Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.491.908
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
Da li je moguce da se postavi lozinka na android sistema kada se telefon spaja sa kompjuterom.Npr prilikom kradje telefona da mi ne moze neko uci u podatke preko USB kabla,hvala
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Ako je postavljena bilo kakva šifra za otključavanje ekrana (pattern, pin, šifra...), niti prilikom spajanja na komp neće se vidjeti sadržaj interne memorije prije otključabvanja mobitela...
13 godina
offline
Android borbeni komplet

Pokusavam si napravit redistribuciju kodova za m-pbz i na kraju me trazi ovo...sta ja tu moram upisat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android borbeni komplet

Pošto mi brat ima Samsung Galaxy J1 (prva generacija) zanima me dal se može putem aplikacije ili nekog načina blokirati pojedine "neželjene stranice" na Web pregledniku... ili pak da aplikacija prepozna neželjenu stranicu te je automatski onemogući? 

Na svakoj inf hvala 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Android borbeni komplet
domac5 kaže...

Pokusavam si napravit redistribuciju kodova za m-pbz i na kraju me trazi ovo...sta ja tu moram upisat?

 Taj challenge moraš ukucat u token onda će ti on vratit odgovor u brojevima koje ukucaš u to prazno polje. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to d
15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
skank666 kaže...
domac5 kaže...

Pokusavam si napravit redistribuciju kodova za m-pbz i na kraju me trazi ovo...sta ja tu moram upisat?

 Taj challenge moraš ukucat u token onda će ti on vratit odgovor u brojevima koje ukucaš u to prazno polje. 

 Hmm, danas imaju poteškoća sa reditribucijom kodova, pokušao sam sa staog mobitela i mToken app-a izraditi redisitribuciju ali je jednostavno Challenge bacao errore. Porbah sa čitačem kartice ali opet errori i nije izbacivalo aktivacijski kod ali redosno šalje identifikacijski kod na sms.

Bolje pričekajte sutra, javio sam im i rekli su da nisam jedini sa takvim problemom.

My website: https://idzan.com.hr
14 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Preporuka neke aplikacije za skidanje muzike?
14 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
14 godina
offline
Android borbeni komplet

Više se ne može otvoriti stranica m.večernji preko UC Browsera, učita je i otvori i nakon 2-3 sekunde izbaci bijeli ekran.

Preko chroma radi, to se desilo od prije 2 dana od kada je večernji redizajnirao stranicu, jel može netko još probati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
kran kaže...

Više se ne može otvoriti stranica m.večernji preko UC Browsera, učita je i otvori i nakon 2-3 sekunde izbaci bijeli ekran.

Preko chroma radi, to se desilo od prije 2 dana od kada je večernji redizajnirao stranicu, jel može netko još probati.

 Da, ista stvar i kod mene na xiaomi mi 5

14 godina
offline
Re: SMS Zvukovi
wanderer1479 kaže...

Aplikacija SMS Zvukovi vam nudi priliku da imate najbolju kolekciju tonova na vašem Android™ pametnom telefonu ili tabletu. Zahvaljujući ovoj kul aplikaciji dobićete najpopularnije SMS melodije i zvukove za obavijesti, besplatno. Dali smo sve od sebe i napravili najbolje zvukove posebno za vas. Možete naći raznovrsne melodije, kao što su SMS zvukovi svirani gitarom, ritam bubnja, Božićne melodije i mnogi kratki, dugački, glasni i smiješni zvukovi. 

 

 

Pronađite aplikaciju na ovom linku: https://goo.gl/7CrWpK

 Instalirao pa deinstalirao. Tisuće reklama čim upališ app. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Android borbeni komplet

Koja je po vama najbolja tipkovnica?

Koristim sad fleksy i dobar je samo sto ima glup autocorrect koji mi ispravlja na neke nepostojeće riječi makar sam uključio samo Hrv i Eng.

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
zelenbic kaže...

Koja je po vama najbolja tipkovnica?

Koristim sad fleksy i dobar je samo sto ima glup autocorrect koji mi ispravlja na neke nepostojeće riječi makar sam uključio samo Hrv i Eng.

 Swiftkey, kupio kad je bilo na božićnoj akciji prije par godina za 50lp, a od prošle godine je free sa premium temama

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Najbrži kaže...

 Swiftkey, kupio kad je bilo na božićnoj akciji prije par godina za 50lp, a od prošle godine je free sa premium temama

 Baš sam ju nedavno počeo korisiti. Super je, najbolja koju sam probao do sad.

Imao sam i Gboard prije nje, ali me izludilo kaj se nonstop force closeao (imao sam dva jezika na njoj, mislim da zato, jer kad bi pokaziovao samo jedan jezik bi se fc)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
Imam problem sa androidom (htc desire 620) nakon sto mi je pao sa nekoliko metara visine slika na ekranu se pomakla u desno i ima blijede crte, vanjski ekran neostecen i zanima me pokriva li to garancija i ako ne kolika je cijena popravka i mogu li to sam zamijeniti
Mistrija
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Frend naručio S8 i sve super i pita mene može li se maknuti ona animacija kad se scroola do dolje da se pojavi kao ona sjenka na Androidu, ne znam kako da objasnim. Kod iOS-a kad se dođe do dna to je to, a na Androidu dok se scroola vidi se kao ta sjenka. Već sam 6 godina na iOS-u pa ne znam postoji li mogućnost da se to makne ili nešto?

11 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Mistrija kaže...
Imam problem sa androidom (htc desire 620) nakon sto mi je pao sa nekoliko metara visine slika na ekranu se pomakla u desno i ima blijede crte, vanjski ekran neostecen i zanima me pokriva li to garancija i ako ne kolika je cijena popravka i mogu li to sam zamijeniti

 ako nije fizički oštećen odnesi ga, takve stvari prolaze.. mada ja na ovoj slici ne vidim di je problem..

7 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
ParaNO1d kaže...

Frend naručio S8 i sve super i pita mene može li se maknuti ona animacija kad se scroola do dolje da se pojavi kao ona sjenka na Androidu, ne znam kako da objasnim. Kod iOS-a kad se dođe do dna to je to, a na Androidu dok se scroola vidi se kao ta sjenka. Već sam 6 godina na iOS-u pa ne znam postoji li mogućnost da se to makne ili nešto?

 Možda ima u developer optionsima.

Do toga dođe tak da ide u postavke pa about phone, pa software i onda tapka par puta po stavki di piše verzija softwarea (ono ispod, ne znam više koji je naziv, međuverzija na hrvatskom).

Pojavilo mu se bude da klikne još par puta na to i onda se pojavi developer options pod about ili u glavnom meniju postavki.

Tam nek pročačka.

I obavezno nek isključi sve animacije prijelaza, nemjerljivo je brži rad s telefonom bez njih.

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 20:37 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
fer-de-lance kaže...

I obavezno nek isključi sve animacije prijelaza, nemjerljivo je brži rad s telefonom bez njih.

 Ili barem nek ih stavi na 0.25

Ja ih tako stavljam jer ipak je ljepše vidjeti kad postoji barem neka animacija, a ne smatram da je bez animacije nešto značajno mob brži nego s 0.25 (sad mi je baš baterija pri kraju i automatski onda gasi animacije pa testiram gotovo svaki dan)

7 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Meni baš paše u workflow, kak brzo stisnem instantno prebaci na homescreen npr.

I odmah drugi osjećaj jer nemam nikakvog čekanja pri prijelazu među aplikacijama.

Svakom svoje....

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.11.2017 21:08 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Android borbeni komplet

kako da na opera browseru namjestim da me pita s kojom aplikacijom zelim otvorit yt link npr jer ovako mi odmah otvara u operi? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
domac5 kaže...

kako da na opera browseru namjestim da me pita s kojom aplikacijom zelim otvorit yt link npr jer ovako mi odmah otvara u operi? 

 Nema te mogućnosti i većina korisnika nije baš zadovoljna ovom odlukom:

https://forums.opera.com/topic/13787/open-youtube-links-in-the-app/13

 

(Osim ako se nešto promjenilo u zadnjih nekliko mjeseci, ali ja to nisam ni našao na netu ni vidio u aplikaciji)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Može li se i ako da kako instalirati nekompatibilne aplikacije sa storea?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Probaj naći službeni APK na ApkMirror-u, skini ga i probaj instalirat.

 

Pazi kaj skidaš i od kud, da nebi neki malware navukao. Ja ako skidam mimo Play Store-a, skidam isključivo sa ApkMirrora jer tamo dosta developera stavlja svoje aplikacije pa ćak i Google..

 

Uspjeh ovisi o tome zašto app nije kompatibilna, možda je samo geoblock, a možda ta app uopće ne podržava tvoju verziju Androida..

15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Može preporuka launchera i ako ima neki app koji može blokirati reklame na ne rootanom mobu.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 11:55 (tintin).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

po meni smart launcher ili microsoft launcher.. prvi sam prije koristia, sad drugi..

za reklame možeš proguglat adguard sa premium licencom

mada ima i sličnih aplikacija za koje nije potrebna premium licenca, ali im se nemogu sitit imena.. adgurad mi je sasvim ok

9 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Nova Launcher def najbolji, ima besplatnu verziju i plaćenu, kupio plaćenu verziju za 0,99$ jednom kad je bilo na akciji.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher&hl=hr

 

 

Za reklame ja koristim AdAway na rootanom mobu već godinama, imaš source code na githubu ako si zabrinut, apk se nalazi na xda:

 

https://labs.xda-developers.com/store/app/org.adaway

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 18:57 (Avensac).
12 godina
offline
Android borbeni komplet

Lawnchair je isto solidan launcher, besplatan.

Definitinvni kralj je Nova prime + sesame shortcuts + nova google companion dodaci

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Trebam za novi mob (android oreo, aosip rom) neki ok all in one program za čišćenje ostatka od deinstaliranih aplikacija, cache....
Uglavnom nešto za održavanje sistema čistim.

Ima li potrebe za instalacijom sesame shortcutsa na oreu?
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 11:29 (tintin).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
tintin kaže...
Trebam za novi mob (android oreo, aosip rom) neki ok all in one program za čišćenje ostatka od deinstaliranih aplikacija, cache....
Uglavnom nešto za održavanje sistema čistim.

Ima li potrebe za instalacijom sesame shortcutsa na oreu?

Jedino kaj ti treba je da odeš u postavke>storage (pohrana)>cache> clear cache i tako očistiš cache (ne svaki dan nego svakih par mjeseci kad se nakupi po par GB toga ovisno koliko koristiš mob, nema potrebe stalno brisati). Ne trebaju ti programi za to. Većina tih programa ti samo servira reklame (neke čak i napadno na lockscreenu) i traže previše koje kakvih dopuštenja, a nikakve koristi od njih kad to možeš napraviti sam u par klikova odn. dodira..

 

Ovo za Sesame, ja rijetko koristim te shortcutse na aplikacijama tako da ne znam.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 11:37 (Avensac).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice