Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 353.038
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
dani2 kaže...
R36 kaže...
ocean77 kaže...
Ja sam savršeno zadovoljan Noteom 9...cekam Huawei P30.😎

 To kao da zadnje 3 godine čitaš jednu te istu knjigu - toliko je Note 9 napet.

 

Pa ne trazimo svi "napete" mobitele, kad ga platis 1000 eura za pocetak je dovoljno da su ispravni :D

 

Salu na stranu, dobro su se zajebali sa ovim u huaweiu...

 Slažem se...ali dat 1000 eura za mobitel koji je na istu foru zadnje 3 godine., ja osobno ne bi.

 

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Nebi se slozio jer je unazad tri godine puno toga novog.
Da si rekao u odnosu na Note 8 onda ajde, ali prije tri godine je bio aktualan jos Note 5 obzirom na debakl Notea 7.
Trebam li uopce napominjati koji je od tada napredak nspravljen od ekrana, baterije, dvostruke kamere, S-Pena, procesora...cak i u odnosu na Note 8 koji sam isto imao je veliki napredak u vidu autonomije koja je sada izvanredna i meni samo zbog toga vrijedi preci na N9.
Ovo je ujedno i prvi Samsung koji koristim da je potpuno lag free...po meni je ovo ipak najbolji mob 2018, a Mate 20 PRO je bio dobar pokusaj, ali je na zalost ispao poluproizvod...mozete mi za ovu izjavu slobodno lupati minuse, ali previse je uredjaja zahvaceno problemom da se isti ignorira.
Nisam antifan Huaweia, bas naprotiv...imao sam P20 PRO i mob je odlican osim u nekoliko stvari.
Zeljno iscekujem sto ce sljedece izbaciti i svakako racunam na proljece sa P30 PRO.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 10:14 (ocean77).
 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Skužili smo da je tebi note nešto najbolje i ovo nije tema o Notu 9 nego od mati pa se malo ponavljaš....Jeli možda radiš u Samsungu pa ko papagaj horda samsung zombija svugdi viče note je najbolji ima olovku s9 je najbolji ima otisak prsta di treba i tako u nedogled.....

Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Horatio_Hornblower kaže...

Skužili smo da je tebi note nešto najbolje i ovo nije tema o Notu 9 nego od mati pa se malo ponavljaš....Jeli možda radiš u Samsungu pa ko papagaj horda samsung zombija svugdi viče note je najbolji ima olovku s9 je najbolji ima otisak prsta di treba i tako u nedogled.....

 

 

Bas naprotiv, ja uopce nisam nikakav Samsung fan.

Mnogi fanovi Samsunga su me ovdje napadali i kada sam neke Samsung modele kritizirao i razlika je jedino ta sto ja nisam fan nijedne marke.

Meni je dobar mob svaki koji je zaista dobar.

Ove godine je Samsung napravio odlican posao i nemam zamjerke.

Dok sam imao S8+ kritizirao sam neke stvari, kao i na Note 8.

Drugim rijecima..post ti je potpuno promasen jer me ne znas.

9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Trebam li uopce napominjati koji je od tada napredak nspravljen od ekrana, baterije, dvostruke kamere, S-Pena, procesora...cak i u odnosu na Note 8 koji sam isto imao je veliki napredak u vidu autonomije koja je sada izvanredna i meni samo zbog toga vrijedi preci na N9.
Ovo je ujedno i prvi Samsung koji koristim da je potpuno lag free...po meni je ovo ipak najbolji mob 2018

 Koga ti tješiš, sebe ili nas? Reci slobodno, nemoj da te tišti...

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
matrix777 kaže...

 Koga ti tješiš, sebe ili nas? Reci slobodno, nemoj da te tišti...

 

 

Haha, lol...ja zaista ne trebam nikakve utjehe.

Nisam od onih koji se zakopaju sa nekim mobom i ugovorom naredne 2 godine, nekada promjenim 2-3 moba u par mjeseci.

Da mi se postojeci ne svidja vec bi ga zamjenio...jos jedan promasen post.

 

Sljedeci...

12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Jel dobio netko najavu kada će prvi primjerci iz A1 biti poslani?

quieter you become the more u are able to hear
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Sirotinja kaže...

Jel dobio netko najavu kada će prvi primjerci iz A1 biti poslani?

Zvao ih danas. Nemaju blage.

12 godina
offline
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
Sirotinja kaže...

Jel dobio netko najavu kada će prvi primjerci iz A1 biti poslani?

Zvao ih danas. Nemaju blage.

 

Uskoro.

Kad otpadne lišće i sve bude sivo samo će se Huawei ekrani zelenit 

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanv000 kaže...
R36 kaže...
Sirotinja kaže...

Jel dobio netko najavu kada će prvi primjerci iz A1 biti poslani?

Zvao ih danas. Nemaju blage.

 

Uskoro.

Kad otpadne lišće i sve bude sivo samo će se Huawei ekrani zelenit 

Ma nije meni do mobitela, meni je do sata 

 

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

sve stoji, medutim kako sam negdje prije spominjao, Note serija jednostavno ne spada u istu kategoriju sa ostalim uredajima.

 

Note je jedini uredaj koji u potpunosti omogucuje poslovanje u svakom pogledu na mobitelu, plus sve ostalo sto nude "obicni" uredaji.

 

Meni su usporedbe sa Note serijom promasene, to nije uredaj za "mase", jer ako se ne koristi njegova namjena u potpunosti, i poslovna i kreativna, cemu ga kupovati. 

 

Samsung zato ima S9+ i S9 koji su "normalni" kao sto je M20P "normalan"

 

Note je utimativna masina i sto se samsunga tice usporedbe se trebaju raditi sa S9+, Note stoji sam na vrhu kako bi se reklo "pound for pound".

 

Ako maknes pen i softver koji ga prati, naravno da je generalno M20P bolji i zaokruzeniji, kao i u usporedbi sa S9 serijom

 

M20P najveci problem je sto pokusava biti za Huawei ono sto je Note za Samsung, ali ima problem da ne nudi nista drugacije od svoje P serije, osim veceg ekrana i radi obrnuto od Samsunga, Samsung prvo predstavi Galaxy S seriju, a onda Note, dok Huawei prvo Mate a onda P seriju.

 

I za kraj samo update, da se zelenilo ne siri niti ne povecava, za sada  

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 21:07 (Timo).
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

Ma nije meni do mobitela, meni je do sata 

 

 Sat je simpa, ali ne očekuj mnogo, osobito ako si koristio WearOS ili Tizen sat. LightOS je jednostavno prezatvoren za zahtjevnije korisnike. Ako ti treba dobar fitness tracker fakat je dobra opcija ali kao pametni sat je prilično ograničen.

 

Ono što je mene impresioniralo je autonomija. Napunio sam ga prije 8 dana i na 36% je uz kontinuirano mjerenje broja otkucaja srca.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Da note kad kupis automatski spadas u klasu biznismen s balkanskim pedigreom....
Inace meni rodak amerikanac koji je stvarni menader velike kompanije koristo iphone 5s...
Jer reci konkretno sto olovcica moze da je toliko nezamjenjivo??
Nasarat nacrt u eplanu ili autocadu ili... Sve u nas neki gradevinski radnici a u biti mjesaju beton na mjesalici onda olovka dovro dode ...
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Horatio_Hornblower kaže...
Da note kad kupis automatski spadas u klasu biznismen s balkanskim pedigreom....
Inace meni rodak amerikanac koji je stvarni menader velike kompanije koristo iphone 5s...
Jer reci konkretno sto olovcica moze da je toliko nezamjenjivo??
Nasarat nacrt u eplanu ili autocadu ili... Sve u nas neki gradevinski radnici a u biti mjesaju beton na mjesalici onda olovka dovro dode ...

 nemam namjeru ulaziti u polemike sa ljudima koji ne pridonose raspravi na forumu nista korisno...

7 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

ziher je na 5S radio ista poslovno 

 

na 4" se ne vide niti slova, a kamoli neki spreadsheet, bez kojega je poslovanje ne zamislivo

 

jedino ako je tebi poslovanje na mobitelu odgovaranje na mailove i dopiske preko fejsa, onda da 5S je poslovni alat

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
A reci ti meni kako ti zamisljas ozbiljnog menadžera ne nekog homobalkanca nego nekoga ko je zaduzena za poslovanje i operaciju velike farmaceutske firme. Da cita pdfove prezentacije i ostale važne dokumente na mobitelu?
Nije ni čudo da nam je država ovakva ti bi s tim notom vodio ozbiljan posao mozda jedino uz clansku iskaznicu hdz-a pa bi dobio i zlatnu kunu...
Kako god bio nebitan član opet sam član i smatram da na ovom forumu hrpa ljudi baljezga gluposti samo da ispadne pametna isto ko i ti svojim glupavim komentarom obzirom da je ova tema o Huawei mobitelu koji po svim pokazateljima je bolji od tog nota koliko god to bolno bilo... Zeleni ekran ili ne to je 1 % i ne vidim da ce se cijela linija povlačit jer postoji šansa da eksplodira ..
Inače Huawei europa je izdao najavu da ce vjerojatno vrsiti zamjenu uređaja kako javlja notebookcheck...
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Ili je tipicni fan huaweia ili ih reklamira.Jos nigdje nije spomenuo katastrofalni fejl huaweia sa zelenim ekranima,a ima ih jako veliki postotak.

Note 9 po meni zaokruzeniji mob

6 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Horatio_Hornblower kaže...
A reci ti meni kako ti zamisljas ozbiljnog menadžera ne nekog homobalkanca nego nekoga ko je zaduzena za poslovanje i operaciju velike farmaceutske firme. Da cita pdfove prezentacije i ostale važne dokumente na mobitelu?
Nije ni čudo da nam je država ovakva ti bi s tim notom vodio ozbiljan posao mozda jedino uz clansku iskaznicu hdz-a pa bi dobio i zlatnu kunu...
Kako god bio nebitan član opet sam član i smatram da na ovom forumu hrpa ljudi baljezga gluposti samo da ispadne pametna isto ko i ti svojim glupavim komentarom obzirom da je ova tema o Huawei mobitelu koji po svim pokazateljima je bolji od tog nota koliko god to bolno bilo... Zeleni ekran ili ne to je 1 % i ne vidim da ce se cijela linija povlačit jer postoji šansa da eksplodira ..
Inače Huawei europa je izdao najavu da ce vjerojatno vrsiti zamjenu uređaja kako javlja notebookcheck...

  koji si ti lik, napadas covjeka koji je prvi kupio taj mob na forumu, iako mu ima zeleni ekran, jos ga koristi i ne misli ga vratit, ne pljuje po njemu, vec ga hvali i realno pise svoj osobni osvrt, jer kao sto kaze imao je i Note 8

 

a ti koji niti si vidio M20 niti ga imas, kad ti je tak dobar sta ne potkrijepis to kupnjom istog?

 

i da, danasnji mobiteli su dovoljno dobri za vrlo ozbiljno poslovanje bilo kakve firme, pogotovo Note i Mate serija sa svojim ekranima i mogucnostima destkop okruzenja.

11 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Battle of the beasts 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 23:06 (Diazz72).
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Timo kaže...

 Samsung prvo predstavi Galaxy S seriju, a onda Note, dok Huawei prvo Mate a onda P seriju.

 

 

 Mislim da nisi u pravu, Mate izlazi krajem godine, kao što je i sada, ranije su predstavljene P20 serije. Iduće će izaći prvo P30, zatim Mate 30.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Čovjek ti dobro govori. Gledaš generacijski a ne po njihovoj nomenklaturi.

Mate 10 i P20 su ista generacija.

Kao šta će Mate 20 i P30 biti.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Ili je tipicni fan huaweia ili ih reklamira.Jos nigdje nije spomenuo katastrofalni fejl huaweia sa zelenim ekranima,a ima ih jako veliki postotak.

Note 9 po meni zaokruzeniji mob

 Poznajem Krešu i čovjek je potpuno objektivan a ako ikoga reklamira to je vidljivo na bannerima na portalu.

 

Što je najbolje kupio je Note9, mislim da je to dokaz koji mu je uređaj bio favorit prije dolaska Matea. I meni je Note9 bio favorit, ali kada sam prvi puta primio Mate stvarno sam ostao iznenađen napretkom u odnosu na konkurenciju.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Ili je tipicni fan huaweia ili ih reklamira.Jos nigdje nije spomenuo katastrofalni fejl huaweia sa zelenim ekranima,a ima ih jako veliki postotak.

Note 9 po meni zaokruzeniji mob

 Ljudi koji me ovdje znaju, znaju da sam toliko fan Huaweia da će mi ovo možda biti prvi model Huaweia, ako mi ga A1 dostavi. Toliko o meni i Huaweiu.

 

Ja da sam na tvom mjestu zabrinuo bi se oko pregrijavanja Samsunga S9 kad igraš PUBG. Pripazi oko toga jer će ti se baterija sjebat.

 

 

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Timo kaže...

sve stoji, medutim kako sam negdje prije spominjao, Note serija jednostavno ne spada u istu kategoriju sa ostalim uredajima.

 

Note je jedini uredaj koji u potpunosti omogucuje poslovanje u svakom pogledu na mobitelu, plus sve ostalo sto nude "obicni" uredaji.

 

Meni su usporedbe sa Note serijom promasene, to nije uredaj za "mase", jer ako se ne koristi njegova namjena u potpunosti, i poslovna i kreativna, cemu ga kupovati. 

 

Samsung zato ima S9+ i S9 koji su "normalni" kao sto je M20P "normalan"

 

Note je utimativna masina i sto se samsunga tice usporedbe se trebaju raditi sa S9+, Note stoji sam na vrhu kako bi se reklo "pound for pound".

 

Ako maknes pen i softver koji ga prati, naravno da je generalno M20P bolji i zaokruzeniji, kao i u usporedbi sa S9 serijom

 

M20P najveci problem je sto pokusava biti za Huawei ono sto je Note za Samsung, ali ima problem da ne nudi nista drugacije od svoje P serije, osim veceg ekrana i radi obrnuto od Samsunga, Samsung prvo predstavi Galaxy S seriju, a onda Note, dok Huawei prvo Mate a onda P seriju.

 

I za kraj samo update, da se zelenilo ne siri niti ne povecava, za sada  

 U jednom djelu se slažem s tobom a u drugom ne.

 

Slažem se s tobom da Note 9 i Mate 20 Pro ne možemo uspoređivat baš zbog te olovke i ostalih dodataka vezano za olovku., a sve ostalo je isto(razliku u detaljima ne brojim) kao na S9/S9+. Zato je kod mene problem što kupit ako ću imat problema s M20P.

 

Ne slažem se s tobom da je Note 9 za poslovne kreativne ljude. Primjer na kompaniji gdje radim (1500 zaposlenih - nije državna firma) - ni jedan diretkor, menadžer, član uprave, predsjednik uprave nema Note 9. Većina ih ima Iphone. 

Znam da nemaju Note 9 jer kolega nabavlja mobitele za njih.

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

 U jednom djelu se slažem s tobom a u drugom ne.

 

Slažem se s tobom da Note 9 i Mate 20 Pro ne možemo uspoređivat baš zbog te olovke i ostalih dodataka vezano za olovku., a sve ostalo je isto(razliku u detaljima ne brojim) kao na S9/S9+. Zato je kod mene problem što kupit ako ću imat problema s M20P.

 

Ne slažem se s tobom da je Note 9 za poslovne kreativne ljude. Primjer na kompaniji gdje radim (1500 zaposlenih - nije državna firma) - ni jedan diretkor, menadžer, član uprave, predsjednik uprave nema Note 9. Većina ih ima Iphone. 

Znam da nemaju Note 9 jer kolega nabavlja mobitele za njih.

slazem se da na Andorid polju trenutno nema nista zanimljivo za kupiti/probati osim M20P.

 

ako ces imati zelenilo, budes mijenjao dok ne dobijes bez toga ili dok ne dode nesto bolje od M20P 

 

ne tvrdim da ne mozes obavljati poslove na svakome uredaju, tvrdim da niti jedan nije ni blizu tome sto Note nudi za takav vid koristenja, pogotovo ne Apple

 

Proslu godinu nisam ni pogledao notebook, dok sam van ureda ili na putu i konferencijama, jedino sto sam imao je bio Note + Dex, i niti u jednom trenutku nisam zazalio sto nemam notebook

 

Distree konferencija i CEBIT prosle godine, sve sam obavljao sa N8, od poslovnih sastanaka, do prezentacija i treninga, gdje stojim na stageu pred punom dvoranom ljudi i drzim predavanje ili trening o proizvodima i uslugama svoje tvrtke, sa powerpoint prezentacijom i video conf u isto vrijeme, gdje moji inzenjeri pokazuje primjere iz prakse iz naseg ureda, a sve preko Note 8 i Dexa, bez imalo bojazni da se nesto bude srusilo ili freezalo.

 

Stvarno je Note ured u malome.

 

spreadsheetovi sa bezbroj tabova, ne pregled, vec potpuni rad u njima sa koristenjem funkcija, formulama, slikama, i obradom teksta i brojeva, pa integracija sa nasim softverom, pregleda lagera, narudzbi, prodaje i marketinga, video conference, sve je gutao i radio ko beba, jedino je baterija totalno smece na N8 

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Timo kaže...
R36 kaže...

 U jednom djelu se slažem s tobom a u drugom ne.

 

Slažem se s tobom da Note 9 i Mate 20 Pro ne možemo uspoređivat baš zbog te olovke i ostalih dodataka vezano za olovku., a sve ostalo je isto(razliku u detaljima ne brojim) kao na S9/S9+. Zato je kod mene problem što kupit ako ću imat problema s M20P.

 

Ne slažem se s tobom da je Note 9 za poslovne kreativne ljude. Primjer na kompaniji gdje radim (1500 zaposlenih - nije državna firma) - ni jedan diretkor, menadžer, član uprave, predsjednik uprave nema Note 9. Većina ih ima Iphone. 

Znam da nemaju Note 9 jer kolega nabavlja mobitele za njih.

slazem se da na Andorid polju trenutno nema nista zanimljivo za kupiti/probati osim M20P.

 

ako ces imati zelenilo, budes mijenjao dok ne dobijes bez toga ili dok ne dode nesto bolje od M20P 

 

ne tvrdim da ne mozes obavljati poslove na svakome uredaju, tvrdim da niti jedan nije ni blizu tome sto Note nudi za takav vid koristenja, pogotovo ne Apple

 

Proslu godinu nisam ni pogledao notebook, dok sam van ureda ili na putu i konferencijama, jedino sto sam imao je bio Note + Dex, i niti u jednom trenutku nisam zazalio sto nemam notebook

 

Distree konferencija i CEBIT prosle godine, sve sam obavljao sa N8, od poslovnih sastanaka, do prezentacija i treninga, gdje stojim na stageu pred punom dvoranom ljudi i drzim predavanje ili trening o proizvodima i uslugama svoje tvrtke, sa powerpoint prezentacijom i video conf u isto vrijeme, gdje moji inzenjeri pokazuje primjere iz prakse iz naseg ureda, a sve preko Note 8 i Dexa, bez imalo bojazni da se nesto bude srusilo ili freezalo.

 

Stvarno je Note ured u malome.

 

spreadsheetovi sa bezbroj tabova, ne pregled, vec potpuni rad u njima sa koristenjem funkcija, formulama, slikama, i obradom teksta i brojeva, pa integracija sa nasim softverom, pregleda lagera, narudzbi, prodaje i marketinga, video conference, sve je gutao i radio ko beba, jedino je baterija totalno smece na N8 

 Ti si valjda jedina osoba koja je stvarno iskoristila mogučnosti Note-a.

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

 Ti si valjda jedina osoba koja je stvarno iskoristila mogučnosti Note-a.

ma zato i kazem da na Note ne mogu gledati kao na normalni smartphone, jer je stvarno nesto vise.

 

a isto tako mi je i tesko objasniti nekome, kao kolegi gore koji ima rodaka managera u americi, da mobilno poslovanje nije citanje mailova i facetime 

 

uglavnom, da se vratim na temu

 

baterija i brzo punjenje su vrh vrhova,

 

4200mAh baterija koja se napuni skoro do 70% za cca 30 minuta i na 100% unutar sat vremena, yes pleaseeeee, baterija koja traje minimalno 32h sa najbrutalnijim koristenjem i popaljenim svime uz 6h SoT u prosjeku, yes pleaseeee

 

da smanjim SoT na recimo 4 sati, garantirano mogu imati mob 48h bez beda

 

zelenilo se jos ne iscitava u normalnim uvjetima

 

nasao sam i jedan bug, pri koristenju Nova Prime launchera, koristenjem tipke za smanjivanje ili pojacavanje zvuka, na ekranu se pojavi slider, koji se onda ne mice sa ekrana, pa treba lock/unlock ekrana da bi se maknuo, dosta iritantno

 

 

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

 Kao netko ko dosta voli Samsung mobitele i kome udio Samsung mobitela među svim korištenim mobitelima prelazi sigurno 70%, i kojemu će ovo biti tek drugi Huawei mobitel (nakon poslovnog P9 Lite), ne bih uopće rekao da je autor ovog članka preferirao Huawei, koliko ja vidim većina stavri koje je spomenuo su činjenice koje su na mjestu. Po meni sasvim korektna recenzija.

Galaxy S8+ :)
9 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Huaewei je Bog Isus u mobilnom svijetu. Ljudi kupuju Mate 20 Pro masovno, svi rekordi se obaraju, na uštrb zelenog ekrana kojeg će morati promjeniti ali svejedno žele Mate 20Pro, svaka čast Huaweiu, ovo je izvanredan uspjeh.

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice