S lapa na LCD

poruka: 20
|
čitano: 7.637
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
S lapa na LCD

Imam neki Quadro LCD, nije bitno, no taj ekran mi je veći od laptopa pa bih htjela spojiti LCD s lapom da dobim veći ekran! Koji kabel trebam. Znam da bi trebala reći koje utore imam no ne znam kako se pojedini zove, help!

 

Pozz

http://www.speedtest.net/result/294786147.png
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD

daj nam onda točnu oznaku TV-a pa čemo vidjeti na netu šta ima od ulaza

15 godina
neaktivan
offline
S lapa na LCD

Jednostavno zanci posto je LCD televizija je novija tako da treba imati S-video i to je to sta moras kupit odes u neki ducan kazes da ti treba sta ja zna cca 2 m S-video kabla das 25 kn spojis stisnes ALT+F5 i to je to. Barem je tako u mom slucaju samo sta je moja telka starija pa sam moro kupovat scart sa s-videom.

 

BTW imas u novom Bugu  je netko postavio pitanje, i pise odgovor tamo.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD

pa ako je novija po tvome onda bi trebala imati VGA ulaz

16 godina
offline
RE: S lapa na LCD
cozmika kaže...

Imam neki Quadro LCD, nije bitno, no taj ekran mi je veći od laptopa pa bih htjela spojiti LCD s lapom da dobim veći ekran! Koji kabel trebam. Znam da bi trebala reći koje utore imam no ne znam kako se pojedini zove, help!

 

Pozz

 Obično na laptopu postoji VGA izlaz na koji se spaja CRT ili LCD.  LCD televizor ( ako je to što ti imaš ) bi također trebao imati VGA konektor. Pogledaj sliku konektora u prilogu i vidi da li imaš isto i na laptopu i na LCD-u. Ako imaš, nabaviš običan VGA2VGA kabel i spojiš. Ako nemaš, rješavamo dalje..
VGA konektor VGA konektor
Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
neaktivan
offline
S lapa na LCD

pa ja imam na laptopu dvi preko konektora koji sam dobio uz grafu dvi to hdmi spojim i radu usto sam prodao sa svideo i radi samo kad spojiš treba ići u contol panel i stavit multiple display i onda slika dođe

intel quad q6600 2.4,Gigabyte P35-DS3P,4gb kingmax,gigabyte 8800 gts 512 ,tagan 580w,samsung 160 +250 Western digital caviar
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD

Ovak, onda koliko sam skužila (i pogledala kod sebe) na lapu imam taj vga, no LCD-u imam scart (jel sam dobro rekla, to je onaj di se playstation priključi...)

http://www.speedtest.net/result/294786147.png
16 godina
offline
RE: S lapa na LCD
cozmika kaže...

Ovak, onda koliko sam skužila (i pogledala kod sebe) na lapu imam taj vga, no LCD-u imam scart (jel sam dobro rekla, to je onaj di se playstation priključi...)

 Da li možeš napisati točan model laptopa i Quadro LCD-a pa ću pogledati koje sve konektore imaš?

Ovako će to trajati previše postova..
Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD
cozmika kaže...

Ovak, onda koliko sam skužila (i pogledala kod sebe) na lapu imam taj vga, no LCD-u imam scart (jel sam dobro rekla, to je onaj di se playstation priključi...)

 S video na onaj žuti video cinch kabel - dolje ti je slika + scart adapter.

Prva slika - cinch kabeli - idu u scart adapter
Druga slika - s video - ide u laptop
Treća slika - scart adapter - prenosi sliku preko scarta.

Možeš kupiti samo obični s-video na žuti cinch, no onda nećeš imati zvuka. Za zvuk kupiš audio cinch kabel.

Inače, ne kužim se u kabele, pa mi nemojte zamjerati ako sam krivo ih nazvao.

P.S. Katkad ti laptopi imaju problema s spajanjem na TV.
16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD

bome sam ja sa svojima imao teških problema oko prebacivanja  slike na TV. mislim da bi s ovim kabelima što je kompotko preporučio trebalo sve raditi bez problema

16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD
ferovca1 kaže...
cozmika kaže...

Ovak, onda koliko sam skužila (i pogledala kod sebe) na lapu imam taj vga, no LCD-u imam scart (jel sam dobro rekla, to je onaj di se playstation priključi...)

 Da li možeš napisati točan model laptopa i Quadro LCD-a pa ću pogledati koje sve konektore imaš?

Ovako će to trajati previše postova..
 Laptop je Toshiba A100-599,a LCD je Quadro TFT-15KL21
http://www.speedtest.net/result/294786147.png
16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD

nemaš vga ulaz na tv-u. treba ti s-video kabel i to bi trebalo raditi

16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD

s-video? kaj ja na lapu to imam... i na lcd-u? nisam to vidjela kad sam gledala...

http://www.speedtest.net/result/294786147.png
16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD

nadam se da je ovo tvoj laptop. ovo je s-video

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD

Imaš s-video na laptopu, a možda je čak i kabel došao sa njime.

Ako nije dobavljiv je u skoro svim dućanima.

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD

A kak taj s-video prištekat na lcd, kak završava. Ja na lcd-u imam onaj s 3 boje, scart i to je to

http://www.speedtest.net/result/294786147.png
16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD
cozmika kaže...

A kak taj s-video prištekat na lcd, kak završava. Ja na lcd-u imam onaj s 3 boje, scart i to je to

 Sve sam ti objasnio u svom prijašnjem postu. :) Pročitaj to i trebalo bi šljakat.
16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD
cozmika kaže...

A kak taj s-video prištekat na lcd, kak završava. Ja na lcd-u imam onaj s 3 boje, scart i to je to

Meni izgleda da tebi treba ovo za LCD.
Plus s-video kabel od laptopa do tog adaptera.
Sorry ako se varam.
Pozdrav
16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD
Level 1 kaže...
cozmika kaže...

A kak taj s-video prištekat na lcd, kak završava. Ja na lcd-u imam onaj s 3 boje, scart i to je to

Meni izgleda da tebi treba ovo za LCD.
Plus s-video kabel od laptopa do tog adaptera.
Sorry ako se varam.
Pozdrav
 slažem se. svideo-svideo kabel i taj scart adapter i moralo bi raditi
16 godina
neaktivan
offline
RE: S lapa na LCD
Level 1 kaže...
cozmika kaže...

A kak taj s-video prištekat na lcd, kak završava. Ja na lcd-u imam onaj s 3 boje, scart i to je to

Meni izgleda da tebi treba ovo za LCD.
Plus s-video kabel od laptopa do tog adaptera.
Sorry ako se varam.
Pozdrav
 
Nekak se i meni čini da bi to šljakalo! Budem taj SCART adapter kupila i S-video pa kad kupim i prištekam javim se. Hvala
http://www.speedtest.net/result/294786147.png
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice