USB Stick nece formatirat

poruka: 20
|
čitano: 17.028
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
USB Stick nece formatirat

Imam Stick od 4 Gb i kada ga ukljucim u komp prepozna mi ga u My Computeru, ali kada idem otvorit da vidim sta je na njemu pita me dali da ga formatiram... ja kazem DA... i onda ovo pise... (slika 1) ali nece nac kapacitet... i onda se pojavi ovo... ( Slika 2)...

 

Ako mi itko moze pomoc bio bi zahvalan... =)

 

LP

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2009 14:02 (Trop).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
USB Stick nece formatirat

Probaj u drugom windowsu (prijateljev xp/vista/7) i ako valja nije problem u sticku nego u tvom OS-ui vjerojatno ces trebat reinstall wina ako oces da proradi, a ako neradi ni u drugom OS-u onda je stick crka. Mozda je problem u usb portu, probaj u drugi port... To je moje misljenje.

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: USB Stick nece formatirat

Ja sam imao isti problem sa svojim stickom od 8 GB. Pod XP-om ga nisam mogao formatirati (javljao je istu grešku) dok je pod Vistom formatiranje prošlo bez problema. Od tada ga normalno koristim. Nadam se da će ti ovo pomoći.

15 godina
neaktivan
offline
RE: USB Stick nece formatirat
Whalter vT kaže...

Ja sam imao isti problem sa svojim stickom od 8 GB. Pod XP-om ga nisam mogao formatirati (javljao je istu grešku) dok je pod Vistom formatiranje prošlo bez problema. Od tada ga normalno koristim. Nadam se da će ti ovo pomoći.

To sam i ja napisao :D

Probaj s ovim programom formatirat disk iz xp-a, mislim da ce uspit!

15 godina
neaktivan
offline
RE: USB Stick nece formatirat
Fowix kaže...
Whalter vT kaže...

Ja sam imao isti problem sa svojim stickom od 8 GB. Pod XP-om ga nisam mogao formatirati (javljao je istu grešku) dok je pod Vistom formatiranje prošlo bez problema. Od tada ga normalno koristim. Nadam se da će ti ovo pomoći.

To sam i ja napisao :D

Probaj s ovim programom formatirat disk iz xp-a, mislim da ce uspit!

  Problem rijesen... Hvala puno... =)

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
14 godina
offline
USB Stick nece formatirat

IMAM KINGSTON 64 GB I ISTI PROBLEM KAO I TI ,SAMO ME ZANIMA JEL SI KORISTIO PROGRAM IZ LINKA DA TO SREDIS DA RADI

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: USB Stick nece formatirat

pokušaj ga ukopčati na neki drugi usb port ili na portove koji su direktno na matičnoj ploči.

14 godina
offline
USB Stick nece formatirat

PROBAO SAM NA SVE PORTOVE NA SVOM KOMPU I NA JOS 4 KOMPA

NIST

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: USB Stick nece formatirat
Fowix kaže...
Whalter vT kaže...

Ja sam imao isti problem sa svojim stickom od 8 GB. Pod XP-om ga nisam mogao formatirati (javljao je istu grešku) dok je pod Vistom formatiranje prošlo bez problema. Od tada ga normalno koristim. Nadam se da će ti ovo pomoći.

To sam i ja napisao :D

Probaj s ovim programom formatirat disk iz xp-a, mislim da ce uspit!

probaj sa tim porgramom, moj je proradio... :D

http://www.bug.hr/forum/topic/samogradnja/moj-prvi-case-mod/24920.aspx // Temperature na kompu mi poludile... :S
14 godina
offline
USB Stick nece formatirat

nece ni sa tim hp programom

izbacuje error

NI IZ DOS-A ono nece

 

na 7 win uredno formatira i radi

ali u exFAT

 

i tako sam doso do zakrpe za xp sa kojom radi exFAT

 

KAKVE KOPLIKACIJE

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: USB Stick nece formatirat

Fowix svaka ti dala! Al' svaka! Spasio si me muka. Koliko se dugo patim sa svojim stick-om, i sad je sve u redu. 

14 godina
protjeran
offline
RE: USB Stick nece formatirat

Reklamirajte takve stickove, najčešće i poslije Formata krepavaju, gube podatke. Kingston ima jamstvo od 3 do 5 godina,

najčešće 5.

 

DT100 je moćan stick za šačicu kn.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
protjeran
offline
USB Stick nece formatirat

moj Kingstonic od 8gb radi ko urica vec 2g

zvoneXP
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
USB Stick nece formatirat

Pozdrav.

E ovako da ne otvaram novu temu, imam problem sa USB stickom. Dakle posudio sam usb jaranu koji je snimio neke podatke na njeg, i od tada stick ne radi, ne mogu nikako da ga formatiram, pokusao sam i sa gore navedenim programom ali ne ide izbacuje mi ovo:

ARSENAL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
USB Stick nece formatirat

Izgleda da je jaran stavio lozinku i zaštitu od brisanja na usb.

Pod winsima nećete formatirati stik veći od 32g u fat particije bez posebnih alata (google)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
USB Stick nece formatirat

aj ti provjeri ima neka sklopka na siku za zastitu od pisanja (promjena na stiku)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: USB Stick nece formatirat
anel kaže...

Pozdrav.

E ovako da ne otvaram novu temu, imam problem sa USB stickom. Dakle posudio sam usb jaranu koji je snimio neke podatke na njeg, i od tada stick ne radi, ne mogu nikako da ga formatiram, pokusao sam i sa gore navedenim programom ali ne ide izbacuje mi ovo:

Ubaciš u linux i formatiraš ga..
a možda je u USB-ovom autorunu napravljeno da pokrene .reg file koji stavlja u registry da je USB writeprotected (to sam ja radio :P), da bi to poništio googlaj: usb registry write protection XP

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: Možda ipak nije kao Dražen Petrović ali ipak igra kao super zvijezda! (Success is my only motherfucking option, failure's not)
14 godina
neaktivan
offline
Re: USB Stick nece formatirat
neznam_ime kaže...

aj ti provjeri ima neka sklopka na siku za zastitu od pisanja (promjena na stiku)

Nema provjerio sam.

ARSENAL
11 godina
neaktivan
offline
USB Stick nece formatirat

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 15:52 (Quest).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
USB Stick nece formatirat

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2013 15:52 (Quest).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice