Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.069.716
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
love2ml86 kaže...

Xiaomi je užas, radi od nas gore sljedbenice od iOvci . Imam desetak proizvoda i nikada dosta, sljedeće mi je pametna vaga, TV (novija generacija) i tenisice. Itko ima tenisice?

 Imam ih ja, mijia smartshoes prve koje su bile. Prezadovoljan sam, lagane i prozračne. U početku sam koristio i mogucnosm cipa, ali ih sada ne koristim više za sport pa sam ga izvadio. Prošli tjedan su na Joybuyu bile samo 25$ dolara sto što stvarno smiješna cijena za takav proizvod

6 godina
protjeran
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
andreas11 kaže...

Stigla budilica

 Gdje si kupio? Cijena?

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Paolo Maldini kaže...
andreas11 kaže...

Stigla budilica

 Gdje si kupio? Cijena?

 Aliexpress, cca 150kn..

 

AmonZero kaže...
Mozes li reci zasto si se odlucio za istu i po cemu je posebna?

 Trebao mi je nekakav sat za spavacu sobu i bas sam naletio na ovaj. Dizajnom mi se jako svidja i bas mi se uklopio u sobu. 

Ima jako puno funkcija tako da nisam ni sve stigao pregledati. Istaknut cu, auto dimm, znaci ugasis svjetla, prigusi se osvjetljenje. Mogucnost night mode-a, npr. od 00-6h ti je "iskljucena".

Sluzi kao gateway za sve pametne xiaomi uredjaje. 

Mogucnost upravljanja glasnovnim naredbama, ali nazalost samo na kineskom. 

I kao sto su neki vjerojatno procitali, po defaultu je namjestena na kinesku vremensku zonu i vrijeme/sat se ne moze rucno namjestiti. Potrebno je na mobitelu prije uparivanja iskljuciti "automatic time zone" i staviti rucno na +1 i onda se sinkronizira na nasu vremensku zonu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 18:27 (andreas11).
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
andreas11 kaže...
Paolo Maldini kaže...
andreas11 kaže...

Stigla budilica

 Gdje si kupio? Cijena?

 Aliexpress, cca 150kn..

 

AmonZero kaže...
Mozes li reci zasto si se odlucio za istu i po cemu je posebna?

 Trebao mi je nekakav sat za spavacu sobu i bas sam naletio na ovaj. Dizajnom mi se jako svidja i bas mi se uklopio u sobu. 

Ima jako puno funkcija tako da nisam ni sve stigao pregledati. Istaknut cu, auto dimm, znaci ugasis svjetla, prigusi se osvjetljenje. Mogucnost night mode-a, npr. od 00-6h ti je "iskljucena".

Sluzi kao gateway za sve pametne xiaomi uredjaje. 

Mogucnost upravljanja glasnovnim naredbama, ali nazalost samo na kineskom. 

I kao sto su neki vjerojatno procitali, po defaultu je namjestena na kinesku vremensku zonu i vrijeme/sat se ne moze rucno namjestiti. Potrebno je na mobitelu prije uparivanja iskljuciti "automatic time zone" i staviti rucno na +1 i onda se sinkronizira na nasu vremensku zonu.

 

 

 jel ima adapter za našu utičnicu? meni moj philips poceo ici u rikverc pomalo pa bi morao zamijeniti 

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nema. Budilica je prvenstveno za kinesko trziste. Dolazi s adapterom ali za njihove uticnice.

Ali ima obican micro usb prikljucak tako da nemas brige.

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
andreas11 kaže...

Nema. Budilica je prvenstveno za kinesko trziste. Dolazi s adapterom ali za njihove uticnice.

Ali ima obican micro usb prikljucak tako da nemas brige.

 pogledao sam malo recenzije i stvarno je super stvar, simpaticna..

 

jedini problem je što nema global podršku i eng jezik. uzeo bih je odma da ima, a nadam se da ce nadograditi mislim da bi imalo super prođu i da bi fino zaradili na nečem što je vec ionako napravljeno samo treba prilagoditi

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Dermentor kaže...

Pred tjedan dana mi došao Xiaomi roborock vacum cleaner 2. Naručio na Aliju, preko skladišta u Njemačkoj bez carine, uzeo sa zamjenskim četkom, 4 zamjenska filtera i pun k.. onih malih filtercica za vodu te tri zamjenske krpe za moping. Cijena 2750 kn,  sve radi perfektno. Žena prije nije bila za ali sad kad ga je upoznala, pa šta reći nego da se zaljubila.

 I ja trazim zeni nesto takvog. Moze link gdje si ga uzeo? 

 

Ovo je super iz njemacke ako salju..

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
roby27 kaže...
Dermentor kaže...

Pred tjedan dana mi došao Xiaomi roborock vacum cleaner 2. Naručio na Aliju, preko skladišta u Njemačkoj bez carine, uzeo sa zamjenskim četkom, 4 zamjenska filtera i pun k.. onih malih filtercica za vodu te tri zamjenske krpe za moping. Cijena 2750 kn,  sve radi perfektno. Žena prije nije bila za ali sad kad ga je upoznala, pa šta reći nego da se zaljubila.

 I ja trazim zeni nesto takvog. Moze link gdje si ga uzeo? 

Ovo je super iz njemacke ako salju..

 Ja sam već nekoliko puta stavio link, pretraži moje poruke :D

Sad sam na mobitelu, pa mi se ne da...

Ima za odabrati koji paket i boju želiš , sve stiže iz DE. Dolazi za koji dan, nema PDV-a, carine ..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
roby27 kaže...
Dermentor kaže...

Pred tjedan dana mi došao Xiaomi roborock vacum cleaner 2. Naručio na Aliju, preko skladišta u Njemačkoj bez carine, uzeo sa zamjenskim četkom, 4 zamjenska filtera i pun k.. onih malih filtercica za vodu te tri zamjenske krpe za moping. Cijena 2750 kn,  sve radi perfektno. Žena prije nije bila za ali sad kad ga je upoznala, pa šta reći nego da se zaljubila.

 I ja trazim zeni nesto takvog. Moze link gdje si ga uzeo? 

 

Ovo je super iz njemacke ako salju

 

HRK 2,336.09 20%OFF | Original Xiaomi Roborock S50 roborock S55 xiaomi Vacuum Cleaner 2 APP Control Smart Planned Sweeping and Wet Mopping
https://s.click.aliexpress.com/e/buc23m6U

 

Preporučam da uzmeš verziju sa zamjenskim filterima i četkama i mopovima.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 8:17 (Dermentor).
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Dermentor kaže...
roby27 kaže...
Dermentor kaže...

Pred tjedan dana mi došao Xiaomi roborock vacum cleaner 2. Naručio na Aliju, preko skladišta u Njemačkoj bez carine, uzeo sa zamjenskim četkom, 4 zamjenska filtera i pun k.. onih malih filtercica za vodu te tri zamjenske krpe za moping. Cijena 2750 kn,  sve radi perfektno. Žena prije nije bila za ali sad kad ga je upoznala, pa šta reći nego da se zaljubila.

 I ja trazim zeni nesto takvog. Moze link gdje si ga uzeo? 

 

Ovo je super iz njemacke ako salju

 

HRK 2,336.09 20%OFF | Original Xiaomi Roborock S50 roborock S55 xiaomi Vacuum Cleaner 2 APP Control Smart Planned Sweeping and Wet Mopping
https://s.click.aliexpress.com/e/buc23m6U

 

Preporučam da uzmeš verziju sa zamjenskim filterima i četkama i mopovima.

 


Kaže mi:

Shipping:

Can not deliver to Croatia (Local Name: Hrvatska)
Estimated Delivery Time:days

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
myroman kaže...
Dermentor kaže...
roby27 kaže...
Dermentor kaže...

Pred tjedan dana mi došao Xiaomi roborock vacum cleaner 2. Naručio na Aliju, preko skladišta u Njemačkoj bez carine, uzeo sa zamjenskim četkom, 4 zamjenska filtera i pun k.. onih malih filtercica za vodu te tri zamjenske krpe za moping. Cijena 2750 kn,  sve radi perfektno. Žena prije nije bila za ali sad kad ga je upoznala, pa šta reći nego da se zaljubila.

 I ja trazim zeni nesto takvog. Moze link gdje si ga uzeo? 

 

Ovo je super iz njemacke ako salju

 

HRK 2,336.09 20%OFF | Original Xiaomi Roborock S50 roborock S55 xiaomi Vacuum Cleaner 2 APP Control Smart Planned Sweeping and Wet Mopping
https://s.click.aliexpress.com/e/buc23m6U

 

Preporučam da uzmeš verziju sa zamjenskim filterima i četkama i mopovima.

 


Kaže mi:

Shipping:

Can not deliver to Croatia (Local Name: Hrvatska)
Estimated Delivery Time:days

 Ne znam frend naručio i meni preporučio, a ja naručio 2 kom i sve bilo ok. Vidim da je sad i akcija.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
6 godina
protjeran
offline
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

 Ima dosta dobrih stvari...samo što ove jeftinije nejdu iz eu...tipa fen, sat, ruter...pa će na granici udariti sigurno porez...s toga je upitna isplativost..

14 godina
moderator
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

 To je router, ne 4G modem...dakle ne.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: http://bit.ly/gbcouponscro
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

A USB 4G dongle?

Ništa ne mogu pronaći na netu o tome, tak da teško... Ali tko zna.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
moderator
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

A USB 4G dongle?

Ništa ne mogu pronaći na netu o tome, tak da teško... Ali tko zna.

 Ne, jbg.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: http://bit.ly/gbcouponscro
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav! 

 

  Imam  Xiaomi Redmi 4a i imam problema sa mrežom. Naime, ne mogu nikoga zvati, a nitko ne može ni mene dobiti. Sim kartica valja, probao sam je u drugom mobitelu. Gledao sam na YouTube tutoriale i stavio sam tip mreže:GSM only, i to tako funkcionira vec dva tjedna i problem mi se ponovo pojavio. Nezz sta da uradim?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kupi novi mobitel

 
2 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Dolu kaže...

Pozdrav! 

 

  Imam  Xiaomi Redmi 4a i imam problema sa mrežom. Naime, ne mogu nikoga zvati, a nitko ne može ni mene dobiti. Sim kartica valja, probao sam je u drugom mobitelu. Gledao sam na YouTube tutoriale i stavio sam tip mreže:GSM only, i to tako funkcionira vec dva tjedna i problem mi se ponovo pojavio. Nezz sta da uradim?

 

Hvala

Radio si nedavno neki update pa se problem javio ili?

Ja bih prvo probao factory reset, ako to ne pomogne stavi drugi ROM.

14 godina
moderator
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Zna netko gdje kupiti originalni remen za Pace?

 

Ili preporuka nekog kvalitetnog silikonskog?

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: http://bit.ly/gbcouponscro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
XXX-Man kaže...

Zna netko gdje kupiti originalni remen za Pace?

 

Ili preporuka nekog kvalitetnog silikonskog?

 Ne, ali imam savjet koje ne uzimati:

https://www.aliexpress.com/item/Colorful-Watch-Band-Strap-for-Xiaomi-Huami-Amazfit-Pace-Silicone-Bracelet-Wrist-band-for-Amazfit-2/32946953609.html

tj

https://www.aliexpress.com/item/Smart-Accessories-for-Huami-Stratos-strap-22mm-Band-for-Xiaomi-Watch-1-2-Huami-Pace-Pure/32869637246.html

 

Ne znam kako je to remen oblikovan, ali zakreće se sat kad ga malo opustiš.

I koža mi je ispod jako crvena, vjerojatno jako zadržava znoj.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
moderator
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam uzeo ovaj ali nisam zadovoljan, baš mi djeluje loše

https://www.gearbest.com/smartwatch-accessories/pp_009413648828.html?wid=1433363

 

Najsretniji bi bio sa originalnim, a i odgovara mi kako izgleda.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: http://bit.ly/gbcouponscro
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
XXX-Man kaže...

Ja sam uzeo ovaj ali nisam zadovoljan, baš mi djeluje loše

https://www.gearbest.com/smartwatch-accessories/pp_009413648828.html?wid=1433363

Najsretniji bi bio sa originalnim, a i odgovara mi kako izgleda.

 Također!

Pridružujem se upitu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mora li baš biti silikonski?

Ja sam si za Garmina vrlo brzo uzeo platneni, najsličniji koji nalazim je npr. ovakav, ali crni.

Bajkao sam doslovce i više od sto km s njim na ruci (u jednoj vožnji, znači znoja ko u priči), plivao i još uvijek je super i udobna.

Silikonski mi nikad nije bio tako udoban, originalni je puknuo unutar godine dana i odmah sam nabavio platneni, imam ga sada preko tri godine.

Ženi sam nedavno uzeo metalni milanese (sličan kao s linka) za Bip i jako joj se sviđa, ali ona nema toliko intenzivne aktivnosti.

Još jedna alternativa je koža, ali pretpostavljam da bi se ona dosta usvinjila od znoja i da bi to bilo vidljivo, pa nisam išao u tom smjeru (na Fenixu se mora odšarafljivati remen, pa izmjena nije par sekundi), no koža diše, za razliku od silikona.

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 7:43 (Veliki Brat).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
A Veliki Brat-e slabo ti to nešto sa remenima stojiš. Ne znam koji Fenix imaš ali sam siguran da za sve postoju remeni na clic koji se promjenu u sekund, doslovno...i kožni i silikonski i platneni...nešto nevjerovatno lagano i praktično i super jeftino i kvalitetno!...samo uguglaj, iznenaditi ćeš se!
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Već sam iznenađen i bez guglanja, pa slobodno nabaci neki link na remen "na clic" za Fenix trojku. 

Gledam te!
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Slika govori tisuću riječi i linkova...podcrtano ljubičastim!...a šta volim pomagati ljudima...molim,molim!✌🏻😊
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Znači, odšaraviš i vratiš nazad bez remena i onda ove jeftine i vjeruj mi kvalitetne, u ovom slučaju silikonske, samo na clik staviš...sekund!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
U mom slučaju 'Nato-band', traje montaža duplo duže, dvije sekunde
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice