Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 352.693
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Huawei ce rijesit ovaj problem tamo negdje kad izađe S10 model,a tada ce mate20 serija bit u sjeni

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ja sam samo kazao da ljudi dolaze ode i vrse glupe usporedbe jbt mogu i ja uspoređivati svoj meizu s matom i izvuc zakljucak da ce radit iste stvari jer ionako koristim 10aplikacija pa koja je razlika... Moj ima 21mpx 32gb 3gb rama 2k ekran i kosta je 5tinu cijene.... Mislim ono mob ima problema sa serijom ekrana ali sad ste ga malo pretjerali jer to je na 1% mobitela i vjerojatno je pocetna serija...
I da koristio sam note 8 a vidim da je to isti kupus ko note 9 i nikad ne bi vise hvala Samsung jer ovaj 3 godine stari meizu i flyme je voyager u 5 svjetlosnoj brzini za samsung jer na kraju dana sto ce mi ekran i kamera kad stuca na osnovnih 10 aplikacija ... i mob je za mene nepraktican za normalno koristenje treba imat vaterpolsku ruku...
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Huawei ce rijesit ovaj problem tamo negdje kad izađe S10 model,a tada ce mate20 serija bit u sjeni

I kad izađe S10, izlazi P30/P30 Pro i S10 će biti u sjeni, i onda izlazi LG, pa Note 10,pa Iphone, pa Mate 30....itd....itd...

 

Kolega tako možemo u krug.

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
DuMe kaže...

Huawei ce rijesit ovaj problem tamo negdje kad izađe S10 model,a tada ce mate20 serija bit u sjeni

I kad izađe S10, izlazi P30/P30 Pro i S10 će biti u sjeni, i onda izlazi LG, pa Note 10,pa Iphone, pa Mate 30....itd....itd...

 

Kolega tako možemo u krug.

 80 posto nacije favoriziraju S seriju i ajfonove,tesko da ce huawei tesko jos bacit samsung u sjenu.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...
R36 kaže...
DuMe kaže...

Huawei ce rijesit ovaj problem tamo negdje kad izađe S10 model,a tada ce mate20 serija bit u sjeni

I kad izađe S10, izlazi P30/P30 Pro i S10 će biti u sjeni, i onda izlazi LG, pa Note 10,pa Iphone, pa Mate 30....itd....itd...

 

Kolega tako možemo u krug.

 80 posto nacije favoriziraju S seriju i ajfonove,tesko da ce huawei tesko jos bacit samsung u sjenu.

Zadnjih 2 godine Samsungu i Appleu stagnira ili pada prodaja mobilnih uređaja i što ti to govori.

 

https://mob.hr/samsung-u-3-kvartalu-zabiljezio-novi-pad-prodaje-smartfona-a-huawei-veliki-rast/ - prouči malo...a ne da baljezgaš gluposti.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Horatio_Hornblower kaže...
Meni je najjace kako znalci dolaze pljucat po huaweiju a pola njih bi prodalo note 9 da ga uhvate...

 

 

Evo ja imam Note 9 i uz sva saznanja koja trenutno imamo o Mate 20 PRO ja se nebi mijenjao.

Da se radi o ispravnim mobitelima koji nemaju gresku onda zasto ne, volim isprobavati razne mobitele pa bi volio i Mate 20 PRO.

Smatram da je Huawei napravio odlican posao s njim sto se inovacija tice i Huawei je u strasnom uzletu.

Imao sam P20 PRO i jako mi se svidio, ali je bio u dosta toga nedorecen.

Imao je dosta losiji ekran od konkurencije, cak nije na nivou ekrana kakve su LG i Samsung stavljali 2013/14.

Sto se kamere tice, stave super kameru za fotke, a ocajnu za video.

Prednja kamera je ocajna bila, a vidim da je i na Mate 20 PRO isto losa.

 

Nebitno...u ovom trenutku je Note 9 svakako bolja kupnja.

Mob je bez greske, svaka stavka mu je izuzetno jaka i tko god ga kupi sigurno nece razmisljati o Mate 20 PRO...pogotovo sada kada se radi o poluproizvodu.

 

ttttouuuuuchwwwwiz

ja ti ne bi dao 12+ za note 9, mislim da ga moram koristit, da ne moram, proda bi ga i opet kupia 12+

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
bas mi je super citati komentare kako je EMUI za kurac a TouchWiz super.

Samsung jos uvijek nije popeglao sucelje da budu animacije glatke. to ima previse stutteringa.
Iphone je kralj fuidnosti, ali vjerujem da se tamo animacije ubrzaju na razinu na kojoj su androidi (predugo traju animacije) da bi i tamo bilo stutteringa.
cisto po fluidnosti, po mojem misljenju prednjaci OP, Meizu i Xiaomi.
iza njih idu flagshipovi Sony, Huawei, Iphone, Samsung...

igrao sam se sa Note 9 i sto je previse je previse. ne odgovara mi taj TouchWiz nikako. da su koristili Android One i na njega dodali dodatne mogucnosti Note-a to bi bilo to.

kraj Iphona i ostalih mobitela sa Oled ekranima, stvarno ne vidim ljepotu u tolki prenaglasenim bojama koje forsira Samsung. trebalo bi se teziti tocnosti.
kad stavim svog Matu kraj nekog Samsunga, bas mi osmjeh osvane na licu
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Kad stavim svoj mx4 pro shvatim da sam ga platio 200 dolara prije 3 godine i da mob od tad do danas nisu nista napredovali jer efektivno ne znam sto to imaju novi mob sto ovaj ne moze ali ljudska priroda je takva da zbog reklama i zatupljenosti uvik zelis imat nesto novo nesto bolje jer svi te zele uvjerit da si nesretan ako ne kupis njihov proizvod....Zato apple samsung sad i huawei imaju svoju bazu osoba kojima je on najbolji i spremni su platit ogromne novce za to.... Ja cijenim huawei smatram da su ove godine poceli sa smjenjivanjem samsunga sa vodece pozicije...
Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

E sad, mene zanima ima li tko da ga je kupio, da je prošlo recimo 10 dana i da NEMA problema sa zelenim ekranom? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

 

 

Kad vidim Note 9 kao da vidim svoj S8. Jednostavno Samsung radi zadnjih par godina dosadne mobitele. Ista priča s Iphoneom...jednostavno ne bi mogao nikako kupit novi Iphone. 

 

I šta je meni preostalo poslje Pixela 2 XL : Huawei, Mix 3, Oppo X. Sve ostalo je meni osobno ne zanimljivo.

 

 

Imao si Pixel 2XL, tesko da bi ti Note 9 bio dosadan nakon njega jer taj mob ima apsolutno sve i masu opcija i uz sve to ima bateriju koja traje i traje.

Znas i sam da ja nisam ljubitelj Samsunga, ali ovaj je bez zamjerke...nema niti jednu slabost.

Uopće mi se neda riskirati i isprobavati dalje, ove godine je to vrh i ostat cu na njemu barem do proljeća...Mate 20 PRO na žalost nije pouzdan izbor.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanv000 kaže...

E sad, mene zanima ima li tko da ga je kupio, da je prošlo recimo 10 dana i da NEMA problema sa zelenim ekranom? 

 Imam ga više od dva tjedna i nema problema. imam verziju sa BOE displayem.

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
TibzzX kaže...
ivanv000 kaže...

E sad, mene zanima ima li tko da ga je kupio, da je prošlo recimo 10 dana i da NEMA problema sa zelenim ekranom? 

 Imam ga više od dva tjedna i nema problema. imam verziju sa BOE displayem.

 Di si ga kupio?

15 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Abalo kaže...
TibzzX kaže...
ivanv000 kaže...

E sad, mene zanima ima li tko da ga je kupio, da je prošlo recimo 10 dana i da NEMA problema sa zelenim ekranom? 

 Imam ga više od dva tjedna i nema problema. imam verziju sa BOE displayem.

 Di si ga kupio?

 To i mene zanima

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
d666sermek kaže...
bas mi je super citati komentare kako je EMUI za kurac a TouchWiz super.

Samsung jos uvijek nije popeglao sucelje da budu animacije glatke. to ima previse stutteringa.
Iphone je kralj fuidnosti, ali vjerujem da se tamo animacije ubrzaju na razinu na kojoj su androidi (predugo traju animacije) da bi i tamo bilo stutteringa.
cisto po fluidnosti, po mojem misljenju prednjaci OP, Meizu i Xiaomi.
iza njih idu flagshipovi Sony, Huawei, Iphone, Samsung...

igrao sam se sa Note 9 i sto je previse je previse. ne odgovara mi taj TouchWiz nikako. da su koristili Android One i na njega dodali dodatne mogucnosti Note-a to bi bilo to.

kraj Iphona i ostalih mobitela sa Oled ekranima, stvarno ne vidim ljepotu u tolki prenaglasenim bojama koje forsira Samsung. trebalo bi se teziti tocnosti.
kad stavim svog Matu kraj nekog Samsunga, bas mi osmjeh osvane na licu

 pixel i htc su po fluidnosti puno bolji od gore navedenih

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Nisam ga kupio. Dobio sam ga izravno od Huaweia.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
TibzzX kaže...

Nisam ga kupio. Dobio sam ga izravno od Huaweia.

Ovo nam je puno pomoglo. Hvala. 

 

15 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Tele2 prednarudzba. Upravo tipkam na njemu. Mob leti. LG ekran... Zelen ko trava. Nakon 10min koristenja odmah se vidi... Vidi se i na normalnom brightnessu i bijeloj podlozi. 

Eto. Ja nisam bio srece

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
monkeymoon kaže...

Tele2 prednarudzba. Upravo tipkam na njemu. Mob leti. LG ekran... Zelen ko trava. Nakon 10min koristenja odmah se vidi... Vidi se i na normalnom brightnessu i bijeloj podlozi. 

Eto. Ja nisam bio srece

Jebi ga. Vraćaj ga natrag,nemas što drugo ako se vidim na normalnom brightnessu.

Znači Tele 2 i T-Com su radioaktivni...T-Com malo manje, sad čekamo Vip-ov.

E koju si boju mobitela izabrao??

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 18:28 (R36).
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

E koju si boju mobitela izabrao??

 Zelenog 

10 godina
online
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
monkeymoon kaže...

Tele2 prednarudzba. Upravo tipkam na njemu. Mob leti. LG ekran... Zelen ko trava. Nakon 10min koristenja odmah se vidi... Vidi se i na normalnom brightnessu i bijeloj podlozi. 

Eto. Ja nisam bio srece

Jebi ga. Vraćaj ga natrag,nemas što drugo ako se vidim na normalnom brightnessu.

Znači Tele 2 i T-Com su radioaktivni...T-Com malo manje, sad čekamo Vip-ov.

E koju si boju mobitela izabrao??

 Koliko znam Agram uvozi za sve, tako da ti dođe na isto od kojeg god se operatera uzme.

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Kako onda ima T-com sa BOE ekranom

Samsung S8+
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Huawei Mate 20 Pro

Imaju svi sve, ovisi sto te dopadne.

 

Btw:

 

Note 9 vs mate 20 pro

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
TibzzX kaže...

Nisam ga kupio. Dobio sam ga izravno od Huaweia.

Ovo nam je puno pomoglo. Hvala. 

 

 Ja sam odgovorio na pitanje. Ne znam kakve razlike ima što uređaj nije kupljen u dućanu. I dalje je retail verzija koja se ni po čemu ne razlikuje od one u dućanu osim po silikonskoj masci koja kod nas ne dolazi u paketu.

13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro
Ma nema ovo veze sa proizvođačem displaya. Nešto su gadno zayebali kod lijepljenja ekrana sa staklom i to je 100% greška Huaweia
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Lijepo, znači svi koji bi ga htjeli imati su svedeni na 2 opcije:

 

1) Platiti 1000 eura za lutriju u kojoj su 50-50 posto šanse da dobijemo ispravan mobitel - skupa lutrija 

2) Biti dobar sa kćerkom vlasnika Huaweia pa odmah dobiti ispravan model 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ja sam savršeno zadovoljan Noteom 9...cekam Huawei P30.😎
 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Ja sam savršeno zadovoljan Noteom 9...cekam Huawei P30.😎

 To kao da zadnje 3 godine čitaš jednu te istu knjigu - toliko je Note 9 napet.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
ocean77 kaže...
Ja sam savršeno zadovoljan Noteom 9...cekam Huawei P30.😎

 To kao da zadnje 3 godine čitaš jednu te istu knjigu - toliko je Note 9 napet.

 

Pa ne trazimo svi "napete" mobitele, kad ga platis 1000 eura za pocetak je dovoljno da su ispravni :D

 

Salu na stranu, dobro su se zajebali sa ovim u huaweiu...

13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Imah danas na koju minutu ovi Mate danas u T-Com poslovnici na Cvjetnom, i dojmovi su poprilično impresivni 

U tih "nekoliko sekundi" odokativno mi se je dopao onako 08/10, a da ne bude 10/10 je zbog omjera, preuzak mi je do bola, a ostatak je malo na sam dizajn, paaaa malo i na oblik i poziciju kamera. 

 

Ali inače, ako "green ghost" se ne nastavi, od nazočnih u Hrvatskoj, ovo je najbolji android mobilni gadget !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanv000 kaže...

Lijepo, znači svi koji bi ga htjeli imati su svedeni na 2 opcije:

 

1) Platiti 1000 eura za lutriju u kojoj su 50-50 posto šanse da dobijemo ispravan mobitel - skupa lutrija 

2) Biti dobar sa kćerkom vlasnika Huaweia pa odmah dobiti ispravan model 

 Da barem znam kćerku, ne bi tu visio na forumu 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice