Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplatu je

poruka: 12
|
čitano: 8.633
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplatu je
dekodiranje mobitela tele2 na simpu mob je preplatu je mob dal moci ga kodirati odma 24 mjece sam ga uzel prolu je 4 mjeseca ka ga ima moci Dekodir moba na simpu sada je na tele 2 molim vas pomoc
 
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplat
marijan230 kaže...
dekodiranje mobitela tele2 na simpu mob je preplatu je mob dal moci ga kodirati odma 24 mjece sam ga uzel prolu je 4 mjeseca ka ga ima moci Dekodir moba na simpu sada je na tele 2 molim vas pomoc

Pa posalji mail Tele2 ili ih nazovi. Najvjerojatnije ce te traziti IMEI mobitela i vidjeti da li je povezan s tvojom pretplatom. Ako sve prodje ok trebali bi ti ga besplatno otkljucati na sve mreze (ne samo na Simpu) :).

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
15 godina
offline
Re: Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplat
marijan230 kaže...
dekodiranje mobitela tele2 na simpu mob je preplatu je mob dal moci ga kodirati odma 24 mjece sam ga uzel prolu je 4 mjeseca ka ga ima moci Dekodir moba na simpu sada je na tele 2 molim vas pomoc

Bik te hebo. 

Daj to bolje napiši.

Battlelog: MUDO_HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.5.2014 12:21 (amater_2).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplat
hvala ali mene još preplata traja 21mjeseca hio bi se ptrabacitui mob na drugu mrežu na t mobel dali moci tokodirati ka na koristil tele 2 negu z mobel
10 godina
protjeran
offline
Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplatu je

 

u toj relaciji ti je otključavanje mobitela najmanja briga,

jer tele2 neće odustati od naplate preostalih 21 mjesec plus razlika za mobitel koji su ti prodali uz neki popust....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplat
Tocno. Ako se hoces prebaciti a na pretplatu si, svejedno placas ostatak. Ako raskines - placas penale + mob. Uglavnom, vezan si htio/nehtio. Odkodiravanje je moguce nakon godinu dana, moze i prije ali za pare i mimo tele2.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
12 godina
offline
Re: Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplat
marijan230 kaže...
hvala ali mene još preplata traja 21mjeseca hio bi se ptrabacitui mob na drugu mrežu na t mobel dali moci tokodirati ka na koristil tele 2 negu z mobel

 

placem od smijeha, koji kralj {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplat
ja ne želim odustati od preplate ja bude placa sam telefona karicu si bi stavili drugu od t mobel zbog doga bi ga kodiral moba moci koliko je cjena kodiranja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplat
Ti napisati koja telefon pa ti onda je za cijenu reci. Ako ti cijena odgovara kad uplatis ja ti ga kodiral pa se onda dogovoril za cijenu za ubacit simpa karticu od simpa a preplata i dalje placas.
Znaci model telefina al točno a ne na ciribirskom napises i onda ti napišem koliko ti je kodiranje(na kodiranje ti dam popust) kad vidim dal ga mogu odkodirat i kad uplatis mani mani ako ti pase cijena neću ti dat popust na DEkodiranje.

E ako može pitanje kako si nepismen potpisao ugovor?
14 godina
offline
Re: Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplat
marijan230 kaže...
ja ne želim odustati od preplate ja bude placa sam telefona karicu si bi stavili drugu od t mobel zbog doga bi ga kodiral moba moci koliko je cjena kodiranja

??'???

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplat
sony xperiju z
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje mobitela tele2 na simpu na preplat

180 kn. Čekanje koda 3 do 10 dana.

Te traži NCK-kod kad ubaciš u mob karticu drugog operatera ili nešto drugo?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice