made In Hong Kong, pao mi je kamen sa srca. Bojao sam se samo da nije Kineski Osmijeh )

 
Mi se opet srecemo :)
Ali sad su mi neke stvari jos jasnije.
1.  Buaha ha hah aha ha ha , pa pao sam sa stolice , jos mi cure suze od smijeha. Ovakve bisere vec dugo nisam cuo. Ti to stvarno ozbiljno. Joj, bas si mi uljepsao dan, nisam se ovako dugo nasmijao.
"Bomba u kuci" ... ha ha, punio ju nakon mjesec dana , ovo je epski. Daj mi molimt e objasni postupak punjenje, sto se svaka od par milijardi celija puni posebno ili se koristi teleporter pa se telepotrira plin iz svake celije i vrati nazad novi.
Jeli ju punio na INI ili Tifonu, cujem da ako punis na INA-i da je slika malo mutna.
Boze secuvaj ovakvih izjava :) :) :) :)
Vidim da ti je kum prava referenca za odabir TV-aOsmijeh. E ako ti ej on savjetovao koji LCD da kupis, sve je jasno.
2. U ovoj cjenovnoj kategoriji bih i ja preporucio LCD ali iz drugih razloga.  Inace nevezano uz cijenu (tj kad se gleda sto je najbolje bez obzira na cijenu), plazme ipak imaju bolju sliku sto potvrdjuju testovi i misljenja ljudi koji se time profesionalno bave.
Naravno sebi sam uzeo plazmu i jos nisam vidio LCD koji ima bolju sliku ili barem blizu.
3. Velicina ekrana se uzima s obzirom na udaljenost s koje ce se gledati.
6. NTSC se koristi u Americi, ali ga podrzavaju mislim svi novi tv-i pa se na to niti ne treba obazirati
8. A koji to televizori traju i traju, a koji su shit ?  Kao sto si rekao moze se potrefiti s bilo kojim da krepa.
10. Nije tocno. Marke koje drze do sebe, barem svoje top modele proizvode "lokalno". A sto ako je iz Hong  Kong-a onda je ok ? Mislim stvarno  ulijeva povjerenje :)
ajmo se vratiti jos jednom na 1:
PlačOsmijehPlačOsmijehPlačOsmijehPlačOsmijehPlačOsmijehPlačOsmijehPlačOsmijehPlačOsmijehPlačOsmijehPlačOsmijeh
Epski !!!
15 godina
neaktivan
offline
Koji tv kupiti?

Može mala pomoć...Ima netko info o modelu TV LCD SHARP LC32DH500EV? Ili da se držim više puta preporučenog Samsung LCD TV LE32B530?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji tv kupiti?

107 panasonic plazmu zemi posto dajes vec pozamasnu svotu

Zanemari sve ove gluposti oko plazme jedino ces imati 200tinjak sati uhodavanja a mislim da nove g20tke sa thx ni to netrebaju neda mi se zujit po netu,raspitaj se

cijena 8400 mozda negde i jeftinije probaj nac nekog da ti pdv zrusi i miran si

ili eventualno naci g10 stariji model takodjer odlican tv to bu negde oko 6 pretpostavljam

 

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Koji tv kupiti?

LOL... njega zanima 32'' a ne 42''. Pa progoglaj malo pa vidi sto pise po netu za taj Sharp

 

Bolje uzet samsung barem je full HD za razliku od tog sharpa

BFBC2... Punim sačmom
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.5.2010 12:54 (agent_00klc).
16 godina
online
RE: Koju tv uzeti?
Kalea kaže...

10. Ionako su danas svi televizori proizvedeni na dalekom istoku (kad sam kupio svoj, izvadio ga iz kutije i pročitao Made In Hong Kong, pao mi je kamen sa srca. Bojao sam se samo da nije Kineski Osmijeh )

Hong Kong (prijevod "mirisna luka"; kantonski: Heunggong), regija Narodne Republike Kine.

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
14 godina
offline
RE: Koju tv uzeti?
Kalea kaže...

Kupi onaj televizor koji daje najdužu garanciju. Moj savjet:

1. Ne plazma (bomba u kući, moj kum ima jako loše mišljenje o plazmi, punio je već nakon mjesec dana, nepriznata garancija!!!)

2. Televozor LCD

3. Ne veliki, jer se na velikom ekranu uočavaju i velike greške (moj je po dijagonali 66cm sasvim dovoljno za dnevni boravak)

4. TV mora imati ugrađen tzv ''filmski mod'' jer se filmovi snimaju i reproduciraju u različitom broju slika u sekundi od normalnog TV programa

5. 3D Comb (filter za poboljšanje prijelaza boja i kvalitetu slike)

6. Podrška i za NTSC format, neki programi se emitiraju u tom formatu.

 

Slažem se s onima koji tvrde da brand imena ne stoje iza kvalitete koju bi za te novce trebali dati.

 

7. Kupi NOVI televizor (najbolji je novi)

8. Moraš imati puno sreće kod kupovine ne samo TV-a nego i sve ostale robe na tržištu. Najbolji su oni televizori koji traju i traju i traju. Sve ostalo je sheet.

9. Svakao spoji tv sa set-top-boxom preko hd kabela.

10. Ionako su danas svi televizori proizvedeni na dalekom istoku (kad sam kupio svoj, izvadio ga iz kutije i pročitao Made In Hong Kong, pao mi je kamen sa srca. Bojao sam se samo da nije Kineski Osmijeh )

WTF????? Punjenje plazme????? Pa nije to klima uređaj!!!! Koji si ti.... ti nemas pojma o ničemu vezano za televizor.... hahahaahahaha.... To je ona shema moj striček ima audija...... nasmijo si me do bola.....

14 godina
offline
RE: Koju tv uzeti?

Puno ju je iglom plazmom iz krvi!!!!

LOL

BFBC2... Punim sačmom
15 godina
neaktivan
offline
Koji tv kupiti?
autorov komentar

Trebao bi mi televizor od 30 do 32 inča za nekih 2000 kuna. Da li je dobar Philips 32PFL5405H ili neki drugi?

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2011 12:45 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji tv kupiti?
autorov komentar
Ima netko neku preporuku do 3000 kn max.
Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2011 16:07 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Koju tv uzeti?
Kalea kaže...

Kupi onaj televizor koji daje najdužu garanciju. Moj savjet:

1. Ne plazma (bomba u kući, moj kum ima jako loše mišljenje o plazmi, punio je već nakon mjesec dana, nepriznata garancija!!!)

2. Televozor LCD

3. Ne veliki, jer se na velikom ekranu uočavaju i velike greške (moj je po dijagonali 66cm sasvim dovoljno za dnevni boravak)

4. TV mora imati ugrađen tzv ''filmski mod'' jer se filmovi snimaju i reproduciraju u različitom broju slika u sekundi od normalnog TV programa

5. 3D Comb (filter za poboljšanje prijelaza boja i kvalitetu slike)

6. Podrška i za NTSC format, neki programi se emitiraju u tom formatu.

 

Slažem se s onima koji tvrde da brand imena ne stoje iza kvalitete koju bi za te novce trebali dati.

 

7. Kupi NOVI televizor (najbolji je novi)

8. Moraš imati puno sreće kod kupovine ne samo TV-a nego i sve ostale robe na tržištu. Najbolji su oni televizori koji traju i traju i traju. Sve ostalo je sheet.

9. Svakao spoji tv sa set-top-boxom preko hd kabela.

10. Ionako su danas svi televizori proizvedeni na dalekom istoku (kad sam kupio svoj, izvadio ga iz kutije i pročitao Made In Hong Kong, pao mi je kamen sa srca. Bojao sam se samo da nije Kineski Osmijeh )

Mora da se šališ?nemogu prihvatiti da si ovo mogao napisati a da nisi pri tome mislio na zajebanciju i vjerojatno uživaš u reakcijama ostalih usera.{#}

14 godina
offline
RE: Koju tv uzeti?
honda_zg kaže...
Kalea kaže...

Kupi onaj televizor koji daje najdužu garanciju. Moj savjet:

1. Ne plazma (bomba u kući, moj kum ima jako loše mišljenje o plazmi, punio je već nakon mjesec dana, nepriznata garancija!!!)

2. Televozor LCD

3. Ne veliki, jer se na velikom ekranu uočavaju i velike greške (moj je po dijagonali 66cm sasvim dovoljno za dnevni boravak)

4. TV mora imati ugrađen tzv ''filmski mod'' jer se filmovi snimaju i reproduciraju u različitom broju slika u sekundi od normalnog TV programa

5. 3D Comb (filter za poboljšanje prijelaza boja i kvalitetu slike)

6. Podrška i za NTSC format, neki programi se emitiraju u tom formatu.

 

Slažem se s onima koji tvrde da brand imena ne stoje iza kvalitete koju bi za te novce trebali dati.

 

7. Kupi NOVI televizor (najbolji je novi)

8. Moraš imati puno sreće kod kupovine ne samo TV-a nego i sve ostale robe na tržištu. Najbolji su oni televizori koji traju i traju i traju. Sve ostalo je sheet.

9. Svakao spoji tv sa set-top-boxom preko hd kabela.

10. Ionako su danas svi televizori proizvedeni na dalekom istoku (kad sam kupio svoj, izvadio ga iz kutije i pročitao Made In Hong Kong, pao mi je kamen sa srca. Bojao sam se samo da nije Kineski Osmijeh )

Mora da se šališ?nemogu prihvatiti da si ovo mogao napisati a da nisi pri tome mislio na zajebanciju i vjerojatno uživaš u reakcijama ostalih usera.{#}

taj je post star 2 godine...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice