Htc U11

poruka: 552
|
čitano: 110.205
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Htc U11
phoenix2003 kaže...

Da li to znači i da se iPhone mora prilagoditi Samsungovom trendu? Zašto nitko ne govori ništa o U11 kameri, display-u ili sofware-u?

 Koliko čitam Iphone 8 će biti takav. Ona priča da ide Iphone 7, 7 plus i 8...a Iphone 8 će biti baš takav tj s zaslonom od ruba do ruba. Stvarno ne bi više imalo smisla da Iphone ostane na onom istom dizajnu. 

 

Čitam usporedbu kamere U11 i S8 na Gsm areni...ništa revolucionarno kod U11 da bi se sad svi trebali klanjat. Razlika u detaljima...

Uskoro izlazi OP5., koji surađuje s DxO Mark - i oni se hvale svojom kamerom. Valjda tko da više love DxO, oni ga stave na prvo mjesto.

 

Kažeš display - AMOLED je najbolji ekran na tržištu tako da mi je suludo to uspoređivat s U11. To nisam ja rekao nego Matedisplay.

Software - to je subjektivan dojam...meni je najbolji na Samsungu i LG-u...tako da to nema smisla uspoređivat i navodit kao nešto bitno.

 

HTC U11 je mobitel vrijedan top modela...ali da je neki skok naspram S8 i G6 - nikako., baš suprotno...pogotovo dizajn.

 

Bolje izgleda moj S7e nego U11...

 

ps. sad vidim da je M10 isto ocjenjen kao S8 na DxO-u. . Ali su se slagali majku ti. Da nisam imao M10 ne bi a rekao. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2017 11:04 (R36).
14 godina
online
Re: Htc U11
R36 kaže...

 

ps. sad vidim da je M10 isto ocjenjen kao S8 na DxO-u. . Ali su se slagali majku ti. Da nisam imao M10 ne bi a rekao. 

 

 

Pa taj famozni DxO uopće nije testirao LG G6, pa mislim o čemu govorimo, a kada je uređaj izašao, ali zato U11 nije izašao, ali on je testiran, ma nemoj me zahebavati.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
R36 kaže...

 

 Valjda tko da više love DxO, oni ga stave na prvo mjesto.

 

 

ps. sad vidim da je M10 isto ocjenjen kao S8 na DxO-u. . Ali su se slagali majku ti. Da nisam imao M10 ne bi a rekao. 

 

 

HTC ima više love za dati DxO nego Apple ili Samsung?

Ti si imao M10 pa su slike li-la, da nije to do tebe?

13 godina
offline
Re: Htc U11
MasterOfDisaster kaže...



HTC jeftiniji od konkurencije - teško, jako teško. Pogledaj njihove prethodne modele - cijene do neba - pa HTC 10 dan danas ima suludu cijenu. Sad idemo dalje, ekran mu je najlošija točka i sigurno najlošiji od premium klase ostalih proizvođača, kamera je odlična, zvuk je u razini sa ostalim premium uređajima, uređaj bez 3,5 mm jack-a većina (ne svi) ljudi koji slušaju mjuzi i videa preko sluški neće ni pogledati, a kamo li dati takve pare za uređaj. Software mi se na HTC-u nikada nije sviđao i totalno mi je konfuzan (osobno iskustvo). Dizajn je posebna priča, ali o ukusima se ne raspravlja, ali od novih premium uređaja ima "nazadni" dizajn. Nadam se da će sve to baterija podržati, u suprotnosti uređaj koji apsolutno neće biti vrijedan kupnje i mogućnost prolaska na tržištu kao i prethodni uređaji, a to je blaga propast (nadam se da se to neće desiti).

 Mislim da je veci problem sto u sat vremena slusanja, 20% baterije ode. To nije bas dobro, meni na A9 ode toliko baterije,a mogu mislit uz internet i jos kakve akcije koliko baterije gubi. Adapter mi smeta, ali samo ako stvarno nije napravljen pomak po pitanju zvuka slusalica sa onim adapterom jer inace su napravili korak nazad.

 

Al dizajn mu je na rubu ocaja, kome se ovo moze svidat? Ovo nakon 10-15 ostavljanja na hrapavoj povrsini i izgledat ce kao da je 10 godina star, a drzat ga u maskici za ovakav mobitel je dosta sramotno.

 

 

btw. cijena ce biti 5900kn u maloprodaji (Po nasim portalima), sto je dosta ispod S8, nadajmo se toj cijeni jer to moze proc.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
online
Re: Htc U11
ivanoile kaže...

btw. cijena ce biti 5900kn u maloprodaji (Po nasim portalima), sto je dosta ispod S8, nadajmo se toj cijeni jer to moze proc.

Sada već ima S8 od 5100 kn u trgovini za cash - LINKLINK. Što će HTC U11 sa svojom cijenom teško nadmašiti. 

Da se razumjemo ja imam LG G6, ali HTC sa tom cijenom neće imati šanse pokraj S8.

13 godina
offline
Re: Htc U11
MasterOfDisaster kaže...
ivanoile kaže...

btw. cijena ce biti 5900kn u maloprodaji (Po nasim portalima), sto je dosta ispod S8, nadajmo se toj cijeni jer to moze proc.

Sada već ima S8 od 5100 kn u trgovini za cash - LINKLINK. Što će HTC U11 sa svojom cijenom teško nadmašiti. 

Da se razumjemo ja imam LG G6, ali HTC sa tom cijenom neće imati šanse pokraj S8.

 S8 je duze na trzistu, HTC je poznat po nabijanju cijena na izlasku. MPC S8-ice je 800€ cca, a prosjek u nasim ducanima je oko 6500kn, ne gledam par najjeftinijih ducana jer oni ce isto tako nabavit HTC za manju lovu.

 

S8 je imao cijenu u fazi u kojoj je U11(preorder), oko 6900kn.

 

btw. i sam mozes vidjet da ne branim U11, stovise nije po mom ukusu niti mi izgleda kao One serija, vec kao Desire i ti modeli sto je steta jer M8 je bio najbolji mobitel ikad u mojim rukama i rado bi da naprave opet tako neki mobitel, a ne ove poluproizvode.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2017 18:15 (ivanoile).
13 godina
offline
Htc U11

Evo, prve cijene su tu: VIP

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Htc U11
ivanoile kaže...

Evo, prve cijene su tu: VIP

Znači ako gledam svoju tarifu XL+, HTC U11 je skuplji i od Samsung S8, Samsung S8+, Huawei P10+, a brutalno skuplji od LG G6. Nastavljaju sa neopravdano visokim cijenama i dalje. Baš se pitam kako će se to odraziti na prodaju

 

Sretno im bilo.

10 godina
offline
Re: Htc U11
AudioGorilla kaže...


galaxy s8 ima onaj reterdirani FP scanner i jedva cekam sljedecu generaciju ili note 8 da ga stave ispod ekrana s prednje strane gdje mu je i mjesto.

 

 

Ja imam S8+ i do sada nisam cak ni konfigurirao FP scanner jer iris scanner radi toliko dobro da FP uopce nemam namjeru koristiti.

Alternativa mi je jos 4 znamenkasta sifra koju koristim rijetko ako imam nepolarizirane suncane, a imam i jedne polarizirane s kojima radi iris scanner.

Iris scanner je fenomenalna stvar kao i AOD i to je isto jedna od prednosti S8 u odnosu na U11...nekome nebitno, ali ja to koristim svakodnevno.

U11 mi se svidja najvise zbog kamere jer mi se cini da su isli najmanje SW poboljsavati fotke i to je jedino sto ne volim kod Samsunga.

 

13 godina
offline
Re: Htc U11
ocean77 kaže...
AudioGorilla kaže...


galaxy s8 ima onaj reterdirani FP scanner i jedva cekam sljedecu generaciju ili note 8 da ga stave ispod ekrana s prednje strane gdje mu je i mjesto.

 

 

Ja imam S8+ i do sada nisam cak ni konfigurirao FP scanner jer iris scanner radi toliko dobro da FP uopce nemam namjeru koristiti.

Alternativa mi je jos 4 znamenkasta sifra koju koristim rijetko ako imam nepolarizirane suncane, a imam i jedne polarizirane s kojima radi iris scanner.

Iris scanner je fenomenalna stvar kao i AOD i to je isto jedna od prednosti S8 u odnosu na U11...nekome nebitno, ali ja to koristim svakodnevno.

U11 mi se svidja najvise zbog kamere jer mi se cini da su isli najmanje SW poboljsavati fotke i to je jedino sto ne volim kod Samsunga.

 

 Ja ne vidim nikakvu prednost u tom IRIS skeneru, em ne radi tolko dobro uvijek, ili uopce u mraku, a i k tome uzmem ti malo kvalitetniju sliku sa Facebooka, stavim 2 leće i  otključam ti telefon(nikakva ozbiljnija sigurnost), da ne velim nisam baš sretan da mi nekakav infracrveni spektar kuri oči svaki put kad gledam u telefon...Fingeprint sensor na prednjoj strani, sve ostalo je fail...

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
MasterOfDisaster kaže...
ivanoile kaže...

Evo, prve cijene su tu: VIP

Znači ako gledam svoju tarifu XL+, HTC U11 je skuplji i od Samsung S8, Samsung S8+, Huawei P10+, a brutalno skuplji od LG G6. Nastavljaju sa neopravdano visokim cijenama i dalje. Baš se pitam kako će se to odraziti na prodaju

 

Sretno im bilo.

 

Slažem se, mislim da sa ovakvim cijemama nikome ne pomažu, a najmanje sebi. 

16 godina
offline
Re: Htc U11
ivicask kaže...
ocean77 kaže...
AudioGorilla kaže...


galaxy s8 ima onaj reterdirani FP scanner i jedva cekam sljedecu generaciju ili note 8 da ga stave ispod ekrana s prednje strane gdje mu je i mjesto.

 

 

Ja imam S8+ i do sada nisam cak ni konfigurirao FP scanner jer iris scanner radi toliko dobro da FP uopce nemam namjeru koristiti.

Alternativa mi je jos 4 znamenkasta sifra koju koristim rijetko ako imam nepolarizirane suncane, a imam i jedne polarizirane s kojima radi iris scanner.

Iris scanner je fenomenalna stvar kao i AOD i to je isto jedna od prednosti S8 u odnosu na U11...nekome nebitno, ali ja to koristim svakodnevno.

U11 mi se svidja najvise zbog kamere jer mi se cini da su isli najmanje SW poboljsavati fotke i to je jedino sto ne volim kod Samsunga.

 

 Ja ne vidim nikakvu prednost u tom IRIS skeneru, em ne radi tolko dobro uvijek, ili uopce u mraku, a i k tome uzmem ti malo kvalitetniju sliku sa Facebooka, stavim 2 leće i  otključam ti telefon(nikakva ozbiljnija sigurnost), da ne velim nisam baš sretan da mi nekakav infracrveni spektar kuri oči svaki put kad gledam u telefon...Fingeprint sensor na prednjoj strani, sve ostalo je fail...

 

 

 Vodeći se istom logikom, imaš hrpu tutoriala kako hakirati fingerprint sensor. Ali pitam se tko će prolaziti sve to da ti otključa telefon? Mislim da prosječan korisnik nema razloga za brigu.

8 godina
offline
Htc U11

Stvarno su zeznuli cijenu.. steta, steta.. Vani je jefitniji.
Ali uz prednarudzbu se dobije ovaj neki UA health box, čini se kao fora stvar ali ne znam bas koliko je isplativo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Htc U11
AudioGorilla kaže...

Stvarno su zeznuli cijenu.. steta, steta.. Vani je jefitniji.
Ali uz prednarudzbu se dobije ovaj neki UA health box, čini se kao fora stvar ali ne znam bas koliko je isplativo.

Ja sam uz LG G6 u prednarudžbi dobio 43" Smart TV. Mislim da sam bolje prošao 

10 godina
offline
Re: Htc U11
ivicask kaže...
ocean77 kaže...
AudioGorilla kaže...


galaxy s8 ima onaj reterdirani FP scanner i jedva cekam sljedecu generaciju ili note 8 da ga stave ispod ekrana s prednje strane gdje mu je i mjesto.

 

 

Ja imam S8+ i do sada nisam cak ni konfigurirao FP scanner jer iris scanner radi toliko dobro da FP uopce nemam namjeru koristiti.

Alternativa mi je jos 4 znamenkasta sifra koju koristim rijetko ako imam nepolarizirane suncane, a imam i jedne polarizirane s kojima radi iris scanner.

Iris scanner je fenomenalna stvar kao i AOD i to je isto jedna od prednosti S8 u odnosu na U11...nekome nebitno, ali ja to koristim svakodnevno.

U11 mi se svidja najvise zbog kamere jer mi se cini da su isli najmanje SW poboljsavati fotke i to je jedino sto ne volim kod Samsunga.

 

 Ja ne vidim nikakvu prednost u tom IRIS skeneru, em ne radi tolko dobro uvijek, ili uopce u mraku, a i k tome uzmem ti malo kvalitetniju sliku sa Facebooka, stavim 2 leće i  otključam ti telefon(nikakva ozbiljnija sigurnost), da ne velim nisam baš sretan da mi nekakav infracrveni spektar kuri oči svaki put kad gledam u telefon...Fingeprint sensor na prednjoj strani, sve ostalo je fail...

 

 

 

Zvucis kao klinke koje u Modroj lasti pitaju mogu li ostati trudne nakon ljubljenja.

 

Iris scanner radi toliko dobro da sam zaboravio na FP niti me on uopce vise zanima.

U mraku radi odlicno, a losije radi na direktnom suncu...mozda i zato sto vise zmirkamo pa ne skenira dobro sarenicu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
Upravo tako...u mraku radi bolje nego na direkt suncujerti svjetlost ekrana osvijetli oci.
Zapravo ne znam u kojim uvjetima bi bilo najbolje napravit iris scan da bi radio u svim uvjetima jednako dobro.
Nego, jeste upoznati sa nuspojavama upotrebe iris scannera i te infrared LEDice? Jel ima razloga ne upotrebljavat ga u odredenoj mjeri?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Htc U11
ocean77 kaže...
ivicask kaže...
ocean77 kaže...
AudioGorilla kaže...


galaxy s8 ima onaj reterdirani FP scanner i jedva cekam sljedecu generaciju ili note 8 da ga stave ispod ekrana s prednje strane gdje mu je i mjesto.

 

 

Ja imam S8+ i do sada nisam cak ni konfigurirao FP scanner jer iris scanner radi toliko dobro da FP uopce nemam namjeru koristiti.

Alternativa mi je jos 4 znamenkasta sifra koju koristim rijetko ako imam nepolarizirane suncane, a imam i jedne polarizirane s kojima radi iris scanner.

Iris scanner je fenomenalna stvar kao i AOD i to je isto jedna od prednosti S8 u odnosu na U11...nekome nebitno, ali ja to koristim svakodnevno.

U11 mi se svidja najvise zbog kamere jer mi se cini da su isli najmanje SW poboljsavati fotke i to je jedino sto ne volim kod Samsunga.

 

 Ja ne vidim nikakvu prednost u tom IRIS skeneru, em ne radi tolko dobro uvijek, ili uopce u mraku, a i k tome uzmem ti malo kvalitetniju sliku sa Facebooka, stavim 2 leće i  otključam ti telefon(nikakva ozbiljnija sigurnost), da ne velim nisam baš sretan da mi nekakav infracrveni spektar kuri oči svaki put kad gledam u telefon...Fingeprint sensor na prednjoj strani, sve ostalo je fail...

 

 

 

Zvucis kao klinke koje u Modroj lasti pitaju mogu li ostati trudne nakon ljubljenja.

 

Iris scanner radi toliko dobro da sam zaboravio na FP niti me on uopce vise zanima.

U mraku radi odlicno, a losije radi na direktnom suncu...mozda i zato sto vise zmirkamo pa ne skenira dobro sarenicu.

 Pa frend mi veli da mu faila, namjesti si ga za po danu da radi najbolje, onda mu u tipa full mrklom mraku faila ili mora namejstavat da uhvati...

16 godina
offline
Re: Htc U11
ivanoile kaže...

Evo, prve cijene su tu: VIP

 Standard cijena, tarife totalna ludnica.. To im je prilika za pljačku..

Nego jel ja to ne vidim ili.. Koja će mu bit puna cijena?

 

Pretpostavljam oko 5900kn (800€)

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 14:16 (zvonac).
13 godina
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...
ivanoile kaže...

Evo, prve cijene su tu: VIP

 Standard cijena, tarife totalna ludnica.. To im je prilika za pljačku..

Nego jel ja to ne vidim ili.. Koja će mu bit puna cijena?

 

Pretpostavljam oko 5900kn (800€)

 Prema jednom HR reviewu to bi trebala biti cijena. Navodno i potvrdena (pretpostavljam od HTC-a).

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 15:41 (ivanoile).
13 godina
offline
Htc U11

Michael Fisher review

 

EDIT: + audio review. Razočaran sam po tom pitanju

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2017 19:27 (zuper).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
zuper kaže...

Michael Fisher review

 

EDIT: + audio review. Razočaran sam po tom pitanju

 

Zar nije u tom videu Fisher nahvalio audio?

13 godina
offline
Re: Htc U11
zuper kaže...

Michael Fisher review

 

EDIT: + audio review. Razočaran sam po tom pitanju

 

 

 Ne shvacam HTC, slusalice rade samo na nekom novijem HTC-u, koristenje kvalitetnijih slusalica nije toliko dobro, izbacili su 3,5mm stoga mi treba adapter. Sto im je to trebalo...

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Htc U11
Najgore je kaj adapter ima lošiji DAC i od onog sa iPhone 7.
Ove slušalice koje dolaze sa telefonom su jako dobre, ali očito najbolje samo njih koristiti. To će zadovoljiti većinu korisnika, ali da je velik korak unazad u odnosu na 10, jest.

Fisher ne ide toliko u audio kvalitetu, i sam je rekao. Ovaj lik do temelja testira.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11

 

Pa i nisam baš impresioniran, pogotovo ova prva, dosta je zrnata.

13 godina
offline
Re: Htc U11
zuper kaže...
Najgore je kaj adapter ima lošiji DAC i od onog sa iPhone 7.
Ove slušalice koje dolaze sa telefonom su jako dobre, ali očito najbolje samo njih koristiti. To će zadovoljiti većinu korisnika, ali da je velik korak unazad u odnosu na 10, jest.

Fisher ne ide toliko u audio kvalitetu, i sam je rekao. Ovaj lik do temelja testira.

 Promasaj, HTC se pogubio skroz, nit su originalni vise niti nude ista posebno. Ovo za slusalice me zgrozilo jer im je to jedna od stvari koju naglasavaju posebno. Glumatanje Android Applea ce ih kostat, opet.

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Htc U11
Kolega zvonac ocekuje da mi valjda kazemo vauuuuuu...ali ne ide bas.Fotke nista bolje ili losije od ostalih top modela.Sve je to tu negdje...pitanje je tko sto preferira.
12 godina
offline
Re: Htc U11
Ma mogu preko svega proci ali preko dizajna u 2017 god ne.
Poslje S7e ne mislim imat mob s kilom mesa sa svake strane.Sorry.
Da oni kao ni Sony XZ Premium ne mogu smanjit bazele - nemoj me j....
Cak ce Apple s IP8 imat manje bazele od navednih...
Neka poprave dizajn i onda ima nade...
13 godina
offline
Re: Htc U11

Pa kad je dizajn za djecicu koja vole sjajne stvari. Stvarno ne znam kome se ovo moze svidjeti, osim zenskoj polovici jer cak ni onaj plavi nije wow, stovise svi izgledaju kao da ce bit magnet za ogrebotine. Ni u jednom aspektu ovaj mobitel ne odudara od ostalih flagshipa, a ispred Samsunga kojeg je lakse prodat rabljenog, kao i iP7, ove godine se ponavlja M9. Nista posebno, dobro za preskocit samo.

Di2 & EPS FTW!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice