Upit u vezi RAM-a zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 1.901
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Upit u vezi RAM-a

Pozdrav svima, zanima me jel u matičnu za ryzen 7 2700x mogu stavit samo one pločice DDR4 RAM-a navedene u podršci pa da rade na određenoj frekvenciji ili mogu bilo koje RAM-e uzet s određenom frekvencijom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Upit u vezi RAM-a
playjob kaže...

Pozdrav svima, zanima me jel u matičnu za ryzen 7 2700x mogu stavit samo one pločice DDR4 RAM-a navedene u podršci pa da rade na određenoj frekvenciji ili mogu bilo koje RAM-e uzet s određenom frekvencijom?

 Pozdrav,pa pogledaj prema specifikaciji matične ploče koju vrstu DDR-a podržava. Ako piše da ide DDR4 onda moraš staviti DDR4

Softwer
9 godina
neaktivan
offline
Upit u vezi RAM-a

Kakav si ti troll

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Upit u vezi RAM-a
Softwer kaže...
playjob kaže...

Pozdrav svima, zanima me jel u matičnu za ryzen 7 2700x mogu stavit samo one pločice DDR4 RAM-a navedene u podršci pa da rade na određenoj frekvenciji ili mogu bilo koje RAM-e uzet s određenom frekvencijom?

 Pozdrav,pa pogledaj prema specifikaciji matične ploče koju vrstu DDR-a podržava. Ako piše da ide DDR4 onda moraš staviti DDR4

 Znam to, al pitam u vezi frekvencije, ne u vezi vrste hahah.

Kolacic kaže...

Kakav si ti troll

 Kakav si ti smor.

9 godina
neaktivan
offline
Upit u vezi RAM-a

Imas teme vec za to. 

Zamisli na spec maticne pisu ti i ti rami a ti bi bas sad neke druge. Zna se kako ide s ryzenom. Ako ne znas opet pitas u temi koja postoji.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Upit u vezi RAM-a
playjob kaže...
Softwer kaže...
playjob kaže...

Pozdrav svima, zanima me jel u matičnu za ryzen 7 2700x mogu stavit samo one pločice DDR4 RAM-a navedene u podršci pa da rade na određenoj frekvenciji ili mogu bilo koje RAM-e uzet s određenom frekvencijom?

 Pozdrav,pa pogledaj prema specifikaciji matične ploče koju vrstu DDR-a podržava. Ako piše da ide DDR4 onda moraš staviti DDR4

 Znam to, al pitam u vezi frekvencije, ne u vezi vrste hahah.

https://www.bug.hr/forum/topic/memorije/vodic-izbor-ram-memorije/64558.aspx?page=86     Za to već postoji tema na forumu. Idući put koristi tražilicu prije nego otvoriš novu temu.

Softwer
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 14:29 (Softwer).
9 godina
offline
Re: Upit u vezi RAM-a
Kolacic kaže...

Imas teme vec za to. 

Zamisli na spec maticne pisu ti i ti rami a ti bi bas sad neke druge. Zna se kako ide s ryzenom. Ako ne znas opet pitas u temi koja postoji.

 Znači moram uzimat samo ove RAM-e s popisa?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice