Vaša najdraža Linux igra

poruka: 11
|
čitano: 4.618
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Vaša najdraža Linux igra

Evo,mislio sam da ovdje pišemo malo o našim najdražim Linux igricama. Nije Windows jedini koji ima dobre igre,ima ih i Linux. Evo da krenem prvi: Meni je najbolja od kojih sam isprobo Armagetron Advanced.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaša najdraža Linux igra

Za ljubitelje Transport Tycoona Deluxe - OpenTTD:

OpenTTD is an open source simulation game based upon the popular Microprose game "Transport Tycoon Deluxe", written by Chris Sawyer. It attempts to mimic the original game as closely as possible while extending it with new features.

 

Simutrans - nadahnut Transport Tycoonom, ali detaljniji i složeniji, s oštrijom krivuljom učenja u odnosu na OpenTTD.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
14 godina
neaktivan
offline
Vaša najdraža Linux igra

Micropolis, definitivno :) 

 

igra ratura, bez obzira što je iz 94'

~21 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source freak, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vaša najdraža Linux igra

Quake live

 

Problem sa FOSS igrama je sto su uglavnom klonovi nekih drugih igara (pa imamo OpenTTD, FreeCiv, Open Arena...). Linux je itekako sposoban za veoma kvalitetne igre, ali foss programeri ocito nemaju nimalo maste.

 

Evo jedna igra koja malo razbija mitove o linuxu:

http://oilrush-game.com/

 

Kako vam se cini, decki?

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 15:03 (rustweaver).
 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Vaša najdraža Linux igra
rustweaver kaže...

Quake live

 

Problem sa FOSS igrama je sto su uglavnom klonovi nekih drugih igara (pa imamo OpenTTD, FreeCiv, Open Arena...). Linux je itekako sposoban za veoma kvalitetne igre, ali foss programeri ocito nemaju nimalo maste.

 

Evo jedna igra koja malo razbija mitove o linuxu:

http://oilrush-game.com/

 

Kako vam se cini, decki?

Odlično!

 

Zamijetio sam da se u zadnjih godinu dana pojavljuje dosta kvalitetnih igara za linux. Doduše većina nije besplatna (a zašto i bi), ali kvaliteta je na razini.

 

Čak sam i ja jednu kupio na promo cijeni.

( ˘͡ -˘͡)
13 godina
neaktivan
offline
Vaša najdraža Linux igra

World of Goo [zasad samo demo], preporučujem!

ono na čemu sam zapeo i konstantno igram je Galaxies {#}

no nešto sam tražio i evo što sam našao The Humble Bundle za minimalno 5 dolara donacije se dobije nekoliko igara {#}

Ovdje može biti VAŠA reklama!
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 0:43 (xhopeon).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vaša najdraža Linux igra

Na linuxu definitivno UT2k4 :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaša najdraža Linux igra

Regnum Online

Eternal Lands

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Vaša najdraža Linux igra
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2011 17:54 (Nitro233).
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Vaša najdraža Linux igra
FreeDoom.
Warzone.
http://adfoc.us/94491129371 <--- jedan klik i nekoliko sekundi pomaže puno ^^
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vaša najdraža Linux igra

Evo da malo oživim temu,jel ko igro Hedgewars osim mene? Igrica je odlična,nikad nisam igro ovako zabavnu igricu. Naime,ko još nije igrao,radi se o igrici koja je slična wormsu. Imate tim,mape dobijete random,pucate i zabavljate se,igrivost je odlična. Ocijenjena među 5 najboljih igrica za ubuntu (što se tiče software centra)

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
1 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice