Aplikacije se ruše nakon ažuriranja iOS 11.3

poruka: 4
|
čitano: 1.392
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Aplikacije se ruše nakon ažuriranja iOS 11.3

Poštovani, prethodno je moj iPhone 7 pokrenuo iOS 10 i sve je dobro funkcioniralo, međutim, kako sam se ažurirao na iOS 11.3, mnoge aplikacije, uključujući Instagram i Snapchat, ne rade. Kad otvaram aplikaciju, učitavaju samo prazan zaslon na početku i ruši se nakon nekoliko sekundi. Kako mogu popraviti bilo kakvo rješenje?

 


Ažuriraj: deinstalirao sam te aplikacije i ponovno ih instalirao, a oni opet rade dobro :)

 

Garry Joshi

Showbox Mobdro Tutuapp

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 10:59 (GarryJoshi).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Aplikacije se ruše nakon ažuriranja iOS 11.3
GarryJoshi kaže...

Poštovani, prethodno je moj iPhone 7 pokrenuo iOS 10 i sve je dobro funkcioniralo, međutim, kako sam se ažurirao na iOS 11.3, mnoge aplikacije, uključujući Instagram i Snapchat, ne rade. Kad otvaram aplikaciju, učitavaju samo prazan zaslon na početku i ruši se nakon nekoliko sekundi. Kako mogu popraviti bilo kakvo rješenje?

 Probaj factory reset napraviti.

iOS 11 ti je poznat po bugovima inače, trebao si malo istražiti prije updateanja.

Ili najbolje vrati nazad na iOS 10, ako se to može još.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
12 godina
offline
Re: Aplikacije se ruše nakon ažuriranja iOS 11.3
Pa buduci ios 11.3 jos sluzbeno nije izasao mogao si jedino staviti beta verziju, a buduci da je beta to ti sve govori..
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Aplikacije se ruše nakon ažuriranja iOS 11.3

I found your post so interesting.
Get Free Movie Streaming Sites

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice