Blackberry BIS i Gmail - kašnjenje e-mailova

poruka: 4
|
čitano: 3.218
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
BlackBerry BIS i Gmail, kašnjenje mailova

Ima li tko problema ovih dana s pristizanjem mailova s Gmaila na BB preko BIS-a? Konkretno, dolazni mailovi kasne i po nekoliko sati, odlazni idu normalno. Hotmail radi instantno. Zvao sam T-mobile podršku i kažu da je kod njih sve u redu. Nešto je zapelo kod Googlea, problem imaju i drugi ljudi iz drugih zemalja.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Blackberry BIS i Gmail - kašnjenje e-mailova

Ja sam nedavno minjao password za Gmail i od tada nemogu sinkronizirati Gmail sa svojim BB-om, jednostavno ne prihvaca novi password.

 

Al prije toga nisam osjetio nikakvo veliko kasnjenje, ni sa Gmaila ni sa ostalih email providera.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry BIS i Gmail, kašnjenje mailova

I meni od prije 3 dana kasne mailovi...

 

i do sat vremena.

 

Radi se o Gmail -u i POP3 mailovima.

 

Odlazni rade bez problema pa i sama sinkronizacija sa gmailom radi odlicno. (znaci posaljem mail iz gmaila na PC-u i odmah je taj poslan mail vidljiv i na BB-u). Ocito nesto sa "push"-om nije u redu...

 

Neki kazu da treba izbrisati  mail acconte pa ih ponovo postaviti itd..., dok mislim da to nije do nas i da su sve aktivnosti u tom smjeru uzaludne.

 

Neka se jave svi koji imaju slicne probleme da znamo da nije do naseg operatera ili uredaja. (kod mene se radi o VIP-u).

 

Hvala

 

Pozdrav

16 godina
offline
Blackberry BIS i Gmail - kašnjenje e-mailova

Ništa se promijenilo nije ni danas. Mailovi i dalje kasne. Možda kasnije probam obrisati Gmail s BIS-a pa ga ponovo dodati i/ili promijeniti lozinku na Gmailu - nešto što bi malo "razbudilo" sustav...?

 

Update:

 

Nisam na kraju ništa dirao, a mailovi danas (12.12.) dolaze s manjim zakašnjenjem, 10-ak minuta, izgleda da se situacija lagano vraća u normalu.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2012 13:42 (Leprechaun).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice