Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.195.884
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Dex.pwn kaže...
Ova app od Xiaomia ne podržava taj format

 Vidim da na internetu ima razne csv > vcard convertere pa možeš i to isprobat ako će radit i ako te ne brine privatnost cijelog procesa. Alternativno možeš uvest sve kontakte pomoću csv datoteke na Google kontakte pa će ti se vjerojatno sinkronizirat kontakti ako to Xiaomijeva aplikacija podržava.

12 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam jedno pitanje, Mi Video(app za video na Xiaomi mobitelima) traži dopušenje za uspostavljanje GSM poziva. Ukoliko odbijem aplikacija ne želi raditi. Sad mene živo zanima po čemu je ključno uspostavljanje GSM poziva za puštanje videa? 🤔🤔

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Bezveze cu bunut ali mozda za video pozive? Nisam pametan...
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ima koja aplikacija koja bi bila dostojna zamjena za Novine HR jer nažalost ne radi na androidu P?

 

edit: aplikacija ažurirana za android Pie

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 20:04 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Zašto kad me netko zove na Whatsapp ili Mess ne iskoči mi obavijest gdje se mogu javit već moram ulazi u app da bi se javio
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Vjerojatno neki bug? Probaj ocistiti podatke i cache od app (backupaj si kaj ti treba) ili deinstal. Meni sve radi ok oduvijek sa Wapom (osim kvalitete zvuka, al to je druga priča..). Kad god neko zove pojavi se kao i kod normalnog poziva.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
kbenzema kaže...

Ima koja aplikacija koja bi bila dostojna zamjena za Novine HR jer nažalost ne radi na androidu P?

 

edit: aplikacija ažurirana za android Pie

 Ja sam do skoro koristio također najviše Novine HR aplikaciju, a neki dan sam otkrio onu osnovnu googleovu aplikaciju "Vijesti" i stvarno sam jako zadovoljan sa njom. Izbacuje te najbitnije vijesti na početak i rangira ih po važnosti tvojeg čitanja vijesti. Mislim da je ta aplikacija predinstalirana na sve mobitele a radi odlično. Probaj, možda ti se svidi :)

5 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

imam velke probleme sa instalacijom usb network gate apk na mobitel samsung galaxy j3.

"daemon not started"

slao sam dopis programeru, poslao mi je novi apk koji na samom početku ispiše:

"apikacija nije instalirana"

ima li netko iskustva sa tim programom?

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 15:18 (borkovel).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel zna itko da li Titanium backup radi s mPBZ aplikacijom? Pun mi je k odlaska u banku i žicanja ponovnog generiranja kodova...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
It'sMe932 kaže...

Jel zna itko da li Titanium backup radi s mPBZ aplikacijom? Pun mi je k odlaska u banku i žicanja ponovnog generiranja kodova...

 Ne radi 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Meni radi s m-Zaba. Iako se preko e-Zabe (internet bankarstvo jel) može dobiti taj kod pa se ne treba ići u banku po njega. Možda PBZ ima isto. 

7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Avensac kaže...

Meni radi s m-Zaba. Iako se preko e-Zabe (internet bankarstvo jel) može dobiti taj kod pa se ne treba ići u banku po njega. Možda PBZ ima isto. 

 Prošli put sam u banci pitao gospodina da li mogu to kako od kuće riješiti i rekao mi je kratko i jasno "ne".

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 15:57 (It'sMe932).
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Avensac kaže...

Meni radi s m-Zaba. Iako se preko e-Zabe (internet bankarstvo jel) može dobiti taj kod pa se ne treba ići u banku po njega. Možda PBZ ima isto. 

 Ovo moze i na PBZ. Zanimljivo, aplikaciju OTP banke Titanium bez problema restorea.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
mind_challenge kaže...
Avensac kaže...

Meni radi s m-Zaba. Iako se preko e-Zabe (internet bankarstvo jel) može dobiti taj kod pa se ne treba ići u banku po njega. Možda PBZ ima isto. 

 Ovo moze i na PBZ. Zanimljivo, aplikaciju OTP banke Titanium bez problema restorea.

 Može? Zanimljivo, možda mi je gospodin to rekao jer ja nemam ugovoreno internet bankarstvo već samo koristim mobilno (mPBZ i mToken).

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
It'sMe932 kaže...
mind_challenge kaže...
Avensac kaže...

Meni radi s m-Zaba. Iako se preko e-Zabe (internet bankarstvo jel) može dobiti taj kod pa se ne treba ići u banku po njega. Možda PBZ ima isto. 

 Ovo moze i na PBZ. Zanimljivo, aplikaciju OTP banke Titanium bez problema restorea.

 Može? Zanimljivo, možda mi je gospodin to rekao jer ja nemam ugovoreno internet bankarstvo već samo koristim mobilno (mPBZ i mToken).

 Da, moras imati internet bankarstvo. Iz njega mozes dobiti te brojeve za reaktivaciju.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
16 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Šta raditi kada treba zarotirati fotografiju za 90°? Tražim neko lossless rešenje (kao što na računarima radi xnView). AFAIK, out of the box, te mogućnosti nema, tj in built editor će zarotirati, ali, ako se ne varam dolazi do rekodiranja. Inače, koristim Xiaomi Mi 5s (MIUI9).

 

Skinuo sam aplikaciju Photo Exif Editor i u njoj je moguće ovo uraditi, no u galeriji mi thumbnail ostaje pogrešno okrenut. Čudna stvar je da je thumbnail u Exploreru (ugrađenom file manageru) dobro okrenut. Pokušao sam da obrišem cache galerije, ali nisam našao opciju (pošto je ugrađena aplikacija).

 

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Ivan(4) kaže...

Šta raditi kada treba zarotirati fotografiju za 90°? Tražim neko lossless rešenje (kao što na računarima radi xnView). AFAIK, out of the box, te mogućnosti nema, tj in built editor će zarotirati, ali, ako se ne varam dolazi do rekodiranja. Inače, koristim Xiaomi Mi 5s (MIUI9).

 

Skinuo sam aplikaciju Photo Exif Editor i u njoj je moguće ovo uraditi, no u galeriji mi thumbnail ostaje pogrešno okrenut. Čudna stvar je da je thumbnail u Exploreru (ugrađenom file manageru) dobro okrenut. Pokušao sam da obrišem cache galerije, ali nisam našao opciju (pošto je ugrađena aplikacija).

 

 

 Ja to radim sa Simple Gallery. To je aplikacija koju koristim općenito za pregledavanje slika. Tamo se to odradi u 2-3 dodira. Ne znam da li ima gubitka kvalitete slike.

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Može netko preporučiti aplikaciju koja snima dolazne/odlazne pozive.

Našao sam par aplikacija ali ne snima u oba smjera (Ne snimci se čujem samo ja a ne čuje se onaj koji je mene zvalo...)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ista stvar je bila i kod mene, jedina app koja mi radi je Boldbeast Call Recorder, besplatna app. Ali meni radi jedino s root-om, inače nema rješenja, snima se samo moj zvuk.

 

Ako nemaš root, probaj svejedno.

15 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Probajte sa aplikacijom: Call Recorder - ACR.

Meni odlično radi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 15:55 (Legolas).
 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam problem sa androidom 8,ne rade mi programi Sporttracker koji se nakon par minuta ugasi ili pauzira i Strava koji se također ugasi i igre Candy crush i Alien pinbal koje ne mogu ni instalirat jer na G.playu mi daje upozorenje da nisu kompatibilni s mojim mobom. Sve ove app su bez problema radile na starijim verzijama androida dok mi se huawei p9 lite nije prije neki dan nadogradio.Da li samo trebam čekati da usklade te app sa novom verzijom 8 ili je u nečem drugom stvar? Ako netko zna rješenje hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
VeseloMrtvoPseto kaže...

Imam problem sa androidom 8,ne rade mi programi Sporttracker koji se nakon par minuta ugasi ili pauzira i Strava koji se također ugasi i igre Candy crush i Alien pinbal koje ne mogu ni instalirat jer na G.playu mi daje upozorenje da nisu kompatibilni s mojim mobom. Sve ove app su bez problema radile na starijim verzijama androida dok mi se huawei p9 lite nije prije neki dan nadogradio.Da li samo trebam čekati da usklade te app sa novom verzijom 8 ili je u nečem drugom stvar? Ako netko zna rješenje hvala

 problem je u huaweiu ne aplikacijama, opce poznata stvar da su katastrofalno rijesili te stvari... imas hrpu opcija u power managmetnu i tamo se da postelati da ne gasi, ali je tolko komplicirano slozeno da ti ne mogu objasniti jer nemam huawei (slagao sam curi na P20 pro).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

ok,hvala,dobio sam odgovor i od tehničara sa Sporttrackera da u batery setings isključim app i testirao sam jednom i nije se gasilo...jedino još ne kužim zašto mi neda instalirat igre?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Dobio neki Update za MIUI na Oreo i sad su se ikonice sjebale
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
VeseloMrtvoPseto kaže...

ok,hvala,dobio sam odgovor i od tehničara sa Sporttrackera da u batery setings isključim app i testirao sam jednom i nije se gasilo...jedino još ne kužim zašto mi neda instalirat igre?

 pa neda ti bas iz razloga kojeg si naveo, nije kompatibilno sa tvojim mobom. taj stari kirin je dosta los procesor bio pa mozda zato... ili posalji upit proizvodjacu pa vidi odgovor.

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

koristi tko new pipe za skidanje muzike sa yt? sve sta skinem podupla mi trajanje pjesme s tim da tek od polovice krece, znaci pocetak pjesme krece od polovice tu s tim da neda premotat na prvu polovicu a xiaomijeva aplikacija za muziku nece ni ocitat pjesme 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel vama vidljiva aplikacija HŽ net na Google playu? Ne mogu je pronaći...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Avensac kaže...

Hvala, nadam se da će je vratiti ili ako netko od vas ovdje s foruma može uploadati aplikaciju to bilo super...

9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ne koristim app tako da je nemam, ali sam pronašao upload na aptoide, pa možeš to probati na svoju odgovornost.. 

 

https://hz-net.en.aptoide.com/?store_name=peppe3393&app_id=24476605

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice