SAMSUNG LE32C630 mali review

poruka: 9
|
čitano: 9.251
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG LE32C630 user review

Dakle, dolaskom DVB-T signala i nužnim prelaskom na isti zbog gašenja analognog signala u našoj regiji,

a ponukan odbijanjem starog vjernog TV-a da se udruži s nekim od DVB-T uređaja, krenuo sam u avanturu

pretraživanja informacija o tome što se nudi na tržištu, koje su to tehnologije dostupne u pojedinim modelima

raznih proizvođača TV uređaja, odnos uloženo/isplativo/potrebno/nepotrebno/dobiveno i sl. te njuškajući

po forumima - došao sam do kupovine ovog TV-a:

 

LE32C630 koji je koštao 4.999,99kn

karakteristike uređaja:

LCD zaslon               32" (80cm) 100Hz

Dinamički kontrast               High Contrast

Rezolucija                           1920 x 1080 (Full HD)

Dodatne funkcije          SAMSUNG Crystal TV, HyperReal Engine, 100 Hz, All Share (DLNA), Wireless LAN ready, SRS TheaterSound,

                                          BD Wise, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse, dts 2.0+Digital Out, Anynet+ (HDMI-CEC), zakretni stalak

Dimenzije                           (Š*D*V) 790.8 x 491.8 x 77.8

Ostalo                                DVB-T/C, MPEG4, 4 HDMI, 2 USB movie, komponentni, kompozitni ulaz, digitalni audio out, PC in, PC audio in, CI, SCART, slušalice

Težina                                (kg) 14,9

 

 

Iznenadilo me postojanje LAN priključka kojim se TV spoji u router, sa Samsungove stranice je dostupan za skinuti Samsung PC share manager

koji radi vrlo jednostavno.

DivX, MKV, titlovi, kodna stranica za naše dijakritičke znakove..

 

Panel je oznake A, dakle, Samsungov.

 

Moram priznati da me uređaj u potpunosti oduševio svojim mogućnostima. Nije top class, svjestan sam, ali nemam nijednu zamjerku

ili da žalim za čim propuštenim kod nekog drugog modela/proizvođača.

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. Napoleon Bonparte
 
2 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG LE32C630 user review

a kako ga spjiti preko thompson routera od t-coma?

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2010 18:15 (jure1911).
15 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG LE32C630 user review

A ima li kakvo upustvo za spajanje? Imam t-com router thopmson i pc share manager ali nikako da spojim laptop?

16 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG LE32C630 user review
jure1911 kaže...

A ima li kakvo upustvo za spajanje? Imam t-com router thopmson i pc share manager ali nikako da spojim laptop?

Ovako, ja sam na TV-u otišao u menu>plug&play ↓ odeš dole u mreža>testiranje mreže;meni je poslije toga sve super radilo..

 

ako ti tu javlja neku grešku idi u postavljanje mreže i ručno TV-u dodijeli IP adresu

 

- još jedna stvar... nakon što pokreneš PC share manager trebao bi ti se pojaviti na ekranu TV-a izbornik za PC share manager...

..ali..

tek nakon što odabereš datoteke i stisneš zadnju desnu ikonicu da on učita i doda svoj fajl da TV može učitavati ćeš moći gledati/slušati/pregledavati odabrano

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. Napoleon Bonparte
15 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG LE32C630 mali review

Sve mi je jasno. Samo gdje spajaš lan izlaz sa TV? Internet port u routeru ili u mrežnu karticu računala??

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG LE32C630 mali review
jure1911 kaže...

Sve mi je jasno. Samo gdje spajaš lan izlaz sa TV? Internet port u routeru ili u mrežnu karticu računala??

U internet port u routeru.

TV ti je onda uvjetno na mreži jer on pristupa na PC putem PC share managera. Ne vidi se u mrežnim mjestima

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. Napoleon Bonparte
15 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG LE32C630 mali review

Spojio sam u router (Thompson od T-Coma), skinuo Pc Share. I opet se nisam spojio. Inače Imam laptop sa Win XP SP3 i spajam se bežično na internet. Također sam probao na TV zavrtiti HD filmove i mogu reći da je slika perfektna. Međutim pošto su takvi filmovi veći od 5 GB, a nemam eksterni hard, mislio sam da TV reproducira HD filmove sa laptopa(Pc Share+wireless). Jel to izvedivo bežično?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG LE32C630 mali review

Nisam siguran..

TV ima mogućnost wireless povezivanja, no moraš kupiti SAMSUNG wireless za njega..

 

no, svejedno mislim da mora preko routera, PC manager si sam otvara port na računalu, a TV preuzima.

 

na PP sam ti napisao detaljnije..

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. Napoleon Bonparte
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG LE32C630 mali review

planiram kupiti LE-37C630 ili C650 pa me zanima da li ima tko iskustva s spajanjem PS3 na ove LCD-e i kako se ponaša LCD prilikom igranja. da li dolazi do zamučivanja i trzanja slike? tnx

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice