Gearbest.com

poruka: 1.642
|
čitano: 420.706
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Gearbest.com

Pozdrav moze netko potvrditi kakva je stranica gearbest?

 

planiram uzeti xiaomi mi4i s te stranice jer je 197 eura.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gearbest.com

Jedan mob je stigao ali sve ostalo čekam već mjesec dana. 

Support je kao na svakom kineskom site u -  ako imaš sreće jave se ali mislim da u biti ne postoji za ništa konkretno osim što dobiješ poruku - hvala za strpljenje. 

8 godina
offline
Re: Gearbest.com

Ja od tamo čekam mob.

Javili se nakon trećeg upita što je sa mobom i poslali ga 10-ti dan.

Poslan 24.06.2015 i valjda napustio Hong Kong 25.06.2015 i sada luta bespućima mora,neba ili kopna.

Najgora trgovina za mene do sada

8 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

 

Evo kako je završila moja prva narudžba poslije tri mjeseca prepiske (dovoljno dugo da ne mogu aktivirati pay pal money back garanciju) :

 

Thank you very much for contacting our GearBest. I'm sorry for this unusual delay to reply you and we will make sure that it does not happen again.

We apologize with this delay and sincerely regret you have not received your order.

Unfortunately it appears that your order has been lost on the way.

After reviewing your order, we found out you haven't purchased any insurance during the check-out.
We will still do our best to help you.

Therefore here are the best solutions we can offer you:

1)Refund 30% of the product value to your paypal account or credit card.

We can refund 37.8 usd back to you.
 
2) Refund 50% of the product value to your GB wallet.

In that case we refund 63 usd on your wallet for further shopping on our store.

3) Reship the order.
For this, we kindly ask you share 50% cost of the product value and the shipping fee, so we can arrange the shipment.

The total cost will be 63 usd of the product cost + 2usd of the shipping fee = 65 usd.
        

Could you please let me know your decision?

 

Once again we apologize for any inconvenience caused.

We appreciate your understanding.

 

Best Regards 

Yonina

GearBest Customer Service                                                                      
http://www.gearbest.com/

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2015 15:00 (MurphyZG).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
MurphyZG kaže...

 

Evo kako je završila moja prva narudžba poslije tri mjeseca prepiske (dovoljno dugo da ne mogu aktivirati pay pal money back garanciju) :

E sad jesu li poslali uopće ili kako je ne znam, ali možeš dići paypal dispute pa vidjet ...

Anyway pogledaj im na sajtu gdje piše to da platiš dodatno security ?

8 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

 

Kao što se kaže, uvije treba čitati "small print". Gearbestova garancija (45 Day Money Back Guarantee) pokriva samo djelomičnu nadoknadu u slučaju nestanka pošiljke. Budući da sam se i sam opekao na ovom, mogu samo savjetovati potencijalne kupce da se za narudžbe veće vrijednosti uzme osiguranje pošiljke, te da se prije isteka 45 dana , bez obzira na "be patient" preporuke prodavača, pokrene Pay Pal-ova Money Back Guarantee. Također, bolje je naručivati preko EU skladišta jer se izbjegava komplikacija sa carinskim postupkom. U ovom trenutku, iako je Gearbest otvorio EU skladište, šalju u samo 11 zemalja EU i Hratska još nije na popisu.

 

 

45 Day Money Back Guarantee

 

Missing items, wrong items or package sent

 

A partial refund is offered for missing or wrongly shipped items. We will provide a reshipping service in the event of missing or wrongly shipped accessories, a partial refund on the item fare is offered in the event of accessories being unavailable for reshipping. Please be sure to open the parcel and check the contents before signing for the package

Money Back Guarantee Money Back Guarantee
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gearbest.com

Kratko još traje promocija, pa sve koje zanima, evo LINK na SJ4000+ koji trenutno košta 139.99$

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Da li sa eu werhouse dostavljaju u hr? Koliko vidim u pitanju je 11 zemalja.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
tach kaže...

Da li sa eu werhouse dostavljaju u hr? Koliko vidim u pitanju je 11 zemalja.

 

 Odgovorio si sam na svoje pitanje. Ako na listi nema HR, onda ocito ne salju ovamo iz EU skladista.

15 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

A da li bi mogao naruciti dostavu kod prijatelja u dojčlandu kad već ne dostavljaju kod nas?

 

Pitao bi njih ali očito ili ne znaju engleski ili se klasično kineski prave mutavi i samo kažu: "yes, dear friend please order. We send it to you no problem." 

 

Da li možda netko zna postoji li uopće EU skladište?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gearbest.com
jozak kaže...

A da li bi mogao naruciti dostavu kod prijatelja u dojčlandu kad već ne dostavljaju kod nas?

 

Pitao bi njih ali očito ili ne znaju engleski ili se klasično kineski prave mutavi i samo kažu: "yes, dear friend please order. We send it to you no problem." 

 

Da li možda netko zna postoji li uopće EU skladište?

 Pise da su poceli sa EU skladistem, ja cu isto naruciti kod prijatelja u njemacku 3 mobitela, 3 eura po mobitelu postarina.

a da narucim u hr bi me doslo 90 eura samo postarina...

 

 

 Ispravak: Sve je to lijepo zvucalo, ali preko chata su rekli da nema u EU in stock.. tako da nista.bezveze stranica

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2015 19:16 (ToNi185).
14 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Dodali su jos oko 10-tak zemalja za EU warehouse,ali naravno nisu dodali Hrvatsku.

Saljite im mailove,mozda shvate da i mi postojimo

 

Definitivno su najjeftiniji shop.Narucio sam Xiaomi Piston 3 + Xiaomi Power Bank 10kmAh za 27$ dok u ostalim shopovima cijene idu od 35$-40$.Poslali su danas,prekjucer uplaceno.Salju preko Sweden Post-a

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gearbest.com

taman sam se zagrijao da si uzmem Doogee F3 Pro za 1100kn preko njih, ali vidim da svi imaju neka ne baš divna iskusta sa svim time :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gearbest.com

Ne mozes reci da svi imaju losa iskustva. Rijec je o pojedincima, to je jednako tome kao da kupujes u konzumu, netko ce imati rijeci hvale a netko losa iskustva radi neke najsitnije moguce stvari.. Ja recimo koliko trgujem s njima nisam nikad imao niti jedan problem..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
11 godina
offline
Re: Gearbest.com
Evo jedno iskustvo, 05. 08. narucim mobac i platim paypalom - uredno je pisalo stock na mobacu

Sve do danas nista, ne odgovaraju na tri upita niti salju i danas napisu da im je puno narudzbi za taj mob i da ocekuju kako ce ga poslati za 10 dana?!

Pa da ne bi poludio
12 godina
offline
Gearbest.com

Ekipa, GearBest ima sljedeću akciju, a to je po naški "Promocija u kolovozu"

 

Svaki dan se održava Flash sale, pa možda baš netko od vas uspije za sebe kupiti nešto po cijenei od 8.90$ kao što je recimo Asus prijenosni punjač, ili Xiaomi Yi cam, itd, itd. 

Ponuda je raznolika počevši od prijenosnih punjača i kamera pa sve do obitela i kojekakvih tech dodataka za vaše male ljubimce. Svakako svratite pa pogledajte, a više o svemu na slijedećem LINK-u.

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gearbest.com
majdo kaže...

Ekipa, GearBest ima sljedeću akciju, a to je po naški "Promocija u kolovozu"

 

Svaki dan se održava Flash sale, pa možda baš netko od vas uspije za sebe kupiti nešto po cijenei od 8.90$ kao što je recimo Asus prijenosni punjač, ili Xiaomi Yi cam, itd, itd. 

Ponuda je raznolika počevši od prijenosnih punjača i kamera pa sve do obitela i kojekakvih tech dodataka za vaše male ljubimce. Svakako svratite pa pogledajte, a više o svemu na slijedećem LINK-u.

 Jesu li to potpuno novi proizvodi? postoji li neka "caka"?

 

Ako predmet ne dođe u određenom  roku, otvaram odmah case na paypalu?

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2015 8:44 (Avensac).
12 godina
offline
Re: Gearbest.com
Avensac kaže..

 Jesu li to potpuno novi proizvodi? postoji li neka "caka"?

 

Ako predmet ne dođe u određenom  roku, otvaram odmah case na paypalu?

 

Potpuno novi proizvodi, to je Flash sale, znaci tko uspije uhvatiti po toj cijeni, kupio je i to je to. 

Tako je, sto se tice toga, tako sve funkcionira. Moja preporuka još obavezno odabrati i osiguranje paketa, to je iznos od par dolara za svaki paket, nebitna je vrijednost.

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
9 godina
offline
Re: Gearbest.com
majdo kaže...
Avensac kaže..

 Jesu li to potpuno novi proizvodi? postoji li neka "caka"?

 

Ako predmet ne dođe u određenom  roku, otvaram odmah case na paypalu?

 

Potpuno novi proizvodi, to je Flash sale, znaci tko uspije uhvatiti po toj cijeni, kupio je i to je to. 

Tako je, sto se tice toga, tako sve funkcionira. Moja preporuka još obavezno odabrati i osiguranje paketa, to je iznos od par dolara za svaki paket, nebitna je vrijednost.

 Gdje odabrati to osiguranje paketa i što točno donosi? Pokušavam sada isprobati kako sve funkcionira pa da budem spreman za kupovinu sutra.. Pokušat ću ubost dve stvarčice.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2015 11:07 (Avensac).
12 godina
offline
Re: Gearbest.com

To bi bilo to, kod checkouta se odabire taj dio..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
9 godina
offline
Re: Gearbest.com
majdo kaže...

To bi bilo to, kod checkouta se odabire taj dio..

 Ne postoji ta opcija nigdje. Poslije toga ja idem na "Check out with PayPal", a ni tamo nema..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2015 18:49 (Avensac).
12 godina
offline
Re: Gearbest.com

Ideš na procede to checkout, pa tamo onda biraš sve ovo kako je kod mene na screenshotu, i odabires paypal za placanje i sve ostalo..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
9 godina
offline
Re: Gearbest.com
majdo kaže...

Ideš na procede to checkout, pa tamo onda biraš sve ovo kako je kod mene na screenshotu, i odabires paypal za placanje i sve ostalo..

 Postoje dvije PayPal opcije, koju odabrati?

 

I što točno dobijem kad platim to osiguranje?

 

Ako se naruči više paketa jel to šalju odvojeno ili skupa? Mislim da ce mi prije naplatit carinu za jedan veci paket.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2015 23:05 (Avensac).
11 godina
offline
Gearbest.com

Ja sam se nekako zagrijao za ovaj tablet     http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_227134.html?wid=1 za tu lovu cca 1000kn mi se stvarno cini odlican. koje je vase misljenje? ima dual OS znaci windows i android super stvar.

 

za vas koji ste narucivali sa ove straice dal je to 100% pouzdano jer mi se neda bacit 1000kn u zrak i za kolko vam cca stigne paket?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gearbest.com

Pira je u vezi ovog tableta dal sr na njega placa kakav porez ili carina?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Da,placa se PDV 25% ako dolazi iz Kine

 

Ako na kraju budes trazio jeftiniji tablet,pogledaj ovaj http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_192959.html

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Gearbest.com

Hvala. I na taj se placa ili postoji neka odredena cifra nakon koje se placa npr do 100 dollara ne plaar a nakon 100 placas sorry kaj sam dosadan.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gearbest.com

Placas PDV.Neznam koja je tocno cifra ali mislim da je mozda oko 30€.Nemoj me citirat

 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Gearbest.com
omomomomoomm kaže...

Hvala. I na taj se placa ili postoji neka odredena cifra nakon koje se placa npr do 100 dollara ne plaar a nakon 100 placas sorry kaj sam dosadan.

 Ako je cijena manja od 150 EUR-a (a viša od 22 EUR) plaćaš samo PDV (Za proizvode izvan EU, unutar EU nema ni carine ni PDV-a)

 

Ovdje možeš saznati kako točno izračunati koliko ćeš platiti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2015 22:15 (Avensac).
12 godina
offline
Re: Gearbest.com

Znaci ovako, carinska stopa na elektronicke uredjaje je 0%, kada vam dodje neki uređaj koji recimo kosta 2000 kn kad se pomnozi cijena s dolarom na taj dan, vama ce posta carinjenja obracunati PDV u iznosu od 25% i jos plus 30 kn troskovi carinske obrade.

 

Znaci u ovome slucaju za uređaj od 2000 kn vi ce te platiti jos dodatno 530 kn PDV-a nasoj drzavi.. 

U BIH je situacija drugacija, ima i carina i PDV, sve skupa to otprilike iznosi 30% od cijene narucene robe. Plus minus koja marka gore dolje..

 

Eto da ne razbijate glave

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice