Huawei Mate 10 izdvojena tema

poruka: 1.161
|
čitano: 392.641
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Nemogu da vjerujem da ga još niko na forumu nije naručio ili možda još bolje ima ga sad u ruci (Huawei Mate 10 ili Huawei Mate 10 pro).

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Huawei Mate 10
lizard_ago kaže...

Nemogu da vjerujem da ga još niko na forumu nije naručio ili možda još bolje ima ga sad u ruci (Huawei Mate 10 ili Huawei Mate 10 pro).

 Nije da je neka pila sad da ga ljudi uzimaju. Previše para premalo nudi.

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Imam ga ja od jučer (Mate 10 Pro) . Naručio u ponedjeljak u webshopu u tele2. Javim naknadno dojmove.
mag.inf
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
I moj bi trebao stici kroz par dana. Koju boju si uzeo? Jesi dobio 360 cameru na poklon?
13 godina
offline
Huawei Mate 10

Prije neki dan, tamo u srijedu možda četvrtak sam imao Mate10 u rukama, i poigrao se nekoliko minuta sa njim! 

Uglavnom, dojmovi su više nego pozitivni, feeling robusnosti dizajnom kućišta, prije svega, display vrlo lijep i stvarno velik, meni dimenzijama više odgovara od recimo SGS8+ ili SGN8 gabarita, pa čak i stil ikona, vrlo pohvalno! 

Uglavnom, cijenu nisam zagledao, ali u android svijetu je trenutno Mate10 vrlo prvi, apasolutno je to verzija Porsche Design moje skromno subjektivno razmišljanje, ali dok ga ne vidim, Samsung, LG, SONY, HTC i ekipa mogu slobodno stati u red i čekati od mene "hvalospjeve" u takvom tonu do daljnjeg 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
x18x05x kaže...
lizard_ago kaže...

Nemogu da vjerujem da ga još niko na forumu nije naručio ili možda još bolje ima ga sad u ruci (Huawei Mate 10 ili Huawei Mate 10 pro).

 Nije da je neka pila sad da ga ljudi uzimaju. Previše para premalo nudi.

 Neznam stvar je solidno složena ... povoljnija je kupnja od Samsunga ... Huawei je ipak nekakav brend koji će da pruži pristojnu podršku, da slažem se da se može nabavit povoljniji premium uređaj. Opet stvar je ko što voli (Huawei je treći po broju prodanih uređaja) ima pozitivne recenzije ljudi koji su kupili Huawei-a ponovo žele taj brend (govorim o svojoj zaručnici koja ima huawei P8 lite) kaže da joj je Huawei odličan.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 13:15 (lizard_ago).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
M3d0 kaže...
I moj bi trebao stici kroz par dana. Koju boju si uzeo? Jesi dobio 360 cameru na poklon?

 Uzeo sam sivi, i da, stigla je 360 kamera s njime. Nisam ju još nešto stigao isprobat.

 

mag.inf
14 godina
online
Re: Huawei Mate 10
x18x05x kaže...
lizard_ago kaže...

Nemogu da vjerujem da ga još niko na forumu nije naručio ili možda još bolje ima ga sad u ruci (Huawei Mate 10 ili Huawei Mate 10 pro).

 Nije da je neka pila sad da ga ljudi uzimaju. Previše para premalo nudi.

Previše para, a malo nudi, vao, na kojim si ti drogama. Huawei Mate 10 Pro nudi sve kao Samsung Note 8 samo bez olovčice k tome da Note 8 skuplji za oko 200€ od Mate 10 Pro.

12 godina
offline
Huawei Mate 10

Ja sam se spremao za V30, ali kako vidim po forumima kamera nije nešto , tako da M10 pro verzija jer su slike vrh, a pro verzija ima čitač odozada što mi bolje odgovara nego naprijed. Sad samo se treba pričekati da cijene padnu pa ubodem nešto preko njuške.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Ja sam se bio dvoumio između note 8 i mate 10 pro i na kraju uzeo mate 10 pro. Najviše zbog tog edge ekrana nisam kupio note 8 a i mate je dosta jeftiniji i ima 2 godine garancije na lom ekrana. A i krešo sam mob.hr nakon recenzije mate 10 pro je rekao da mu je sad malo i žao što je već kupio note 8. Gledam po netu tu dodatnu 360 cameru i djeluje mi zanimljivo a i nije bas ni jeftina.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Definitivno ću ubost Huaweia ... mada još uvjek mi je predmet želja no nadam se da će ili pojavit se jeftinija Mate 10 ili da cijna Pro-u padne ... no mislim da netreba trčat ... sačekat ću mišljenja naših forumaša koji su uređaj nabavili svojim novcem, njihova mi je recenzija najobjektivnija.

Momci dajte zapažanja ... super još ako bi ko složio koji Vlog.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
lizard_ago kaže...

Definitivno ću ubost Huaweia ... mada još uvjek mi je predmet želja no nadam se da će ili pojavit se jeftinija Mate 10 ili da cijna Pro-u padne ... no mislim da netreba trčat ... sačekat ću mišljenja naših forumaša koji su uređaj nabavili svojim novcem, njihova mi je recenzija najobjektivnija.

Momci dajte zapažanja ... super još ako bi ko složio koji Vlog.

 zasto ne bi ovaj uređaj razmatrao za kupovinu, tj ne znam ni ja dal ce doci na nase trziste, ali ima kirin 970, isti ekran, nema 2 kamere ni ois, ali eto jedna alternativa dosta jeftinija sa istim procesorom

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Deutsch kaže...
lizard_ago kaže...

Definitivno ću ubost Huaweia ... mada još uvjek mi je predmet želja no nadam se da će ili pojavit se jeftinija Mate 10 ili da cijna Pro-u padne ... no mislim da netreba trčat ... sačekat ću mišljenja naših forumaša koji su uređaj nabavili svojim novcem, njihova mi je recenzija najobjektivnija.

Momci dajte zapažanja ... super još ako bi ko složio koji Vlog.

 zasto ne bi ovaj uređaj razmatrao za kupovinu, tj ne znam ni ja dal ce doci na nase trziste, ali ima kirin 970, isti ekran, nema 2 kamere ni ois, ali eto jedna alternativa dosta jeftinija sa istim procesorom

 Samo za kinesko trziste.

15 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Usput trebao je i pogledat frekvecnije GSM (bitna stvar) znaju oni koji recimo Tele2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
thebatman kaže...

 Samo za kinesko trziste.

 steta, dobar je uređaj za tu cijenu

lizard_ago kaže...

Usput trebao je i pogledat frekvecnije GSM (bitna stvar) znaju oni koji recimo Tele2.

 pa xiaomi ima iste frekvencije npr :)

ali da kuzim, b20

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 20:15 (Deutsch).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Honor v10 ce za eu trziste ce biti predstavljen 5.12 u Londonu. Meni nije zanimljiv jer nema amoled ekran. Nema ni leica kameru i nije vodootporan. Al imati ce isti procesor i biti ce dosta jeftiniji od mate 10 pro.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 10

kriva tema za ovo pitat,ali, s8+ ili mate10 pro?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
A ako ti je bitan utor za sd karticu i priključak za slušalice onda samsung. Huawei je noviji, jeftiniji, dual sim, jaca baterija, 2 GB rama vise i u startu dolazi sa android 8.0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Kolega ga je jucer uzeo i dobio ga za 5500kn, odmah u startu je dobio nekakav bon koji umanjuje cijenu za 500kn

zatim 360 kamericu ( BTW radi i na Note8 ) i dobio BT JBL sluške u vrijednosti 750kn

tako da ga je fino “ubo”

Mogu reci da je telefon fantazija, meni osobno cak i bolji od Note8, dizajn tesko covjeka ostavlja ravnodusnim

kvaliteta izrade na visokom nivou

radi vrhunski i bez ikakvih štucanja, kamera takoder radi vrhunske fotke

 

 

iPhone 7 
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2017 1:24 (drazen991).
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Huawei Mate 10

Pozdrav ekipa!

 

Mene zanima kako mogu znati da li je Huawei Mate 10 pro Dual-sim, ako bih ga u T-mobile uzimala?? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
M3d0 kaže...
Ja sam se bio dvoumio između note 8 i mate 10 pro i na kraju uzeo mate 10 pro. Najviše zbog tog edge ekrana nisam kupio note 8 a i mate je dosta jeftiniji i ima 2 godine garancije na lom ekrana. A i krešo sam mob.hr nakon recenzije mate 10 pro je rekao da mu je sad malo i žao što je već kupio note 8. Gledam po netu tu dodatnu 360 cameru i djeluje mi zanimljivo a i nije bas ni jeftina.

Nemoj mi Krešu i mob.hr spominjat.

80% stare ekipe je blokirao...pogotov na temi oko Noe koju je nahvalio uzduž i popreko i onda kad mu je ekipa rekla da priča bajke dobili su blokadu. Sad je tamo cirkus od komentiranja padobranaca koji se kuže u mob kao ja u balet.

Nastavno na Huawei, priča je slična...tko da više love taj se mob hvali.

 

Nastavno na Mate 10 Pro - po meni odlična mob...jučer sam se igrao s njim i uspoređivao ga sa svojim S8. Pa nije ništa veći od S8, odlično leži u ruci, kamera je odlična. Meni je zapeo za oko jel je DS i ima veću bateriju.

14 godina
online
Re: Huawei Mate 10
R36 kaže...
M3d0 kaže...
Ja sam se bio dvoumio između note 8 i mate 10 pro i na kraju uzeo mate 10 pro. Najviše zbog tog edge ekrana nisam kupio note 8 a i mate je dosta jeftiniji i ima 2 godine garancije na lom ekrana. A i krešo sam mob.hr nakon recenzije mate 10 pro je rekao da mu je sad malo i žao što je već kupio note 8. Gledam po netu tu dodatnu 360 cameru i djeluje mi zanimljivo a i nije bas ni jeftina.

Nemoj mi Krešu i mob.hr spominjat.

80% stare ekipe je blokirao...pogotov na temi oko Noe koju je nahvalio uzduž i popreko i onda kad mu je ekipa rekla da priča bajke dobili su blokadu. Sad je tamo cirkus od komentiranja padobranaca koji se kuže u mob kao ja u balet.

Nastavno na Huawei, priča je slična...tko da više love taj se mob hvali.

 

Nastavno na Mate 10 Pro - po meni odlična mob...jučer sam se igrao s njim i uspoređivao ga sa svojim S8. Pa nije ništa veći od S8, odlično leži u ruci, kamera je odlična. Meni je zapeo za oko jel je DS i ima veću bateriju.

Ovo obojeno se najviše odnosi na Apple i Samsung pa tek onda na Huawei (budimo iskreni). Još ako uzmemo u obzir da će za 6 mjeseci cijena pasti na 4.500 - 5.000kn sasvim u redu i prihvatljivo za ono što Mate 10 Pro nudi.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
MasterOfDisaster kaže...
R36 kaže...

Ovo obojeno se najviše odnosi na Apple i Samsung pa tek onda na Huawei (budimo iskreni). Još ako uzmemo u obzir da će za 6 mjeseci cijena pasti na 4.500 - 5.000kn sasvim u redu i prihvatljivo za ono što Mate 10 Pro nudi.

Ma naprotiv, ja sam jako zagrijan za Mate 10 Pro...Kad bi dobio neku dobru ponudu, zamjenio bi S8 za 10 Pro. Također pratim i MIX 2.

 

Nastavno na ovo tvoje žuto...na mob.hr trenutno neki drugi plačaju više (Noa je predvodnik) tako da je Apple i Samsung nisu više "top" mobiteli. Trenutno je Noa 10le je čudo od telefona.

 

14 godina
online
Re: Huawei Mate 10
R36 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
R36 kaže...

Ovo obojeno se najviše odnosi na Apple i Samsung pa tek onda na Huawei (budimo iskreni). Još ako uzmemo u obzir da će za 6 mjeseci cijena pasti na 4.500 - 5.000kn sasvim u redu i prihvatljivo za ono što Mate 10 Pro nudi.

Ma naprotiv, ja sam jako zagrijan za Mate 10 Pro...Kad bi dobio neku dobru ponudu, zamjenio bi S8 za 10 Pro. Također pratim i MIX 2.

 

Nastavno na ovo tvoje žuto...na mob.hr trenutno neki drugi plačaju više (Noa je predvodnik) tako da je Apple i Samsung nisu više "top" mobiteli. Trenutno je Noa 10le je čudo od telefona.

 

Ma sve ok, za ovo obojano sam mislio na svjetskoj razini, ne na mob.hr. Za Noa mobitele ne želim ništa komentirati jer znamo šta svi mislimo o njima 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Sad je cijena već 5kkn u Smartsonu, znači ubrzo će biti u oglasnicima pa 4500. Da padne na 4 bit će super kupnja.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Treba se malo strpit cjena za 2-3 mjeseca će bit u okvirima normalne kupnje. Možda će čak i teleoperateri davat tada nekakve pogodnost (realno je očekivat to oko uskrsa)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
NorthBlue kaže...
Sad je cijena već 5kkn u Smartsonu, znači ubrzo će biti u oglasnicima pa 4500. Da padne na 4 bit će super kupnja.

 

Hmm, ja ga ne mogu naći u smartsonu, jel su ga makli iz prodaje ?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Bome jesu, bio je popust na sve Huawei mobitele. Čekat drugu priliku, sad će ih bit prije Božića. A i ljudi će se rješavati ovih uzetih kod teleoperater-a.
Ima jedan danas na njuškalu ako nije prodan za 5100.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
NorthBlue kaže...
Bome jesu, bio je popust na sve Huawei mobitele. Čekat drugu priliku, sad će ih bit prije Božića. A i ljudi će se rješavati ovih uzetih kod teleoperater-a.
Ima jedan danas na njuškalu ako nije prodan za 5100.

 Smartson bi mi odgovarao zbog plačanja na rate, a za cash ne dam više od 4000 za mobitel ,radije to zajedem i zapijem 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice