Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.072.942
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Otiso bum si tam kupit samo onaj wifi repeater 2 jer je razlika u odnosu na aliexpress 15-20kn, prije nego taj ducan propadne zbog prevelikih cjena i zatvore ga. Nebi bio ni prvi ni zadnji koji je opstao koju godinu pa propalo sve i zastupnik kaze baybay hrvatistan. Msm ne zelim im propast ali realno s tim cijenama nisu konkurentni i neznam kako ce im se isplatit odrzavat trgovinu ako budu u minusu. Vidjet cemo :/

 

A kaj se servisa tice pitao sam lika u neutrinu kaze da oni za sve svoje uredaje imaju svoj servis koji nema apsolutno nikakve veze ni doticaja sa Mi Hrvatska. Znaci robu nabavljaju neki svojim putevima. Kolko ja shvacam taj store u areni je ovlasten samo za ono kaj kupis u tom storeu, nemrem ja npr kupit xiaomi kod pere a nosit ga u servis u arenu i taj stor

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2019 16:15 (minarelli).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Poslao im mail u vezi Mi Scale vage koju prodaju jer ne piše koji je model i još nema odgovora. Usput, ako netko zna di je bolja cijena od 280-ak kn bio bih zahvalan  :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Meni se čini da je xiaomi daleko od globalne firme,kod velikih proizvođača je nebitno gdje si kupio proizvod,svaki ovlašteni je dužan ga preuzeti i popraviti u jamstvenom roku.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cesare kaže...

Meni se čini da je xiaomi daleko od globalne firme,kod velikih proizvođača je nebitno gdje si kupio proizvod,svaki ovlašteni je dužan ga preuzeti i popraviti u jamstvenom roku.

 to je jedan od razloga za više cijene.  

7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Tko to ima da mozes kupiti vani mobitel i kod nas odnijeti u ovlasteni servis, a da prihvate garanciju? Ili mislis da nije bitna trgovina kod nas u kojoj kupis, da mozes nosit u ovlasteni servis? Stvar je da trgovine nabavljaju te mobitele od ko zna kud, neutrino je prodavao mobitele sa xiaomi.eu ili cak s vendor romovima kad mi store hrvatska nije ni u planu bio, i sad da mi store popravlja dzabe te mobitele? Negdje sam citao da xiaomi uopce ne zeli uzimati mobitele na servis ako nisu kupljeni kod njih, nego da nosis prodavacu, znaci kupis preko goldwaya i goldway se brine za servis, jel onda oni nose njima ili komu drugom ne znam, ali je to ocito njihova politika ako je stvarno tak...

Vagu sam prije nasao na mall.hr za oko 320kn, tad ju nisam ni na aliexpressu i jos par stranica uspio naci za tu cijenu.
9 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima li tko iskustva s ovim čudom?Uzeo bi u stan i koristio kao internet radio te kao senzorsko svjetlo koje bi se palilo pri ulasku.Mogu li to dobiti ovim čudom?

https://m.banggood.com/Original-Xiaomi-Upgrade-Smart-Home-WiFi-Remote-Control-Multi-functional-Gateway-p-1047282.html

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
sibica kaže...

Ima li tko iskustva s ovim čudom?Uzeo bi u stan i koristio kao internet radio te kao senzorsko svjetlo koje bi se palilo pri ulasku.Mogu li to dobiti ovim čudom?

https://m.banggood.com/Original-Xiaomi-Upgrade-Smart-Home-WiFi-Remote-Control-Multi-functional-Gateway-p-1047282.html

 Taj gateway po defaultu svira samo kineske stanice, no lako lako mu se doda jedna postavka u dns da imaš odabira i naših stanica, no po meni taj gateway ima dosta loši zvuk (za neko dulje slušanje mi i nije baš). O.k je za alarm, ali nije baš na razini nekog speakera.

 

A da bi ga koristio kao svjetlo aktivirano uz pokret, trebaš ga upariti sa Aqarinim senzorom pokreta (jer on u sebi nema takav senzor) pa ti je onda za takvo malo svjetlo jeddnostavnije nabaviti onaj Yeelightov koji funkcionira odlično.

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Bok

trebam narucit redmi 6, gledam sa goldwaya, koja je razlika izmdu Global Version i Global ROM?

 

hvala

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

u B20 frekvenciji, ukoliko si na Tele 2 nemoj se zamarat s time, ako si na Tcomu il A1 googlaj o cemu se radi pa odluci

7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
minarelli kaže...

 

A kaj se servisa tice pitao sam lika u neutrinu kaze da oni za sve svoje uredaje imaju svoj servis koji nema apsolutno nikakve veze ni doticaja sa Mi Hrvatska. Znaci robu nabavljaju neki svojim putevima. Kolko ja shvacam taj store u areni je ovlasten samo za ono kaj kupis u tom storeu, nemrem ja npr kupit xiaomi kod pere a nosit ga u servis u arenu i taj stor

Vecina ipak nabavlja od Bijelica, poput Peveca, Ekupi, Centar tehnike, Mi store Arena itd...
Neutrino ima svoje kanale i medusobno ne uzimaju modele na servis ako nije kupljen iz njihovog prodajnog kanala.
Mislim da Neutrino ima vece probleme s servisom jer cujem da ne priznaju ostecenja ekrana i jos neke sitnice. Nije provjerena informacija ali mislim da je tocna.

9 godina
protjeran
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Kosturko1 kaže...


...Mislim da Neutrino ima vece probleme s servisom jer cujem da ne priznaju ostecenja ekrana...

 Koji servis popravlja oštećeni ekran pod garancijom???  

10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Neutrinov servis mi je zamijenio puknuti ekran iako mobitel nije kupljen kod njih. Zašto i ne bi, platio sam to po punoj cijeni. Vidi se da su ti informacije neprovjerene...
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kolega te shvatio da su to odradili pod garancijom, odnosno besplatno. Krivo tumačenje napisanog.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Bio jucer u storu i kupio onu Mi kemijsku. Ajde fora je kaje aluminijska al da ljepo pise bas i ne :/  Svida mi se i onaj aluminijski bluetooth zvucnik jer je malih dimenzija al da ga jebes ne vrijedi 300kn najvise zbog prejadne baterije od 1500mah ( moj tronsmart je kostao 340kn, ima 5000mah i ljepsi i jaci zvuk od ovog )

 

Wifi Repeater 2 zbog kojeg sam najvise i dosao naravno vise nema :( 

 

Mi Max 3 je napokon dobio tocne specifikacije, ostale mobitele nisam gledo al sam negdje na netu iskopo da ono iza na Mi 8 Pro nije stvarni procesor nego fake samo da fora izgleda.. Xiaomi prevara

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 9:59 (minarelli).
 
1 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
minarelli kaže...

al sam negdje na netu iskopo da ono iza na Mi 8 Pro nije stvarni procesor nego fake samo da fora izgleda.. Xiaomi prevara

 nije to nikakva prevara, xiaomi nikad nije tvrdio da su to vidljive prave komponente! već sam objasnio to u nekoj temi- stražnja strana je uistinu "prozirna" tj. vidi se kroz nju ali su prave komponente prekrivene komadom plastike koji imitira te prave komponente. prave komponente nisu tako lijepe + preko nekih komponenti su bakreni heatsinkovi i to jednostavno ne izgleda lijepo. na slici možeš vidjeti kako uistinu izgleda unutrašnjost pa sam prosudi zašto su učinili to što su učinili. 

11 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pa meni to cak i ne izgleda ruzno, cak bi po meni bilo i bolje da je tak kak je pa prekriveno sa nekim smoked staklom, al dobro ukusi su razliciti...

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 10:40 (minarelli).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
jel kupio netko Xiaomi Mi Mix 3??
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pacoo kaže...
jel kupio netko Xiaomi Mi Mix 3??

 

da bar!

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pričekajte Globalnu verziju sa Snapdragonom 855 i 5G modemom, uskoro je launch u Italiji i Španjolskoj.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo ja razmišljam, ali ću pričekati mjesec-dva-tri da padne cijena i da prodam svog Mi mix-a (jedinicu).

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 7:33 (papinijanus).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav ljudi. Ima ovdje poznavatelja financijskog tržišta?

Buraz mi se "amaterski" bavi dionicama i danas sam kod njega vidio graf dionica Xiaomia.

Iz tjedna u tjedan drastično im pada vrijednost. Mislim da je čak danas na povijesnom minimumu.

Kako, zašto...?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ne samo njima, pogledaj Apple i Samsung. Zasićenje tržišta.

 

Što je normalno, sve je manje inovacija.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Sve su to igre velikih igrača
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Samo da se nadovežem da mi store uzima na popravak uređaje koji nisu kupljeni kod njih, ali naravno uz naplatu popravka. Prijatelj mi je pitao za zamjenu ekrana na redmi note 4 i rekli su mu 400 kn ako se ne varam.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ok, znači neisplativo
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
16 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imam redmi 3s, i u zadnje vrijeme mi se baterija brže prazni, mislio da je bluetooth i gps koji su bili upaljeni međutim nisu oni nego sustav. Ima li netko kakav prijedlog kako povečati trajanje baterija

 

 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kada bismo mogli ocekivati ovaj novi Redmi Note 7 kod nas u trgovinama?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice