Huawei Mate 10 izdvojena tema

poruka: 1.161
|
čitano: 391.771
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Damn,igrao se malo sa launcherima i mob je dosta fluidniji pod Nova Primeom. Preporuka. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Od danas Huawei vise nece otkljucavati bootloadere. I idem sad probat jos dok mogu i hocu se prijavit na huawei stranicu i nikako mi nece doci SMS kod na mob.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Stavio sam Lineage OS 15.1. Malo je reci da sam odusevljen brzinom a posebno baterijom. Jucer 8h SOTa. Sad imam 78% sa 2.35h ukljucenog zaslona.

Ima par sitnica koje ne rade kao recimo stereo zvuk, slusalice ne rade direktno preko USB-C nego preko adaptera, camera je stock od Huaweia ali ne radi video snimanje... Stvari koje mi ni nisu pretjerano bitne. Bit ce to jos bolje sa novim verzijama s obzirom da je ovo beta 4 tek.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
siljo90 kaže...
Od danas Huawei vise nece otkljucavati bootloadere. I idem sad probat jos dok mogu i hocu se prijavit na huawei stranicu i nikako mi nece doci SMS kod na mob.

  

Pomješao si June i July :)

 

Glede Lineage,meni 8h sota traje i na EMUI + Nova,9-10 na Wifi uz igranje. 

9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

145 je region approved za 432 regiju,iliti našu....na Firmware finderu.

 

Ovakvom brzinom updatea posramljuju vjerovatno sve firme osim Googlea :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 15:11 (saintmarcus9).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Morat cu ovo probati i vratit se sa LOSa. Vidim da je dodan Night Shot i VoLTE.
13 godina
offline
Huawei Mate 10

Jel netko probao taj night shot? Jel to sad kao na P20, P20 pro, duga ekspozicija 3-4 s i AIS?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 10

Problem je sto vise ne radi update preko firmware findera a ne nudi mi OTA update.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Radi apdejt prko findera baš sam pogledao i odobrili su. Moraš ažurirati finder današnje ažuriranje i možeš ažurirati na fw od 11.6 verzija 145.

Pozdrav

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Finder mi nema azuriranje. Koja je verzija? 8.8 ili?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
siljo90 kaže...
Finder mi nema azuriranje. Koja je verzija? 8.8 ili?

 Verzija 8.8

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Cek ti si uspio? Jer od ovih novih verzija vise ne radi proxy u aplikaciji i ne moze se skinut update.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 15:36 (siljo90).
9 godina
offline
Huawei Mate 10

Pozdrav, planiram uzet PRO variantu, kakvi su vasi dojmovi nakon nekog koristenja i imate li boljih prijedloga nego mate 10 pro. Samsung ne dolazi u obzir, p20 nije bolji cak i fali mu nekih featurea koje mate ima. Sta kazete ostali?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Igormaric kaže...

Pozdrav, planiram uzet PRO variantu, kakvi su vasi dojmovi nakon nekog koristenja i imate li boljih prijedloga nego mate 10 pro. Samsung ne dolazi u obzir, p20 nije bolji cak i fali mu nekih featurea koje mate ima. Sta kazete ostali?

 Pozdrav. Imam mate 10 pro i zadovoljan sam. Ali kad sam ga kupovao u 12mj nije bio p20 pro. Danas da kupujem kupio bi p20 pro zbog kamere. Eto to je moj razlog. Jer imas isto rama, isti procesor ali kamera puno bolja. Jedino ako ti kamera nije bitna a baterija je, onda uzmi mate 10 pro. 

9 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Uzeo sam ipak Mate 10 pro jer je P20 pro skuplji za 30%. Zadovoljan sam sa svime vidjenim a za ostalo treba vremena :D

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Meni je u tarifi P20 Pro bio skuplji 100kn. Drzim P20 Pro u ruci i ogledam ali sam ipak uzeo Mate 10 Pro. Nije mi P20 lijep i moze imat super ultra kameru al jbga.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Ma obojica ćete biti zadovoljni. Mislim u ovih 7mj mobitel mi stvarno bez problema radi. Drzim fige da tako i vama bude. Pozz

14 godina
offline
Huawei Mate 10

Mate 10 lite danas stigao  OTA oreo

Mob iz tele2

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Mate 10

Koji je zadnji firmware za mate 10 pro BLA-L29 C432 ako netko zna i kako ga preuzet/instalirati. Trenutni mi je 8.0.0.142.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Mate 10

Eto da i ja dodjem u klub.. Mi note 3 otisao zeni.. A ja ipak uzeo matu 10 pro..umjesto op6...  Mislim da je to sad to za 2 godine.. Jedini mob koni sam imao tako dugo je s6

razorblade
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Pozdrav, posjedujem Mate 10 Lite verziju te me zanima jel možda netko imao sljedeće iskustvo/problem: naime sve do sad mi je savršeno funkcionirao a sad se počeo brzo prazniti dan nakon što sam instalirao EMUI 8.0. Inače mi baterija drži i do 2 i pol dana, a tempom kojim mi se počeo praznit jedva bi mi izdržao 1 dan.

Na njemu ništa novo nije instalirano, nikakva aplikacija ne radi u pozadini, jedino što sam bio promijenio je bila tema skinuta s njihove službene stranice.

Eto, pa ako bilo tko zna u čem je kvaka, molio bih pomoć...

Lijepi pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Odi u postavke i pod baterijom vidi sta ju najvise trosi.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Je li vam stigao update 145?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
klinik kaže...
Je li vam stigao update 145?

Nije došao na Mate 10 Pro slobodan uređaj iz Elipsa.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Ma ništ ne piše, već sam provjeravao tamo. Evo jučer sam od sebe počeo normalno funkcionirati. Izgleda da je bila stvar u AppGallery, obrisao sam ažurirqnja za nju i od onda opet radi dobro.

Je li moguće da je zbog toga tolko papalo bateriju?!

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
becks_23 kaže...

Pozdrav, posjedujem Mate 10 Lite verziju te me zanima jel možda netko imao sljedeće iskustvo/problem: naime sve do sad mi je savršeno funkcionirao a sad se počeo brzo prazniti dan nakon što sam instalirao EMUI 8.0. Inače mi baterija drži i do 2 i pol dana, a tempom kojim mi se počeo praznit jedva bi mi izdržao 1 dan.

Na njemu ništa novo nije instalirano, nikakva aplikacija ne radi u pozadini, jedino što sam bio promijenio je bila tema skinuta s njihove službene stranice.

Eto, pa ako bilo tko zna u čem je kvaka, molio bih pomoć...

Lijepi pozdrav

 Jep, i ja imam osjećaj da se sada brže prazni baterija; isto Mate 10 Lite

14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
dmanz kaže...
becks_23 kaže...

Pozdrav, posjedujem Mate 10 Lite verziju te me zanima jel možda netko imao sljedeće iskustvo/problem: naime sve do sad mi je savršeno funkcionirao a sad se počeo brzo prazniti dan nakon što sam instalirao EMUI 8.0. Inače mi baterija drži i do 2 i pol dana, a tempom kojim mi se počeo praznit jedva bi mi izdržao 1 dan.

Na njemu ništa novo nije instalirano, nikakva aplikacija ne radi u pozadini, jedino što sam bio promijenio je bila tema skinuta s njihove službene stranice.

Eto, pa ako bilo tko zna u čem je kvaka, molio bih pomoć...

Lijepi pozdrav

 Jep, i ja imam osjećaj da se sada brže prazni baterija; isto Mate 10 Lite

Probaj obrisat ažuriranja za AppGallery, meni je to riješilo problem. A također postoji mogućnost i vraćanja s EMUI 8.0 na EMUI 5.1 pomoću one njegove aplikacije HiSuite, pa možeš probat i na taj način. Inače na svim mobitelima koje sam do sad imao, nakon updatea više nikad nisam imao te performanse i fluidnost kakva je bila kad sam ga tek kupio, tak da mislim da je čak i bolje uopće ih ne update-ati...

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 12:59 (becks_23).
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Evo sto se sad desava.. mob trosi ogromno baterije dok ga ne diram a dok ga diram trosi manje... ?? Nisam nasao kako pobrisat update od appgallery samo sam ga disableao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
dmanz kaže...
Evo sto se sad desava.. mob trosi ogromno baterije dok ga ne diram a dok ga diram trosi manje... ?? Nisam nasao kako pobrisat update od appgallery samo sam ga disableao.

 Velim ti, odi pod Postavke/Aplikacije, pronađi gdje ti je ta AppGallery i klikni na nju, i tamo imaš opciju da obrišeš ažuriranja, znači samo tu aplikaciju vratiš na tvorničku verziju.

Meni je to pomoglo i od onda mi mob ponovo radi dobro.

I isto tak mi se jako praznila baterija kad ga nisam koristio, npr.preko noći mi je pala cca 15-20 posto, s tim da nemam uključeno baš ništa, čak ni wifi...

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 12:42 (becks_23).
14 godina
offline
Huawei Mate 10

Inače 4G troši bateriju podosta, tako da sam si prebacio na 3G i baterija je puno bolja. Inače 3G mi ide do 25 Mbit/s što je meni sasvim dovoljno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice