Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.073.934
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

dobio sam mi band 3 pa me zanima kako staviti engleski jezik jer trenutno je na kineskom

hvala

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jesi li instalirao Mi Fit aplikaciju i povezao narukvicu sa telefonom? I imaš li Android ili iPhone? I na kom jeziku ti je telefon? Na Androidu se narukvica automatski prebacuje na jezik telefona sa kojim je uparena, no ne znam šta je sve podržano osim kineskog i engleskog. Na iPhoneu to ranije nije radilo, mada mislim da su dodali.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ivan(4) kaže...

Jesi li instalirao Mi Fit aplikaciju i povezao narukvicu sa telefonom? I imaš li Android ili iPhone? I na kom jeziku ti je telefon? Na Androidu se narukvica automatski prebacuje na jezik telefona sa kojim je uparena, no ne znam šta je sve podržano osim kineskog i engleskog. Na iPhoneu to ranije nije radilo, mada mislim da su dodali.

 imam redmi mi3 i na hrvatskom mi je mobitel

da, ovo sam instalirao mifit-aligned-debugSigned.apk 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Postavi telefon na eng jezik.

Know your limits.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
guls kaže...

Postavi telefon na eng jezik.

 Ivan(4) i guls sve radi, stavio sam na engleski 

hvala 

 

 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Da ne otvaram zasebnu temu pitati ću ovdje. Imam problem sa Redmi 3s, već par dana mi stoji dostupno ažuriranje ali kada pokrenem download skida ga neko vrijeme i izbaci grešku. I svaki put kada ponovno pokušam preuzeti ažuriranje nastavlja skidati od postotka gdje je stalo zadnji puta. Znači prvi put je došlo do možda 80% pa kad sam pokušao ponovno skidalo je do nekih 140%?

Tako da sam sada došao do nekih 900% 

 

pa eto ako netko zna kako prekinuti/restartirati ažuriranje ili čak potpuno isključiti ažuriranja bio bih zahvalan.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Probaj skinuti ažuriranje preko kompa sa službenog linka,prebaci na mob u root kartice i pokreni.Na taj način sam uspio instalirati neka ažuriranja koja nisu prolazila automatski.

5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi mi a2,stalno trza i zapinje,odnosno zamrzava na različitim aplikacijama,nekoliko resetiranja na tvorničke postavke pa nekoliko dana radi glatko oa opet sve isto.

Nakon toga pokušavam očistiti predmemoriju u chromu ali nakon toga dolazi do potpunog raspada sistema i ekran postane crn na nekoliko minuta te se mobitel restarta,ovaj moj xiaomi ima više bugova nego svi mobiteli zajedno koje sam imao,na iste probleme se žale i korisnici na stranim forumima.Uglavnom kažu da im je ovo zadnji xiaomi jer ni sa jednim ažuriranjem do sada problem nije riješen.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozz svima i nadam se da će mi netko pomoći. Imam mobitel Redmi5 i veliki problem. Naime, dok obavljam jedan razgovor, mobitel bi poziva neki drugi broj iz imenika. Kako to mogu spriječiti?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

22.12 u 10:00 sati otvara se mi store u Arena centru u Zgarebu... tko može neka se ode zaletiti da vidi kakve budu cijene stavili

Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Maggy kaže...

Pozz svima i nadam se da će mi netko pomoći. Imam mobitel Redmi5 i veliki problem. Naime, dok obavljam jedan razgovor, mobitel bi poziva neki drugi broj iz imenika. Kako to mogu spriječiti?

 Probaj (re)kaliblirati Proximity senzor.

15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Moze preporuka neke xiaomi action kamere do max 1000kn?

Vidim da ima vise modela i verzija i sam neznam sto odabrati od toliko modela..

Po mogucnosti da je neki eu warehouse ili dhl dostava iz kine da me ne opali carina..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Maggy kaže...

Pozz svima i nadam se da će mi netko pomoći. Imam mobitel Redmi5 i veliki problem. Naime, dok obavljam jedan razgovor, mobitel bi poziva neki drugi broj iz imenika. Kako to mogu spriječiti?

 To ti je normalno za xiaomi

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cesare kaže...

To ti je normalno za xiaomi...

 

Cesare kaže...

To ti je normalno za xiaomi

 

Cesare kaže...
Maggy kaže...

Pozz svima i nadam se da će mi netko pomoći. Imam mobitel Redmi5 i veliki problem. Naime, dok obavljam jedan razgovor, mobitel bi poziva neki drugi broj iz imenika. Kako to mogu spriječiti?

 To ti je normalno za xiaomi

 Kao što je za tvoj mob je normalno da tri puta piše istu stvar

 

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Večinom će ti akcijske kamere proć bez carine, al imaš na aliju Yi official store i oni di daju mogusnost dostave preko Njemačke za dodatnih 20 dolara i onda ti dođe kroz par dana i bez carine.

Gledaj si Yi 4k i Yi 4k plus. Bilo je sad za 11.11 super cijena za oba modela pogotovo YI 4k koji je super kamera i upada u tvoj rang. Garant će sad i za božić bit nekaj. Bilo je popusta i za black firday, al najbolji pousti su bili 11.11.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 21:32 (AmonZero).
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

E fala ti na odgovoru.

Bas sam i te dvije gledao. Yi 4k i Yi 4k+.

Koja je najbitnija razlika izmedju te dvije?

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Maksimalna rezolucija i stabilizacija slike na pojedinim rezolucijama.

Yi 4k plus ti je kamera u rangu GoPro 6, ako ne i bolja i čak se jako dobro nosi i sa novim GoPro 7.

Al ono sve ovisi što i kolko kvalitetno želiš snimat. Pogledaj si malo po netu videe snimljene sa obije kamere pa odluči.

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2018 21:57 (AmonZero).
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Frenkyca kaže...

22.12 u 10:00 sati otvara se mi store u Arena centru u Zgarebu... tko može neka se ode zaletiti da vidi kakve budu cijene stavili

Škicni im FB, poceli su stavljat ponude.

 

10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ove akcijske cijene su ok, ali ako im redovne cijene budu te koje su prekrižili onda se ne isplati u odnosu na Aliexpress. Jedino ako netko cijeni garanciju na 30% uređaja.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Zanimljivo :)

 
0 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kaj piše ovo dole malim slovima?

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Gratis proizvod je jeftiniji proizvod.  sve akcije traju do isteka zaliha. Popusti i akcije se ne  mogu zajedno zbrajati i kombinirati. samo jedna kupnja po osobi.

 

Znači ne možeš iskoristiti ovo 1+1 za one artikle koje su jučer izlistali da će biti na akciji

7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Moze misljenje o Remi 5 plus modelu? Mislio sam ga za dijete pod bor ubost

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
papinijanus kaže...

Zanimljivo :)

 Poznavajuci "ponude"  i "poslovanje" nasih trgovaca sve ono dobro ce vjerojatno planuti u prvih 10ak minuta dok traje 1+1..

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 11:20 (SamoPitam3).
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kosturko1 kaže...

Moze misljenje o Remi 5 plus modelu? Mislio sam ga za dijete pod bor ubost

Za tu cijenu, odličan po meni. Provjeren štedljiv i OK procesor, uz 4000 mah baterija, uloženo/dobiveno isplati se.

8 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kosturko1 kaže...

Moze misljenje o Remi 5 plus modelu? Mislio sam ga za dijete pod bor ubost

 ja ga trenutno imam i zadovoljan sam. kupio sam ga u linksu za 1400kn u 6. mj., mogao sam proći i jeftinije da sam ga kupio na honorbuy, geekbuying ili aliexpressu ali mi je bilo hitno. baterija je odlična, radi fluidno i nemam nikakvih problema, kamera prosječna, općenito sasvim ok mobitel pogotovo za dijete kao što kažeš.  ako usiješ kupit za ovu akcijsku cijenu, to je dobar deal. 

13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nemas sta razmisljati za tu cijenu, ali budi spreman da dodjes ranije i kampiras malo :)
14 godina
moderator
online
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Stigao mi danas XIAOMI Wowstick 1+

 

Oduševljen sam!

Počevši od samog pakiranja, nikad nisam vidio tako dobro pakiran proizvod. Sve mi bilo žao raspakirati.

Ono što se dobije u paketu je jednostavno sve što trebate za popraviti neki laptop ili mobitel, odličan paket.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pozdrav, ima netko tko bi išao u subotu u Arenu da mi pogleda cijenu pocophonea, jer radim ujutro pa bih popodne eventualno išao uzeti (ako ih bude) i ako je cijena ok. Od ZG sam cca 60 km pa da ne idem bespotrebno.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia
Bit će vidim Mix 2S za 2500kn i to je odlična cijena. Oko te cijene je Poco kod nas, ali Mix je klasa iznad i bolja kupnja za malo više novaca.
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice