Kupnja brzog USB stick-a

poruka: 342
|
čitano: 63.407
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, XXX-Man, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
Re: Kupnja brzog USB stick-a
Mr.ddevil kaže...

Tražim USB stick, bitna mi je brzina, 32 ili 64gb, na njemu će biti linux OS, u hg-spota ili linksa , do 100kn

Nista pametno ispod 100kn.

Uzmi isti onaj gore. Oko 100kn u linksu 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
Kupnja brzog USB stick-a

MOLIM PREPORUKU DOBROG UAB STIKA ZA WINDOWS 10 RECOVERY

AKO JE MOGUĆE DO 250 KUNA

HVALA

0 0 hvala 0
7 godina
filip1 kaže...

MOLIM PREPORUKU DOBROG UAB STIKA ZA WINDOWS 10 RECOVERY

AKO JE MOGUĆE DO 250 KUNA

HVALA

Izvoliš:

https://www.nabava.net/search.php?q=Sandisk+Extreme+Go

(128 GB je malo iznad 250, ali se isplati)

6 godina
Kupnja brzog USB stick-a

Nisam na kraju uzeo u 1. mjesecu pa bih sad trebao pomoc.

Znaci trebam 2 USB-a.

1. USB bi bio neki od 16GB koji s jedne strane normalno USB-A, a s druge type-C da ga mogu ustekati u mobitel, nekako naginjem k SanDisk Ultra 16GB tyoe C, ali volio bih cuti kakve preporuke, taj obavezno ispod 100kn.

2. USB zelim od 32GB (moze i vise kapaciteta ukoliko stane u tu cijenu ) sa  podrskom USB 3.0 ili vise, znaci da bude sto brzi za prijenos filmova i tako, ajmo rec vecih datoteka te da je citanje s njih brzo, to bi bio voljan izdvojiti do 200kn. Hvala unaprijed!

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Ovo pod 1 ne znam.

Pod 2: još nisam pronašao ništa pametno između SanDisk extreme GO i extreme PRO.

Ako se nitko drugi ne javi, ostaje preporuka od prije. Extreme GO, 64 gb je sad na Mall.hr oko 160kn.

6 godina

Koja je razlika izmedju ovih GO i PRO modela? Na internetu baca sasvim drugi usb kad upisem GO. Cini mi se mala cijena onda na mall.hr za takav usb

Kovačić
7 godina

Pro je primjetno brži. Vjerojatno ima drugačije kontrolere i memoriju.

Ako tražiš brzinu i cijena nije važna, uzimaš pro.

Ako tražiš ok brinu i jeftino, onda go. Već neko vrijeme ne mogu pronaći nešto između.

5 godina
acmilan2 kaže...

Znaci trebam 2 USB-a.

1. USB bi bio neki od 16GB koji s jedne strane normalno USB-A, a s druge type-C da ga mogu ustekati u mobitel, nekako naginjem k SanDisk Ultra 16GB tyoe C, ali volio bih cuti kakve preporuke, taj obavezno ispod 100kn.

A ne bi uzeo samo adapter, bilo type C, micro usb... kakav već trebaš i samo pikaš u mobitel, a onda uzmes USB stick koji god ti odgovara.

Type C adapter

https://s.click.aliexpress.com/e/7tLM388

6 godina
CyberDemonVZ kaže...

Pro je primjetno brži. Vjerojatno ima drugačije kontrolere i memoriju.

Ako tražiš brzinu i cijena nije važna, uzimaš pro.

Ako tražiš ok brinu i jeftino, onda go. Već neko vrijeme ne mogu pronaći nešto između.

U redu, malo mi je jasnije. Al cudno kako neki usb za 50kn moze imati garanciju 10 godina, a evo ovaj primjer extreme go u mall.hr ima samo 3 godine? 

kiki_b kaže...
acmilan2 kaže...

Znaci trebam 2 USB-a.

A ne bi uzeo samo adapter, bilo type C, micro usb... kakav već trebaš i samo pikaš u mobitel, a onda uzmes USB stick koji god ti odgovara.

Type C adapter

https://s.click.aliexpress.com/e/7tLM388

Evo iskreno - prvi glas za ovo. Zbilja dobra stvar, nisam ni znao da to postoji. Hvala ti! Budem vidio sto je isplativije jer moguce da cu trebati i 2 usb-a pa da imam jednog odmah tako. Hvala jos jednom!

Kovačić
5 godina
Kupnja brzog USB stick-a

Ima li netko ovaj USB Sandisk Ultra?
Ima li led indikator?

Po nekim videima vidim da ima malu plavu ledicu, no po komentarima neki su dobili su bez nje. U dućanu mi ne mogu dati 100% potvrdu, ima li.

Tako mi je bio slučaj i zadnji put, kupio Transcend usbom, imao led lampicu, za koju godinu poslije kupim isti taj model, nova serija, ledice nema, izbacili.

Našao sam ovaj Philips Snow, koji bi trebao imati ledicu.

Ako netko ima preporuku USB 3.0, 16 ili 32GB, obavezna ledica, do 100 kn.

0 0 hvala 0
8 godina
Kupnja brzog USB stick-a

Imam ja, 32gb ima plavu ledicu, uzeo sam s ebaya prije godinu dvije, došao je neispravn imao je plavu ledicu, poslao sam u sandisk na reklamaciju, dobio drugi isto ima plavu ledicu

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
kiki_b kaže...

Ima li netko ovaj USB Sandisk Ultra?
Ima li led indikator?

Po nekim videima vidim da ima malu plavu ledicu, no po komentarima neki su dobili su bez nje. U dućanu mi ne mogu dati 100% potvrdu, ima li.

Tako mi je bio slučaj i zadnji put, kupio Transcend usbom, imao led lampicu, za koju godinu poslije kupim isti taj model, nova serija, ledice nema, izbacili.

Našao sam ovaj Philips Snow, koji bi trebao imati ledicu.

Ako netko ima preporuku USB 3.0, 16 ili 32GB, obavezna ledica, do 100 kn.

Tony1999 kaže...

Imam ja, 32gb ima plavu ledicu, uzeo sam s ebaya prije godinu dvije, došao je neispravn imao je plavu ledicu, poslao sam u sandisk na reklamaciju, dobio drugi isto ima plavu ledicu

Da, javim povratno. Prije kupnje USBa Sandisk Ultra, kontaktirao sam Sandisk i potvrdili da ima led lampicu.

No moja verzija je ipak došla bez ledice. Ispricali su se i priznali grešku da postoji dvije verzije sa i bez, te da ih nije moguće razlikovati.

Bili su korektni i ponudili mi dva USBa od 16 GB sa ledicom da mi pošalju free.

Danas upravo stiglo UPS-om, dva SDCZ80 Extreme od 16 GB. Lijepo i pohvalno od njih.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice