Lenovo D221 - DDC information zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 1.977
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Lenovo D221 - DDC information

Pozdrav svima,

Evo u čemu je problem: prije nekog vremena kupio sam Lenova D221. Njegova nativna rezolucija pri kojoj slika najbolje izgleda je 1680x1050 - sve OK. S monitorom sam naravno dobio i drivere koje sam instalirao bez problema.Spojen mi je na laptop (Acer, 1 GB RAM-a, ATI X700 128 Mb graf.), podešeno mi je da je lid laptopa primary a monitor sec. i sada bih trebao reći:"radi bez problema" - ali ne radi. Mislim monitor radi bez frke ali mi je problem podesiti njegovu nativnu rezoluciju tj. nekada u desni klik/Prop./Settings/Screen Resoultion jednostavno nema njegove reozulcije. OK skužio sam u čemu je problem: potrebno je na istom tabu pod Advanced/Monitor/Monitor Type izabrati njegov driver i na tabu Displays/Monitor odabrati Use DDC Information tj. reći kompu da za Lenovo D221 koristi njegove drivere u kojima je podržana spomenuta rezolucija. E sad ono što me nervira je da nemogu svaki put izabrati da monitor radi sa svojim driverima odnosno svaki put kad resetiram win. automatski mi se za driver monitora podesi na Generic driver koji ne podržava ovu "ludu" rezoluciju. I onda kad pokušam opet podesiti driver da bude njegov "službeni" Lenovo u Monitor Type popisu ga nema.I onda gle čuda odjednom se u iduća 2-3 dana pojavi! Ako itko zna šta da napravim neka pliz odgovori.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lenovo D221 - DDC information

ups tek sam sada vidio da sam fulao kategoriju. sorry

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice