LG V20, rasprava!

poruka: 74
|
čitano: 27.696
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG V20, rasprava!
Da, znam za to i vec sam spomenuo, da ce biti dugo cekanje, jer sam vec prije cuo, da ce vjerojatno doci sa vecim zakasnjenjem.

Inace, vec kot V10 su dugo cekali na uređaj.

Ali nadam se, da se to nece ostvariti i da bi islo putem, kako je to bilo u primeru Note5. :/
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
LG V20, rasprava!

Očito sa novim informacijama NextPowerUp-a LG V20 neće biti dostupan u UK, a to bi lako moglo značiti i u Europi 

 

Debilana da ne možeš povjerovat, iskreno se nadam da sam u krivu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG V20, rasprava!
Da, ovo mi se nikako ne sviđa.

Oni, koji ga zelimo, trebamo vrsiti pritisak na operatere, uvoznike, u smislu potrazje za određenim proizvodom, pa ce se mozda LG predomisliti, valjda, ako ce nas biti u dovoljnom broju.
Ja bih kudio 2 i ako ga nece biti za nase trziste, izgubit ce me ko kupca u buduce, jer sam imao nameru, da promenim znamku i
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG V20, rasprava!
*... da kupim vise njihovih proizvoda.

Ali budimo pozitivni. :)
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG V20, rasprava!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG V20, rasprava!
Ima li sta novo ... ? :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
LG V20, rasprava!

Nema ništa novo i dalje stoji da LG V20 neće doći u Europu - LINK.

Na žalost svih onih koji su ga htjeli kupiti u svojoj državi, pitanje je sada ako ga se kupi iz vana, da li će ga servisi u RH ili Sloveniji popravljati ili ga će se morati slati pitaj Boga gdje.

Šteta jer je mob zivjer, a Note 7 je ispao iz igre tako da bi ga ovaj mob dobro nadomjestio, ali definitivno ništa od toga, barem ne u Europi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG V20, rasprava!
Da, jos nista novo, sve je to vec staro i lose za nas, koji ga zelimo.

Ali cuj, kod vas se "Bog" pise sa velikom pocetnicom? 😁

Inace, ja cu ga cekat do kraja januara i mozda jos nesto duze ali samo ako do tad dođu vesti, da ce uskoro i sigurno stici.

Procitao sam i da se LG(mobile) iza nove godine povlaci iz nekih trzista tj. drzava u Europi.

Pisu da ce to biti i Srbija. Istina?
Ima/s li mozda kojih vesti o tome, koje sve drzave ce to biti?

A da, ja necu telefona kupovati iz vana, iz vise razloga toga ne radim.
Dobra postojeca servisna mreza je vrlo bitna, da. Kod nas, kazu, kako sam vec napisao, je povlasteni servis za LG jedan od najboljih do korisnika, ako ne i najbolji, sto i jeste, koliko se moze procitati na internetu i cuti iz ostalih iskustava. Onda sam i "jednom" pozvao na taj servis(Vama Trade'), koji je ujedno i zvanicni uvoznik za Sloveniju i malo "popricao" sa odgovornima. "Kupili" su me. :) No, sve to je prevagalo kot mene, da hocu promijeniti znamku u LG.

Ali vidi ga sad vraga, ne daju mi da skoro, "kod kuce", kupim njihov novi('V20) flagship, a mozda i nikad. 😒

Ironija. Itn. 😤

Imam jos po'neko/a pitanje/a oz. poziv na tvoje/vase misljenje ali ne*cu sad(ne*cu se pravilno pise odvojeno ili skupa/zajedno, sto najvise vidim kad citam forume=necu?/kod nas je 'ne bom=ne*cu, a pise se odvojeno) ... ☺

P.S.
R.I.P. Note 7.
Steta za "pirotehnicara". Inace odlican, objektivno najbolji mobilni/pametni telefon ove godine. Crne boje i najlepsi, makar i plavi ..., ovo zadnje je stvar okusa.
13 godina
online
LG V20, rasprava!

Da malo probudim temu! 

Za nekih tri dana najmanje se očekuje dolazak V20 u Europu, e sada dali i u Hrvatsku, to bi bilo vrlo lijepo za vidjeti! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG V20, rasprava!
😱gdje si to procitao? Link?

Tek sad videh, sto si napisao i sokiralo me.

Sto je bilo zvanicno receno, da ga do nove godine sigurno nece biti u EU, bar ne u nas region.

Hmmm.. 🙉
13 godina
online
LG V20, rasprava!

Uočio sam informaciju čini mi se na jednom od još dva koliko toliko IT foruma, kao da je potvrđen dolazak, ali sam se sada i sjetio da će prvo doći u Nizozemsku, znači 28 listopada a širom Europe izvjesno nešto kasnije! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG V20, rasprava!
Izvini ali to se ti samo malo ili vise salis ili pak provociras nestrpljive? Nema linka, je li. 😁

Verujem da znas, sta sve se pise po forumima pa ako nije to neka zvanicna vest, nema nista od toga. U tom primjeru jeste tako. Nece ga biti bar do nove godine. 😔

A ako me s njim iznenadis do Bozica, onda bi to stvarno biti lepo🎁.

😸
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG V20, rasprava!
ce*

8 godina
odjavljen
offline
Re: LG V20, rasprava!
A tad ce ti vec biti u najavi citav niz novih uredjaja...
13 godina
online
LG V20, rasprava!

Za sve koje zanima "ovaj" gadget, naznake dobrih vijesti?! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/lg_v20_s_name_trademarked_in_europe-news-21520.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG V20, rasprava!

Ma dok to dođe, S8 će biti na nosu... LG i mobiteli nikako u zadnje vrijeme, u kojem god aspektu

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
LG V20, rasprava!

Samo za one koji ne vjeruju, ili nisu vjerovali da će V20 doći u Europu!!!!! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/lg_v20_sells_200k_units_in_the_us_ten_days_after_launch-news-21613.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
LG V20, rasprava!

Uređaj je naručen kupljen i stigao danas na adresu Piše za MOB build num NRD90M A za softwer verzija V10f-AME-XX neznam treba li još što od podataka glede instaliranja HR jezika, i idem malo pronjuškati po temi nisam znao da ima otvoreno pa moje isprije i ako se može prebaciti u ovu ono što sam napisao na V30.

Izgleda mi odlićno nakon Lenova K5 Note, ali sad imam puno posla dok sve poštimam i sve mi izgleda dosta novo i nepoznato.....

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 18:58 (Smille).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
LG V20, rasprava!

NRD90M meni izbacuje Nexus 6P  H990? H918? Koja varijanta je u pitanju?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 19:11 (robogo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG V20, rasprava!

LG-H990ds je oznaka

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: LG V20, rasprava!
Smille kaže...

Uređaj je naručen kupljen i stigao danas na adresu Piše za MOB build num NRD90M A za softwer verzija V10f-AME-XX neznam treba li još što od podataka glede instaliranja HR jezika, i idem malo pronjuškati po temi nisam znao da ima otvoreno pa moje isprije i ako se može prebaciti u ovu ono što sam napisao na V30.

Izgleda mi odlićno nakon Lenova K5 Note, ali sad imam puno posla dok sve poštimam i sve mi izgleda dosta novo i nepoznato.....

Gdje ste ga piknuli kolega, i ako nije tajna koliko ste puknuli hrvatskih novaca za svoj novi gadget ?!?! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
LG V20, rasprava!

Nije tajna naravno uzeo preko Mobile shop Hrvatska, narućen i plaćen u srijedu oko 10h ujutro i danas oko 10h bio na adresi . Cijena je bila 2.650 krznaša

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 19:23 (Smille).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG V20, rasprava!
Smille kaže...

Nije tajna naravno uzeo preko Mobile shop Hrvatska, narućen i plaćen u srijedu oko 10h ujutro i danas oko 10h bio na adresi . Cijena je bila 2.650 krznaša

 

 

Odlicna cijena za takav mobitel.

16 godina
offline
LG V20, rasprava!

Da, vjerujem da je i teško se moženešto bolje uzeti novo naravno kod nas, samo se sad treba na uređaj priviknuti i sve skontati i posložiti ali ima se vremena samo malo volje i najveća greša je što nema hrvatski jezik barem meni, a pošto nisam neki napredni korisnik možda neće biti ni nužno.Olakšalo bi mi puno da ima ali.....s obzirom da slabo kntam engleski nesmijem se baš zabavljati sa sigurnosnim postavkama da ga nezakljućam jbg. i to mi je najgore što moram namještati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG V20, rasprava!
Smille kaže...

Da, vjerujem da je i teško se moženešto bolje uzeti novo naravno kod nas, samo se sad treba na uređaj priviknuti i sve skontati i posložiti ali ima se vremena samo malo volje i najveća greša je što nema hrvatski jezik barem meni, a pošto nisam neki napredni korisnik možda neće biti ni nužno.Olakšalo bi mi puno da ima ali.....s obzirom da slabo kntam engleski nesmijem se baš zabavljati sa sigurnosnim postavkama da ga nezakljućam jbg. i to mi je najgore što moram namještati.

 

 

Meni je opet sve na engleskom, neki dan u VLC playeru trazio neku postavku i skuzio da sam instalirao na compu taj player na HRV...totalno cudni nazivi.

Meni je kada je elektronika u pitanju HRV kao "spansko selo"...Galaxy S8+ naravno ima HRV, ali ga koristim na ENG.

16 godina
offline
LG V20, rasprava!

Jedini mali nedostatak je notifikacijska ledica na koju sam navikao jbg. ali valjda ću se navići na mob bez toga dobro je što ostane prikazan ili mail ili poruka kad dođe u gornjoj traci obavjesti ili kako se već zove.Nisam se sjetio da probam poruke smjestiti u onaj mali led ekran i neznam jel može, ali isprobat ću kad se mob napuni i ima dosta toga novog pa će potrajati dok sve pokopćam.

Inaće mob je odlićan drži mi puna 2 dana i ostanje 20% ali ga i nekoristim baš nešto puno, a neigra se baš ništa na mobu pa i nema što trošiti bateriju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: LG V20, rasprava!

Kako stoji pitanje jamstva? Na njihovoj stranici piše da nema EU jamstvo? Što to znači u slučaju kvara? Opći dojam o telefonu vidim - jako pozitivan?

16 godina
offline
LG V20, rasprava!

https://hr.mobileshop.eu/jamstvo/

 

Evo ovo piše glede jamstva pa neznam što nije jasno glede toga.

 

I naravno zadovoljan sam uređajem jakooo premda nisam neki stručnjak i zahtjevni korisnik i do sada nisam kupovao uređaje skuplje od 220ojra max. pa je ovo "too much" a bitan mi je OIS kod slikanja, a i cijena je OK za takav novi uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.9.2017 13:22 (Smille).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice