Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.072.790
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi laptopi sa EU dostavom i novi kuponi za novo registrirane usere na linku u potpisu ! Ne smijem sherat, pa cisto da znate. Ako trebate bilo kakav kupon, pitajte na PM. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 14:29 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima li netko ovdje Xiaomi laptop?

Iskustva?

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
XXX-Man kaže...

Ima li netko ovdje Xiaomi laptop?

Iskustva?

 Imam xiaomi mi air 13.3, model iz 2017. Napisao sam tu u ovog temi svoj dojam. Uglavnom sve pozitivno, osim što sam imao problem s prebacivanjem na engleski jezik. Ali stavio sam upute kako sam to uspio složiti tako da ne bi trebao biti problem. 

DODATAK: Moj je s grafičkom karticom 2GB. Jako se grije kod igranja.

14 godina
moderator
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja razmišljam o Mi Notebook Pro. Sve ispod 15.6 mi je premalo :)

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ima ko viška xiaomi brzi punjač za prodati (može i standard)?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Baš trebaš xiaomi? Ja već nekoliko godina koristim Aukey punjače i mogu reći da su stvarno dobri, kvalitetni i ok je cijena na aliexpressu.
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Aukey je No.1 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Koji model koristis ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ja sam svoj Aukey kupio prije 2 god koristio ga za Mi3, Note 3 Pro i sada ga koristim za Galaxy s7 edge :)
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
AmonZero kaže...

Koji model koristis ?

Već 2 godine alibaba .

Prošlo mi je još par kroz ruke Aukey-a, za kolege kojima sam naručio,jeftinijih od ovog ofc i zbilja nikakvih problema; kvaliteta, pouzdanost, grijanje, izlazni naponi mjereni od strane usera a i mene samog itd. Imaju i odlične usb kablove, različitih dužina.

14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
AUKEY Quick Charge 3.0 USB Charger EU/US Wall Travel Charger For iPhone Xiaomi redmi3 4x Samsung Galaxy s8 Fast Phones charger
http://s.aliexpress.com/2uURryym?fromSns=Copy to Clipboard

Koristim ovaj, i sa moba pišem pa je zato đumbus.
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

 $ ili €? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ma ima ga na aliexpres za 35$..
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Zdravo drugovi!

Vidim da su neki  naručivali masažer

 

Kakva su vam iskustva nakon dužeg korištenja? Koliko se troši ova "koža" ?

Cromaki jesi još zadovoljan?



Pozdrav!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja ga koristim na poslu, ova prva naljepnica se malo izlizala pa se više ne lijepi kao prije tako da bi bilo pametno uzeti njih nekoliko jer su jeftine pa mijenjati svakih mjesec dana

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja imam taj masažer par mjeseci. Koristio sam ga negdje 20-ak puta i dalje uredno lijepi. Dobio sam još jedan rezervni koji još nisam imao potrebe koristiti. Masažer sam po sebi je super i prilično je jak. Baterija mi traje otprilike 4 sata.

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Hvala dečki!

Narucio sam i ja upravo, na temelju vašeg iskustva

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ljudi upomoć, kupio jučer Mi6, ali ima Mi Account. Bypassao sam ga nekako ali htio bih ga se riješiti for good. Glupan sam zaboravio na tu sitnicu pri kupovini, koja je na kraju ispala sve samo ne sitnica. Mob nije ukraden, ima original kutiju i original opremu, samo nemam kontakt od lika jer sam resetao mob i nemam ništa. Ima li spasa?

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
maks0806 kaže...

Ljudi upomoć, kupio jučer Mi6, ali ima Mi Account. Bypassao sam ga nekako ali htio bih ga se riješiti for good. Glupan sam zaboravio na tu sitnicu pri kupovini, koja je na kraju ispala sve samo ne sitnica. Mob nije ukraden, ima original kutiju i original opremu, samo nemam kontakt od lika jer sam resetao mob i nemam ništa. Ima li spasa?

 Zar ti ne piše broj mobitela na koji je vezan taj Mi Account kod prijave?

Watercooled CPU. Pošalji PP, ako te nešto zanima. Sponsored by Noiseblocker.
12 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nope :/

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ako flashas fastboot rom s opcijom wipe all, više mob nije vezan za stari acc.
12 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Je, koji god rom stavim, vezan je

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
maks0806 kaže...

Je, koji god rom stavim, vezan je

 Morat ćeš se onda potruditi pronaći osobu od koje si kupio mobitel.

Sretno

Watercooled CPU. Pošalji PP, ako te nešto zanima. Sponsored by Noiseblocker.
9 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imas ovaj alat za uklanjanje racuna pa probaj s njim ja sam na jednom mobu uspio to rijesiti

https://www.xiaomigeek.com/download-mi-account-unlock-tool.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
maks0806 kaže...

Ljudi upomoć, kupio jučer Mi6, ali ima Mi Account. Bypassao sam ga nekako ali htio bih ga se riješiti for good. Glupan sam zaboravio na tu sitnicu pri kupovini, koja je na kraju ispala sve samo ne sitnica. Mob nije ukraden, ima original kutiju i original opremu, samo nemam kontakt od lika jer sam resetao mob i nemam ništa. Ima li spasa?

Slicnu stvar sam ja imao na Mi5, kontaktirao Xiaomi Global support sa podacima o uređaju - IMEI, model te detalji poruke koja ti je na zaslonu ( bitan je unlock code koji ti je naveden ) i u roku par dana su uklonili prethodni Mi racun s uređaja.

12 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
mstaglicic kaže...
maks0806 kaže...

Ljudi upomoć, kupio jučer Mi6, ali ima Mi Account. Bypassao sam ga nekako ali htio bih ga se riješiti for good. Glupan sam zaboravio na tu sitnicu pri kupovini, koja je na kraju ispala sve samo ne sitnica. Mob nije ukraden, ima original kutiju i original opremu, samo nemam kontakt od lika jer sam resetao mob i nemam ništa. Ima li spasa?

Slicnu stvar sam ja imao na Mi5, kontaktirao Xiaomi Global support sa podacima o uređaju - IMEI, model te detalji poruke koja ti je na zaslonu ( bitan je unlock code koji ti je naveden ) i u roku par dana su uklonili prethodni Mi racun s uređaja.

 To sam i uradio, samo što nemam račun, ali kutiju imam sa imeiem itd.

Ma ishakirao sam život sada, flashao sam android 7, ušao nekako do settinga, osposobio usb debugging, preko cmd-a privremeno bypassao mi account, instalirao twrp, otišao na drugi kraj grada po usb c-usb A adapter, flashao nakon 4 errora lineage i sad eto :D

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...

Današnji let sa Mi Drone 4K

 Čestitam na promoviranom postu na MIUI forumu kolega. Lijepo vidjeti da nas promoviraju. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 16:27 (WackyZG).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Scorp21 kaže...

Ja imam taj masažer par mjeseci. Koristio sam ga negdje 20-ak puta i dalje uredno lijepi. Dobio sam još jedan rezervni koji još nisam imao potrebe koristiti. Masažer sam po sebi je super i prilično je jak. Baterija mi traje otprilike 4 sata.

 taj masažer je isto kao i abtronic ??? To je nekad bilo popularno za oblikovanje misića, kupio je i moj brat  pa sam imao priliku isprobati :) Inače abtronic je bio kao pojas oko pasa i koristio se neki gel  bez koje nije moguće provoditi struju.

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
WackyZG kaže...
Cromaki kaže...

Današnji let sa Mi Drone 4K

 Čestitam na promoviranom postu na MIUI forumu kolega. Lijepo vidjeti da nas promoviraju. 

 Svako toliko ja nabacim neki post iz Hrvatske 

 

[MIUI World Tour #34] The Plitvice Lakes in Croatia Through the Lens of Mi MIX!
http://en.miui.com/thread-638859-1-1.html
(Source: Xiaomi MIUI Official Forum)

 

[MIUI World Tour] Follow Manwex to Visit Croatia Through the Lens of Mi MIX!
http://en.miui.com/thread-556654-1-1.html
(Source: Xiaomi MIUI Official Forum)

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice