LG GT540- modovi i nadogradnje

poruka: 4.633
|
čitano: 748.906
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG GT540 Optimus
16 godina
offline
Re: LG GT540- modovi i nadogradnje
Samirtos kaže...
Sto da napravim???

Vraćanje na SLUŽBENI 2.1 Eclair by Najbrži

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
neaktivan
offline
LG GT540- modovi i nadogradnje

imam cyanogenmod 7.1.0-RC1 Swiftdroid v 2.0 RC4 volio bi malo refresati sistem ima li neka nova mod verzija koja je bolja i stabilnija od ove ili da ostanem na ovome...hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG GT540- modovi i nadogradnje
mr.emju kaže...

imam cyanogenmod 7.1.0-RC1 Swiftdroid v 2.0 RC4 volio bi malo refresati sistem ima li neka nova mod verzija koja je bolja i stabilnija od ove ili da ostanem na ovome...hvala

[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

 

Većina ekipe koristi SDSL 3.0 koji je 2.3.7 verzija, a imaš i full ispravan ICS koji je 4.0.4 verzija. Ta verzija koju koristiš je PRASTARA. Ovdje imaš linkove na sve custom ROM-ove.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2012 11:34 (Najbrži).
13 godina
offline
LG GT540- modovi i nadogradnje

Može li mi tko pomoći kako da rootam i instaliram recovery na ovaj mobitel? Želio bih stavit ovaj rom, ali ga nemogu rootat. Pokušao sam sa aplikacijom z4root, ali nema superusera

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG GT540- modovi i nadogradnje
11 godina
neaktivan
offline
LG GT540- modovi i nadogradnje

Veliki pozdrav,, zelim da vas pohvalim na ovom forumu, posto vidim koliko se zanimate ovim stvarima,,

imam jedno pitanje, mob sam kupio nov, koristio neko vrijeme zatim mu razbio display.. e sad sam stavio novi dispjel al mi ne radi wireless i bluetooth

kada hocu aktivirati pise nemoguce pokrenuti wi-fi tako i bluetooth

da li greska moze biti do softwera ili je ipak u pitanjuu hardware

pozz

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG GT540- modovi i nadogradnje

Pozdrav, prije mi je kolega stavio custom Rom na mobitel (cca. 1-2god) i u zadnja 2 mjeseca mobitel mi se non stop ruši, sve aplikacije se ruše, neka ne dobivam poruke niti pozive, kažu nedostupan broj, kada dobijem poruku od nekoga, dobije 5-6puta istu poruku, ne odjednom svakih 30-45min......

Ja bi promjenio Rom, možete mi prepručiti neki, ali da sve šljaka, wifi, BT, GPS.....

Sada imam:
Android Version: 2.21
Kernel Version: 2.69.MOD miroslav_mm@mmxtrem-VirtualBox #68
Mod Version: CyanofeMod-6.1.1-Utopia-13092011

Hvala! 

Forumaš najbrži odgovorio u drugoj temi 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2013 18:44 (Liverpool1892).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG GT540- modovi i nadogradnje

Stavio sam 2.1 preko lg-jeve stranice. Zanima me je li moguce staviti 2.1 sa fastbootom preko obicnog 2.1?

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am!
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: LG GT540- modovi i nadogradnje
Cirko33 kaže...

Stavio sam 2.1 preko lg-jeve stranice. Zanima me je li moguce staviti 2.1 sa fastbootom preko obicnog 2.1?

Pa naravno cijela ova tema je bazirana na instaliranju custom ROM-ova (kao i 2.1 s fastbootom). Prati temu od poćetka. Sve ti je na Prvoj stranici teme.

ANTI_Fejzbukovac
16 godina
offline
Re: LG GT540- modovi i nadogradnje
Cirko33 kaže...

Stavio sam 2.1 preko lg-jeve stranice. Zanima me je li moguce staviti 2.1 sa fastbootom preko obicnog 2.1?

Imaš sve u mome tutorijalu pošto je ovaj već odavno zastario i usput nedostaju detaljni koraci. Također možeš staviti custom ROM-ove.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
neaktivan
offline
LG GT540- modovi i nadogradnje

Najbrži,evo pokušavam sada preko tvog tuta instalirat i imam par pitanja:

1.Pod korakom 5,pise da disableam ako piše "LGE virtual modem", no meni pise LGE Android USB modem,stoga da ga diseblam ili ne?

2.Pod korakom 7,piše da instaliram MSXML 4.0 , to trebam guglat pa skinuti ili se nalazi u nekom od rarova koje sam dawnlodao?

3.Tut gdje se stavlja fastboot i recovery,recovery se odnosi na clockwork recovery ili nesto drugo?

4.Nakon sto stavim fastboot i clockwork recovery moci cu preko maxovog tuta staviti 2.2?

5.Moguce je imati fastboot i clockwork recovery istovremeno?

Unaprijed hvala :) 

I treba mi malo detaljno objasnit jer se bas i ne snalazim u svemu tome hahaha :)

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2013 13:44 (Cirko33).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: LG GT540- modovi i nadogradnje
Cirko33 kaže...

Najbrži,evo pokušavam sada preko tvog tuta instalirat i imam par pitanja:

1.Pod korakom 5,pise da disableam ako piše "LGE virtual modem", no meni pise LGE Android USB modem,stoga da ga diseblam ili ne?

2.Pod korakom 7,piše da instaliram MSXML 4.0 , to trebam guglat pa skinuti ili se nalazi u nekom od rarova koje sam dawnlodao?

3.Tut gdje se stavlja fastboot i recovery,recovery se odnosi na clockwork recovery ili nesto drugo?

4.Nakon sto stavim fastboot i clockwork recovery moci cu preko maxovog tuta staviti 2.2?

5.Moguce je imati fastboot i clockwork recovery istovremeno?

Unaprijed hvala :) 

I treba mi malo detaljno objasnit jer se bas i ne snalazim u svemu tome hahaha :)

Zanemari onaj moj komentar u ovoj temi, nisam uopće gledao naslov teme pa sam mislio da je tema od najbzeg. Dao ti je link do svoje pa sve ono šta sam komentirao ovde vrijedi za njegovu temu.

ANTI_Fejzbukovac
16 godina
offline
Re: LG GT540- modovi i nadogradnje
Cirko33 kaže...

Najbrži,evo pokušavam sada preko tvog tuta instalirat i imam par pitanja:

1.Pod korakom 5,pise da disableam ako piše "LGE virtual modem", no meni pise LGE Android USB modem,stoga da ga diseblam ili ne?

2.Pod korakom 7,piše da instaliram MSXML 4.0 , to trebam guglat pa skinuti ili se nalazi u nekom od rarova koje sam dawnlodao?

3.Tut gdje se stavlja fastboot i recovery,recovery se odnosi na clockwork recovery ili nesto drugo?

4.Nakon sto stavim fastboot i clockwork recovery moci cu preko maxovog tuta staviti 2.2?

5.Moguce je imati fastboot i clockwork recovery istovremeno?

Unaprijed hvala :) 

I treba mi malo detaljno objasnit jer se bas i ne snalazim u svemu tome hahaha :)

1. SAMO ako piše LGE virtual modem
2. MSXML 4.0 se nalazi u KDZ Updater.rar
3. Odnosi se na clockwork recovery, a možeš staviti i TWRP odnosno touch recovery
4. Nemaš ništa gledati zastarjeli maxov tutorijal, kod mene imaš SVE! Stavi 2.3.7 jer verzije 2.2 se odavno ne koriste!
5. Fastboot jednom stavljen se uvijek nalazi u mobitelu, a recovery možeš mijenjati flashanjem preko fastboot komande.

 

Samo se javi tamo u moju temu za ostala pitanja.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG GT540 Optimus
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice