Kako staviti real ics na se lww

poruka: 18
|
čitano: 3.141
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Kako staviti real ics na se lww

Pozdrav!!

 

evo ovako, znaci ja imam se lww na offical update-u 4.1.B.0.587
zivcira me sto kada mi stigne poruka a ekran je ugasen, ne blinka mi ona lampica, a i mobitel mi je poceo trzati... gledo sam malo po internetu i nasao real ics 6
heh ja sam totalni noob sto se tice rootanja, falshanja, stavljanaj custom ROMova itd.. pa dali bi mi mogao netko pojaasniti korak po korak kako se to radi, sa odgovarajucim linkovima, jer gdje god sam trazio nigdje ne mogu naci sve... a i zanima me dali na tom real ics 6 ima bugova??

 

hvala :) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kako staviti real ics na se lww
Naravno da ima, svaki Rom ih ima. Prije nego sto počneš sa stavljanjem roma moraš : 1 . rootat ga 2.stavit cwm i 3.(ne obavezno) otključati bootloader ako možeš.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako staviti real ics na se lww

da, to znam, ali sada bi mi trebalo pojasnit kako rootati, kako staviti cwm i kako otkljucati bootloader, korak po korak, ako moze... 
i da, gdje mogu naci koji su to bugovi tog ROOMa? 

13 godina
offline
Re: Kako staviti real ics na se lww
Evo ti kako rootat http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2118343 Cwm instaliraš tako sto prije root napraviš i s playa skineš xparts i preko toga instaliraš ga. A za bootloader ovisi što ti piše za bootloader. Ne znam točno kako je baš tamo napisano, ali bit je ako je yes onda možeš besplatno, a ako stoji no e onda moraš platiti.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako staviti real ics na se lww

evo ga, rooto sam i skinio Cwm, sada bi htio staviti Real ICS 6 ali bootloader mi je i dalje zakljucan, dali mogu staviti custom ROM ako je to zakljucano?

13 godina
offline
Re: Kako staviti real ics na se lww
Moze. Postoji romovi koji mogu na zaključan bootloader. Realics možeš. Imaš instrukcije u na xda app-developers forumu
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako staviti real ics na se lww

aha, evo sada malo citam i zanima me dali moram flashati kernel da bi stavio real ics 6 ili samo sljedim ove korake?

  • Copy the zip file to your SD card
  • Reboot your device in CWM
  • Make a full data wipe-factory reset
  • Wipe cache and Dalvik cache
  • Choose install zip from sd card
  • Wait for installation to finish, reboot and follow the sony setup wizard through the rest of the setup process
  • Reboot again and enjoy!
  • sorry noob sam u ovome pa pitam... nemoj se ljutit :) 

    13 godina
    offline
    Re: Kako staviti real ics na se lww
    Nema frke. Pošto imaš zaključan bootloader ne možeš stavljati kernel. A Realics može na stock kernel raditi.
    11 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Kako staviti real ics na se lww

    aham oke, skinio sam Realics i sada trebam i instaliro ROM menager na mobitel, znaci ugasim mobitel i upalim ga, kada mi se pojavi sony logo ja bi trebao pritiskati volum down tipku da mi uđe u cwm, ja pritišćem tipku ali on nista, samo se nastavi paliti normalno...

    13 godina
    offline
    Re: Kako staviti real ics na se lww
    Ako ti kratko zasvjetli na logu znaci da cwm nije instaliran. Probaj i stiskati i vol + i - i power, i po ekranu.
    11 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Kako staviti real ics na se lww

    instaliro sam cwm i uspio uci, napravio sam sve kako pise i pokrenio instalaciju Realics i u jednom trenutku me pita za loocked ili unloocked bootloader, stavio sam za loocked jer mi je zakljucan, on je zavrsio instalaciju i kada sam upalio mobitel sve je krenilo dobro pojavi mi se sony logo i onda pise android i nesto vrti, ponado sam se da je to to ali on tako vrti jedno 3-4 min i onda mi se pojavi opet sony logo i sve ispocetka... neznam sta sam krivo napravio, a strikno sam se drzo uputa...

    13 godina
    offline
    Re: Kako staviti real ics na se lww
    Aaaa znaci bootloop si dobio. Spoji ga na pc companion i repair odi.
    11 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Kako staviti real ics na se lww

    ma napravio sam to, ali sada mi je opet na offical ics, moram ponovo rootat i sve, ali sada sam naucio to pa nece biti problema :D
    zanima me, dali znas kako da stavim taj Realics da mi radi?

    13 godina
    offline
    Re: Kako staviti real ics na se lww
    xD to i mene zanima što je najgore. Sve romove stavim i rade samo on neće
    11 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Kako staviti real ics na se lww

    hehe, a koji bi mi onda preporucio, da je dobar i da mob na njemu radi glatko, a da mi radi onaj led indikator također :D

    13 godina
    offline
    Re: Kako staviti real ics na se lww
    Ne znam sad koji, ali meni miui je dobro radio
    11 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Kako staviti real ics na se lww

    on moze ici na loocked bootloader?
    jer ne mogu otkljucati, gledo sam tamo i pise mi no... :( 

    Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2013 16:12 (bakapz).
    13 godina
    offline
    Re: Kako staviti real ics na se lww
    Da. Pa ima dosta romova koji mogu na locked bl.
    1
    Nova poruka
    E-mail:
    Lozinka:
     
    vrh stranice