Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

poruka: 19
|
čitano: 39.913
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje LG televizije - USB porta

Ovako... Ja sam kupio LG 32LD350 i nacu sam da se moze otkljucati usb port da moze citati divx formate.. posto LG stavlja u sve modele istu upravljacki hardware ovisno koliko zelite platiti televiziju toliko vam je omoguceno.. moj LG 32LD350 je kostao 2740Kn u TehnoMarket-u i9 ima samo mogucnost gledanja slika i pustanja glazbe.... (ne zadugo) :)

 

za nastalu stetu ne odgovaram...

 

Posto je meni bila previse zahebancija sa firmvare-om .. nasao sam brzu i sigurniju kombinaciju... kao prvo trebat ce vam univerzalni daljinski sa mogucnoscu otkljucavanja sa 4 broja... ne nabavljajte sa 3 koda jer nece raditi... preporucujem 2 modela  od Hama 8 in 1 00012047 ili 00012084 islo bi i sa drugima no ovaj mi je siguran.. i kosta oko 70-80 kuna (za ono sto dobijem se isplati)

 

ovako...   na univerzalnom daljinskom stisnite tipku SETUP  3-4 sekunde dok se lampica ne upali zatim stisnite  MODE  pa na kraju stisnite TV  zatim utipkajte cetveroznamenkasti kod ovisno o modelu(za moj tv je 0119  ) i tu bi vam vec trebalo biti omoguceno koristenje daljinskog na tv... drugi dio je otvaranje servisnog menija istovremeno stisnite tipke  SETUP  i AV  otvorit ce vam se prozorcic za unosenje servisnog koda pa utipkajte 0413   zatim odaberite opciju TOOL OPTION   3  i odmah na drugoj poziciji vam je DIVX  prebacite sa 0 na 1  i sa originalnim daljinskim izadjite iz menija tipkom Back ili Exit...

i to je to... ustekajte usb sa filmom i sibajte....

 

eh da... ne cackajte po drugim opcijama jer bi se moglo dogoditi da ga bacite u kantu za smece...

http://admin.schime-share.schime.operaunite.com/webserver_1/content/index.html
 
4 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

Di nađeš te brojeve za TV? Ovo šta na univerzalnom daljinskom moraš upisat?

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta
Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucavanje LG televizije - USB porta

Sve to stoji samo si zaboravio napist jednu važu stvar ,a to je da se prilikom otključavanja istog ne mogu vratit postavke u prvobitno stanje što znači da se gubi garancija.

Nije bio jedini slučaj . Sve dodatne informacije možete provijerit u ovlaštenim LG servisima. Ma da osobno smatram da takvo zaključavanje portova nema veze s pameću jer i onako više nitko ne ide u videoteke.  Pa sad tko voli nek izvoli.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucavanje LG televizije - USB porta

kako nemozes...

otvoris meni zakljucas opciju i izadjes van iz menija... garancija stim nema veze

http://admin.schime-share.schime.operaunite.com/webserver_1/content/index.html
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

uz daljinski dobijes knjizicu sa kodovima

http://admin.schime-share.schime.operaunite.com/webserver_1/content/index.html
13 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

pozdrav!

 

uspješno sam otključao usb port i mogu puštat divx fajlove, ali me muče titlovi.

ne podržava hrvatske znakove, jel postoji kakav firmware koji to ispravlja.

probao sam i stiskat tipke da mi prebaci na latin 2 ali ni jedna ne reagira {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

i meni je tako al mi ne smeta to...

http://admin.schime-share.schime.operaunite.com/webserver_1/content/index.html
14 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

Pozz, lud sam već. Molim Vas, imam LG 32LD350 stavio sam najnoviji firmware  03.03.03 (bar mislim da je najnoviji), i nabavio univerzalni daljinac. Uspio sam ga upucati da radi sa TV-om, ali nikako nemogu otvorit EZ menu, sve živo sam istiskao. Hvala  DAljinac je SmartVision RCU5101R.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

JEEEE uspio sam

 

translate.google.com/translate?hl=en&sl=el&tl=en&u=http://tv-unknown.blogspot.com/2011/01/usb-hacking-lg-lcd-media-player.html

 

evo linka, vrlo jednostavno netreba vam ni daljinski, samo spojite 2 žice iz 3.5" audio jack-a sa bilo kojom LED diodom, imate tamo skinuti koji audio file treba pustit kada prislonite LED diodu TV-u

14 godina
neaktivan
offline
Re: Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

Pomagaj...di si naša firmware????   Zahvaljujem

 

 

 

Max
16 godina
offline
Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

Da li otkljucavanje moze proci sa one for all urc-7721 univerzalcem. Prima do cetiri broja. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

Kupio sam tv lg32lw597s i neznam kako da na daljinskom promjenim tastaturu (kada zelim da izaberem pjesmu na YOU TUBE-u) , da umjesto123... pisem slova. Ako neko zna kako se to moze promjeniti neka mi odgovori

UNAPRIJED HVALA  

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Otkljucavanje LG televizije - USB porta

Da ne znas slucajno kako se na daljinskom moze promjeniti tastatura. Radi se o LG televiziji model 32lw975s. Problem mi se javlja kod koristenja YOU TUBE-a,dok trazim neku pjesmu moram ici od slova do slova kursorom i to dugo traje da lipostoji mogucnost da promjenim tastaturu to jest da kucam slova na tipke 12345...

HVALA  

13 godina
neaktivan
offline
Re: Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

 za korisnika vili23              Pritiskom na crvenu tipku od TXT-a kada je već pokrenut film, otvara se meni u kom možeš izvršiti izmjenu na latinicu 2.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 11:55 (pashan).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

radi hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2015 17:54 (gamer4ever).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta
Zdravo,trebam pomoc oko tv-a,kako mogu otkljucati usb na lcd samsung,kod mene je usb samo za service,htio bi gledat filmove i slusat muziku,pomozite,hvala
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta
U pitanju je Samsung:LE40B541P7W,kako da otkljucam usb port da bi mogao gledati video i muziku i slike,kod njega je usb port samo za servis,hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Otkljucavanje LG 32LD350 - USB porta

Ne znam kako vi al u mene jos ovaj tv radi..

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice