Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.074.986
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Johntra kaže...

Ekipa, frend bi kupio Xiaomi mob do 4000 kuna ali da ima mogućnost kupnje do 12 rata. Koji mob i dućan bi mu preporučili..? Hvala.

 Mix 2S je trenutno top ponuda uz Mi 8 kojeg još nema. Pogledaj na nabavi koji dućani ga imaju

8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Johntra kaže...

Ekipa, frend bi kupio Xiaomi mob do 4000 kuna ali da ima mogućnost kupnje do 12 rata. Koji mob i dućan bi mu preporučili..? Hvala.

i ja bih rekao mix 2s. brzinskim googlanjem našao sam ga na neutrinomobile(4400kn) i wowshop(4200kn). koji shop je bolji to nek napiše neko tko ima iskustva ili potraži u nekoj drugoj temi. problem je ta cijena u hr, xiaomi filozofija je da dobiješ čim više za razumnu svotu novca. mix 2s se može naručit sa aliexpressa za cca 3000kn,slanje preko UK(bez uvoznih trošaka). 3000kn vs 4200+kn je osjetna razlika. e sad,dalo bi se raspravljati o tome svemu... za taj iznos bi se mogao kupiti i neki drugi flagship. 

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Deutsch kaže...

 to je kastav? ako da di tocno? ako ne di? to je nekakva setnjica ili? nisam znao da na lokalitetu rijeke ima tako nesto...

 U pravu si to je šetnica u Kastvu, samo ideš pješke prema lovačkoj i onda naiđeš na plinovod koji se proteže kilometrima

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
8 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nakon što mi se mobitel počeo gasti na 40%, prije dva dana počeo se gasiti na 80% i više.  Evo danas sam ga uzeo s punjača i iste sekunde se ugasio. Bio je na preko 90%.  Sad se uopće ne pali ni ne puni. Kad zaštekam punjač, na dijelić sekunde upali se crveno svijetlo na mobitelu. Nakon toga dođe MI logo na ekran i nakon 3-4 sekunde se makne. Dalje se ne pokazuju nikakvi tragovi života. Ako opet odštekam i uštekam punjač ništa se više ne događa. Ali ako malo pričekam pa opet zaštekam punjač onda opet zatreperi crvena lampica i dođe MI logo.

 

 

Naručio sam bateriju i čekam da mi stigne. Jel moguće da je nešto drugo uzrok ovome osim baterije? jer mi je jako čudno to što nedaje nikakve znakove života na punjaču. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
papinijanus kaže...

Nakon što mi se mobitel počeo gasti na 40%, prije dva dana počeo se gasiti na 80% i više.  Evo danas sam ga uzeo s punjača i iste sekunde se ugasio. Bio je na preko 90%.  Sad se uopće ne pali ni ne puni. Kad zaštekam punjač, na dijelić sekunde upali se crveno svijetlo na mobitelu. Nakon toga dođe MI logo na ekran i nakon 3-4 sekunde se makne. Dalje se ne pokazuju nikakvi tragovi života. Ako opet odštekam i uštekam punjač ništa se više ne događa. Ali ako malo pričekam pa opet zaštekam punjač onda opet zatreperi crvena lampica i dođe MI logo.

 

 

Naručio sam bateriju i čekam da mi stigne. Jel moguće da je nešto drugo uzrok ovome osim baterije? jer mi je jako čudno to što nedaje nikakve znakove života na punjaču. 

 a čuj ako je baterija poludila, nema šanse da se upali. jedino da izvadiš bateriju pa uštekaš punjač, mada neki mobiteli ni to ne dozvoljavaju.

8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

obilazak trgovine u Milanu,mogu se vidjeti cijene

Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi Smartwatch

 

Nešto novo

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kad će mi max 3 u prodaju i gdje kupiti Max 2 ako mi se ne bude dalo čekati?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cekaj mi max 3 jer je dvojka lošija dosta zbog kamere itd. Vjerojatno na jesen ide trojka ali izdrzi jos. Ako ne zelis cekati razmisli o redmi note 5 .
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima mi maxa 3 u prodaji već...

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja sam prodal svojeg max 2, sad jos sitnicu ustedit i piknut trojku. Odlican uredjaj (i kamera samsung sa dual pixel autofokusom).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Imas Max 2 za 170 EUR gold verzija, tecobuy de skladište. Po meni se ne isplati sa Max 2 na Max 3 Ici jer je jos dosta visoka cijena.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Patrick_cro kaže...
Imas Max 2 za 170 EUR gold verzija, tecobuy de skladište. Po meni se ne isplati sa Max 2 na Max 3 Ici jer je jos dosta visoka cijena.

 Ima li carine i kakvih nameta oko dostave sa tog site-a za u HR?

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Po meni se isplati. Dizajnom Max 2 je 2014-a godina, izgleda kao svaki midrange xiaomi izašli od 2014-2'17, s 636 je veliki pomak naspram s625, te su kamere itekako bolje. Košta kao Mi8 SE pa je odluka, bolji mob ili bolja baterija i ogromna ekrančina

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

https://www.honorbuy.com/1504-xiaomi-mi-a2-official-global-version-4gb-ram-32gb-smartphone-blue.html#/option-global_version_432gb_blue

 

Mi A2 na honorbuy 1766,00 Kn sa kuponom -5$...jedino sto za sada imaju 4/32GB verziju iako ni to nije neki problem jer ima prosirivu memoriju do 256GB, a 4GB RAM je dovoljno za sve.

Po meni bolja kupnja od Redmi Note 5 za neznatno vecu cijenu...ljepse i kvalitetnije kuciste, izuzetno stedljiv procesor, cisti Android kao na Pixelu, bolja kamera...

 

 

Edit...izgleda da ipak nema prosirivu memoriju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 10:24 (ocean77).
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

sd 636 na redmi note 5 je isto stedljiv i ovaj nema 4000 mah bateriju.. znaci dobijes malo bolju kameru a kaj se tice cistog androida ionako ce izac ako vec nije pixel experience rom na xda za redmi note 5 + gcam s kojim ce imat pristojne slike.. msm da ta 1300 kn kolko dode bolje ne moze a ovaj mi a2 mi jednostavno ne opravdava cijenu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ma opravdava, jedno je xda podrška, drugo je official update path. Kamera nije malo bolja, dosta je bolja, a u mraku tek... I SD 660 je primjetno brži čip od s636. cjenovno je MiA2 500tinjak kn više, i opravdava tu razliku mnogima. Ne svima, ali u tom je i čar izbora. Da nudi više u mnogim segmentima, nudi, a sad koliko je to bitno tebi, to je druga stvar :)

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Izgleda da se lagano vraćaju ROM-ovi na stranicu... Gledao sam jučer, samo developer za moj Mi5, sada ima i stable. Još nema Mi8 na popisu. Kad budem za njega vidio Global Stable uzimam ga vjerojatno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ekipa, jel komplicirano stavit pixel experience rom na mi 6?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pošto se dogodilo ovo:

https://www.bug.hr/mobilne-aplikacije/google-pay-od-danas-dostupan-u-hrvatskoj-5341

 

A ni jedan Redmi ne podržava NFC, koji bi Xiaomi bio best buy s podrškom za NFC?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia
Po meni Mi Mix 2 je najisplativiji sa NFC-om. A imaju ti i Mi 6 i Mi Note 3...
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Taman prodajem jednog za 2300 :P

Blago PBZ-ovcima, ja bi to :(

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
maks0806 kaže...

Ma opravdava, jedno je xda podrška, drugo je official update path. Kamera nije malo bolja, dosta je bolja, a u mraku tek... I SD 660 je primjetno brži čip od s636. cjenovno je MiA2 500tinjak kn više, i opravdava tu razliku mnogima. Ne svima, ali u tom je i čar izbora. Da nudi više u mnogim segmentima, nudi, a sad koliko je to bitno tebi, to je druga stvar :)

 Samo sto nisu stavili micro sd slot, a jedinica ga ima, pametni su ti kinezi nema sta. upgrade samo takav.

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Većinu uz toliko memorije ne yebe sd slot. Mene prvog, uz 64gb, sd mi je nepotreban. Nekome jest, kažem ima izbora u redmi segmentu. Jest da nema baš custom made za svakoga sve, ali izbor postoji. 

Mislim realno, za 1800 kn dobiješ android one uređaj sa vrhunskom kamerom i procesorom. Imaš duplo skuplju Nokiju 7 kao konkurenciju. Duplo. Skuplju. Nemamo se što žaliti, outsellati će MIA1, biti će daleki bestbuy

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2018 22:08 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

za mix 3 već ima nekoliko leakova i otprilike znamo što očekivati, međutim za mi note 4 još nisam nigdje vidio nikakve špekulacije.. jel tko od vas naletio na bilo što?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

S jedne strane sumnjam jer su izbacili Mi8 SE. S druge strane gledajući kako su se raspištoljili sa brojem modela, možda onaj leakani s710 max3 zapravo bude MI note 4

 

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
maks0806 kaže...

Većinu uz toliko memorije ne yebe sd slot. Mene prvog, uz 64gb, sd mi je nepotreban. Nekome jest, kažem ima izbora u redmi segmentu. Jest da nema baš custom made za svakoga sve, ali izbor postoji. 

Mislim realno, za 1800 kn dobiješ android one uređaj sa vrhunskom kamerom i procesorom. Imaš duplo skuplju Nokiju 7 kao konkurenciju. Duplo. Skuplju. Nemamo se što žaliti, outsellati će MIA1, biti će daleki bestbuy

recimo rikne ti ploca u mobu i ostanes bez slika videa u unutarnjoj memoriji, ja imam lg spirit kojeg sam platio 800kn novog i ima NFC i micro sd slot krcat slikama zamisli gdje da to gurnem u MiA2 ili da bacim karticu od 64gb u smeće, tako da imam sve na vanjskoj memoriji, to kao da pricas imaš hdd u kompu al ne moras radit backup na vanjski hard.

 

i nema NFC jos k tome.

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Onda ga jednostavno zaobiđi... Imaš more proizvoda za sebe. 80% ljudi koji će ga kupiti se time neće zamarati. Za NFC se slažem, bzvz. 

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

zar jos nisi otkrio aplikaciju google photos i njihov neograniceni prostor free? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice