Memorija OCZ

poruka: 32
|
čitano: 6.664
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Memorija OCZ

Mislin kupit DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit. Šta mislite?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ

ne bacaj novce bez veze te su ti memorije najbolje za SLI uzmi si bolje kingmax

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.3.2008 10:42 (unknown).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ

ako imaš 500 kn uzmi si 2x1 gb crucial balistix u links-u.nema bolje!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ
unknown kaže...

ne bacaj novce bez veze te su ti memorije najbolje za SLI uzmi si bolje kingmax

 Znan, ali OCZ mi se čini kvalitetniji.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ
unknown kaže...

ne bacaj novce bez veze te su ti memorije najbolje za SLI uzmi si bolje kingmax

 Šta?

ZVONJOLA kaže...

ako imaš 500 kn uzmi si 2x1 gb crucial balistix u links-u.nema bolje!


2x1Gb---obrati pažnju na razliku između 2x2Gb i 2x1Gb. Cijena je BTW 400kn.



Pogledaj ove, ja ih imam i idu preko 1000MHz bez beda na 2.1V. ;)

P35 DS3P, E6700, 2x1Gb ZuperTalent C4 OC, Club3D 8800GT, barica 320GB+500GB, Raidmax Scorpio big tower, SilverStone Strider ST75F, BenQ FP93GX, Canon pixma 4300
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ
Gilbert kaže...
unknown kaže...

ne bacaj novce bez veze te su ti memorije najbolje za SLI uzmi si bolje kingmax

 Šta?

ZVONJOLA kaže...

ako imaš 500 kn uzmi si 2x1 gb crucial balistix u links-u.nema bolje!


2x1Gb---obrati pažnju na razliku između 2x2Gb i 2x1Gb. Cijena je BTW 400kn.



Pogledaj ove, ja ih imam i idu preko 1000MHz bez beda na 2.1V. ;)

 Vista upgrade ide na 800, a OCZ na 1066 MHz.
Cijenik Vemila je malo zastarija pa je cijena OCZ pala na oko 700 kn.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.3.2008 11:00 (GoranLjubenkov).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ
kingmax ti je isto neka vrsta kvalitete ja ju imam i sve šljaka a taj OCZ to ti je uzalud bačen novac ako nečeš imat SLI
16 godina
neaktivan
offline
Memorija OCZ

Meni treba 4GB memorije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ
unknown kaže...
kingmax ti je isto neka vrsta kvalitete ja ju imam i sve šljaka a taj OCZ to ti je uzalud bačen novac ako nečeš imat SLI
 Ma kakav SLI? Kaj pricaš? Ako pricaš o SLI memorijama...i EPP standardu...onda si fulao za svjetlosnu godinu...

GoranLjubenkov kaže...
 Vista upgrade ide na 800, a OCZ na 1066 MHz.
Cijenik Vemila je malo zastarija pa je cijena OCZ pala na oko 700 kn.
  A pak kaj ti pricaš? Nisi mi jasan...OCZ su obje memorije... jeftinija je deklarirana na 800MHz po SPD-u a ide preko 1000MHZ...kaj ti nije jasno. Ova nazaivno brža...1000MHz po SPD-u ide na nekih 1070Mhz po reviewima.

 

P35 DS3P, E6700, 2x1Gb ZuperTalent C4 OC, Club3D 8800GT, barica 320GB+500GB, Raidmax Scorpio big tower, SilverStone Strider ST75F, BenQ FP93GX, Canon pixma 4300
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.3.2008 11:07 (Gilbert).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ

 

GoranLjubenkov kaže...

Meni treba 4GB memorije.

 Imaš i kingmaxe u plocicama po 2GB
P35 DS3P, E6700, 2x1Gb ZuperTalent C4 OC, Club3D 8800GT, barica 320GB+500GB, Raidmax Scorpio big tower, SilverStone Strider ST75F, BenQ FP93GX, Canon pixma 4300
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.3.2008 11:07 (Gilbert).
16 godina
neaktivan
offline
Memorija OCZ

Po meni ti se najbolje isplati uzeti 2x2gb memorije Geil


Najbolja konfa
AMD Athlon 2500+ 512mb Kingston Ati Radeon 9600XT Gamers Edition 120Gb Maxtor...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ

sva sreća da GeIL ima u ponudi samo jedan 4GB kit pa znamo na koji misliš Neodlučan


- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ
Wolverine_pce kaže...

sva sreća da GeIL ima u ponudi samo jedan 4GB kit pa znamo na koji misliš Neodlučan


  Dobro nisam bio jasan mislio sam na
GEIL 2GB (2x2GB) 800MHz DDR2 Ultra Dual
Mada  su  sve  geil  memorije  dobreBelji se 

 

Najbolja konfa
AMD Athlon 2500+ 512mb Kingston Ati Radeon 9600XT Gamers Edition 120Gb Maxtor...
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.3.2008 22:49 (Dante).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ

Imam 4x1 gb OCZ 6400 800 mhz platinum xtc DC   Ide na 1000 mhz bez beda sa povećanom voltažom

 

Vrhunska mema,pleše valcer,majke mi...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ
Blaze kaže...

Imam 4x1 gb OCZ 6400 800 mhz platinum xtc DC   Ide na 1000 mhz bez beda sa povećanom voltažom

 

Vrhunska mema,pleše valcer,majke mi...

 Uff, al ga lupaš...po cemu je to vrhunska mema? 1000MHz...ccccc, pa to kingmax za 120kn postiže. 1100MHz je neki minimum da možeš reci da imaš solidnu memu. Obicni ballistixi za 500kn 2GB idu preko 1300MHz...pa ti vidi kaj je tvoj OCZ u usporedbi s ballistixima. ;)

Vrlo se lako saznaju chipovi na samoj memi, samo treba potražiti.

 

P35 DS3P, E6700, 2x1Gb ZuperTalent C4 OC, Club3D 8800GT, barica 320GB+500GB, Raidmax Scorpio big tower, SilverStone Strider ST75F, BenQ FP93GX, Canon pixma 4300


______________________________
Prodajem: Dominator 2x1GB kit PC6400, 4-4-4-12, SLI, EPP, 4g+ garancije...info na pp.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.3.2008 13:41 (Gilbert).
16 godina
protjeran
offline
Memorija OCZ

Uvijek svi po tom snoobskom OCZ sta vam je lijep naziv?

Uzmi kingmax!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Memorija OCZ

Neznam zašto neki ovdje ne vole OCZ, al ja je volim, dobar i stabilan rad, cool izgled za modirana kućipta, dobra latencija, dobar napon... Naravno nekome to i nije bitno, a presudna mu je cjena, naravno da ne uzima OCZ

16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ

Stari, imas u www.adm.hr Corsair, pa pogledaj, za te pare mozes sigurno proc bolje od OZC u Vemila

16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ

Zna se kome su namijenjene OCZ memorije....I kakvog su kvaliteta....Nije mi jasno kako ljudi mogu o necemu pricati kad nemaju apsolutno pojma.Svasta.


Extreme_Tech
16 godina
offline
RE: Memorija OCZ
Extreme_Tech kaže...

Zna se kome su namijenjene OCZ memorije....I kakvog su kvaliteta....Nije mi jasno kako ljudi mogu o necemu pricati kad nemaju apsolutno pojma.Svasta.


 Slažem se s time, OCZ je odličan za overclock, i jako stabilno radi. Ne kažem da druge memorije ne valjaju, ali OCZ je ipak po meni iznad drugih
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ
Extreme_Tech kaže...

Zna se kome su namijenjene OCZ memorije....I kakvog su kvaliteta....Nije mi jasno kako ljudi mogu o necemu pricati kad nemaju apsolutno pojma.Svasta.


 Bulšit, nemaš pojma kaj pričaš. Kaj misliš zašto postoji ovo?

P35 DS3P, E6700, 2x1Gb ZuperTalent C4 OC, Club3D 8800GT, barica 320GB+500GB, Raidmax Scorpio big tower, SilverStone Strider ST75F, BenQ FP93GX, Canon pixma 4300


______________________________
Prodajem: Corsair Dominator 2x1GB kit PC6400, 4-4-4-12, SLI, EPP, 4g+ garancije...info na pp.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ

Ali što želiš reći? Da su Micronovi čipovi loši? Što? Pojasni.


If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
neaktivan
offline
Memorija OCZ

Da se ne može generalitirati. OCZ brandira od šrot chipova do high end chipova. Ne kužim kako ekipa uredno svršava na ime/marku/brand?


P35 DS3P, E6700, 2x1Gb ZuperTalent C4 OC, Club3D 8800GT, barica 320GB+500GB, Raidmax Scorpio big tower, SilverStone Strider ST75F, BenQ FP93GX, Canon pixma 4300


______________________________
Prodajem: Corsair Dominator 2x1GB kit PC6400, 4-4-4-12, SLI, EPP, 4g+ garancije...info na pp.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ

Hehe, a to je uvijek tako:)

Zato se zna po cijeni koja je memorija dobra.


If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
protjeran
offline
RE: Memorija OCZ

Nerazumijem sto su svi prolupali i guraju neke brandove. Ovisno za sto ti treba (normalan rad, overclockiranje, serveri itd), preporucam da skoknete na internet stranicu i Forum/FAQ proizvodaca maticne ploce, te da prvo provjerite sto se preporucava za vasu maticnu, ima raznoraznih drugih foruma i testova po internetu koji se bave Hardware-om te testiraju sve zivo i u svakim uvijetima.

OCZ je jako dobar RAM, pogotovo Plantium verzije. Neke imaju i dozivotno jamstvo a ovisno o maticnoj ploci, da se dobro OC.

Dajte ljudi i ini malo proucite prije nego zinete i provalite gluposti. Ako neznas onda plati pa se hvali, kao sto ti je i naxeem rekao.

 


Zlo i Naopako
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ

Ni marka ni cijena nisu garancija kvalitete, ali pogledaš razlike u cijeni nekih modela, stvari su jasnije.


If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ

Ma dajte ljudi, ne pricajte gluposti, pa nisam ja izmislio Corsair, pogledajte malo po Web-u ko je najbolji.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ
petrol kaže...

Ma dajte ljudi, ne pricajte gluposti, pa nisam ja izmislio Corsair, pogledajte malo po Web-u ko je najbolji.

 Ti pričaš gluposti. Što vrijedi za OCZ, dvostruko vrijedi za corsair memorije. Nevjerovatno kaj sve mogu bacati u istu seriju. Imam Corsair dominatore rev. 2.1 koj isu koštali > 1700kn i nicim nisu dokazali da vrijede taj novac. Clockaju se slabije od novih kingmaxa koji dođu 110kn :D




P35 DS3P, E6700, 2x1Gb ZuperTalent C4 OC, Club3D 8800GT, barica 320GB+500GB, Raidmax Scorpio big tower, SilverStone Strider ST75F, BenQ FP93GX, Canon pixma 4300


______________________________
Prodajem: Corsair Dominator 2x1GB kit PC6400, 4-4-4-12, SLI, EPP, 4g+ garancije...info na pp.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Memorija OCZ
Gilbert kaže...
petrol kaže...

Ma dajte ljudi, ne pricajte gluposti, pa nisam ja izmislio Corsair, pogledajte malo po Web-u ko je najbolji.

 Ti pričaš gluposti. Što vrijedi za OCZ, dvostruko vrijedi za corsair memorije. Nevjerovatno kaj sve mogu bacati u istu seriju. Imam Corsair dominatore rev. 2.1 koj isu koštali > 1700kn i nicim nisu dokazali da vrijede taj novac. Clockaju se slabije od novih kingmaxa koji dođu 110kn :D




 Moram potvrdit ovo: Corsair Dominatori C4 se klokaju lošije od OCZ-a .

If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
neaktivan
offline
Memorija OCZ

Ne svi, samo rev 2.1 koji dolaze s promos chipovima. ostali dolaze s D9GMH te malo lošijim D9GCT.

 

A klokaju se lošije od kojeg OCZ-a? Bolji su od PC6400 gold i platinum, tek PC7200 platinum XTC dolaze s boljim chipovima i bolje se clocka.

 

 

P35 DS3P, E6700, 2x1Gb ZuperTalent C4 OC, Club3D 8800GT, barica 320GB+500GB, Raidmax Scorpio big tower, SilverStone Strider ST75F, BenQ FP93GX, Canon pixma 4300


______________________________
Prodajem: Corsair Dominator 2x1GB kit PC6400, 4-4-4-12, SLI, EPP, 4g+ garancije...info na pp.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2008 1:16 (Gilbert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice