Linux Mint 11 “Katya” released!

poruka: 19
|
čitano: 4.791
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

Download na:

 

http://blog.linuxmint.com/

 

{#}

Moj PC  
2 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

Hehe, a ja neki dan skinuo Mint 10. Da ga  nisam "ugodio" po svom ukusu skinuo bih 11, ovako to ostaje za nekad kasnije kad budem imao vremena jer sam i sa ovim prezadovoljan.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

Napokon! Za ovo čuvam promet na internetu cijeli mjesec. Jedva sam izdržao da nisam skinuo rc verziju.

Mrzim svoj nadimak!!!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

LoL. Ja maloprije skinuo i probao. Uopce nisam skuzio da je danas izasla verzija 11. Mislio da je vec neko vrijeme aktualna.

 

Kako sam zadnje probao Mint 9 ovo mi se cini malo veci napredak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

Usprkos nekim bug-ovima Mint je ostao jako popularna distra i jako funkcionalna za neku razliku od Ubuntu-a

Ako koristim Windows, moj potpis je ovdje. Ako koristim Linux nemojte mi zamjerit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

...ehhh,a taman se privikoh na desetku.Inače desetka savršeno radi,sve se podesilo savršeno,driveri za sve,savršeno..i sad na jedanaesticu{#}..idem ju donloadati,pa je poslije spržim i probam.Bitno mi je da mi NVidjicu uredno instalira,baš kao i desetka..{#}..inače zahvala Mint timu i onom Francuzu Le-Nekako..prvoklasni linux su napravili..{#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Linux Mint 11 “Katya” released!
BLOGERX4 kaže...

Usprkos nekim bug-ovima Mint je ostao jako popularna distra i jako funkcionalna za neku razliku od Ubuntu-a

?? Ubuntu nije funkcionalan? Nisam primjetio kroz sve te godine korištenja.

Better safe than Sony
15 godina
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

ni ja isto a manje vise na njemu sam zadnje dve godine...imao sam problema sa 09.04 verzijom ali sve ispeglano u sledecoj verziji.

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

Nadam se da će mi konačno na 11-ici raditi zvuk, na 9-tki radi super, na 10 apsolutno ništa nije pomoglo, nadam se da 11 bude OK.

 

BTW. Da li bolje da upgrade-am preko APT-a ili da radim fresh install na sistemsku particiju? Istina da imam masu programa i da sam sve već lijepo podesio, pa mi se neda sve ispočetka.

 

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

Onda idi na upgrade. Traje duže ali ti ostanu programi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Linux Mint 11 “Katya” released!
Bypass kaže...
BLOGERX4 kaže...

Usprkos nekim bug-ovima Mint je ostao jako popularna distra i jako funkcionalna za neku razliku od Ubuntu-a

?? Ubuntu nije funkcionalan? Nisam primjetio kroz sve te godine korištenja.

Ma ne, ne, nisam mislio na takvo nesto, nego samo na ovu zadnju verziju 11(jer sam na Launchpadu vidjeo neke bugove koje jos izgleda imaju). Ja licno koristim Linux Mint vec 1.5 godinu, a Ubuntu samo skinem i probam. {#}

Ako koristim Windows, moj potpis je ovdje. Ako koristim Linux nemojte mi zamjerit.
15 godina
odjavljen
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

Nema kocke????? Ništa, ne skidam dok to ne poprave.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

Instalirao na jedan stariji laptop - lijepo radi.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Linux Mint 11 “Katya” released!
Father_Dougal kaže...

Instalirao na jedan stariji laptop - lijepo radi.

Yep, imam malo samo problema sa APT-om i njegovim sourcevima, ali ovako radi OK. Čak mi se i zvuk vratio :P Hehe

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
16 godina
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

Inače sam RedHat pobornik, na njemu sam učio i uglavnom radim na CentOSu kada slažem servere, no ovo je za kućnog korisnika stvarno dobar pogodak.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

Izgleda OK , instalirao pa isprobavam. Sve internet veze rade bez problema aostalo ću isprobati. Od mene veliki plus !{#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Linux Mint 11 “Katya” released!

A biste li preporučili ovu distribuciju nekomu tko do sada NIKADA nije instalirao Linux pa tako niti Ubuntu?!

Naime planiram ovo ljeto kada uhvatim više vremena na jedan stariji laptop instalirati nešto od Linux distribucija a ovaj Mint 11 mi se čini sasvim dobar... onako gledajući review na YouTubeu.

 

!B
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Linux Mint 11 “Katya” released!
Halo#Bing kaže...

A biste li preporučili ovu distribuciju nekomu tko do sada NIKADA nije instalirao Linux pa tako niti Ubuntu?!

Naime planiram ovo ljeto kada uhvatim više vremena na jedan stariji laptop instalirati nešto od Linux distribucija a ovaj Mint 11 mi se čini sasvim dobar... onako gledajući review na YouTubeu.

 

Pa ova distribucija je tome i namijenjena. Za obične kućne korisnike koji nemaju iskustva najbolje je uzeti mint ili ubuntu.

Open Source!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Linux Mint 11 “Katya” released!
Halo#Bing kaže...

A biste li preporučili ovu distribuciju nekomu tko do sada NIKADA nije instalirao Linux pa tako niti Ubuntu?!

Naime planiram ovo ljeto kada uhvatim više vremena na jedan stariji laptop instalirati nešto od Linux distribucija a ovaj Mint 11 mi se čini sasvim dobar... onako gledajući review na YouTubeu.

 

Bi , ali bolje Mint 9 ili 10!

Note: Compiling chromium-beta or chromium-dev takes at least as long as compiling the linux kernel.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice