Xiaomi lock sa mii accountom

poruka: 6
|
čitano: 1.864
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi lock sa mii accountom

Xiaomi mobitel, zaključan sa mii accountom.. postoji li rješenje za otključavanje?

 

dijete je dobilo mobitel na poklon ali ga ne možemo tvornički resetirati jer se osoba koja ga je dala dijetetu ne sjeća lozinke za mii account.. 

 

pokušao sam sa wipe memory, ali bezuspješno..

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 11:20 (sendjo).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi lock sa mii accountom

jedino flashanjem novog firmware-a sa MIflashom. obavezno odabrati delete all + lock bootlader.

 

Druga je opcija razvezati telefon od računa na Mi portalu(potrebna lozinka, lozinka se može resetirati ako imate pristup mailu).

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 11:23 (Grga1984).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi lock sa mii accountom

A preko IMEI i računa da li se može nekako kontaktirati Xiaomi support da to riješi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi lock sa mii accountom
sendjo kaže...

Xiaomi mobitel, zaključan sa mii accountom.. postoji li rješenje za otključavanje?

 

dijete je dobilo mobitel na poklon ali ga ne možemo tvornički resetirati jer se osoba koja ga je dala dijetetu ne sjeća lozinke za mii account.. 

 

pokušao sam sa wipe memory, ali bezuspješno..

 može i to rade neki dućani (u zg) s opremom za/mobovima za pedesetak ćuna. stave novi android u napravu i gotovo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Xiaomi lock sa mii accountom

a da osoba koja je poklonila mobitel jednostavno resetira lozinku?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi lock sa mii accountom
sendjo kaže...

Xiaomi mobitel, zaključan sa mii accountom.. postoji li rješenje za otključavanje?

 

dijete je dobilo mobitel na poklon ali ga ne možemo tvornički resetirati jer se osoba koja ga je dala dijetetu ne sjeća lozinke za mii account.. 

 

pokušao sam sa wipe memory, ali bezuspješno..

 Ako ta osoba ima pristup mailu moze taj uredja odjaviti sa tog maila.

 

Udje u gmail ide gore desno na slovo u krugu pa manage your gmail account pa security pa your devices pa manage your devices. Izabere uredja i ide na tri tackice u gornjem desnom uglu pa sign out....TO je to....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice