Samsung LE32D550

poruka: 263
|
čitano: 106.978
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Samsung LE32D550

Opet nista, firmeware 1009 stavit i ne ucitava, ima netko neku ideju? Da nisu mozda titlovi smanjeni? kako da ih povecam?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung LE32D550
acibic kaže...

Opet nista, firmeware 1009 stavit i ne ucitava, ima netko neku ideju? Da nisu mozda titlovi smanjeni? kako da ih povecam?

 

rjesio, procitao sada negdje na forumu da treba dodati ekstenziju *.srt kod prijevoda filma. pozz i hvala.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung LE32D550

Kako ste uspjeli novi firmware staviti?

Kod mene je MSV 1008.0 i neće nadograditi na 1009.1 ni onaj drugi MST 1027.1,ni online ni preko stick-a ni sa HD-a.

U čemu je kvaka?{#}

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung LE32D550
trigi kaže...

Kako ste uspjeli novi firmware staviti?

Kod mene je MSV 1008.0 i neće nadograditi na 1009.1 ni onaj drugi MST 1027.1,ni online ni preko stick-a ni sa HD-a.

U čemu je kvaka?{#}

 

Online ne radi uvijek kako treba, tj ne prepoznaje da postoji nova nadogradnja, ali preko USB sticka bi trebalo radit.

Jedino ako si probao nadogradnju izvršiti sa "krivog mjesta", recimo direktno sa USB sticka.

Neznam napamet, ali ima baš opcija odakle se vrši nadogradnja.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung LE32D550
Virty kaže...
trigi kaže...

Kako ste uspjeli novi firmware staviti?

Kod mene je MSV 1008.0 i neće nadograditi na 1009.1 ni onaj drugi MST 1027.1,ni online ni preko stick-a ni sa HD-a.

U čemu je kvaka?{#}

 

Online ne radi uvijek kako treba, tj ne prepoznaje da postoji nova nadogradnja, ali preko USB sticka bi trebalo radit.

Jedino ako si probao nadogradnju izvršiti sa "krivog mjesta", recimo direktno sa USB sticka.

Neznam napamet, ali ima baš opcija odakle se vrši nadogradnja.

Nadogradnju sam pokušao preko  Menu - e-Manual - nadogradnja softvera - putem USB kartice  no nakon skeniranja USB sticka napiše da nema odgovarajućeg softvera.

Firmere sam skinuo sa  http://www.samsung.com/hr/support/model/LE32D550K1WXXH-downloads?isManualDownload=true 

ovaj T-MST4DEUC-1027.1 i ovaj T-MSV4DEUC-1009.1 i stavio na stick posebno jedan po jedan i oba zajedno no neće da nadogradi {#}

16 godina
offline
Re: Samsung LE32D550
trigi kaže...
Virty kaže...
trigi kaže...

Kako ste uspjeli novi firmware staviti?

Kod mene je MSV 1008.0 i neće nadograditi na 1009.1 ni onaj drugi MST 1027.1,ni online ni preko stick-a ni sa HD-a.

U čemu je kvaka?{#}

 

Online ne radi uvijek kako treba, tj ne prepoznaje da postoji nova nadogradnja, ali preko USB sticka bi trebalo radit.

Jedino ako si probao nadogradnju izvršiti sa "krivog mjesta", recimo direktno sa USB sticka.

Neznam napamet, ali ima baš opcija odakle se vrši nadogradnja.

Nadogradnju sam pokušao preko  Menu - e-Manual - nadogradnja softvera - putem USB kartice  no nakon skeniranja USB sticka napiše da nema odgovarajućeg softvera.

Firmere sam skinuo sa  http://www.samsung.com/hr/support/model/LE32D550K1WXXH-downloads?isManualDownload=true 

ovaj T-MST4DEUC-1027.1 i ovaj T-MSV4DEUC-1009.1 i stavio na stick posebno jedan po jedan i oba zajedno no neće da nadogradi {#}

Možda je problem u raspakiranju datoteka. Probaj ih sve iskopirati iz direktorija u root sticka, znači, bez direktorija.

13 godina
offline
Re: Samsung LE32D550
A možda mu je verzija već najnovija
robimarko@gmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung LE32D550
Virty kaže...
trigi kaže...
Virty kaže...
trigi kaže...

Kako ste uspjeli novi firmware staviti?

Kod mene je MSV 1008.0 i neće nadograditi na 1009.1 ni onaj drugi MST 1027.1,ni online ni preko stick-a ni sa HD-a.

U čemu je kvaka?{#}

 

Online ne radi uvijek kako treba, tj ne prepoznaje da postoji nova nadogradnja, ali preko USB sticka bi trebalo radit.

Jedino ako si probao nadogradnju izvršiti sa "krivog mjesta", recimo direktno sa USB sticka.

Neznam napamet, ali ima baš opcija odakle se vrši nadogradnja.

Nadogradnju sam pokušao preko  Menu - e-Manual - nadogradnja softvera - putem USB kartice  no nakon skeniranja USB sticka napiše da nema odgovarajućeg softvera.

Firmere sam skinuo sa  http://www.samsung.com/hr/support/model/LE32D550K1WXXH-downloads?isManualDownload=true 

ovaj T-MST4DEUC-1027.1 i ovaj T-MSV4DEUC-1009.1 i stavio na stick posebno jedan po jedan i oba zajedno no neće da nadogradi {#}

Možda je problem u raspakiranju datoteka. Probaj ih sve iskopirati iz direktorija u root sticka, znači, bez direktorija.

Nema direktorija,mape,foldera...fajl(ovi) su bili solo na sticku.

robimarko kaže...
A možda mu je verzija već najnovija

Trenutna verzija T-MSV4DEUC-1008.0

13 godina
neaktivan
offline
Samsung LE32D550

Još sam probao sa rename fajla...original je T-MSV4DEUC_1009.1 a rename T-MSV4DEUC-1009.1 ali nula bodova {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung LE32D550
A u kojem ti je formaru isformatiran disk?
NTFS ili FAT32?
Ako je NTFS onda ga preformatiraj u FAT32
robimarko@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung LE32D550
trigi kaže...
Nema direktorija,mape,foldera...fajl(ovi) su bili solo na sticku.

Čekaj, jasno ti je da .exe file moraš kopirati na stick i pokrenuti ga, tj. raspakirati?

 

 

Tako da na kraju dobiješ folder sa sljedećim sadržajem:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 22:50 (macak).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung LE32D550
macak kaže...
trigi kaže...
Nema direktorija,mape,foldera...fajl(ovi) su bili solo na sticku.

Čekaj, jasno ti je da .exe file moraš kopirati na stick i pokrenuti ga, tj. raspakirati?

 

 

Tako da na kraju dobiješ folder sa sljedećim sadržajem:

 

 

{#}

Hvala mačak,riješeno...da su na Samsung support stranici stavili takvu kratku uputu sve bi odmah bilo jasno.

 

16 godina
offline
Re: Samsung LE32D550
trigi kaže...
macak kaže...
trigi kaže...
Nema direktorija,mape,foldera...fajl(ovi) su bili solo na sticku.

Čekaj, jasno ti je da .exe file moraš kopirati na stick i pokrenuti ga, tj. raspakirati?

 

 

Tako da na kraju dobiješ folder sa sljedećim sadržajem:

 

 

{#}

Hvala mačak,riješeno...da su na Samsung support stranici stavili takvu kratku uputu sve bi odmah bilo jasno.

 

Pa to je jasno samo od sebe {#}

13 godina
neaktivan
offline
Samsung LE32D550

Ne mora biti jasno samo od sebe običnom korisniku TV prijemnika.Nema detaljnih uputa(kao od mačka) na e-manualu TV-a niti na support stranicama Samsunga.{#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung LE32D550

Molim cijenjene forumaše koji posjeduju ovaj tv da mi kazu kako se ovaja tv nosi sa sd signalom (znaci ovi nasi kanali na dvbt-u).Znam da je tu plazma najaca ali nemam dovoljno prostora za nju. Ako imate neki bolji prijedlog u vezi drugog tv, svakako predlozite.samo jedno pitanje.Da li ovaj tv boluje od 50 hz , posto volim pogledat sport ponekad posebno formulu 1.

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung LE32D550

Pozdrav svima!

  • Odlučio sam uzeti ovaj tv pa me zanima gdje ga ima za kupiti (a da nije online narudžba - ako nema nigdje onda preporuka online narudžbe)
11 godina
neaktivan
offline
Samsung LE32D550

kako dići sustav na mobitelu.jel ima neki program za to?!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung LE32D550

Nekidan je izašla nova verzija firmwarea.

 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Samsung LE32D550

Poštovanje, ovako imam TV Samsung LE 32D550 i sad pošto gledam svaki dan filmove na njemu preko USB-a i to MKV. sa DTS zvukom a na njega imam spojene 2.1 PC zvučnike preko izlaza za slušalice :S....sad me zanima namjeravam kupiti Logitech Z906 5.1 digital zvučnike....pošto TV imam digitalni optički izlaz a ti zvučnici digitalni optički ulaz namjeravam ih spojiti sa digitalnim optičkim kablom...i sad me zanima dali ću ja na tim zvučnicima dobiti DTS 5.1 zvuk, dakle sorround zvuk......pošto TV podržava DTS zvuk a zvučnici imaju DTS dekoder i te stvari.....hvala unaprijed za odgovor.......

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung LE32D550
Hoces i super ce ti radit. Ja imam na isti nacin spojeno kucno kino.
ptspclan.com | visit us ^^
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung LE32D550

Hvala na odgovoru, znači imaš spojeno tv sa reciverom od kučnog kina s digitalnim optičkim kablom i dobijaš 5.1 soround zvuk?.....

16 godina
offline
Re: Samsung LE32D550
forlan34 kaže...

Poštovanje, ovako imam TV Samsung LE 32D550 i sad pošto gledam svaki dan filmove na njemu preko USB-a i to MKV. sa DTS zvukom a na njega imam spojene 2.1 PC zvučnike preko izlaza za slušalice :S....sad me zanima namjeravam kupiti Logitech Z906 5.1 digital zvučnike....pošto TV imam digitalni optički izlaz a ti zvučnici digitalni optički ulaz namjeravam ih spojiti sa digitalnim optičkim kablom...i sad me zanima dali ću ja na tim zvučnicima dobiti DTS 5.1 zvuk, dakle sorround zvuk......pošto TV podržava DTS zvuk a zvučnici imaju DTS dekoder i te stvari.....hvala unaprijed za odgovor.......

Imao sam spojeno kućno 5.1 kino preko Yamaha 5.1 receivera i sve je radilo uredno.

Mislim da će ti sve radit kako treba. {#}

14 godina
offline
Re: Samsung LE32D550
Da imam tako spojeno. DTS radi perfektno...
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
Re: Samsung LE32D550

kako da spojim tv sa mojim samsung galaksijem s2!!??

preko wierlesa??

16 godina
offline
Re: Samsung LE32D550
unky kaže...

kako da spojim tv sa mojim samsung galaksijem s2!!??

preko wierlesa??

Probaj sa ovim kabelom... evo i

Steam profile: Virty
15 godina
offline
Re: Samsung LE32D550

u principu bi mogao i sa svojim usb kabelom koji sam dobio sa telefonom

probat cu pa javim!kako da spojim telefon sa tv-om preko wierlesa??to mene zanima??

16 godina
offline
Samsung LE32D550

TV ima AllShare (DLNA) tehnologiju, mozes i preko nje.

Proguglaj malo. {#}

Steam profile: Virty
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung LE32D550

hm.... e da sam uspio skuzit ne bih ovdje pitao!nadao sam se da je netko prokuzio i da mi je voljan pomoci!?:)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung LE32D550
Sto te tocno muci? Odnosno, sto tocno zelis? Rado pomognem.
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
offline
Re: Samsung LE32D550
sardax kaže...
Sto te tocno muci? Odnosno, sto tocno zelis? Rado pomognem.

kako spojiti u temi navedeni tv i moj samsung galaxy s2preko wierlesa

tako da bezicno mogu gledat slike i tak!?:)

hvala

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice