Ubuntu Studio - Greška pri podizanju GNOME-a

poruka: 4
|
čitano: 1.794
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Ubuntu Studio - Greška pri podizanju GNOME-a
pitanje

Sinoć sam instalirao Ubuntu Studio ali me izluđuje konstantno prikazivanje poruke da se pojavila greška pri podizanju GNOME-a te da neke funkcije poput zvuka ili vizualnih efekata neće biti dostupni. Imate li vi kakvih iskustava s ovom "pojavom" i znate li kako riješiti porblem?! Zanimljivo što mi se ovaj problem javlja kod svih GNOME distribucija dok s KDE-om ili XFCE-om nikada nisam imao nikakvih problema.


...i tako je svizac zamotao čokoladu u omot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ubuntu Studio - Greška pri podizanju GNOME-a
cro_blue kaže...

Sinoć sam instalirao Ubuntu Studio ali me izluđuje konstantno prikazivanje poruke da se pojavila greška pri podizanju GNOME-a te da neke funkcije poput zvuka ili vizualnih efekata neće biti dostupni. Imate li vi kakvih iskustava s ovom "pojavom" i znate li kako riješiti porblem?! Zanimljivo što mi se ovaj problem javlja kod svih GNOME distribucija dok s KDE-om ili XFCE-om nikada nisam imao nikakvih problema.


 Dali imas zvuka? Ja sam imao isti problem sa KUbuntu-om, ali samo kad se ulogiram kao root. Kod mene nije bilo zvuka. Nema sta nisam radio da to pokusam rijesiti, ali na kraju nisam nasao problem. Cak sam kompajliro kernel sa svim mogucim opcijama, sve je bilo "U" kernelu i opet nije proradilo, onda sam se preselo na drugu distru i sve je radilo.

Arch user, Don't Panic!!!
16 godina
offline
Ubuntu Studio - Greška pri podizanju GNOME-a
autorov komentar

Imam zvuk ali sve vizualne postavke su mi u bedu. Također, nakon što mi se prikaže ova poruka, nemam pristup NTFS diskovima.

 

...kako  sada  stvari  stoje,  čini  se  da  ću  se  vratiti  na  Mandrivu  2008.


...i tako je svizac zamotao čokoladu u omot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ubuntu Studio - Greška pri podizanju GNOME-a
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

Problem je riješen! Nije mi bilo druge nego da privremeno napustim GNOME i da se vratim na KDE. Znači, Mandriva is back!!! Bogataš


...i tako je svizac zamotao čokoladu u omot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice