Problem sa mišem u Linuxu

poruka: 11
|
čitano: 2.109
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Problem sa mišem u Linuxu

Trebam pomoć, zašto u Linuxu sa mišem ne mogu ništa pokrenut ? Mišem se mogu samo šetat po ekranu. ( Dok u Windowsima sve radi normalno )


WWE
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa mišem u Linuxu

Nemoj se uvrijediti, ali postavio si pitanje poput: "krepao mi je motor na autu, skuter mi radi normalno, sto da radim?".

Trebas lijepo reci o kojem je misu rijec, o kojoj je distribuciji Linuxa rijec, koje sucelje (recimo KDE4 je jos dosta bugovit ako ga koristis) i koja je maticna ploca (chipset u igri).

Iskreno, nisam nikad čuo za taj problem, ali probaj googlat

16 godina
offline
RE: Problem sa mišem u Linuxu

Nije problem u kompu, matičnoj... Drugi miševi rade, radi se o laserskom Ionu Lynx-R7A . Samo sa tim mišem ne mogu ništa, trenutno se služim tipkovnicom, a verzija je Mandrake Linux 10.1


WWE
16 godina
offline
RE: Problem sa mišem u Linuxu
dajte ljudi shta vam je,ejl ste vi dobro ? citate vi gde postavljate temu il su vam svrake popile mozak?
Ovaj deo foruma je za probleme vezane za forum a ne za vash PC ,probleme za vas pc stavljajte na drugom mestu (teme koje su na vrhu index stranice foruma) ...kad ce te vec jednom nauciti gde se sta stavlja
16 godina
offline
RE: Problem sa mišem u Linuxu

Umjesto da si voljan pomoći, ti zaj******. Kolko vidim u temi piše između ostalog " prijava problema  i pomoć ", a to kaj ti imaš previše slobodnog vremena pa mudruješ, mene ne zanima


WWE
16 godina
offline
RE: Problem sa mišem u Linuxu

S takvim stavom ce se ljudi bash potrgati da ti pomognu, i da, pise "prijava problema  i pomoć", a sve je to u "Bug Online Forum" sekciji. A nije ti mozda palo na pamet da bi to pitanje pasalo u sekciju Hardver ili Softver koje imaju svoje podsekcije "Razni hardverski problemi" i "Razni softverski problemi" umjesto u "Bug Online Forum" sekciju...

16 godina
offline
Problem sa mišem u Linuxu

Ockey, apologize, a kaj nemaš savjet vezan uz moj problem ili si ostao tako isfrustriran mojim stavom ? Uostalom nije bitno, svejedno hvala na pomoći ...


WWE
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem sa mišem u Linuxu

Što kaže 'cat /etc/X11/xorg.conf'? Bez ' .... btw preporučujem ti ubuntu distribuciju. Odlična je.


MojPortal.com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa mišem u Linuxu
mandrake? to je izaslo kad? pred 5 godina? uzmi novu mandrivu( mandrake je promjenil ima u mandriva) ili neku noviju distru drugog imena.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa mišem u Linuxu

mandrake 10.1 ne poržava tvoj miš

pokušaj se win 98 ili ćak sa 2000, događat će se slićni problemi

rješenje je instalacija novije distribucije

naravno, potrebno je i provjeriti HCL


kernel panic
16 godina
offline
Problem sa mišem u Linuxu

Istina je da ne podržava moj miš pa sam kupio još jedan jeftini obični miš i radi ko puška. Hvala dečki (a i istina je da moram osvježiti komp sa novijim Linuxom)


WWE
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice