Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.783
|
čitano: 1.067.726
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Svi pišu dobre stvari, a ja ću loše :)

 

Imam doticaj s dosta Xiaomi proizvoda oko sebe.

Problemi su sa tri mobitela:

 

1. Od sestre Redmi 4A

Ponekad, kod spajanja na punjač ne počinje punjenje. Treba se ištekati i ponovo priključiti i onda radi.

Stigao je sa nekim custom ROM-om, pa sumnjam na njega. I naravno, loš punjač/kabel.

Ne znam dal je isprobala druge punjače, nadam se da je.

Oboje ću joj promijeniti, pa da onda vidim.

Nadam se da nije hardverska greška.

 

2. Od nećakinje Redmi 3.

Stigao je sa custom ROM-om.

Ubačena je VIP kartica i nije radio promet. Malo igranja s opcijama i dalje ne radi.

Snimio sam official Stable ROM, ubacio svoju HT karticu i sve radi.

Vratim mob, opet isti problemi. Može na net samo kad je na WiFiu.

Ima netko ideje?

 

3. Moj Note 3.

Kupio mob, sve savršeno, oduševljen.

I onda jednom primjetim da mi interni brojač potrošnje prometa piše da sam potrošio 50 MB, a na računu fali preko 100MB.

Isprobam drugi program za mjerenje. Ista stvar.

Ugasim promet, ne troši se ništa ni kod HT-a ni na brojaču.

Pomislio sam na neki zločudni softver.

Vratim na tvorničke postavke.

Opet isto.

 

Pomislim na neki špijunski softver, uprogramiran u firmware. (firmware nisam mjenjao, gore je bio Official Beta)

Obrišem cijeli mobitel, flasham novi firmware (prije koji dan sam to radio) i eto, opet: "Ovaj mjesec: 18.1 MB".

A provjerom stanja, na računu fali već preko 50 MB.

 

Jednostavno mi ovo nema nikakvog smisla. Što bi ovo bilo?!

Možda jer sam prebacivao karticu u druge mobitele kad sam ih isprobavao?

Može nekakav softver ostati i poslije flashanja novog firmwarea?

HT iz nekog razloga "vara", tj. neka greška u njihovom sustavu??

 

Uglavnom, naručio sam free karticu iz Tele 2, sa 30MB gore, pa ću vidjeti kak će se tamo ponašati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 17:09 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

Svi pišu dobre stvari, a ja ću loše :)

 

Imam doticaj s dosta Xiaomi proizvoda oko sebe.

Problemi su sa tri mobitela:

 

1. Od sestre Redmi 4A

Ponekad, kod spajanja na punjač ne počinje punjenje. Treba se ištekati i ponovo priključiti i onda radi.

Stigao je sa nekim custom ROM-om, pa sumnjam na njega. I naravno, loš punjač/kabel.

Ne znam dal je isprobala druge punjače, nadam se da je.

Oboje ću joj promijeniti, pa da onda vidim.

Nadam se da nije hardverska greška.

 

2. Od nećakinje Redmi 3.

Stigao je sa custom ROM-om.

Ubačena je VIP kartica i nije radio promet. Malo igranja s opcijama i dalje ne radi.

Snimio sam official Stable ROM, ubacio svoju HT karticu i sve radi.

Vratim mob, opet isti problemi. Može na net samo kad je na WiFiu.

Ima netko ideje?

 

3. Moj Note 3.

Kupio mob, sve savršeno, oduševljen.

I onda jednom primjetim da mi interni brojač potrošnje prometa piše da sam potrošio 50 MB, a na računu fali preko 100MB.

Isprobam drugi program za mjerenje. Ista stvar.

Ugasim promet, ne troši se ništa ni kod HT-a ni na brojaču.

Pomislio sam na neki zločudni softver.

Vratim na tvorničke postavke.

Opet isto.

 

Pomislim na neki špijunski softver, uprogramiran u firmware. (firmware nisam mjenjao, gore je bio Official Beta)

Obrišem cijeli mobitel, flasham novi firmware (prije koji dan sam to radio) i eto, opet: "Ovaj mjesec: 18.1 MB".

A provjerom stanja, na računu fali već preko 50 MB.

 

Jednostavno mi ovo nema nikakvog smisla. Što bi ovo bilo?!

Možda jer sam prebacivao karticu u druge mobitele kad sam ih isprobavao?

Može nekakav softver ostati i poslije flashanja novog firmwarea?

HT iz nekog razloga "vara", tj. neka greška u njihovom sustavu??

 

Uglavnom, naručio sam free karticu iz Tele 2, sa 30MB gore, pa ću vidjeti kak će se tamo ponašati.

1.Tesko je dati pravi odgovor na ovo pitanje,moguce da je hardverski a moguce da je i do ROM-a.

Mislim da ti nemoram pisati da se preporuca koristenje orginalnog kabela i punjaca ,kojeg vjerovatno i koristis

 

2.Imao sam slicnu situaciju gdje sam pomagao nekome upravo oko takvog problema.Proslo je dugo vremena pa se zbilja ne sjecam rjesenja.

Ono sto mi pada na pamet je da ti kartica od HT sama povuce na mob postavke za internet a VIP ne.Igraj se sa slotovima,i podesavanjem postavki jer tu je negdje caka....nevidim drugi problem

 

3.Mislim da ti na ovo pitanje znam tocan odgovor.Problem je u tome sto nasi lihvari imaju brutalne obracunske jedinice dok ti njihova app ocitava potrosnju prakticki u KB.

 

Evo ti link jednog lihvarskog obracuna podataka.Naravno citaj ono dolje najmanjih slova

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-tarife/razgovor-uz-bonove

 

Za primjer koliko lihvare cu ti dati svoju situaciju od prije skoro 2 godine.Bio sam u Manchesteru 4 dana i uzeo LEBARA-u....mislim da se tako zove.

Znam da je za 5 funti gore bilo nesto poziva ,nesto poruka i 2 GB prometa.Znaci tri dana sam iskljucivo komunicirao preko Vibera,Facea i svega ostalog osim poruka i poziva.Na stotine slika,live poziva,viber poziva i slicno.Zadnji dan se dignem,pijem kavu i rekoh "da vidim koliko mi je ostalo".Upisem kod i izbaci nesto tipa :vase stanje prometa je 1939 MB.U prvi tren pomislim,ok bit ce jos taman za danas.Malo bolje razmislim i shvatim da svi uglavnom pisu koliko ti je ostalo.Ok,posaljem desetak slika,nazovem doma,surfam po netu i nakon pola sata opet upisem kod i kaze : vase stanje prometa je 1937MB .

 

Nemojte uzimati striktno brojke kao tocne ali nakon 4 dana komunikacije iskljucivo putem prometa ja sam potrosio 60-70 MB

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

@floki26 Iskreno, nisam probao jer Roidmi koristim na Note 4G koji nema karticu u sebi, sluzi mi samo za muziku i gps, ali budem probao kad se vratim s godisnjeg. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 18:18 (TTTT).
10 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Inače za neupučene, Xiaomi Fan Meetup je standardan dio brand awarenessa kod Xiaomija, čak i sponzoriraju sa nagradama. Ak može Bangladeš možemo i mi 

 
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Jos jedan fan :)
Imam Redmi 3 pro vec godinu dana i sve je ok, osim baterije koja me pocela bas danas zezati, ali o tome cu na drugoj temi.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nisam fan al mi se sviđaju neki skuplji mobiteli od Xiaomija. Imam Mi Bandi 2 i zadovoljan sam njom. Bila je na moru samnom i u tjedan dana koliko sam bio kupala se oko 30h, još radi. To ja zovem kvalitetom.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
floki26 kaže...

2.Imao sam slicnu situaciju gdje sam pomagao nekome upravo oko takvog problema.Proslo je dugo vremena pa se zbilja ne sjecam rjesenja.

Ono sto mi pada na pamet je da ti kartica od HT sama povuce na mob postavke za internet a VIP ne.Igraj se sa slotovima,i podesavanjem postavki jer tu je negdje caka....nevidim drugi problem

 

3.Mislim da ti na ovo pitanje znam tocan odgovor.Problem je u tome sto nasi lihvari imaju brutalne obracunske jedinice dok ti njihova app ocitava potrosnju prakticki u KB.

Evo ti link jednog lihvarskog obracuna podataka.Naravno citaj ono dolje najmanjih slova

https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-tarife/razgovor-uz-bonove

 Hvala :D

 

Al ipak mislim da nešto drugo ne štima s prometom. Gle ovo:

 

Kupljen promet:

 

 
 

Ostalo 100MB (0MB potrošeno), Mob javlja: 0 potrošeno

 

 

 
 

Ostalo 82MB (18MB potrošeno), Mob javlja: 12KB potrošeno

 

 
 

Ostalo 42MB (58MB potrošeno), Mob javlja: 14,4MB potrošeno

 

Ovo ipak nije "u granicama".

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 20:27 (CyberDemonVZ).
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pa dobro ti je čovjek rekao.

Svaki put kad se prenesu paketi i jedna konekcija se zatvori, T-com ti računa 1 Mb, makar se radilo o poruci od 10 bajta.

Čim više manjih paketa tim više te opljačkaju.

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

 Hvala :D

 

Al ipak mislim da nešto drugo ne štima s prometom. Gle ovo:

 

Kupljen promet:

 

  

Ostalo 100MB (0MB potrošeno), Mob javlja: 0 potrošeno

 

 

  

Ostalo 82MB (18MB potrošeno), Mob javlja: 12KB potrošeno

 

  

Ostalo 42MB (58MB potrošeno), Mob javlja: 14,4MB potrošeno

 

Ovo ipak nije "u granicama".

 To ti je do mob...nema veze s T-comom...

 

Ja sam na bonbon - obračunska jedinica mi je 10kB...na vipu je 100kB...zavisi kako tko ima.

 

Nemoj gledat potrošnju na mobu nego gledaj na "stanju računa"., ili skini neku drugu aplikaciju za potrošnju podataka.

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Podrška od još jednog člana mi familije, drago mi je vidjeti tako velik odaziv u samo par dana kako iz hr tako i iz susjedne nam slo gdje na godišnjem ostvarujem promet.
Imam maxa i prezadovoljan sam i sljedeći će mob biti iz xiaomi familije ziher.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

I ja sam veliki poštovatelj marke i imam par proizoda koji rade kao sat. Jedino nisam bio baš zadovoljan s Redmi Note 2. 

Gledam za uzeti njihov bluetooth handsfree Xiaomi ROIDMI 2S pa me zanima, ima li itko iskustva s njim? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Iz svog iskustva mogu reći da dosta mobitela dolazi s modificiranim ROM-om koji korisnicima zadaje glavobolje zbog raznih nuspojava (reklamni popup-i, pregrijavanje, brzo pražnjenje baterije...) ali se problem relativno jednostavno riješi flashanjem novog ROM-a. Nije jako zahtjevno i podrška je dosta jaka, bez problema se nađe uputa, tutorial korak po korak a i na forumima ima susretljivih ljudi koji će pomoći.

Flashao sam jedan pa me podsjetilo sad zbog ovog da ne prepoznaje karticu... Stavio sam globalni ROM ali je modem u ROM-u bio neodgovarajući pa sam još morao flashat modem drugi posebno. Našao upute i modem file na netu. Tako da uvijek ima neko rješenje. Bio re Redmi neki ali ne sjećam se jel 2,3 ili čak neki 3 prime.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
display name ivo kaže...
Iz svog iskustva mogu reći da dosta mobitela dolazi s modificiranim ROM-om koji korisnicima zadaje glavobolje zbog raznih nuspojava (reklamni popup-i, pregrijavanje, brzo pražnjenje baterije...) ali se problem relativno jednostavno riješi flashanjem novog ROM-a. Nije jako zahtjevno i podrška je dosta jaka, bez problema se nađe uputa, tutorial korak po korak a i na forumima ima susretljivih ljudi koji će pomoći.

Flashao sam jedan pa me podsjetilo sad zbog ovog da ne prepoznaje karticu... Stavio sam globalni ROM ali je modem u ROM-u bio neodgovarajući pa sam još morao flashat modem drugi posebno. Našao upute i modem file na netu. Tako da uvijek ima neko rješenje. Bio re Redmi neki ali ne sjećam se jel 2,3 ili čak neki 3 prime.

 E sad si me sjetio,jbg proslo je cca god i pol od tada i isti problem sa modem fileom sam nakon dan i pol muke rijesio na redmi 2.

 

evo ga....uh kad se sjetim kolike glavobolje mi je zadao ovaj NON-HLOS.bin

 

http://xiaomiadvices.com/fix-no-network-issue-redmi-3-3s-3x/

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
fer-de-lance kaže...

Pa dobro ti je čovjek rekao.

Svaki put kad se prenesu paketi i jedna konekcija se zatvori, T-com ti računa 1 Mb, makar se radilo o poruci od 10 bajta.

Čim više manjih paketa tim više te opljačkaju.

 Hvala. Onda vjerojatno prelazim na Tele 2.

R36 kaže...

Ovo ipak nije "u granicama".

 To ti je do mob...nema veze s T-comom...

Ja sam na bonbon - obračunska jedinica mi je 10kB...na vipu je 100kB...zavisi kako tko ima.

Nemoj gledat potrošnju na mobu nego gledaj na "stanju računa"., ili skini neku drugu aplikaciju za potrošnju podataka.

 Upravo su mi svi gore objasnili da ima veze s obračunskom jedinicom, znači ima veze s HT-om!

Promijenim providera i više mi neće KROZ NOĆ KAD SAM SPOJEN NA WIFI nestati 20 MB s računa. Ako je ovo istina onda nema veze s mobitelom, al ima s HT-om.

Tj. mobitel pravilno prikazuje potrošen promet. Al ne i koliko mi HT zaračunava.

 

 

Nego, ajmo dobre stvari.

Ženin bijeli Note 3 radi savršeno od prvog dana. Na prošlom mobitelu je baterija jedva izdržala pola dana (na porodiljnom je, beba na sisi, mob u ruci ). Note 3 joj izdrži MINIMALNO 2 dana

I jako lako je pronaći sve dodatke i hardver za njega. Pogotovo maskice svih vrsta i oblika :)

 

PowerBank 10.000 me već nekoliko puta spasio i to kad sam imao zakazane važne razgovore. Nakon više od pola godine baterija radi ko prvi dan. Kvaliteta izrade iznenađujuća! I onog flat kabla koji se dobije s njom :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2017 22:13 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
S mobitela pišem pa ne mogu citirati da se vidi kome odgovaram, ali gore netko navodi probleme pa između ostalog i brojač potrošnje podataka. Meni to nikad nije bio problem i nisam vidio odstupanja. Evo i sad sam baš provjeravao. Na VIP-u sam, global stable ROM, Mi5.

Iz iskustva znam da se većina problema može pripisati divljem ROM-u. Iskusniji to znaju i riješavaju stavljanjem novog ROM-a, već koji preferiraju. Ja sam na svoj Mi5 prvo flashao novi ROM kad mi je došao. I nemam bitnijih problema, sitnice neke samo. Dok je sa prvim, Mi4, bio show jer to nisam znao i danima bio razočaran kako je loš, samo reklame iskaču, grije se, baterija 6 sati drži... Dok mi nisu rekli da flasham novi ROM. Preporodi se mobitel.

Jedna od bitnih stavki zašto preferiram Xiaomi je za mene software-ska podrška. Ono kad tebi i godinama nakon što si kupio mobitel svaki tjedan izađe novi ROM za njega s novim opcijama, funkcionalnostima, optimizacijama... Kad evoluira kroz nekoliko verzija androida... To se cijeni.
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Zavidna je kolekcija forumasa.
Da ne pisem,evo i moje

http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html

Moram napraviti mali update jer je u meduvremenu Mix otisao a na njegovo mjesto uskocio Mi4 privremeno dok ne dode Mi6.Takoder moram ubaciti jos miband2,xiaomi doctor B cetkice za zube (uzitak za zube prati😁) i xiaomi philips smart led bulb.
I kroz desetak dana dolaze xiaomi smart shoes.
Mi family samo raste 😀
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...a.

 Upravo su mi svi gore objasnili da ima veze s obračunskom jedinicom, znači ima veze s HT-om!

Promijenim providera i više mi neće KROZ NOĆ KAD SAM SPOJEN NA WIFI nestati 20 MB s računa. Ako je ovo istina onda nema veze s mobitelom, al ima s HT-om.

Tj. mobitel pravilno prikazuje potrošen promet. Al ne i koliko mi HT zaračunava. 

Nema teroije da si ti potrošio po brojaču na mobu 12kB a oni ti skinuli 18Mb.

 

U svakom slučaju drži se ti "potrošnje računa", da ne bi bilo nenadanih troškova.

9 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ljudi jeste li spremni za MIUI 9 i MI 5x! Ja sam uzbudjen 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Moj mi4c čeka 25.8.
Što se mi5x tiče, nešto su slabašnu bateriju ugurali
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Prije nekih mjesec da dana sam kupio ROIDMI 2S uređaj je ok ali s njim postoji problem jer na nekim autima ne ostvaruje kontakt u utičnici za upaljač, recimo imam Renault Clio i u njemu ne radi dok na Hyundai Atos savršeno radi, problem se rješi sam malo alu folije. Što se samog uređaja tiče za slušanje glazbe je OK a handfree nešto lošiji ovisno o tome gdje se nalazi utičnica za upaljač jer je mikrofon na samom uređaju.

 

Što se XIAOMI tiče veliki sam obožavatelj i htio bi pohvaliti ovu grupu, imam nekoliko xiaomi mobitela u široj i užoj rodbini i prijateljima se radi ok

14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam dosad imao samo Mi5 3/32.

Imao sam jedan iritantan problem, a koliko sam vidio po netu (google/forumi/xda), nisam bio jedini i nije bilo softversko pitanje.

Dakle, koliko sam shvatio, taj je problem bio lutrija kod kupovine.

Naime, s vremena na vrijeme bi mi se zblesirao touch i jednostavno ne bi radio kako spada.

I da, ne znam dali to ima kakve veze, ali Mi5 se pojavljivao s tri vrste lcd panela.

 

Sve ostao na mobitelu je bilo sasvim uredno, pogotovo ako gledamo za koju se cijenu prodavao.

Ali je zaista iritantno, da postoji mogučnost da dobijem gore navedeni problem, a mobitel naručujem iz vana (problem s jamstvom i sl.).

 

Inače, razmišljao sam o nabavci Mi6, čisto da ga malo isprobam, ali tko zna.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 12:28 (zabranjeniples).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ima li tko da je kupio R1D router?
https://m.gearbest.com/networking-communication/pp_152929.html
Već neko vrijeme ga planiram kupiti, ali uvijek se nađe nešto "bitnije".
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Eyekool kaže...
Ima li tko da je kupio R1D router?
https://m.gearbest.com/networking-communication/pp_152929.html
Već neko vrijeme ga planiram kupiti, ali uvijek se nađe nešto "bitnije".

 Ja ima Mi3 router i stvarno je odličan. Još mi je prošao bez carine, ovo čudo teško da bi prošlo.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mi4,Mi5 i Mi6 vam salju pozdrave iz Salzburga 😉

Slikano sa ocajnim galaxy j3 (sluzbeni) Slikano sa ocajnim galaxy j3 (sluzbeni)
Mi Hrvatska
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 10:16 (Mi-Hrvatska).
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ne vidi se slika kolega.

 

Da pitam, ima li itko od ekipe Mi Air Notebook? Ja gledam da si ga uzmem, ali nikako naci pogodno mjesto odakle da si ga narucim.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

 Baš o onome što smo pričali u PM nedavno, upravo sam naišao i na članak na Facebooku da se mnogi žale (doduše kod mene na bonbon nema nikakvih problema)
https://www.24sata.hr/tech/nisam-potrosio-taj-promet-ali-vip-tvrdi-obracun-je-u-redu-533787?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=533787&utm_campaign=24sata+Facebook+status

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
11 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Baš o onome što smo pričali u PM nedavno, upravo sam naišao i na članak na Facebooku da se mnogi žale (doduše kod mene na bonbon nema nikakvih problema)
https://www.24sata.hr/tech/nisam-potrosio-taj-promet-ali-vip-tvrdi-obracun-je-u-redu-533787?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=533787&utm_campaign=24sata+Facebook+status

Ni ja na bonbon nemam problema s time. Sve radi supp po tom pitanju. 

...................................... funny facts
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Redmi note 3 pro

Xiaomi powerstrip, onaj sa 3usb i 3 normalne uticnice

Roidmi 2s

Xiaomi gamepad 

 

Nego, jel se u ovu listu xiaomi stvari ubraja tcl s720 sa miui 8 romom? :D 

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Fb stranica

 

Krenuli smo i sa Fb stranicom.Pridruzite nam se i sudjelujte u prvom photo contestu 

 

 

Mi Hrvatska
 
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mi 4c je bio fenomenalan uređaj, a sada Mi Max još bolji. Isprobano brdo custoom romova, ali uvijek se vraćam na MIUI xiaomi.eu beta.
I ne samo to, već nekoliko kolega sa posla na moju preporuku imaju Redmi Pro i Note 4x.
Nikakvih problema, sve 5, čak mi je i kamera dobra, a imao nekoliko dslr aparata. Svaka preporuka za Xiaomi.
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice