Samsung S2 GT i9100

poruka: 4
|
čitano: 1.106
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Samsung S2 GT i9100 zaključan na T-mobile

Pozdrav ekipa, žao mi je ako sam otvorio duplu temu, tražio sam malo okolo i nisam uspio naći za slični model istu temu.

 

Naime, crko mi je mob i morao sam uzeti slabiji za prvu ruku dok ovaj ne dam na servis.... E sad jedan veliki problem... Mobitel je kupljen izgleda negdje vani i zaključan je na T-mobile. Imam Vip karticu i traži me unlock code. Da li ima netko iskustva ili kod koji može funkcionirati kako bi mogao koristiti ovaj mobitel dok moj nepoprave.  Nemam iskustva sa flashanjem moba tako da je to malo problem čitao sam neke tutorijale ali se baš i neusudim to napravit pa je bolje nekako pitat ovdje za savjet... Hvala unaprijed ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung S2 GT i9100 zaključan na T-mobile
shizOfreniak kaže...

Pozdrav ekipa, žao mi je ako sam otvorio duplu temu, tražio sam malo okolo i nisam uspio naći za slični model istu temu.

 

Naime, crko mi je mob i morao sam uzeti slabiji za prvu ruku dok ovaj ne dam na servis.... E sad jedan veliki problem... Mobitel je kupljen izgleda negdje vani i zaključan je na T-mobile. Imam Vip karticu i traži me unlock code. Da li ima netko iskustva ili kod koji može funkcionirati kako bi mogao koristiti ovaj mobitel dok moj nepoprave.  Nemam iskustva sa flashanjem moba tako da je to malo problem čitao sam neke tutorijale ali se baš i neusudim to napravit pa je bolje nekako pitat ovdje za savjet... Hvala unaprijed ;)

 Tema -> Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

A ono što ti treba sam ja napravio TUTORIAL prije 4 godine

LOL: Crobrother
5 godina
neaktivan
offline
Samsung S2 GT i9100

mob je rootan to sam uspio kako treba (valjda) :) sad nemogu nikako otkljucat tj skinuo sam neke aplikacije od chainfirea i kaže da nemože pronaći kod... neznam više kako i šta napravit... ovaj link koji si mi poslao za tvoj tutorijal vidim da ga nisi rootao i onda kreće rasprava o rootanju ili se varam? 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Samsung S2 GT i9100

uspio sam rjesit preko software i drugog tutorijala .... hvala svejedno na pomoći ;)

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice