SanDisk UltraFit temperatur

poruka: 7
|
čitano: 1.414
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
SanDisk UltraFit temperatur

Kupio sam SanDisk UltraFit 128GB i kad ga spojim u laptop počne se zagrijavati, kad ga izvadim van onda je prilično topao, može to naštetiti računalu i je li to normalno da se tako zagrije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: SanDisk UltraFit temperatur
emerik kaže...

Kupio sam SanDisk UltraFit 128GB i kad ga spojim u laptop počne se zagrijavati, kad ga izvadim van onda je prilično topao, može to naštetiti računalu i je li to normalno da se tako zagrije?

Flairovi su poznati po tome. Može ga oštetiti ako se baš jako grije. Mnogo ljudi se žali.

15 godina
online
Re: SanDisk UltraFit temperatur
softwaremaniac kaže...
emerik kaže...

Kupio sam SanDisk UltraFit 128GB i kad ga spojim u laptop počne se zagrijavati, kad ga izvadim van onda je prilično topao, može to naštetiti računalu i je li to normalno da se tako zagrije?

Flairovi su poznati po tome. Može ga oštetiti ako se baš jako grije. Mnogo ljudi se žali.

 Mogu ga vratiti natrag u dućan i dobiti povrat novca? Ak im velim da se jako grije?

14 godina
offline
Re: SanDisk UltraFit temperatur
emerik kaže...
softwaremaniac kaže...
emerik kaže...

Kupio sam SanDisk UltraFit 128GB i kad ga spojim u laptop počne se zagrijavati, kad ga izvadim van onda je prilično topao, može to naštetiti računalu i je li to normalno da se tako zagrije?

Flairovi su poznati po tome. Može ga oštetiti ako se baš jako grije. Mnogo ljudi se žali.

 Mogu ga vratiti natrag u dućan i dobiti povrat novca? Ak im velim da se jako grije?

Ako je kupljeno preko Weba, imaš 14 dana za povrat čini mi se. Preporučam SanDisk Extreme

12 godina
protjeran
offline
Re: SanDisk UltraFit temperatur
Pa kolika je temperatura, pogledaj s hwinfo64, nemres doc i bubnut meni je ssd topal ocu drugi..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
odjavljen
offline
Re: SanDisk UltraFit temperatur

HWINFO cita temp od sticka?

15 godina
online
Re: SanDisk UltraFit temperatur

Kuljen je fizički tu u Zagrebu, nisam naručivao preko neta. Ma strah me da nebi naštetio laptopu kad se tolko grije. Vratio bih ga jer još imam garanciju na njega, a nigdje na njemu ne piše da se tolko jako zagrijava.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice