Problem s formatiranjem microSD

poruka: 4
|
čitano: 1.377
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Problem s formatiranjem microSD

Pozdrav,

 

pokusavam formatirati micro SD karticu na kojoj ima par foldera i jedan file. Kada probam quick ili full format kaze da je unable to complete, probao sam takoder s disk managmentom i preko cmd-a ali bez uspjeha.

Probao sam pobrisati sve s kartice ali mi par datoteka neda, dok ove koje uspijem obrisati se vrate automatski. Isao sam i na permanently delete opciju, isto se vrate.

Imam folder s muzikom koji sadrzi par mp3 datoteka, ali neke nisu vise .mp3 nego .m@3 , .mps i nazivi pjesama su izmjenjeni s random ASCII znakovima.

I da, probao sam s CCleanerom drive wipe, napravi 3 passa uspjesno ali su oni isti fileovi i folderi tamo.

 

Ima netko ideju kako da ju obrisem i formatiram ? 

 

hvala

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s formatiranjem microSD
marko1z kaže...

Pozdrav,

 

pokusavam formatirati micro SD karticu na kojoj ima par foldera i jedan file. Kada probam quick ili full format kaze da je unable to complete, probao sam takoder s disk managmentom i preko cmd-a ali bez uspjeha.

Probao sam pobrisati sve s kartice ali mi par datoteka neda, dok ove koje uspijem obrisati se vrate automatski. Isao sam i na permanently delete opciju, isto se vrate.

Imam folder s muzikom koji sadrzi par mp3 datoteka, ali neke nisu vise .mp3 nego .m@3 , .mps i nazivi pjesama su izmjenjeni s random ASCII znakovima.

I da, probao sam s CCleanerom drive wipe, napravi 3 passa uspjesno ali su oni isti fileovi i folderi tamo.

 

Ima netko ideju kako da ju obrisem i formatiram ? 

 

hvala

 Memorijska je najvjerojatnije krepala pošto se obrisani fileovi vrate. Zamijeni memorijsku.

Ako sam ti pomogla, stisni HVALA.
12 godina
offline
Problem s formatiranjem microSD

Tako sam i mislio da ce ispast na kraju. hvala na brzom odgovoru, idem po novu :)

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s formatiranjem microSD

Čist znak da je riknula memorija. Kontroler pokuša obrisat to i to sa tog i tog sektora, al mu ne uspijeva pa zato fajlovi ostaju tamo di jesu.

 

Oko microSD kartica se ne treba toliko ni mučit ukoliko nekaj crkne. Sve je to potrošna roba kratkog roka

Hardveraš siroče
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice